VV Schoten

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
VV Schoten
Naam Voetbalvereniging Schoten
Opgericht 4 februari 1910
Plaats Haarlem
Complex Sportpark Wettenseind
Competitie Vierde klasse zondag
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Tenue
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

VV Schoten is een Nederlandse amateurvoetbalclub opgericht te Schoten, Haarlem op 4 februari 1910. Thuisbasis van de club is het in 2000 betrokken “Sportpark Wettenseind” aan de Vergierdeweg, 500 meter verderop gelegen van de voormalige thuishaven Van Der Aart Sportpark.

De beide standaardelftallen van de club startten in het seizoen 2013/14 beide in de Vierde klasse van het KNVB district West-I. Het eerste zaterdagelftal trok zich na vier gespeelde wedstrijden terug uit de competitie.

Het grootste succes behaalde de club in het seizoen 1920/21 toen op 29 mei 1921 de KNVB beker werd gewonnen door RFC met 2-1 te verslaan.

Externe link[bewerken]


Amateurvoetbal zaterdag West I – Seizoen 2013/2014
1e klasse A: SV ARC · VV Almkerk · FC Breukelen · CSW · VV Eemdijk · LRC Leerdam · Leerdam Sport '55 · VV De Meern · ASC Nieuwland · Nivo Sparta · RODA '46 · SVL · VVZ '49 · HSV De Zuidvogels

2e klasse A: AFC · AMVJ · VV De Beursbengels · CSV BOL · FC Castricum · DVVA · HFC EDO · EVC · VV HBOK · SV Marken · VV Monnickendam · NFC · SV Zandvoort · ZOB
2e klasse B: SC AH '78 · SV Argon · VV Benschop · FC Delta Sports'95 · SV Geinoord · JSV Nieuwegein · VV De Merino's · Odysseus '91 · VV Renswoude · RKAVIC · UVV · SV de Valleivogels · VV 't Vliegdorp · VV Woudenberg

3e klasse A: Alcmaria Victrix · SV Asonia · CVV Blauw Wit · HCSC · Hellas Sport · CVV Jong Hercules · CSV Jong Holland · SV Kadoelen · VV Opperdoes · OSV · CV Wieringermeer · ZCFC · MSV Zeemacht · VV De Zouaven
3e klasse B: VV Amstelveen · FC Amsterdam · Haarlem-Kennemerland · VV IJmuiden · JOS Watergraafsmeer · Koninklijke HFC · SV Ouderkerk · SV Overbos · Real Sranang · SCW · Sporting Martinus · IJVV Stormvogels · VVA/Spartaan · FC VVC
3e klasse C: FC Almere · VV Altius · CJVV · VV Cobu Boys · VV Eemboys · SV Eemnes · FC Hilversum · SV Loosdrecht · VV De Posthoorn · TOV · SV De Vecht · VV VOP · ASC Waterwijk · FC Weesp
3e klasse D: FC De Bilt · VV Bunnik '73 · DESTO · DEV Doorn · DHSC · FC Driebergen · USV Elinkwijk · USV Hercules · IJFC · VV Jonathan · VV Kockengen · OSV NITA · SVM Maartensdijk · VV VRC

4e klasse A: AFC '34 · VV Alkmaarsche Boys · Berdos · BSV Bergen · SV Beverwijk · DZS · ASV De Flamingo's '64 · SV Kleine Sluis · SV Oosterend · VV PSZ · VV Reiger Boys · VV SRC
4e klasse B: VV De Blokkers · DVC Buiksloot · Dindua · SC Hercules Zaandam · HVV Hollandia · HSV Sport 1889 · KFC · SV Nieuw West · RKSV TOB · ZVV Zaandijk · ZVV Zaanlandia · ZVV Zilvermeeuwen
4e klasse C: BVC Bloemendaal · De Brug · RKVV DSS · HBC · SV Hoofddorp · Olympia Haarlem · RCH · VV Schoten · SV United/DAVO · RKVV Velsen · VEW · VSV · VVH/Velserbroek
4e klasse D: AGB · ASV Arsenal · FC Blauw-Wit Amsterdam · SC Buitenveldert · RKSV DCG · SV Diemen · SC De Eland · SV KDO · SV Rap · RKSV RODA '23 · CVV Vlug en Vaardig · SC Voorland · Zuidoost United
4e klasse E: ASV Fortius · GeuzenMiddenmeer · Legmeervogels · SV De Meer · SC Overamstel · ASC SDW · AVV Sloterdijk · AFC TABA · TOS-Actief · ASV Wartburgia · VV ZRC Herenmarkt
4e klasse F: FC Abcoude · BSV Allen Weerbaar · SC Buitenboys · BVV '31 · BZC '13 · DOB · DOSC · VV Hees · SV Hertha · VV Hoograven · NVC · OSO · SEC
4e klasse G: VV Brederodes · DWSM · UCS EDO · SV HMS · SV Lopik · VV Maarssen · OSM '75 · VV Vianen · VIOD · VV Voorwaarts · VSC · VVJ
4e klasse H: SV Candia '66 · SV CDW · DVSA · DVSU · Focus '07 · VV FZO · VV Musketiers · VV Oranje Wit · SV Panter · VV Scherpenzeel · SVMM · VV Veenendaal
Amateurvoetbal zondag West I – Seizoen 2013/2014
1e klasse A: AFC '34 · RKVV DEM · USV Elinkwijk · SV De Foresters · JOS Watergraafsmeer · BVV De Kennemers · VV De Meern · NVC · OFC · RKSV Pancratius · SDO Bussum · IJVV Stormvogels · FC Uitgeest · AVV Zeeburgia

2e klasse A: VV Assendelft · FC Den Helder · Hellas Sport · LSVV · FC Purmerend · VPV Purmersteijn · VV SEW · SVW '27 · RKVV Velsen · Vitesse '22 · VSV · SV Westfriezen · ZAP · ZVV Zilvermeeuwen
2e klasse B: FC Abcoude · FC Blauw-Wit Amsterdam · DVC Buiksloot · SV Hillegom · SV Hoofddorp · Legmeervogels · SV Nieuw Utrecht · AFC Quick 1890 · RKSV RODA '23 · SO Soest · SV United/DAVO · VVIJ · VVZA · FC Weesp

3e klasse A: SV Always Forward · VV De Blokkers · JVC Julianadorp · VV KGB · SV Kleine Sluis · SV Koedijk · VV Spartanen · SC Spirit '30 · VV Texel '94 · VIOS-W · SV Vrone · VVS '46 · VV VVW · West Frisia
3e klasse B: VV Alkmaarsche Boys · SV Fortuna Wormerveer · SC Hercules Zaandam · IVV · KFC · VV Kolping Boys · VV Limmen · Meervogels '31 · SV De Meteoor · RKAV Volendam · VVV Westzaan · SV Wijk aan Zee · WSV '30 · ZVV Zaanlandia
3e klasse C: AGB · ASV Arsenal · BVC Bloemendaal · RKSV DCG · SV Diemen · DSOV · RKVV DSS · SV Nieuw West · RCH · RKDES · Sporting Martinus · VVA/Spartaan · ZSGOWMS · VV Zwanenburg
3e klasse D: SV Aurora · SV Baarn · BFC · VV Brederodes · Forza Almere · VV HDS · SV Houten · SV Kampong · RODA '46 · SCH '44 · HC & FC Victoria · CVV Vriendenschaar · HSV Wasmeer · ASC Waterwijk

4e klasse A: Con Zelo · VV Dirkshorn · SV DTS · Duinrand S · VV DWOW · SV Geel-Zwart '30 · VV Hollandia T · Hugo Boys · VV Schagen · VV SRC · VV VZV · VV Winkel · WMC · SV ZDH
4e klasse B: AVV Andijk · Apollo '68 · VV Berkhout · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · HSV Sport 1889 · Kwiek '78 · FC Medemblik · VV Oosthuizen · RKEDO SV · VV Strandvogels · SV De Valken · Victoria Obdam · VV Woudia
4e klasse C: Alcmaria Victrix · SV Beemster · Berdos · ASV De Flamingo's '64 · SV Graftdijk · VV HSV · SV Ilpendam · KSV · VV Kwadijk · SC Purmerland · SV De Rijp · SV Sint Adelbert · VV De Wherevogels · VV Zeevogels
4e klasse D: SV Alliance '22 · SV Beverwijk · SV DIO · HVV DSK · HBC · Olympia Haarlem · RKVV Onze Gezellen · VV Schoten · SV Spaarnwoude · VV SVIJ · SV Terrasvogels · FC Velsenoord · VVH/Velserbroek · VV Waterloo
4e klasse E: FC Ankaraspor · AFC DWS · ASV Fortius · OSV · VV RCZ · RKVV Saenden · SDOB · AVV SDZ · AVV Sloterdijk · Sporting Krommenie · SVA Assendelft · AVV TOG · ZVV Zaandijk
4e klasse F: SC Buitenveldert · CTO '70 · SV Geinburgia · GeuzenMiddenmeer · SV KDO · SV De Meer · SC Muiderberg · AFC Nautilus · NFC · SV Ouderkerk · RKAV · AVV Swift · VV UNO · Zuidoost United
4e klasse G: SV Achterveld · VV Amsvorde · VV AS '80 · ASV '65 · VV De Dreef · SC 't Gooi · SV 's-Graveland · VV Hooglanderveen · SV Laren '99 · VV Nederhorst · Saestum · Sporting '70 · SV Zeist
4e klasse H: DWSV · Focus '07 · VV 't Goy · VV MSV '19 · SV Odijk · Ksv PVC · PVCV Vleuten · VV Schalkwijk · SMVC Fair Play · SVF Cothen · UVV · VSV Vreeswijk · VSC · Zwaluwen Utrecht 1911

5e klasse A: AGSV Aartswoud · VV ALC · VV DWB · VV Kaagvogels · SV De Koog · VV MOC · VV Nieuwe Niedorp · Sint Boys DES · VV Succes · VV Vesdo · VV Wieringerwaard · VV Wiron
5e klasse B: ASV '55 · BSV Bergen · DRC · SC Dynamo · VV Egmondia · VV Knollendam · RKSV Sint George · SV Sporting S · SSV · WBSV · VV Zuidermeer · RKVV Zwaagdijk
5e klasse C: SV BSM · SV DIOS · SC De Eland · AVV FIT · SV Geel Wit '20 · ASV De Germaan · HFC Heemstede · SV Nieuw Sloten · OSC Amsterdam · Real Sranang · AFC TABA · SV Vogelenzang · SC Voorland
5e klasse D: SV Batavia '90 · SC Buitenboys · Domstad Majella · DSO/Ultrajectum · Faja Lobi KDS · VV Hoograven · HVC · JSV Nieuwegein · KVVA · VV Maarssen · SV Olympia '25 · ZSC Patria · VVU Ardahanspor

6e klasse A: VV Callantsoog · DESS · VV Flevo · GSV · HOSV · HYS · VV Jisp · SV Kadoelen · VV Kreileroord · VV Oudesluis · VV Schellinkhout · VV THB · WSW
6e klasse B: BSV Allen Weerbaar · VV APWC · DEVO '58 · VV Kismet · SC Overamstel · SV Parkstad · SV Rap · SV Rivierwijkers · Sporting Almere · Sporting Amsterdam · TOS-Actief · WV-HEDW · VV ZRC Herenmarkt