Franse kampioenschappen baanwielrennen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

De Franse kampioenschappen baanwielrennen zijn een reeks van wedstrijden om te bepalen wie Frans kampioen wordt in de verschillende onderdelen van het baanwielrennen.

Mannen[bewerken]

Ploegkoers[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
1984 Michel Charreard
Vincent Lavenu
1995 Jean-Michel Monin
Éric Magnin
1996 Serge Barbara
Michel Dubreuil
1997 Jérôme Neuville
Andy Flickinger
1998 Carlos Da Cruz
Jean-Michel Monin
1999 Jérôme Neuville
Andy Flickinger
2000 Damien Pommereau
Robert Sassone
Julien Tejada
Jean-Michel Tessier
Benoît Genauzeau
Fabien Fernandez
2001 Jean-Michel Tessier
Robert Sassone
2002 Jean-Michel Tessier
Robert Sassone
2003 Jérôme Neuville
Nicolas Reynaud
Matthieu Ladagnous
Fabien Patanchon
Robert Sassone
Julien Tejada
2004 Matthieu Ladagnous
Fabien Patanchon
Anthony Langella
Mickaël Delage
Fabien Fernandez
Benoît Genauzeau
2005 Jérôme Neuville
Laurent D'Olivier
Matthieu Ladagnous
Fabien Patanchon
Benoît Daeninck
Yoann Victor
2006 Damien Gaudin
Thibaut Mace
Laurent D'Olivier
François Lamiraud
Jonathan Mouchel
Sylvain Blanquefort
2007 Ronan Guinaudeau
Alexandre Lemair
Damien Gaudin
Thibaut Mace
Pierre-Luc Périchon
Guillaume Perrot
2008 Damien Gaudin
Sébastien Turgot
Pierre-Luc Périchon
Guillaume Perrot
Nicolas Rousseau
Vincent Dauga
2009 Kevin Fouache
Morgan Kneisky
Jérôme Cousin
Damien Gaudin
Rémi Badoc
Vivien Brisse
2010 Damien Gaudin
Benoît Daeninck
Alexandre Lemair
Florent Gougeard
Julien Duval
Nicolas Giulia
2011 Julien Duval
Alexandre Lemair
Bryan Coquard
Morgan Lamoisson
Damien Gaudin
Kévin Réza
2012 Bryan Coquard
Morgan Lamoisson
Fabien Le Coguic
Nicolas Janvier
Vivien Brisse
Guillaume Perrot

Puntenkoers[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
1981 Régis Clère
1982 Francis Castaing
1984 Bernard Vallet
1986 Bruno Cornillet
1988 Laurent Biondi
1995 Serge Barbara
1996 Philippe Ermenault
1997 Philippe Ermenault
1998 Serge Barbara
1999 Laurent Genty
2000 Franck Perque Philippe Ermenault Laurent Genty
2001 Robert Sassone Sylvain Anquetil
2002 Jean-Michel Teissier Sylvain Anquetil Julien Tejada
2003 Nicolas Meunier Anthony Langella Nicolas Reynaud
2004 Benoît Genauzeau Franck Champeymont Damien Pommereau
2005 Anthony Langella Nicolas Meunier Nicolas Reynaud
2006 Franck Perque Alexandre Blain Sylvain Anquetil
2007 Benoît Daeninck Fabien Sanchez François Lamiraud
2008 Fabien Sanchez Kilian Patour Damien Gaudin
2009 Vivien Brisse Benoît Daeninck Guillaume Perrot
2010 Morgan Kneisky Kévin Lalouette Benoît Daeninck
2011 Benoît Daeninck Pierre-Luc Périchon Matthieu Ladagnous
2012 Benoît Daeninck Alexandre Blain Kévin Labèque

Halve Fond[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
1885 Jules Dubois Henri Pagis Xavier Cruat
1886 Frédéric de Civry Jules Dubois Alphonse Baugé
1887 Frédéric de Civry Charles Terront Jules Dubois
1888 Charles Terront Louis Cottereau Paul Medinger
1889 Charles Terront Michel Hermet Henri Beconnais
1890 Henri Beconnais Dominique De Mello Jules Dubois
1891 Fernand Charron Henri Fournier Henri Beconnais
1892 Henri Farman Jules Dubois Vlag van Zwitserland SUI Charles Piquet
1893 Lucien Louvet Henri Fournier André Fossier
1894 Constant Huret Edmond Jacquelin Jacques Dubois
1895 Lucien Lesna Pierre Lartigue Gustave Siolliac
1896 Alphonse Baugé Edmond Williams Edouard-Henry Taylor
1897 Émile Bouhours Paul Bourotte Denis Digeon
1898 Émile Bouhours Alphonse Baugé Denis Digeon
1899 Edouard-Henry Taylor Émile Bouhours Alphonse Baugé
1900 Émile Bouhours Alphonse Baugé Édouard Léonard
1901 Paul Bourotte Charles Jué Eugenio Bruni
1902 Émile Bouhours Henri Contenet Henri Cornet
1903 Henri Contenet Paul Dangla Charles Albert Brécy
1904 Albert Champion Paul Guignard Henri Contenet
1905 Paul Guignard Marcel Lecuyer César Simar
1906 Louis Darragon Antoine Dussot Émile Bouhours
1907 Louis Darragon Antoine Dussot Maurice Bardonneau
1908 Georges Parent Paul Guignard Henri Contenet
1909 Georges Parent Louis Darragon Ellena
1910 Georges Parent Louis Darragon Maurice Bardonneau
1911 Louis Darragon Émile Bouhours Daniel Lavalade
1912 Paul Guignard Louis Darragon Daniel Lavalade
1913 Paul Guignard Daniel Lavalade Georges Parent
1914 Paul Guignard Georges Parent Achille Germain
1919 Georges Sérès Laurre
1920 Georges Sérès Leon Didier Henri Fossier
1921 Leon Didier Marcel Godivier Henri Fossier
1922 Georges Sérès Gustave Ganay Marcel Godmer
1923 Georges Sérès Léon Parisot Jules Miquel
1924 Robert 'Toto' Grassin Gustave Ganay Georges Sérès
1925 Georges Sérès Ali Neffati Marcel Godivier
1926 Gustave Ganay André Jubi Ernest Catudal
1927 Jean Brunier Léon Parisot Georges Paillard
1928 Georges Paillard Léon Parisot Henri Breau
1929 Georges Paillard Léon Parisot
1930 Georges Paillard Charles Lacquehay François Urago
1931 Georges Paillard Charles Lacquehay Robert 'Toto' Grassin
1932 Georges Paillard Charles Lacquehay François Urago
1933 Charles Lacquehay
1934 Georges Paillard Georges Wambst Charles Lacquehay
1935 Georges Wambst Charles Lacquehay Georges Paillard
1936 André Raynaud Georges Wambst Ernest Terreau
1937 Ernest Terreau Georges Wambst Charles Lacquehay
1938 Henri Lemoine Georges Paillard Charles Lacquehay
1939 Louis Minardi Georges Wambst Emile Sausin
1940 Georges Wambst Raoul Lesueur Robert Oubron
1941 Ernest Terreau Henri Lemoine Louis Minardi
1942 Henri Lemoine Raoul Lesueur Louis Chaillot
1943 Ernest Terreau Raoul Lesueur Louis Minardi
1944 Louis Chaillot Louis Minardi Raoul Lesueur
1945 Henri Lemoine Louis Chaillot Gabriel Claverie
1946 Louis Chaillot Raoul Lesueur Henri Lemoine
1947 Jean-Jacques Lamboley Louis Chaillot Raoul Lesueur
1948 Jean-Jacques Lamboley Gabriel Claverie Paul Chocque
1949 Raoul Lesueur Jean-Jacques Lamboley Guy Bethery
1952 Henri Lemoine Raoul Lesueur Gabriel Claverie
1953 Henri Lemoine Roger Queugnet Guy Solente
1954 Roger Queugnet Roger Rioland Guy Solente
1955 Roger Godeau Roger Rioland Guy Bethery
1956 Roger Godeau Ange Le Strat Henri Lemoine
1957 Roger Godeau Bernard Bouvard André Boher
1958 Bernard Bouvard Roger Godeau Georges Lavalade
1959 Bernard Bouvard Roger Godeau Jean Raynal
1960 Roger Godeau Jean Raynal André Retrain
1961 Jean Raynal Robert Varnajo Michel Scob
1962 Robert Varnajo Jean Raynal André Retrain
1963 Robert Varnajo Roger Hassenforder André Retrain
1964 Robert Varnajo Michel Scob Antège Godelle
1965 Jean Raynal Robert Varnajo Michel Scob
1966 Jean Raynal Daniel Salmon Robert Giscos
1967 Jean Raynal Daniel Salmon Antège Godelle
1968 Jean Raynal Daniel Salmon Antège Godelle
1969 Michel Scob Jean Raynal Daniel Salmon
1970 Michel Scob
1973 Alain Van Lancker Christian Palka Christian Raymond
1974 Alain Dupontreue Enzo Mattioda Bernard Masson
1975 Enzo Mattioda Alain Dupontreue Patrick Cluzaud
1976 Alain Dupontreue Enzo Mattioda Alain Van Lancker
1977 Alain Dupontreue Mariano Martínez Marcel Boishardy
1978 Alain Dupontreue Gilles Blanchardon Dominique Thiébaud
1979 Dominique Thiébaud
1981 Franck Clemente
1982 Jean-Claude Lecourieux
1983 Jean-Claude Lecourieux
1985 Frédéric Vichot Eric Guyot Yvon Bertin
1986 Jacques Decrion Thierry Barrault Gérard Simonnot
1992 Serge Crotter-Combe Christian Pierron Marc Duval
1993 Serge Crotter-Combe Hervé Dagorne Vlag van België BEL Marc Seynaeve
1994 Vlag van België BEL Marc Seynaeve Michel Dubreuil Frederic Thomas
1997 Vlag van België BEL Marc Seynaeve Serge Crotter-Combe Nicolas Fournier
1999 Anthony Gillot Vlag van België BEL Marc Seynaeve Olivier Ouvrard
2000 Anthony Gillot Vlag van België BEL Marc Seynaeve Serge Crotter-Combe
2001 Vlag van België BEL Marc Seynaeve Anthony Gillot Stéphane Benetiere
2002 Stéphane Benetiere Samuel Dumoulin Vlag van België BEL Marc Seynaeve
2003 Samuel Dumoulin Stéphane Benetiere Steven Dupouy
2004 Stéphane Benetiere Anthony Gillot Mickaël Buffaz
2005 Samuel Dumoulin David Derepas Benoît Daeninck
2006 David Derepas François Lamiraud Benoît Daeninck
2007 David Derepas Mickaël Buffaz Émilien Clère
2008 Mickaël Buffaz David Derepas Antoine Gorichon
2009 David Derepas Antoine Gorichon Émilien Clère
2010 David Derepas François Lamiraud Antoine Gorichon
2011 Benoît Daeninck David Derepas Émilien Clère
2012 Benoît Daeninck David Derepas Antoine Gorichon

Keirin[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
1995 Frédéric Lancien
1996 Frédéric Magné
1997 John Giletto
1998 Florian Rousseau
1999 John Giletto
2000 Frédéric Magné Florian Rousseau Laurent Gané
2001 Vincent Le Quellec Mickaël Bourgain Florian Rousseau
2002 Hervé Gané Laurent Gané John Giletto
2003 Laurent Gané Mickaël Bourgain John Giletto
2004 Mickaël Bourgain Hervé Gané Sébastien Henriette
2005 Mickaël Bourgain Arnaud Tournant Sébastien Notin
2006 Kévin Sireau Sébastien Notin Mickaël Bourgain
2007 Grégory Baugé Didier Henriette François Pervis
2008 Kévin Sireau Sébastien Henriette Arnaud Tournant
2009 Mickaël Bourgain Grégory Baugé Kévin Sireau
2010 Kévin Sireau Adrien Doucet Quentin Lafargue
2011 Quentin Lafargue Mickaël Bourgain Charlie Conord
2012 Quentin Lafargue Michaël D'Almeida Mickaël Bourgain

1KM[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
1973 Patrick Pechio Pierre Trentin Serge Aubey
1974 Pierre Trentin Daniel Morelon Jean-Pierre Devreese
1975 Pierre Trentin Jean-Pierre Devreese Alex Pontet
1976 Éric Vermeulen Pierre Trentin Alex Pontet
1977 Éric Vermeulen Yavé Cahard Pierre Trentin
1978 Yavé Cahard Éric Vermeulen Pierre Biscaye
1979 Yavé Cahard Éric Vermeulen Jacques Dolhats
1980 Yavé Cahard Yvon Cloarec Franck Delpine
1981 Yavé Cahard Yvon Cloarec Philippe Boyer
1982 Philippe Vernet Christophe Vilbrod Yvon Cloarec
1983 Philippe Boyer Michel Cortinovis Guy Rollande
1984 Fabrice Colas Philippe Boyer Christophe Vilbrod
1985 Philippe Boyer Christophe Vilbrod Fabrice Colas
1986 Philippe Boyer Fabrice Colas Laurent Sikorski
1987 Philippe Boyer Christophe Vilbrod Fabien Surault
1988 Frédéric Magné Fabrice Colas Luc Migraine
1989 Frédéric Magné Luc Migraine Fabrice Colas
1990 Frédéric Magné Luc Migraine Denys Lemyre
1991 Frédéric Magné Frédéric Lancien Luc Migraine
1992 Frédéric Lancien Frédéric Magné Benoît Vétu
1993 Florian Rousseau Hervé Robert Thuet Frédéric Lancien
1994 Florian Rousseau Frédéric Lancien Benoît Vétu
1995 Florian Rousseau Frédéric Lancien Hervé Robert Thuet
1996 Florian Rousseau Hervé Robert Thuet Laurent Accart
1997 Arnaud Tournant Hervé Robert Thuet Damien Gérard
1998 Arnaud Tournant Frédéric Lancien Hervé Robert Thuet
1999 Arnaud Tournant Hervé Robert Thuet Mickaël Bourgain
2000 Arnaud Tournant Hervé Robert Thuet Arnaud Duble
2001 Arnaud Tournant Hervé Robert Thuet Arnaud Duble
2002 Arnaud Tournant Hervé Gané Arnaud Duble
2003 Mickaël Bourgain Arnaud Tournant Mathieu Mandard
2004 Arnaud Tournant Sébastien Notin Hervé Gané
2005 François Pervis Sébastien Henriette Sébastien Notin
2006 François Pervis Kévin Sireau Michaël D'Almeida
2007 François Pervis Didier Henriette Sébastien Henriette
2008 Michaël D'Almeida Ghislain Boiron Adrien Doucet
2009 François Pervis Quentin Lafargue Charlie Conord
2010 Quentin Lafargue Thomas Bonafos Florian Vernay
2011 Quentin Lafargue Michaël D'Almeida François Pervis
2012 Michaël D'Almeida François Pervis Quentin Lafargue

Omnium[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
2010 Julien Duval Bryan Coquard Maxime Daniel
2012 Bryan Coquard Vivien Brisse Fabien Le Coguic

Achtervolging[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
1941 Louis Aimar Adolphe Prat
1942 Louis Aimar
1943 Adolphe Prat
1944 André Blanchet Adolphe Prat
1945 André Blanchet Adolphe Prat
1946 Roger Piel Adolphe Prat
1947 Emile Carrara
1948 Roger Rioland Aimé Landrieux
1949 Roger Piel
1950 Roger Piel
1950 Paul Matteoli
1950 Paul Matteoli
1951 Paul Matteoli Roger Piel Roger Rioland
1951 Paul Matteoli
1951 Paul Matteoli Roger Rioland
1951 Paul Matteoli
1951 Roger Rioland
1952 Roger Rioland Paul Matteoli
1952 Henri Andrieux Roger Rioland
1953 Henri Andrieux Roger Rioland
1953 Henri Andrieux Roger Hassenforder
1954 Henri Andrieux Paul Matteoli
1954 Roger Hassenforder Henri Andrieux
1954 Roger Hassenforder Claude Le Ber
1955 Henri Andrieux Roger Hassenforder
1955 Claude Le Ber Henri Andrieux
1955 Isaac Vitre Claude Le Ber
1955 Jacques Anquetil Isaac Vitre
1956 Jacques Anquetil Henri Andrieux
1956 Jacques Anquetil Isaac Vitre
1957 Roger Rivière Jacques Anquetil Pierre Brun
1958 Albert Bouvet Roger Rivière Isaac Vitre
1959 Albert Bouvet Jacques Bellenger Isaac Vitre
1960 Albert Bouvet Joseph Velly Philippe Gaudrillet
1961 Joseph Velly Albert Bouvet Philippe Gaudrillet
1962 Albert Bouvet Joseph Velly Marcel Delattre
1963 Albert Bouvet Joseph Velly Michel Nédélec
1964 Marcel Delattre Joseph Velly Claude Valdois
1965 Michel Nédélec Jean Dupont Marcel Delattre
1966 Charly Grosskost Camille Le Menn Michel Nédélec
1967 Charly Grosskost Jacques Anquetil Camille Le Menn
1968 Charly Grosskost Jean Sadot Bernard Guyot
1969 Charly Grosskost Roger Pingeon Georges Chappe
1970 Charly Grosskost Gérard Moneyron Bernard Thévenet
1971-72 niet gehouden
1973 Daniel Rebillard Henri-Paul Fin Joseph Carletti
1974 Charly Grosskost Daniel Rebillard Henri-Paul Fin
1975 Bernard Hinault Gérard Moneyron Bernard Croyet
1976 Bernard Hinault Patrick Cluzaud Bernard Quilfen
1977 Yves Hézard Christian Muselet Bernard Croyet
1978 Jacques Bossis Bernard Vallet Patrick Hosotte
1979 niet gehouden
1980 Patrick Hosotte Jacques Bossis Joel Galopin
1981 Alain Bondue Régis Clère Pascal Poisson
1982 Alain Bondue Pierre-Henri Menthéour Pascal Jules
1983 niet gehouden
1984 Gilbert Duclos-Lassalle Bernard Vallet Régis Clère
1985 Alain Bondue Régis Clère Philippe Louviot
1986 Alain Bondue Joël Pelier Didier Garcia
1987 Jean-Claude Colotti Laurent Biondi Gilbert Duclos-Lassalle
1988 Thierry Marie Régis Clère Laurent Biondi
1989-91 niet gehouden
1992 Philippe Ermenault Pascal Potie Jean-Yves Mancais
1993 Philippe Ermenault Eddy Seigneur Francis Moreau
1994 Philippe Ermenault Francis Moreau Samuel Renaux
1995 Philippe Ermenault Francis Moreau Cyril Bos
1996 Philippe Ermenault Cyril Bos Jérôme Neuville
1997 Philippe Ermenault Jérôme Neuville Franck Perque
1998 Francis Moreau Philippe Ermenault Jérôme Neuville
1999 Philippe Ermenault Francis Moreau Jérôme Neuville
2000 Philippe Gaumont Jérôme Neuville Philippe Ermenault
2001 Jérôme Neuville Damien Pommereau Cyril Bos
2002 Philippe Gaumont Jérôme Neuville Cyril Bos
2003 Jérôme Neuville Franck Perque Fabien Sanchez
2004 Fabien Sanchez Anthony Langella Damien Monier
2005 Damien Monier Fabien Sanchez Jonathan Mouchel
2006 Jonathan Mouchel François Lamiraud Sébastien Thomas
2007 Fabien Sanchez Benoît Daeninck Sébastien Thomas
2008 Damien Monier Maxime Bouet Fabien Sanchez
2009 Damien Gaudin Julien Duval Jérôme Cousin
2010 Damien Gaudin Julien Morice Julien Duval
2011 Matthieu Ladagnous Julien Morice Damien Gaudin
2012 Damien Gaudin Kévin Labèque Julien Duval

Ploegenachtervolging[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
2000 Philippe Gaumont
Robert Sassone
Francis Moreau
Damien Pommereau
Sylvain Anquetil
Cyril Bos
David Hubschwerlin
Fabien Merciris
Franck Perque
Christophe Capelle
Philippe Ermenault
Vincent Socquin
2004 Fabien Patanchon
Matthieu Ladagnous
Cédric Agez
Mickaël Delage
Jonathan Mouchel
Vincent Soquin
Fabien Merciris
Cyril Bos
Yves Delarue
Nicolas Rousseau
François Lamiraud
Michaël Chaussard
Damien Tristant
2005 Matthieu Ladagnous
Anthony Langella
Fabien Sanchez
Mickaël Malle
Jonathan Mouchel
Cédric Agez
Fabien Patanchon
Yannick Marie
Mathieu Babin
Nicolas Rousseau
Kévin Rethoré
Sébastien Gréau
2006 Mickaël Delage
Matthieu Ladagnous
Jonathan Mouchel
Sylvain Blanquefort
Mikaël Preau
Maxime Lecoeur
Charly Legris
Ronan Guinaudeau
Sébastien Desplanques
Alexandre Bosquain
Yann Guyot
William Le Corre
Laurent Le Gac
Kévin Piriou
Yann Rault
2007 Alexandre Lemair
Ronan Guinaudeau
Étienne Pieret
Maxime Lecoeur
Andy Flickinger
Vivien Brisse
Guillaume Perrot
François Lamiraud
Pierre Luc Perrichon
Fabien Sanchez
Arnaud Depreeuw
Yann Meulemans
Jean-Marc Maurin
2008 Damien Gaudin
Jérôme Cousin
Fabrice Jeandesboz
Sébastien Turgot
Jonathan Mouchel
Jonathan Balbuena
Maxime Bouet
Renaud Pioline
Arnaud Depreeuw
Fabien Sanchez
Sébastien Thomas
Thomas Vaubourzeix
2009 Damien Gaudin
Jérôme Cousin
Bryan Nauleau
Angélo Tulik
Alexis Jarry
Morgan Lamoisson
Maël Maziou
Alexandre Piat
Morgan Kneisky
Guillaume Perrot
François Lamiraud
Kévin Fouache
2010 Benoît Daeninck
Damien Gaudin
Julien Morice
Bryan Naulleau
Jérémie Souton
Julien Duval
Nicolas Giulia
Kévin Lalouette
Alexandre Lemair
Jean-Edouard Antz
Jonathan Balbuena
Jonathan Brunel
Jonathan Mouchel
Fabien Sanchez
2011 Benoît Daeninck
Damien Gaudin
Julien Morice
Bryan Coquard
Morgan Lamoisson
Laurent Pichon
Nicolas Janvier
Fabien Le Coguic
Romain Le Roux
Vivien Brisse
Kévin Labèque
Jonathan Mouchel
Matthieu Ladagnous
2012 Alexandre Lemair
Alexis Gougeard
Julien Duval
Kévin Lesellier
Kévin Labèque
Émeric Choisy
Cyril Maitre
Kévin Réza
Damien Gaudin
Julien Morice
Kévin Fouache
Jean-Marie Gouret

Scratch[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
2008 Romain Sicard Guillaume Perrot Mathieu Delaroziere
2009 Morgan Kneisky Julien Duval Jonathan Mouchel
2010 Laurent Pichon Morgan Lamoisson Julien Duval
2011 Bryan Coquard Morgan Lamoisson Vivien Brisse
2012 Romain Guillemois Nicolas Janvier Bryan Coquard

Sprint[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
1881 Frédéric de Civry
1882 Frédéric de Civry
1883 Paul Medinger
1884 Paul Medinger
1885 Paul Medinger
1886 Charles Terront
1887 Paul Medinger
1888 Paul Chereau
1889 niet georganiseerd
1890 Louis Cottereau
1891 Paul Medinger
1892 Georges Cassignard
1893 Georges Cassignard
1894 Fernand Mercier
1894 Maurice Farman
1895 Paul Bourrillon
1896 Edmond Jacquelin
1897 Paul Bourrillon
1898 Ludovic Morin
1899 Paul Bourrillon
1900 Edmond Jacquelin
1901 Charles Jue
1902 Edmond Jacquelin
1903 Victor Thuau
1904 Émile Friol
1905 Gabriel Poulain
1906 Émile Friol
1907 Émile Friol
1908 Léon Hourlier Émile Friol Léon Comès
1909 Victor Dupré
1910 Émile Friol
1911 Léon Hourlier
1912 André Perchicot
1913 Émile Friol
1914 Léon Hourlier
1919 Pierre Sergent
1920 Marcel Dupuy
1921 Marcel Dupuy
1922 Gabriel Poulain
1923 Maurice Schilles
1924 Gabriel Poulain
1925 Lucien Michard
1926 Maurice Schilles
1927 Lucien Michard
1928 Lucien Michard
1928 Lucien Faucheux
1928 Lucien Faucheux
1929 Lucien Michard
1929 Lucien Faucheux
1930 Lucien Michard
1931 Lucien Faucheux
1932 Louis Gérardin
1933 Lucien Michard
1934 Lucien Michard
1935 Lucien Michard
1936 Louis Gérardin
1937 Louis Chaillot
1938 Louis Gérardin
1939 Guy Renaudin
1940 niet georganiseerd
1941 Louis Gérardin
1942 Louis Gérardin Georges Senfftleben Guy Renaudin
1943 Louis Gérardin Georges Senfftleben Guy Renaudin
1944 Georges Senfftleben Louis Gérardin
1945 Louis Gérardin Georges Senfftleben
1946 Louis Gérardin
1947 Georges Senfftleben
1948 Georges Senfftleben
1949 Louis Gérardin
1950Émile Lognay
1950 Louis Gérardin
1950 Jacques Bellenger
1951 Georges Senfftleben
1951 Georges Senfftleben
1951 Jacques Bellenger
1952 Georges Senfftleben[1]
1952 Émile Lognay
1953 Jacques Bellenger
1954 Jacques Bellenger Georges Senfftleben
1955 Jacques Bellenger
1956 Roger Gaignard
1957 Roger Gaignard
1958 Roger Gaignard
1959 Michel Rousseau
1960 Michel Rousseau
1961 Michel Rousseau
1962 Michel Rousseau
1963 Roger Gaignard
1964 Roger Gaignard
1965 Roger Gaignard
1966 Bernard Charruau Roger Gaignard Christian Gastadi
1967 Michel Rousseau André Gruchet Bernard Charruau
1968 André Gruchet
1969 Jacky Mourioux
1970 Cyrille Guimard Gérard Billard Christian Davaine
1971-75 pas organisé
1976 Serge Aubey Jean-Jacques Fussien Jean-François Pescheux
1977 Serge Aubey Jean-Jacques Fussien Jean-Louis Danguillaume
1978 Yves Daniel
1979 niet georganiseerd
1980 Daniel Morelon Alain Patritti
1981 Francis Castaing
1982 Yavé Cahard Francis Castaing Yvon Bertin
1983 niet georganiseerd
1984 Philippe Vernet
1985 Yavé Cahard Philippe Vernet Patrick Da Rocha
1986 Patrick Da Rocha Dominique Lecrocq Philippe Lauraire
1987 Patrick Da Rocha
1988 Patrick Da Rocha
1989-91 niet georganiseerd
1992 Frédéric Magné Hervé Robert Thuet Frédéric Lancien
1993 Fabrice Colas Florian Rousseau Frédéric Magné
1994 Frédéric Magné Florian Rousseau Fabrice Colas
1995 Florian Rousseau Vincent Le Quellec Frédéric Lancien
1996 Florian Rousseau Frédéric Magné Hervé Robert Thuet
1997 Florian Rousseau Arnaud Tournant Frédéric Magné
1998 Florian Rousseau Vincent Le Quellec
1999 Laurent Gané Arnaud Tournant Frédéric Magné
2000 Florian Rousseau Laurent Gané Frédéric Magné
2001 Laurent Gané Florian Rousseau Arnaud Tournant
2002 Laurent Gané Arnaud Tournant Florian Rousseau
2003 Laurent Gané Mickaël Bourgain Arnaud Tournant
2004 Laurent Gané Arnaud Tournant Mickaël Bourgain
2005 Arnaud Tournant Mickaël Bourgain Hervé Gané
2006 Kévin Sireau Grégory Baugé Arnaud Tournant
2007 Grégory Baugé Kévin Sireau Mickaël Bourgain
2008 Kévin Sireau Arnaud Tournant Mickaël Bourgain
2009 Grégory Baugé Kévin Sireau Mickaël Bourgain
2010 Kévin Sireau Mickaël Bourgain Adrien Doucet
2011 Grégory Baugé Quentin Lafargue Mickaël Bourgain
2012 François Pervis Mickaël Bourgain Charlie Conord

Ploeg sprint[bewerken]

Jaar Goud Zilver Brons
2005 Kévin Sireau
Mathieu Mandard
Alexis Jarry
2006 Michaël D'Almeida
Grégory Baugé
Rémi Rano
2007 Kenny Cyprien
Charlie Conord
Thierry Jollet
2008 Julien Palma
Sébastien Marques
Alexandre Piat
2009 Vincent Picaud
Kévin Guillot
Judicaël Le Champion
2010 Sebastien Marques
Julien Palma
Victor Palma
2011 Erwann Aubernon
Benjamin Edelin
Killian Evenot
Anthony Jacques
Julien Palma
Enzo Boisset
Jérémy Paillusson
Antoine Masson
Maxence Pousse
2012 Thomas Valadier
Kilian Evenot
Erwann Aubernon
Thomas Denis
Théophile Leblanc
Kévin Sellier
Thomas Copponi
Enzo Ceausu
Guillaume Gonzalez
Bronnen, noten en/of referenties
  1. L'amateur André Beyney remporte la finale