Copa Federación de España 2009-10

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

De Copa Federación de España 2009–10 was de zeventiende editie van de Copa Federación de España, een knock-out competitie voor Spaanse voetbalclubs in de Segunda División B en de Tercera División.

De competitie begon op 1 augustus 2009 en eindigde met de finales op 24 maart en 7 april 2010. CD San Roque won het toernooi.

Regionale toernooien[bewerken]

Aragón[bewerken]

Kwartfinale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Sariñena 0–5 Teruel 0–1 0–4
Ejea 2–0 La Muela 1–0 1–0
Utebo 2–4 Barbastro 0–2 2–2
Calatayud 2–5 Andorra 2–1 0–4

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Ejea 4–0 Andorra 1–0 3–0
Barbastro 0–1 Teruel 0–0 0–1

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Teruel 1–2 Ejea 1–1 0–1

Asturias[bewerken]

Kwalficatietoernooi[bewerken]

Groep A[bewerken]
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Club Marino de Luanco 4 4 0 0 14 4 +10 12
Candás 4 2 0 2 7 8 -1 6
Avilés 4 0 0 4 5 14 -9 0
Groep B[bewerken]
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Llanes 4 2 1 1 7 9 -2 7
Langreo 4 1 2 1 8 4 +4 5
Lealtad 4 0 3 1 5 7 -2 3
Groep C[bewerken]
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Caudal 4 2 2 0 12 2 +10 8
Universidad Oviedo 4 1 1 2 7 10 -3 4
Gijón Industrial 4 1 1 2 3 10 -7 4
Groep D[bewerken]
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Cudillero 4 3 0 1 7 4 +3 9
Tuilla 4 2 0 2 4 5 -1 6
Sporting B 4 1 0 3 3 5 -2 3

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Caudal 6–2 Cudillero 5–1 1–1
Club Marino de Luanco 5–3 Llanes 4–2 1–1

Finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Club Marino de Luanco 3–2 Caudal

Baleares[bewerken]

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Mallorca B 3–0 Binissalem 1–0 2–0
Ferriolense 0–5 Atlético Baleares 0–1 0–4

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Atlético Baleares 2–1 Mallorca B 1–0 1–1

Canarias[bewerken]

Eerste Ronde[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Los Llanos 2–3 Mensajero 1–1 1–2
Laguna 1–4 Tenerife B 1–3 0–1

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Mensajero 2–3 Tenerife B 1–1 1–2

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Fuerteventura 3–6 Tenerife B 3–3 0–3

Cantabria[bewerken]

Kwartfinale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Cayón 0–1 Castro 0–0 0–1
Ribamontán 3–6 Noja 3–1 0–5
Deva 2–2(a) Laredo 1–0 1–2
Siete Villas 0–3 Racing B 0–2 0–1

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Castro 3–1 Deva 1–1 2–0
Noja 2–0 Racing B 1–0 1–0

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Noja 6–5 Castro 2–1 4–4

Castilla-La Mancha[bewerken]

halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Almansa 5–3 Villarrobledo 4–1 1–2
Carranque 0–4 Tomelloso 0–1 0–3

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Tomelloso 3–3(a) Almansa 2–2 1–1

Catalunya[bewerken]

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Lleida 6–1 Gavà 4–0 2–1

Euskadi[bewerken]

Finale[bewerken]

Team Pld W D L GF GA GD Pts
Barakaldo 2 2 0 0 4 1 +3 6
Portugalete 2 1 0 1 2 3 -1 3
Leioa 2 0 0 2 2 4 -2 0

Extremadura[bewerken]

eerste ronde[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Navalmoral 2–1 Villanovense
Fuente de Cantos 1–3 Jerez
Coria 2–4 Cacereño
La Albuera 0–4 Imperio de Mérida
Torviscal 4–1 Don Benito

Tweede Ronde[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Torviscal 0–4 Jerez
Montehermoso 1–4 Cacereño
Navalmoral 0–4 Imperio de Mérida

Halve finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Cacereño 3–3(6–5 pen) Imperio de Mérida

Finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Cacereño 0–0(3–4 pen) Jerez

Galiza[bewerken]

Kwalificatieronde[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Ourense 1–3 Racing Ferrol 1–1 0–2

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Montañeros 0–1 Racing Ferrol 0–0 0–1

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Cerceda 2–2(5–4 p) Racing Ferrol 1–1 1–1

La Rioja[bewerken]

kwalificatieronde[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Calahorra 1–0 River Ebro

Halve finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Haro 2–1 Calahorra
Alfaro 0–2 Anguiano

Finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Haro 0–0(5–4 pen) Anguiano

Madrid[bewerken]

Kwalificatietoernooi[bewerken]

Groep 1[bewerken]
Team Pld W D L GF GA GD Pts
SS Reyes 3 2 1 0 5 1 +4 7
Galáctico Pegaso 3 2 0 1 6 3 +3 6
Real Madrid C 3 1 1 1 7 2 +5 4
Pinto 3 0 0 3 1 12 -11 0
Groep 2[bewerken]
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Móstoles 3 2 1 0 4 0 +4 7
Rayo Vallecano B 3 2 0 1 3 1 +2 6
Colmenar Viejo 3 0 2 1 0 2 -2 2
Rayo Majadahonda 3 0 1 2 0 4 -4 1

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
SS Reyes 4–4(a) Móstoles 2–1 2–3

Murcia tournament[bewerken]

Kwart-finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Cartagena 1–1(6–5 p) Mazarrón
Jumilla 1–0 Cieza
Edeco Fortuna 2–0 Plus Ultra
Pulpileño 3–0 Lumbreras

Halve finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Edeco Fortuna 1–2 Jumilla
Pulpileño 3–0 Cartagena

Finale[bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Jumilla 2–1 Pulpileño

Navarra[bewerken]

Finale[bewerken]

Team Pld W D L GF GA GD Pts
Oberena 2 2 0 0 2 0 +2 6
Egüés 2 1 0 1 3 2 +1 3
Zarramonza 2 0 0 2 1 4 -3 0

Valencia[bewerken]

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Benidorm 4–2 Crevillente 1–1 3–1
Torrevieja 2–5 Torrellano 1–3 1–2

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Benidorm 5–5(u) Torrellano 4–3 1–2

Nationaal toernooi[bewerken]

Kwalificatieronde[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Izarra 2–3 Oberena 0–0 2–3
Compostela 2–4 Cerceda 0–2 2–2
Ejea 1–7 Monzón 1–3 0–4

Zestiende finales[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
San Roque 3–3(u) Jerez 1–1 2–2
Cerceda 2–3 Villaralbo 2–1 0–2
Almansa 4–4(u) Torrellano 2–1 2–3
Haro 1–6 Club Marino de Luanco 1–2 0–4
Atlético Baleares 0–4 Sporting Mahonés 0–3 0–1
Monzón 2–1 Noja 1–0 1–1
Barakaldo 2–1 Lemona 1–0 1–1
Lleida 2–4 Gramenet 0–2 2–2
Jumilla 1–3 Roquetas 1–1 0–2
Gimnástica Torrelavega 1–2 Logroñés 1–1 0–1
Oberena 1–8 Alavés 0–1 1–7
Caravaca 2–3 Lorca Deportiva 0–0 2–3
Tenerife B 1–2 SS Reyes 1–1 0–1
Alcalá 1–2 Leganés 0–0 1–2
Real Jaén 1–1(2–3 pen) Alcalá Guadaíra 1–0 0–1

Achtste finales[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
San Roque 4–3 Roquetas 1–2 3–1
Barakaldo 2–1 Alavés 1–0 1–1
Club Marino de Luanco 4–3 Logroñés 2–1 2–2
Gramenet 2–1 Monzón 1–1 1–0
Almansa 3–3(5–3 p) Sporting Mahonés 2–1 1–2
Villaralbo 4–0 Toledo 2–0 2–0
Leganés 1–2 SS Reyes 1–1 0–1
Alcalá Guadaíra 1–5 Lorca Deportiva 1–1 0–4

Kwartfinale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Club Marino de Luanco 3–4 Barakaldo 3–2 0–2
Villaralbo 2–3 SS Reyes 2–1 0–2
San Roque 2–0 Almansa 2–0 0–0
Gramenet 2–3 Lorca Deportiva 2–2 0–1

Halve finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
San Roque 2–2(4–2 p) Barakaldo 1–1 1–1
Lorca Deportiva 1–0 SS Reyes 0–0 1–0

Finale[bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Lorca Deportiva 0–3 San Roque 0–1 0–2