Bestand:BSicon evÜSTr.svg
Uiterlijk
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 500 × 500 pixels Andere resoluties: 240 × 240 pixels | 480 × 480 pixels | 768 × 768 pixels | 1.024 × 1.024 pixels | 2.048 × 2.048 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 500 × 500 pixels, bestandsgrootte: 293 bytes)
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 23 mrt 2018 17:33 | 500 × 500 (293 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
22 mrt 2010 13:51 | 500 × 500 (418 bytes) | Vunz | new version, old one renamed to vÜSTxr | ||
10 jan 2008 20:59 | 500 × 500 (2 kB) | BjørnN | {{Information |Description=railway icon |Source=self-made, based on BSicon_evÜSTl.svg |Date=10.1.2008 |Author= BjørnN |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways |
Bestandsgebruik
Meer dan 100 pagina's gebruiken dit bestand. De volgende lijst geeft alleen de eerste 100 pagina's weer die dit bestand gebruiken. Er is ook een volledige lijst beschikbaar.
- Spoorlijn 124 (België)
- Spoorlijn 127 (België)
- Spoorlijn 130 (België)
- Spoorlijn 140 (België)
- Spoorlijn 21
- Spoorlijn 260
- Spoorlijn 260A
- Spoorlijn 268
- Spoorlijn 36
- Spoorlijn 42
- Spoorlijn 51
- Spoorlijn 56
- Spoorlijn 57 (België)
- Spoorlijn 65 (België)
- Spoorlijn 69
- Spoorlijn 86
- Spoorlijn 94
- Spoorlijn 96
- Spoorlijn Aachen Nord - Jülich
- Spoorlijn Aarhus - Aalborg
- Spoorlijn Almelo - Salzbergen
- Spoorlijn Altenhundem - Wenholthausen
- Spoorlijn Apeldoorn - Zwolle
- Spoorlijn Berlijn - Hamburg
- Spoorlijn Bettembourg - Esch-sur-Alzette
- Spoorlijn Bettembourg - Volmerange-les-Mines
- Spoorlijn Bleicherode Ost - Herzberg
- Spoorlijn Bochum - aansluiting Nordstern
- Spoorlijn Boekelo - Oldenzaal EO
- Spoorlijn Bonn - Oberkassel
- Spoorlijn Bottrop Nord - Quakenbrück
- Spoorlijn Braunschweig - Bad Harzburg
- Spoorlijn Bremerhaven-Wulsdorf - Buchholz
- Spoorlijn Brétigny - La Membrolle-sur-Choisille
- Spoorlijn Buchholz - aansluiting Allermöhe
- Spoorlijn Budel - Vlodrop
- Spoorlijn Busigny - Somain
- Spoorlijn Büderich - Venlo
- Spoorlijn Coolus - Sens
- Spoorlijn Creil - Jeumont
- Spoorlijn Dortmund-Bodelschwingh - Gelsenkirchen-Bismarck
- Spoorlijn Dortmund-Hörde - Schwerte
- Spoorlijn Dortmund - Soest
- Spoorlijn Douai - Blanc-Misseron
- Spoorlijn Elmshorn - Elmshorn Hafen
- Spoorlijn Empel-Rees - Münster
- Spoorlijn Finnentrop - Freudenberg
- Spoorlijn Frankfurt - Göttingen
- Spoorlijn Fredericia - Aarhus
- Spoorlijn Gelsenkirchen-Bismarck - Gelsenkirchen-Schalke
- Spoorlijn Groß Gleidingen - Wolfenbüttel
- Spoorlijn Gütersloh - Hövelhof
- Spoorlijn Hagen - Haiger
- Spoorlijn Hamburg Kai rechts - Hamburg Süd
- Spoorlijn Hannover - Celle
- Spoorlijn Hoheweg - Wolfenbüttel
- Spoorlijn Horsens - Juelsminde
- Spoorlijn Horsens - Odder
- Spoorlijn Horsens - Silkeborg
- Spoorlijn Horsens - Thyregod
- Spoorlijn Keulen - Kranenburg
- Spoorlijn Krefeld - Bochum
- Spoorlijn Kreuztal - Cölbe
- Spoorlijn Köln West - Köln-Longerich
- Spoorlijn Leese-Stolzenau - Stadthagen
- Spoorlijn Lehrte - Cuxhaven
- Spoorlijn Lourches - Valenciennes
- Spoorlijn Luxemburg - Bettembourg
- Spoorlijn Lübeck - Strasburg
- Spoorlijn Maastricht - Venlo
- Spoorlijn Masnedsund - Kalvehave
- Spoorlijn Mohon - Thionville
- Spoorlijn Mulhouse-Ville - Müllheim
- Spoorlijn Mülheim-Speldorf - Niederlahnstein
- Spoorlijn Nijmegen - Kleef
- Spoorlijn Nijmegen - Venlo
- Spoorlijn Noisy-le-Sec - Strasbourg-Ville
- Spoorlijn Oberhausen - Emmerich
- Spoorlijn Oiry-Mareuil - Romilly-sur-Seine
- Spoorlijn Paris-Est - Mulhouse-Ville
- Spoorlijn Rødekro - Bredebro
- Spoorlijn Rødkærsbro - Silkeborg
- Spoorlijn Saarbrücken - Homburg
- Spoorlijn Saarbrücken - Sarreguemines
- Spoorlijn Saint-Hilaire-au-Temple - Hagondange
- Spoorlijn Stendal - Uelzen
- Spoorlijn Straatsburg - Lauterbourg
- Spoorlijn Strasbourg-Ville - Saint-Louis
- Spoorlijn Sud Europe Atlantique (LGV)
- Spoorlijn Sélestat - Saverne
- Spoorlijn Troyes - Brienne-le-Château
- Spoorlijn Utrecht - Kampen
- Spoorlijn Varel - Rodenkirchen
- Spoorlijn Varel - Varelerhafen
- Spoorlijn Walsrode - Buchholz
- Spoorlijn Wanne-Eickel - Hamburg
- Spoorlijn Weil am Rhein - Saint-Louis
- Spoorlijn Wolfenbüttel - Oschersleben
- Spoorlijn aansluiting Hohenrhein - Oberlahnstein
- Spoorlijn aansluiting Kaiserberg - aansluiting Ruhrtal
Meer koppelingen naar dit bestand bekijken.
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op de.wikipedia.org
- Gebruikt op en.wikipedia.org
- Plymouth railway station
- Cologne–Frankfurt high-speed rail line
- Plymouth Millbay railway station
- Plympton railway station
- Wilts, Somerset and Weymouth Railway
- East Rhine Railway
- Gyeongbu high-speed railway
- Template:Plymouth lines
- Template:Wilts, Somerset and Weymouth Railway
- Railways in Plymouth
- Devonport Kings Road railway station
- Plymouth Friary railway station
- User:AlisonW/Rail Icons2
- User:LeheckaG/BSicon/RR
- User:AlisonW/Rail grp10
- Template:Gyeongbu high-speed railway route diagram
- User:Renxu350/Branching
- User:Renxu350/Alison Wheeler's Rail Icons
- User:AlisonW/Rail grp10Simplex
- Template:Köln–Troisdorf line
- Sieg Railway
- Portsmouth, Great Falls and Conway Railroad
- Camels Head Halt railway station
- Weston Mill Halt railway station
- Ford (Devon) railway station
- Ramal da Figueira da Foz
- User:AlgaeGraphix/sandbox
- Template:PGF&C
- Template:East Rhine Railway
- Template:Sieg Railway
- Template:Cologne–Frankfurt HSR
- User:Central Data Bank/Template:Ankara-Istanbul HSR
- Template:Ramal da Figueira da Foz
- Gebruikt op es.wikipedia.org
- Gebruikt op fr.wikipedia.org
- Ligne 115 (Infrabel)
- Ligne de Caen à Cerisy-Belle-Étoile
- Wikipédia:Modèles/BS
- Modèle:LCF xdCOMd
- Ligne de Saint-Hilaire-de-Chaléons à Paimbœuf
- Ligne de Rouen à Orléans
- Ligne 97 (Infrabel)
- Ligne de Mayenne à La Selle-en-Luitré
- Schéma de la ligne de Paris-Austerlitz à Bordeaux-Saint-Jean
- Schéma de la ligne de Paris-Lyon à Marseille-Saint-Charles
- Ligne de Saint-Amand-les-Eaux à Maulde - Mortagne
- Schéma de la ligne de Saint-Germain-des-Fossés à Nîmes-Courbessac
Globaal gebruik van dit bestand bekijken.