Lijst van acteurs en actrices in The Hunger Games

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

De lijst van acteurs en actrices uit The Hunger Games is een lijst met alle acteurs en actrices van alle vier de filmdelen.

Cast[bewerken]

Character Films
The Hunger Games (2012) Catching Fire (2013) Mockingjay – Part 1 (2014) Mockingjay – Part 2 (2015)

Hoofdpersonen[bewerken]

Katniss Everdeen Jennifer Lawrence
Peeta Mellark Josh Hutcherson
Gale Hawthorne Liam Hemsworth

Inwoners van het Capitool[bewerken]

President Snow Donald Sutherland
Effie Prul Elizabeth Banks
Cinna Lenny Kravitz
Plutarch Heavensbee Philip Seymour Hoffman
Caesar Flickerman Stanley Tucci
Claudius Templesmith Toby Jones
Seneca Crane Wes Bentley
Portia Latarsha Rose
Venia Kimiko Gelman Kimiko Gelman
Octavia Bruce Bundy
Flavius Nelson Ascencio
Atala Karan Kendrick
Lucia Sharon Morris
Snows kleindochter Erika Bierman

Inwoners District 12[bewerken]

Haymitch Abernathy Woody Harrelson
Mevrouw Everdeen Paula Malcomson
Primrose Everdeen Willow Shields
Meneer Everdeen Philip Troy Linger
Sluwe Sae Sandra Ellis Lafferty
Romulus Thread Patrick St. Esprit
Cray Wilbur Fitzgerald
Ripper Taylor St. Clair

Tributen van de 74ste Hongerspelen[bewerken]

Wonder Jack Quaid
Glinster Leven Rambin
Cato Alexander Ludwig
Clove Isabelle Fuhrman
"Vossensnuit" Jacqueline Emerson
Thresh Dayo Okeniyi
Rue Amandla Stenberg
Jongenstribuut District 3 Ian Nelson
Meisjestribuut District 3 Kalia Prescott
Jongenstribuut District 4 Ethan Jamieson
Meisjestribuut District 4 Tara Macken
Jongenstribuut District 5 Chris Mark
Jongenstribuut District 6 Ashton Moio
Meisjestribuut District 6 Kara Petersen
Jongenstribuut District 7 Sam Ly
Meisjestribuut District 7 Leigha Hancock
Jongenstribuut District 8 Samuel Tan
Meisjestribuut District 8 Mackenzie Lintz
Jongenstribuut District 9 Imanol Yepez-Frias
Meisjestribuut District 9 Annie Thurman
Jongenstribuut District 10 Jeremy Marinas
Meisjestribuut District 10 Dakota Hood

Tributen van de 75ste Hongerspelen[bewerken]

Finnick Odair Sam Claflin
Beetee Jeffrey Wright
Johanna Mason Jena Malone
Enobaria Meta Golding
Mags Lynn Cohen
Wiress Amanda Plummer
Gloss Alan Ritchson
Cashmere Stephanie Leigh Schlund
Brutus Bruno Gunn
Vrouwelijke morfling Megan Hayes
Mannelijke morfling Justin Hix
Cecelia Elena Sanchez
Woof John Casino
Seeder Maria Howell
Chaff E. Roger Mitchell
Blight Bobby Jordan
Mannelijke tribuut District 5 James Logan
Vrouwelijke tribuut District 5 Ivette Li-Sanchez
Mannelijke tribuut District 9 Daniel Bernhardt
Vrouwelijke tribuut District 9 Marian Green
Mannelijke tribuut District 10 Jackson Spidell
Vrouwelijke tribuut District 10 Tiffany Waxler

Inwoners District 13[bewerken]

President Alma Coin Julianne Moore
Cressida Natalie Dormer
Messalla Evan Ross
Castor Wes Chatham
Pollux Elden Henson
Boggs Mahershala Ali
Homes Omid Abtahi
Leeg 1 Misty Ormiston
Leeg 2 Kim Ormiston

Inwoners van overige Districten[bewerken]

Commandant Lyme Lily Rabe
Commandant Paylor Patina Miller
Annie Cresta Stef Dawson
Burgemeester District 11 Afemo Omilami
Oude man in District 11 Leon Lamar


Bronnen, noten en/of referenties