VV Schoten

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
VV Schoten
Naam Voetbalvereniging Schoten
Opgericht 4 februari 1910
Plaats Haarlem
Complex Sportpark Wettenseind
Competitie Derde klasse zondag (2014/15)
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Tenue
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

VV Schoten is een Nederlandse amateurvoetbalclub opgericht te Schoten, Haarlem op 4 februari 1910. Thuisbasis van de club is het in 2000 betrokken “Sportpark Wettenseind” aan de Vergierdeweg, 500 meter verderop gelegen van de voormalige thuishaven Van Der Aart Sportpark.

Het zondag standaardelftal van de club startte in het seizoen 2014/15 in de Derde klasse van het KNVB district West-I.

Het grootste succes behaalde de club in het seizoen 1920/21 toen op 29 mei 1921 de KNVB beker werd gewonnen door RFC met 2-1 te verslaan.

Resultaten amateurvoetbal 1971–2014[bewerken]

10
4C
3
4C
9
4C
5
4C
4
4C
2
4C
8
4C
1
4C
4
3B
8
3B
1
3B
8
2A
11
2A
9
3B
1
3B
11
2A
4
3B
8
3B
4
3B
8
3B
10
3B
7
4C
8
4C
8
4C
6
4D
2
4C
11
4D
2
5E
5
4D
4
4D
5
4D
8
4D
10
4D
11
4D
2
5E
5
4D
8
4D
1
4D
-
3C
71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
Tweede klasse
Derde klasse
Vierde klasse
Vijfde klasse

Externe link[bewerken]

Amateurvoetbal zondag West I – Seizoen 2014/15
1e klasse A: Alphense Boys · DEM · USV Elinkwijk · SV De Foresters · BVV De Kennemers · VV De Meern · SV Nieuw Utrecht · VPV Purmersteijn · SDO Bussum · SJC · SO Soest · IJVV Stormvogels · VVIJ · SC Woerden

2e klasse A: VV Assendelft · Fortuna Wormerveer · Hellas Sport · LSVV · SVW '27 · SC Spirit '30 · FC Uitgeest · SV United/DAVO · RKVV Velsen · Vitesse '22 · VSV · West Frisia · ZAP · ZVV Zilvermeeuwen
2e klasse B: FC Abcoude · DVC Buiksloot · RKSV DCG · SV Hoofddorp · SV Houten · SV Kampong · Legmeervogels · SV De Meteoor · NVC · RKSV Pancratius · AFC Quick 1890 · HSV Wasmeer · FC Weesp · AVV Zeeburgia

3e klasse A: VV De Blokkers · FC Den Helder · JVC Julianadorp · SV Kleine Sluis · SV Koedijk · SEW · VV Spartanen · VV Texel '94 · VIOS-W · VVS '46 · VVW · SV Westfriezen · VV Winkel · VV Woudia
3e klasse B: VV Alkmaarsche Boys · SV Beemster · SC Hercules Zaandam · HSV · IVV · KFC · Kolping Boys · VV Limmen · Meervogels '31 · OSV · FC Purmerend · SVA Assendelft · SV Vrone · ZVV Zaanlandia
3e klasse C: AGB · ASV Arsenal · FC Blauw-Wit Amsterdam · BVC Bloemendaal · DSOV · DSS · KDO · RKDES · RODA '23 · VV Schoten · VVA/Spartaan · SV Wijk aan Zee · ZSGOWMS · VV Zwanenburg
3e klasse D: BFC · VV Brederodes · Forza Almere · HDS · SV Laren '99 · SV De Meer · RODA '46 · Saestum · SCH '44 · VEP · HC & FC Victoria · CVV Vriendenschaar · VVZA · Zwaluwen Utrecht 1911

4e klasse A: Con Zelo · VV Dirkshorn · SV DTS · DWOW · SV Geel-Zwart '30 · VV Hollandia T · Hugo Boys · VV Nieuwe Niedorp · VV Schagen · SRC · VV Succes · VZV · VV Wiron · ZDH
4e klasse B: ALC · SV Always Forward · VV Berkhout · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · HSV Sport 1889 · KGB · Kwiek '78 · FC Medemblik · VV Oosthuizen · RKEDO · Sporting Andijk · VV Strandvogels · SV De Valken
4e klasse C: Alcmaria Victrix · Apollo '68 · Berdos · SV Beverwijk · SC Dynamo · VV Egmondia · ASV De Flamingo's '64 · SV Graftdijk · KSV · SV De Rijp · SV Sint Adelbert · FC Velsenoord · WMC · VV Zeevogels
4e klasse D: FC Aalsmeer · SV Alliance '22 · DIO · DSK · HBC · Olympia Haarlem · RKVV Onze Gezellen · RCH · SV Spaarnwoude · SVIJ · SV Terrasvogels · UNO · VVH/Velserbroek · SV Vogelenzang
4e klasse E: AFC DWS · GeuzenMiddenmeer · SV Ilpendam · SV Nieuw West · VV RCZ · RKVV Saenden · SDOB · SDZ · Sporting Krommenie · RKAV Volendam · VVV Westzaan · VV De Wherevogels · WSV '30 · ZVV Zaandijk
4e klasse F: FC Ankaraspor · SC Buitenveldert · CTO '70 · SV Diemen · ASV Fortius · SV Geinburgia · AFC Nautilus · NFC · SV Ouderkerk · Sporting Martinus · AVV Swift · TABA · TOG · Zuidoost United
4e klasse G: SV Achterveld · VV Amsvorde · VV AS '80 · ASV '65 · SV Baarn · SV Batavia '90 · VV De Dreef · SV 's-Graveland · VV Hooglanderveen · VV Nederhorst · Sporting '70 · ASC Waterwijk · SV Zeist
4e klasse H: SV Aurora · DWSV · Faja Lobi KDS · VV 't Goy · VV Hoograven · VV MSV '19 · SV Odijk · PVC · PVCV Vleuten · VV Schalkwijk · SVF Cothen · UVV · VSV Vreeswijk · VSC

5e klasse A: AGSV Aartswoud · BSV Bergen · VV Callantsoog · Duinrand S · DWB · VV Kaagvogels · SV De Koog · VV MOC · Sint Boys DES · RKSV Sint George · VV Vesdo · RKVV Zwaagdijk
5e klasse B: DRC · FIT · VV Knollendam · VV Kwadijk · SC Purmerland · AVV Sloterdijk · SV Sporting S · SSV · Victoria Obdam · SC Voorland · WBSV · ZTS
5e klasse C: BSM · DEVO '58 · DIOS · SC De Eland · SV Geel Wit '20 · ASV De Germaan · HFC Heemstede · HYS · SV Nieuw Sloten · OSC · THB · VV Waterloo
5e klasse D: BSV Allen Weerbaar · APWC · SC Buitenboys · Domstad Majella · HVC · JSV Nieuwegein · KVVA · VV Maarssen · SC Muiderberg · SV Olympia '25 · ZSC Patria · VVU Ardahanspor

6e klasse A: DESS · VV Flevo · GSV · HOSV · VV Jisp · VV Kreileroord · VV Oudesluis · SV Petten · VV Schellinkhout · VV Wieringerwaard · WSW · VV Zuidermeer
6e klasse B: FC Almere · FC Amsterdam · DSO/Ultrajectum · DWSM · VV Kismet · SC Overamstel · SV Parkstad · SV Rap · Real Sranang · Real United · SV Rivierwijkers · Sporting Almere · WV-HEDW