Afrikaans kampioenschap voetbal 2023 (kwalificatie)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Kwalificatie Afrikaans kampioenschap voetbal 2023
Afrikaans kampioenschap voetbal 2023
Toernooi-informatie
Datum 21 maart 2022 – 28 maart 2023
Teams 52 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 54
Doelpunten 138  (2,56 per wedstrijd)
Topscorer(s) Vlag van Nigeria Victor Osimhen
(5 doelpunten)
Informatie laatst gewijzigd op: 13 juni 2022
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

De kwalificatie voor de Afrika cup 2023 is een kwalificatietoernooi van de Confédération Africaine de Football (CAF) om te bepalen welke landen mogen deelnemen aan het eindtoernooi van het Afrikaans kampioenschap voetbal van 2023. Dat zal de 34ste editie zijn van het Afrikaans kampioenschap voetbal, een voetbaltoernooi voor Afrikaanse voetbalelftallen. In totaal mogen 24 landen deelnemen aan het hoofdtoernooi. Ivoorkust is als gastland automatisch gekwalificeerd.[1]

Data[bewerken | brontekst bewerken]

Ronde Wedstrijddag Datums[2][3]
Voorronde Eerste wedstrijd 23–24 maart 2022
Tweede wedstrijd 27–29 maart 2022
Groepsfase
Wedstrijddag 1 30 mei – 14 juni 2022
Wedstrijddag 2
Wedstrijddag 3 19–27 september 2022
Wedstrijddag 4
Wedstrijddag 5 20–28 maart 2023
Wedstrijddag 6

Voorronde[bewerken | brontekst bewerken]

Loting[bewerken | brontekst bewerken]

De loting voor de eerste ronde vond plaats op 21 januari 2022 om 16:30 (UTC+1) in Douala, Kameroen.[4] Om te bepalen welke 12 landen deelnemen aan deze ronde werd gekeken naar de FIFA-wereldranglijst van november 2021.[5] Bij de loting werden steeds twee landen aan elkaar gekoppeld. De landen spelen twee keer tegen elkaar in een uit- en thuiswedstrijd[6][7], welke tussen 21 en 29 maart 2022 werden gespeeld. Op 2 maart 2022 trok Eritrea zich terug uit de voorronde.

Pot 1[8] Pot 2

Vlag van Lesotho Lesotho (145)
Vlag van Swaziland Swaziland (146)
Vlag van Botswana Botswana (148)
Vlag van Gambia Gambia (150)
Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan (167)
Vlag van Mauritius Mauritius (172)

Vlag van Tsjaad Tsjaad (180)
Vlag van Sao Tomé en Principe Sao Tomé en Principe (189)
Vlag van Djibouti Djibouti (192)
Vlag van Somalië Somalië (194)
Vlag van de Seychellen Seychellen (197)
Vlag van Eritrea Eritrea (202)

Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Eritrea Vlag van Eritrea Toe. Vlag van Botswana Botswana Geannuleerd Geannuleerd
Sao Tomé en Principe Vlag van Sao Tomé en Principe 4 – 3 Vlag van Mauritius Mauritius 1 – 0 3 – 3
Djibouti Vlag van Djibouti 2 – 5 Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan 2 – 4 0 – 1
Seychellen Vlag van de Seychellen 1 – 3 Vlag van Lesotho Lesotho 0 – 0 1 – 3
Somalië Vlag van Somalië 1 – 5 Vlag van Swaziland Swaziland 0 – 3 1 – 2
Tsjaad Vlag van Tsjaad 2 – 3 Vlag van Gambia Gambia 0 – 1 2 – 2
21 maart 2022
«onderlinge duels»
Eritrea Vlag van Eritrea Geannuleerd Vlag van Botswana Botswana Cicerostadion, Asmara
[noot 1]
29 maart 2022
«onderlinge duels»
Botswana Vlag van Botswana Geannuleerd Vlag van Eritrea Eritrea Nationaal Stadion, Gaborone

Botswana kwalificeert zich voor de eerste ronde.[11]


24 maart 2022
«onderlinge duels»
12:00 (UTC)
Sao Tomé en Principe Vlag van Sao Tomé en Principe 1 – 0[noot 2] Vlag van Mauritius Mauritius Complexe Sportif de Côte d'Or, Saint Pierre (Mauritius)
Leal Goal 36' Verslag
27 maart 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+4)
Mauritius Vlag van Mauritius 3 – 3 Vlag van Sao Tomé en Principe Sao Tomé en Principe Complexe Sportif de Côte d'Or, Saint Pierre (Mauritius)
Bru Goal 21' (pen.)
Collard Goal 57'
Nazira Goal 90+1'
Verslag Goal 27'Goal 60' Cardoso
Goal 34' Leal

Sao Tomé en Principe wint met 4–3 over twee wedstrijden en kwalificeert zich voor de eerste ronde.


23 maart 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Djibouti Vlag van Djibouti 2 – 4 Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan Borg El Arabstadion, Borg El Arab (Egypte)
Akinbinu Goal 64'
Warsama Goal 90+3'
Verslag Goal 54' (pen.)Goal 75' Okello
Goal 68' Toha
Goal 89' Gama
27 maart 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zuid-Soedan Vlag van Zuid-Soedan 1 – 0 Vlag van Djibouti Djibouti St. Mary'sstadion, Entebbe (Oeganda)
Chol Goal 55' Verslag

Zuid-Soedan wint met 5–2 over twee wedstrijden en kwalificeert zich voor de eerste ronde.


23 maart 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+4)
Seychellen Vlag van de Seychellen 0 – 0 Vlag van Lesotho Lesotho Complexe Sportif de Côte d'Or, Saint Pierre (Mauritius)[15]
Verslag
27 maart 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+2)
Lesotho Vlag van Lesotho 3 – 1 Vlag van de Seychellen Seychellen Dobsonvillestadion, Soweto (Zuid-Afrika)
Makateng Goal 5'Goal 78'
Motebang Goal 9'
Verslag Goal 25' (pen.) Ernesta

Lesotho wint met 3–1 over twee wedstrijden en kwalificeert zich voor de eerste ronde.


23 maart 2022
«onderlinge duels»
Somalië Vlag van Somalië 0 – 3 Vlag van Swaziland Swaziland Nationaal Stadion, Dar es Salaam (Tanzania)
Verslag Goal 23' Dlamini
Goal 64' Mamba
Goal 87' Gamedze
27 maart 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Swaziland Vlag van Swaziland 2 – 1 Vlag van Somalië Somalië Mbombelastadion, Mbombela (Zuid-Afrika)
Ndzinisa Goal 46'
Mamba Goal 56'
Goal 90' Hassan

Swaziland wint met 5–1 over twee wedstrijden en kwalificeert zich voor de eerste ronde.


23 maart 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Tsjaad Vlag van Tsjaad 0 – 1 Vlag van Gambia Gambia Ahmadou Ahidjostadion, Yaoundé (Kameroen)
Verslag Goal 89' (pen.) Trawally
29 maart 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC)
Gambia Vlag van Gambia 2 – 2 Vlag van Tsjaad Tsjaad Stade Adrar, Agadir (Marokko)
Ceesay Goal 29'Goal 90+2' (pen.) Verslag Goal 28' Abderamane
Goal 48' (pen.) N'Douassel

Gambia wint met 3–2 over twee wedstrijden en kwalificeert zich voor de eerste ronde.

Groepsfase[bewerken | brontekst bewerken]

Loting[bewerken | brontekst bewerken]

Bij de loting worden de 48 deelnemende landen verdeeld in 4 potten. Bij de indeling is gekeken naar de FIFA-wereldranglijst van maart 2022.[16] Ze worden verdeeld in groepen van steeds vier landen. Groepen A tot en met L. De loting staat gepland voor 19 april 2022 om 19:30 (UTC+2) in de SuperSport studios in Johannesburg, Zuid-Afrika. Het gastland Ivoorkust doet mee aan de loting en wordt dus ingedeeld in een groep. Het land is echter al gekwalificeerd, dus de nummer 2 in die groep kwalificeert zich. Kenia en Zimbabwe zijn op het moment van de loting tijdelijk geschorst. Als deze schorsing gehandhaafd blijft zullen zij hun wedstrijden reglementair verliezen.[17][18][19][20][21][22]

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4
Vlag van Senegal Senegal (20)
Vlag van Marokko Marokko (24)
Vlag van Nigeria Nigeria (30)
Vlag van Egypte Egypte (32)
Vlag van Tunesië Tunesië (35)
Vlag van Kameroen Kameroen (37)
Vlag van Algerije Algerije (44)
Vlag van Mali Mali (52)
Vlag van Ivoorkust Ivoorkust (53)
Vlag van Burkina Faso Burkina Faso (56)
Vlag van Ghana Ghana (60)
Vlag van Congo-Kinshasa Congo-Kinshasa (67)
Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika (69)
Vlag van Kaapverdië Kaapverdië (71)
Vlag van Guinee Guinee (80)
Vlag van Gabon Gabon (81)
Vlag van Benin Benin (84)
Vlag van Oeganda Oeganda (86)
Vlag van Zambia Zambia (87)
Vlag van Congo-Brazzaville Congo-Brazzaville (98)
Vlag van Equatoriaal-Guinea Equatoriaal-Guinea (99)
Vlag van Madagaskar Madagaskar (102)
Vlag van Kenia Kenia (104)
Vlag van Sierra Leone Sierra Leone (108)
Vlag van Namibië Namibië (112)
Vlag van Mauritanië Mauritanië (113)
Vlag van Guinee-Bissau Guinee-Bissau (115)
Vlag van Niger Niger (116)
Vlag van Libië Libië (117)
Vlag van Mozambique Mozambique (119)
Vlag van Malawi Malawi (120)
Vlag van Togo Togo (121)
Vlag van Zimbabwe Zimbabwe (122)
Vlag van Gambia Gambia (123)
Vlag van Angola Angola (126)
Vlag van de Comoren Comoren (128)
Vlag van Tanzania Tanzania (130)
Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Centraal-Afrikaanse Republiek (131)
Vlag van Rwanda Rwanda (136)
Vlag van Soedan Soedan (132)
Vlag van Burundi Burundi (139)
Vlag van Ethiopië Ethiopië (140)
Vlag van Swaziland Swaziland (143)
Vlag van Lesotho Lesotho (145)
Vlag van Botswana Botswana (148)
Vlag van Liberia Liberia (149)
Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan (161)
Vlag van Sao Tomé en Principe Sao Tomé en Principe (183)

Groep A[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Nigeria Vlag van Guinee-Bissau Vlag van Sierra Leone Vlag van Sao Tomé en Principe
1 Vlag van Nigeria Nigeria 2 2 0 0 6 12 1 +11 Eindtoernooi
mrt '23
2 – 1
mrt '23
2 Vlag van Guinee-Bissau Guinee-Bissau 2 1 1 0 4 7 3 +4
mrt '23
sep '23
5 – 1
3 Vlag van Sierra Leone Sierra Leone 2 0 1 1 1 3 4 −1
sep '23
2 – 2
mrt '23
4 Vlag van Sao Tomé en Principe Sao Tomé en Principe 2 0 0 2 0 1 15 −14 0 – 10
sep '23
mrt '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 13 juni 2022. Bron: CAF
9 juni 2022[23]
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Guinee-Bissau Vlag van Guinee-Bissau 5 – 1 Vlag van Sao Tomé en Principe Sao Tomé en Principe Stade de Marrakech, Marrakesh (Marokko)
Scheidsrechter: Adalbert Diouf (SEN)
Semedo Goal 40'
Gano Goal 50'Goal 58'
Banjaqui Goal 80'
Jorginho Goal 87'
Verslag Goal 21' Viegas
9 juni 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Nigeria Vlag van Nigeria 2 – 1 Vlag van Sierra Leone Sierra Leone Abujastadion, Abuja
Toeschouwers: 0[noot 3]
Scheidsrechter: Ibrahim Kalilou Traoré (CIV)
Iwobi Goal 16'
Osimhen Goal 41'
Verslag Goal 11' Morsay

13 juni 2022
«onderlinge duels»
14:00 (UTC+1)
Sao Tomé en Principe Vlag van Sao Tomé en Principe 0 – 10 Vlag van Nigeria Nigeria Stade de Marrakech, Marrakesh (Marokko)
Scheidsrechter: Osiase Koto (LES)
Verslag Goal 9'Goal 48'Goal 65'Goal 84' Osimhen
Goal 28' Simon
Goal 43'Goal 60' Moffi
Goal 55' Etebo
Goal 63' Lookman
Goal 90+2' (pen.) Dennis
13 juni 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC)
Sierra Leone Vlag van Sierra Leone 2 – 2 Vlag van Guinee-Bissau Guinee-Bissau Stade Général Lansana Conté, Conakry (Guinee)
Scheidsrechter: Abdulwahid Huraywidah (LBY)
Kargbo Goal 78'
Mu. Kamara Goal 87'
Verslag Goal 49'Goal 52' Jorginho

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+1)
Nigeria Vlag van Nigeria Vlag van Guinee-Bissau Guinee-Bissau
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Sierra Leone Vlag van Sierra Leone Vlag van Sao Tomé en Principe Sao Tomé en Principe

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Guinee-Bissau Vlag van Guinee-Bissau Vlag van Nigeria Nigeria
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Sao Tomé en Principe Vlag van Sao Tomé en Principe Vlag van Sierra Leone Sierra Leone

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Sierra Leone Vlag van Sierra Leone Vlag van Nigeria Nigeria
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Sao Tomé en Principe Vlag van Sao Tomé en Principe Vlag van Guinee-Bissau Guinee-Bissau

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+1)
Nigeria Vlag van Nigeria Vlag van Sao Tomé en Principe Sao Tomé en Principe
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Guinee-Bissau Vlag van Guinee-Bissau Vlag van Sierra Leone Sierra Leone

Groep B[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Burkina Faso Vlag van Kaapverdië Vlag van Swaziland Vlag van Togo
1 Vlag van Burkina Faso Burkina Faso 2 2 0 0 6 5 1 +4 Eindtoernooi 2 – 0
sep '23
mrt '23
2 Vlag van Kaapverdië Kaapverdië 2 1 0 1 3 2 2 0
sep '23
mrt '23
2 – 0
3 Vlag van Swaziland Swaziland 2 0 1 1 1 3 5 −2 1 – 3
mrt '23
sep '23
4 Vlag van Togo Togo 2 0 1 1 1 2 4 −2
mrt '23
sep '23
2 – 2
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 7 juni 2022. Bron: CAF
3 juni 2022[25]
«onderlinge duels»
16:00 (UTC)
Togo Vlag van Togo 2 – 2 Vlag van Swaziland Swaziland Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Djindo Houngnandande (BEN)
Placca Goal 20'
Laba Goal 87'
Verslag Goal 84' Ndzinisa
Goal 90+5' Ngwenya
3 juni 2022
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Burkina Faso Vlag van Burkina Faso 2 – 0 Vlag van Kaapverdië Kaapverdië Stade de Marrakech, Marrakesh (Marokko)
Scheidsrechter: Daniel Ayi Laryea (GHA)
Bandé Goal 58'
D. Ouattara Goal 88'
Verslag

7 juni 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Swaziland Vlag van Swaziland 1 – 3 Vlag van Burkina Faso Burkina Faso Soccer City, Johannesburg (Zuid-Afrika)
Scheidsrechter: Easter Zimba (MWI)
Ndzinisa Goal 64'
Mkhonta Kreeg geel in de 29e minuut Kreeg opnieuw geel in de 84e minuutWeggestuurd in de 84e minuut 29', 84'
Verslag Goal 69'Goal 75' D. Ouattara
Goal 85' Aziz Ki
7 juni 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Kaapverdië Vlag van Kaapverdië 2 – 0 Vlag van Togo Togo Stade de Marrakech, Marrakesh (Marokko)
Scheidsrechter: Mehrez Malki (TUN)
J. Tavares Goal 10'
Monteiro Goal 90+4'
Verslag

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Burkina Faso Vlag van Burkina Faso Vlag van Togo Togo
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC−1)
Kaapverdië Vlag van Kaapverdië Vlag van Swaziland Swaziland

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Togo Vlag van Togo Vlag van Burkina Faso Burkina Faso
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+2)
Swaziland Vlag van Swaziland Vlag van Kaapverdië Kaapverdië

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC−1)
Kaapverdië Vlag van Kaapverdië Vlag van Burkina Faso Burkina Faso
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+2)
Swaziland Vlag van Swaziland Vlag van Togo Togo

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Burkina Faso Vlag van Burkina Faso Vlag van Swaziland Swaziland
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC)
Togo Vlag van Togo Vlag van Kaapverdië Kaapverdië

Groep C[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Kameroen Vlag van Burundi Vlag van Namibië Vlag van Kenia
1 Vlag van Kameroen Kameroen 1 1 0 0 3 1 0 +1 Eindtoernooi
sep '23
mrt '23
Geann.
2 Vlag van Burundi Burundi 2 0 1 1 1 1 2 −1 0 – 1
sep '23
Geann.
3 Vlag van Namibië Namibië 1 0 1 0 1 1 1 0
mrt '23
1 – 1
Geann.
4 Vlag van Kenia Kenia (D) 0 0 0 0 0 0 0 0 Gediskwalificeerd[26]
Geann.
Geann.
Geann.
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 9 juni 2022. Bron: CAF
(D) Gediskwalificeerd.
4 juni 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Namibië Vlag van Namibië 1 – 1 Vlag van Burundi Burundi Orlandostadion, Johannesburg (Zuid-Afrika)
Scheidsrechter: Thulani Sibandze (SWZ)
Shalulile Goal 10' Verslag Goal 88', Kreeg geel in de 46e minuut Kreeg opnieuw geel in de 89e minuutWeggestuurd in de 89e minuut 46', 89' Bimenyimana
4 juni 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Kameroen Vlag van Kameroen Geannuleerd Vlag van Kenia Kenia
Verslag

8 juni 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Burundi Vlag van Burundi 0 – 1 Vlag van Kameroen Kameroen Nationaal Stadion, Dar es Salaam (Tanzania)
Scheidsrechter: Souleiman Ahmed Djama (DJI)
Verslag Goal 30' Toko Ekambi
8 juni 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Kenia Vlag van Kenia Geannuleerd Vlag van Namibië Namibië
Verslag

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+2)
Kameroen Vlag van Kameroen Vlag van Namibië Namibië
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+3)
Kenia Vlag van Kenia Geannuleerd Vlag van Burundi Burundi

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+2)
Namibië Vlag van Namibië Vlag van Kameroen Kameroen
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+2)
Burundi Vlag van Burundi Geannuleerd Vlag van Kenia Kenia

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+3)
Kenia Vlag van Kenia Geannuleerd Vlag van Kameroen Kameroen
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+2)
Burundi Vlag van Burundi Vlag van Namibië Namibië

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+1)
Kameroen Vlag van Kameroen Vlag van Burundi Burundi
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+2)
Namibië Vlag van Namibië Geannuleerd Vlag van Kenia Kenia

Groep D[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Ethiopië Vlag van Malawi Vlag van Guinee Vlag van Egypte
1 Vlag van Ethiopië Ethiopië 2 1 0 1 3 3 2 +1 Eindtoernooi
sep '23
mrt '23
2 – 0
2 Vlag van Malawi Malawi 2 1 0 1 3 2 2 0 2 – 1
sep '23
mrt '23
3 Vlag van Guinee Guinee 2 1 0 1 3 1 1 0
mrt '23
1 – 0
sep '23
4 Vlag van Egypte Egypte 2 1 0 1 3 1 2 −1
sep '23
mrt '23
1 – 0
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 9 juni 2022. Bron: CAF
5 juni 2022
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Malawi Vlag van Malawi 2 – 1 Vlag van Ethiopië Ethiopië Bingu Nationaal Stadion, Lilongwe
Scheidsrechter: Abongile Tom (RSA)
Mhango Goal 10' (pen.)Goal 34' (pen.) Verslag Goal 68' (pen.) Nassir
5 juni 2022
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+2)
Egypte Vlag van Egypte 1 – 0 Vlag van Guinee Guinee Cairostadion, Caïro
Scheidsrechter: Hélder Martins de Carvalho (ANG)
Mohamed Goal 87' Verslag

9 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC)
Guinee Vlag van Guinee 1 – 0 Vlag van Malawi Malawi Stade Général Lansana Conté, Conakry
Scheidsrechter: Lamin Jammeh (GAM)
Keïta Goal 90+1' Verslag
9 juni 2022
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Ethiopië Vlag van Ethiopië 2 – 0 Vlag van Egypte Egypte Bingu Nationaal Stadion, Lilongwe (Malawi)
Scheidsrechter: Georges Gatogato (BDI)
Hotessa Goal 21'
Bekele Goal 39'
Verslag

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Egypte Vlag van Egypte Vlag van Malawi Malawi
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Guinee Vlag van Guinee Vlag van Ethiopië Ethiopië

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Malawi Vlag van Malawi Vlag van Egypte Egypte
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Ethiopië Vlag van Ethiopië Vlag van Guinee Guinee

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Guinee Vlag van Guinee Vlag van Egypte Egypte
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Ethiopië Vlag van Ethiopië Vlag van Malawi Malawi

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Egypte Vlag van Egypte Vlag van Ethiopië Ethiopië
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Malawi Vlag van Malawi Vlag van Guinee Guinee

Groep E[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Ghana Vlag van Angola Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Vlag van Madagaskar
1 Vlag van Ghana Ghana 2 1 1 0 4 4 1 +3 Eindtoernooi
mrt '23
sep '23
3 – 0
2 Vlag van Angola Angola 2 1 1 0 4 3 2 +1
mrt '23
2 – 1
sep '23
3 Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Centraal-Afrikaanse Republiek 2 0 1 1 1 2 3 −1 1 – 1
sep '23
mrt '23
4 Vlag van Madagaskar Madagaskar 2 0 1 1 1 1 4 −3
sep '23
1 – 1
mrt '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 5 juni 2022. Bron: CAF
1 juni 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Angola Vlag van Angola 2 – 1 Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Centraal-Afrikaanse Republiek Estádio 11 de Novembro, Luanda
Scheidsrechter: Celso Armindo Alvação (MOZ)
Nzola Goal 72'
Gelson Goal 76'
Verslag Goal 32' Nlend
1 juni 2022[27]
«onderlinge duels»
19:00 (UTC)
Ghana Vlag van Ghana 3 – 0 Vlag van Madagaskar Madagaskar Cape Coast Sportstadion, Cape Coast
Scheidsrechter: Mahamadou Kéïta (MLI)
Kudus Goal 53'
Afena-Gyan Goal 56'
Bukari Goal 86'
Verslag

5 juni 2022
«onderlinge duels»
14:00 (UTC+1)
Centraal-Afrikaanse Republiek Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek 1 – 1 Vlag van Ghana Ghana Estádio 11 de Novembro, Luanda (Angola)
Scheidsrechter: Pierre Atcho (GAB)
Namnganda Goal 41' Verslag Goal 17' Kudus
5 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Madagaskar Vlag van Madagaskar 1 – 1 Vlag van Angola Angola Mahamasinastadion, Antananarivo
Scheidsrechter: Thando Ndzandzeka (RSA)
Rakotoharimalala Goal 36' Verslag Goal 43' Gelson

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Ghana Vlag van Ghana Vlag van Angola Angola
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Madagaskar Vlag van Madagaskar Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Centraal-Afrikaanse Republiek

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Angola Vlag van Angola Vlag van Ghana Ghana
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Centraal-Afrikaanse Republiek Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Vlag van Madagaskar Madagaskar

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Madagaskar Vlag van Madagaskar Vlag van Ghana Ghana
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Centraal-Afrikaanse Republiek Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Vlag van Angola Angola

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Ghana Vlag van Ghana Vlag van de Centraal-Afrikaanse Republiek Centraal-Afrikaanse Republiek
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Angola Vlag van Angola Vlag van Madagaskar Madagaskar

Groep F[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Algerije Vlag van Niger Vlag van Tanzania Vlag van Oeganda
1 Vlag van Algerije Algerije 2 2 0 0 6 4 0 +4 Eindtoernooi
20 mrt '23
sep '23
2 – 0
2 Vlag van Niger Niger 2 0 2 0 2 2 2 0
28 mrt '23
1 – 1
sep '23
3 Vlag van Tanzania Tanzania 2 0 1 1 1 1 3 −2 0 – 2
12 jun '23
28 mrt '23
4 Vlag van Oeganda Oeganda 2 0 1 1 1 1 3 −2
16 jun '23
1 – 1
20 mrt '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 8 juni 2022. Bron: CAF
4 juni 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Niger Vlag van Niger 1 – 1 Vlag van Tanzania Tanzania Stade de l'Amitié, Cotonou (Benin)
Scheidsrechter: Komlanvi Aklassou (TGO)
Sosah Goal 26' Verslag Goal 1' Mpole
4 juni 2022
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Algerije Vlag van Algerije 2 – 0 Vlag van Oeganda Oeganda Stade du 5 Juillet, Algiers[28]
Scheidsrechter: Mohamed Hussein (EGY)
Mandi Goal 28'
Belaïli Goal 80'
Verslag

8 juni 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Oeganda Vlag van Oeganda 1 – 1 Vlag van Niger Niger St. Mary'sstadion, Entebbe
Scheidsrechter: Tsegay Mogos Teklu (ERI)
Karisa Goal 43' Verslag Goal 71' Sabo
8 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Tanzania Vlag van Tanzania 0 – 2 Vlag van Algerije Algerije Nationaal Stadion, Dar es Salaam
Scheidsrechter: Mahmood Ismail (SUD)
Verslag Goal 45+2' Bensebaini
Goal 89' Amoura

20 maart 2023
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+3)
Algerije Vlag van Algerije Vlag van Niger Niger
20 maart 2023
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+3)
Oeganda Vlag van Oeganda Vlag van Tanzania Tanzania

28 maart 2023
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Niger Vlag van Niger Vlag van Algerije Algerije
28 maart 2023
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Tanzania Vlag van Tanzania Vlag van Oeganda Oeganda

12 juni 2023
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Tanzania Vlag van Tanzania Vlag van Niger Niger
16 juni 2023
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Oeganda Vlag van Oeganda Vlag van Algerije Algerije

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+1)
Algerije Vlag van Algerije Vlag van Tanzania Tanzania
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- (UTC+3)
Niger Vlag van Niger Vlag van Oeganda Oeganda

Groep G[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Mali Vlag van Congo-Brazzaville Vlag van Gambia Vlag van Zuid-Soedan
1 Vlag van Mali Mali 2 2 0 0 6 7 1 +6 Eindtoernooi 4 – 0
mrt '23
sep '23
2 Vlag van Congo-Brazzaville Congo-Brazzaville 2 1 0 1 3 1 4 −3
sep '23
1 – 0
mrt '23
3 Vlag van Gambia Gambia 2 1 0 1 3 1 1 0
mrt '23
sep '23
1 – 0
4 Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan 2 0 0 2 0 1 4 −3 1 – 3
mrt '23
sep '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 9 juni 2022. Bron: CAF
4 juni 2022
«onderlinge duels»
16:00 (UTC)
Gambia Vlag van Gambia 1 – 0 Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan Stade Lat-Dior, Thiès (Senegal)
Scheidsrechter: Jean Ouattara (BFA)
A. Jallow Goal 45+4' Verslag
4 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC)
Mali Vlag van Mali 4 – 0 Vlag van Congo-Brazzaville Congo-Brazzaville Stade du 26 Mars, Bamako
Scheidsrechter: Abdel Aziz Bouh (MRT)
Camara Goal 1'
E. Touré Goal 11'Goal 40'
Coulibaly Goal 44'
Verslag

8 juni 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Congo-Brazzaville Vlag van Congo-Brazzaville 1 – 0 Vlag van Gambia Gambia Stade Alphonse Massemba-Débat, Brazzaville
Scheidsrechter: André Kolissala (CAF)
Makoumbou Goal 74' Verslag
8 juni 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+3)
Zuid-Soedan Vlag van Zuid-Soedan 1 – 3 Vlag van Mali Mali St. Mary'sstadion, Entebbe (Oeganda)
Scheidsrechter: Mashood Ssali (UGA)
Kouyaté Goal 29' (e.d.) Verslag Goal 59' Camara
Weggestuurd in de 78e minuut 78' Koné
Goal 90+3' Koïta
Goal 90+5' Dieng

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Mali Vlag van Mali Vlag van Gambia Gambia
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Congo-Brazzaville Vlag van Congo-Brazzaville Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Gambia Vlag van Gambia Vlag van Mali Mali
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zuid-Soedan Vlag van Zuid-Soedan Vlag van Congo-Brazzaville Congo-Brazzaville

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Congo-Brazzaville Vlag van Congo-Brazzaville Vlag van Mali Mali
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zuid-Soedan Vlag van Zuid-Soedan Vlag van Gambia Gambia

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Mali Vlag van Mali Vlag van Zuid-Soedan Zuid-Soedan
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Gambia Vlag van Gambia Vlag van Congo-Brazzaville Congo-Brazzaville

Groep H[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Ivoorkust Vlag van de Comoren Vlag van Zambia Vlag van Lesotho
1 Vlag van Ivoorkust Ivoorkust (Q) 2 1 1 0 4 3 1 +2 Eindtoernooi
mrt '23
3 – 1
sep '23
2 Vlag van de Comoren Comoren 2 1 0 1 3 3 2 +1
mrt '23
sep '23
2 – 0
3 Vlag van Zambia Zambia 2 1 0 1 3 3 4 −1
sep '23
2 – 1
mrt '23
4 Vlag van Lesotho Lesotho 2 0 1 1 1 0 2 −2 0 – 0
sep '23
mrt '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 9 juni 2022. Bron: CAF
(Q) Gekwalificeerd voor de aangegeven fase.
3 juni 2022[29]
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Comoren Vlag van de Comoren 2 – 0 Vlag van Lesotho Lesotho Stade Omnisports de Malouzini, Moroni
Scheidsrechter: Andofetra Rakotojaona (MDG)
M'Changama Goal 59'
Youssouf Goal 81'
Verslag
3 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC)
Ivoorkust Vlag van Ivoorkust 3 – 1 Vlag van Zambia Zambia Stade de Yamoussoukro, Yamoussoukro
Scheidsrechter: Dahane Beida (MRT)
Aurier Goal 67'
Kouamé Goal 76'
Sangaré Goal 89'
Verslag Goal 90+4' Daka

7 juni 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zambia Vlag van Zambia 2 – 1 Vlag van de Comoren Comoren National Heroes Stadium, Lusaka
Scheidsrechter: Samuel Uwikunda (RWA)
Mwepu Goal 45+2'
K. Kangwa Goal 88'
Verslag Goal 13' Ben Nabouhane
9 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Lesotho Vlag van Lesotho 0 – 0 Vlag van Ivoorkust Ivoorkust Dobsonvillestadion, Soweto (Zuid-Afrika)
Scheidsrechter: Patrice Milazare (MUS)
Verslag

19 maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Ivoorkust Vlag van Ivoorkust Vlag van de Comoren Comoren
19 maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zambia Vlag van Zambia Vlag van Lesotho Lesotho

27 maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Comoren Vlag van de Comoren Vlag van Ivoorkust Ivoorkust
27 maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Lesotho Vlag van Lesotho Vlag van Zambia Zambia

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zambia Vlag van Zambia Vlag van Ivoorkust Ivoorkust
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Lesotho Vlag van Lesotho Vlag van de Comoren Comoren

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Ivoorkust Vlag van Ivoorkust Vlag van Lesotho Lesotho
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Comoren Vlag van de Comoren Vlag van Zambia Zambia

Groep I[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Mauritanië Vlag van Gabon Vlag van Soedan Vlag van Congo-Kinshasa
1 Vlag van Mauritanië Mauritanië 2 1 1 0 4 3 0 +3 Eindtoernooi
sep '23
3 – 0
mrt '23
2 Vlag van Gabon Gabon 2 1 1 0 4 1 0 +1 0 – 0
mrt '23
sep '23
3 Vlag van Soedan Soedan 2 1 0 1 3 2 4 −2
sep '23
mrt '23
2 – 1
4 Vlag van Congo-Kinshasa Congo-Kinshasa 2 0 0 2 0 1 3 −2
mrt '23
0 – 1
sep '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 8 juni 2022. Bron: CAF
4 juni 2022[30]
«onderlinge duels»
19:00 (UTC)
Mauritanië Vlag van Mauritanië 3 – 0 Vlag van Soedan Soedan Olympisch Stadion, Nouakchott
Scheidsrechter: Fabricio Duarte (CPV)
Kamara Goal 27'Goal 30'
Mahmoud Goal 77'
Verslag
4 juni 2022
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+1)
Congo-Kinshasa Vlag van Congo-Kinshasa 0 – 1 Vlag van Gabon Gabon Stade des Martyrs, Kinshasa
Scheidsrechter: Bernard Camille (SYC)
Verslag Goal 23' Babicka

8 juni 2022
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Gabon Vlag van Gabon 0 – 0 Vlag van Mauritanië Mauritanië Stade de Franceville, Franceville
Scheidsrechter: Messie Nkounkou (COG)
Verslag
8 juni 2022
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+2)
Soedan Vlag van Soedan 2 – 1 Vlag van Congo-Kinshasa Congo-Kinshasa Al-Hilalstadion, Omdurman
Scheidsrechter: Joshua Bondo (BOT)
Bakhet Goal 16'
Abdelrahman Goal 86'
Verslag Goal 90+3' Bolingi

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Congo-Kinshasa Vlag van Congo-Kinshasa Vlag van Mauritanië Mauritanië
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Gabon Vlag van Gabon Vlag van Soedan Soedan

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Mauritanië Vlag van Mauritanië Vlag van Congo-Kinshasa Congo-Kinshasa
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Soedan Vlag van Soedan Vlag van Gabon Gabon

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Gabon Vlag van Gabon Vlag van Congo-Kinshasa Congo-Kinshasa
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Soedan Vlag van Soedan Vlag van Mauritanië Mauritanië

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Congo-Kinshasa Vlag van Congo-Kinshasa Vlag van Soedan Soedan
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Mauritanië Vlag van Mauritanië Vlag van Gabon Gabon

Groep J[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Tunesië Vlag van Equatoriaal-Guinea Vlag van Libië Vlag van Botswana
1 Vlag van Tunesië Tunesië 2 1 1 0 4 4 0 +4 Eindtoernooi 4 – 0
mrt '23
sep '23
2 Vlag van Equatoriaal-Guinea Equatoriaal-Guinea 2 1 0 1 3 2 4 −2
sep '23
2 – 0
mrt '23
3 Vlag van Libië Libië 2 1 0 1 3 1 2 −1
mrt '23
sep '23
1 – 0
4 Vlag van Botswana Botswana 2 0 1 1 1 0 1 −1 0 – 0
mrt '23
sep '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 6 juni 2022. Bron: CAF
1 juni 2022[31]
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Libië Vlag van Libië 1 – 0 Vlag van Botswana Botswana Benina Martyrsstadion, Benghazi
Scheidsrechter: Sekou Ahmed Toure (GIN)
Al Taher Goal 54' Verslag
2 juni 2022
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Tunesië Vlag van Tunesië 4 – 0 Vlag van Equatoriaal-Guinea Equatoriaal-Guinea Stade Olympique Hammadi Agrebi, Radès
Scheidsrechter: Pacifique Ndabihawenimana (BDI)
Sliti Goal 56'
Jaziri Goal 77'
Msakni Goal 80'Goal 85'
Verslag Kreeg geel in de 58e minuut Kreeg opnieuw geel in de 71e minuutWeggestuurd in de 71e minuut 58', 71' Joanet

5 juni 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Botswana Vlag van Botswana 0 – 0 Vlag van Tunesië Tunesië Francistown Stadion, Francistown
Scheidsrechter: Mohamed Athoumani (COM)
Verslag
6 juni 2022
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Equatoriaal-Guinea Vlag van Equatoriaal-Guinea 2 – 0 Vlag van Libië Libië Nuevo Estadio de Malabo, Malabo
Scheidsrechter: Blaise Yuven Ngwa (CMR)
Al Tuhami Goal 51' (e.d.)
Bikoro Goal 83' (pen.)
Verslag

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Tunesië Vlag van Tunesië Vlag van Libië Libië
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Equatoriaal-Guinea Vlag van Equatoriaal-Guinea Vlag van Botswana Botswana

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Libië Vlag van Libië Vlag van Tunesië Tunesië
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Botswana Vlag van Botswana Vlag van Equatoriaal-Guinea Equatoriaal-Guinea

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Equatoriaal-Guinea Vlag van Equatoriaal-Guinea Vlag van Tunesië Tunesië
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Botswana Vlag van Botswana Vlag van Libië Libië

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Tunesië Vlag van Tunesië Vlag van Botswana Botswana
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Libië Vlag van Libië Vlag van Equatoriaal-Guinea Equatoriaal-Guinea

Groep K[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Marokko Vlag van Zuid-Afrika Vlag van Liberia Vlag van Zimbabwe
1 Vlag van Marokko Marokko 2 2 0 0 6 4 1 +3 Eindtoernooi 2 – 1
sep '23
Geann.
2 Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika 1 0 0 1 0 1 2 −1
sep '23
mrt '23
Geann.
3 Vlag van Liberia Liberia 1 0 0 1 0 0 2 −2 0 – 2
mrt '23
Geann.
4 Vlag van Zimbabwe Zimbabwe (D) 0 0 0 0 0 0 0 0 Gediskwalificeerd[26]
Geann.
Geann.
Geann.
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 13 juni 2022. Bron: CAF
(D) Gediskwalificeerd.
9 juni 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zimbabwe Vlag van Zimbabwe Geannuleerd Vlag van Liberia Liberia
9 juni 2022
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Marokko Vlag van Marokko 2 – 1 Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika Stade Moulay Abdallah, Rabat
Scheidsrechter: Sadok Selmi (TUN)
En-Nesyri Goal 51'
El Kaabi Goal 88'
Verslag Goal 8' Foster

13 juni 2022
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zuid-Afrika Vlag van Zuid-Afrika Geannuleerd Vlag van Zimbabwe Zimbabwe
13 juni 2022
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Liberia Vlag van Liberia 0 – 2 Vlag van Marokko Marokko Stade Mohammed V, Casablanca (Marokko)
Scheidsrechter: Mohamed Moussa (NIG)
Verslag Goal 56' (pen.) Fajr
Goal 57' En-Nesyri

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Marokko Vlag van Marokko Geannuleerd Vlag van Zimbabwe Zimbabwe
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zuid-Afrika Vlag van Zuid-Afrika Vlag van Liberia Liberia

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zimbabwe Vlag van Zimbabwe Geannuleerd Vlag van Marokko Marokko
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Liberia Vlag van Liberia Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zuid-Afrika Vlag van Zuid-Afrika Vlag van Marokko Marokko
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Liberia Vlag van Liberia Geannuleerd Vlag van Zimbabwe Zimbabwe

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Marokko Vlag van Marokko Vlag van Liberia Liberia
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Zimbabwe Vlag van Zimbabwe Geannuleerd Vlag van Zuid-Afrika Zuid-Afrika

Groep L[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie Vlag van Senegal Vlag van Mozambique Vlag van Rwanda Vlag van Benin
1 Vlag van Senegal Senegal 2 2 0 0 6 4 1 +3 Eindtoernooi
mrt '23
sep '23
3 – 1
2 Vlag van Mozambique Mozambique 2 1 1 0 4 2 1 +1
mrt '23
1 – 1
sep '23
3 Vlag van Rwanda Rwanda 2 0 1 1 1 1 2 −1 0 – 1
sep '23
mrt '23
4 Vlag van Benin Benin 2 0 0 2 0 1 4 −3
sep '23
0 – 1
mrt '23
Bijgewerkt tot wedstrijd(en) gespeeld op 7 juni 2022. Bron: CAF
2 juni 2022[32][33]
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Mozambique Vlag van Mozambique 1 – 1 Vlag van Rwanda Rwanda Soccer City, Johannesburg (Zuid-Afrika)
Scheidsrechter: Bamlak Tessema Weyesa (ETH)
Ratifo Goal 67' Verslag Goal 65' Nishimwe
4 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC)
Senegal Vlag van Senegal 3 – 1 Vlag van Benin Benin Stade Abdoulaye Wade, Diamniadio
Scheidsrechter: Alaa Sabry (EGY)
Mané Goal 12' (pen.)Goal 22'Goal 60' (pen.) Verslag Weggestuurd in de 51e minuut 51' D'Almeida
Goal 88' Olaitan

7 juni 2022
«onderlinge duels»
19:00 (UTC)
Rwanda Vlag van Rwanda 0 – 1 Vlag van Senegal Senegal Stade Abdoulaye Wade, Diamniadio (Senegal)
Scheidsrechter: Jean Jacques Ndala Ngambo (COD)
Verslag Goal 90+8' (pen.) Mané
8 juni 2022
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Benin Vlag van Benin 0 – 1 Vlag van Mozambique Mozambique Stade de l'Amitié, Cotonou
Scheidsrechter: Joseph Odey Ogabor (NGA)
Verslag Goal 38' Catamo

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Senegal Vlag van Senegal Vlag van Mozambique Mozambique
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Benin Vlag van Benin Vlag van Rwanda Rwanda

maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Mozambique Vlag van Mozambique Vlag van Senegal Senegal
maart 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Rwanda Vlag van Rwanda Vlag van Benin Benin

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Benin Vlag van Benin Vlag van Senegal Senegal
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Rwanda Vlag van Rwanda Vlag van Mozambique Mozambique

september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Senegal Vlag van Senegal Vlag van Rwanda Rwanda
september 2023
«onderlinge duels»
--:-- ()
Mozambique Vlag van Mozambique Vlag van Benin Benin

Gekwalificeerde landen[bewerken | brontekst bewerken]

Land Gekwalificeerd als Datum van kwalificatie Vorige deelnames in toernooi
Vlag van Ivoorkust Ivoorkust Gastland 8 januari 2019 24 (1965, 1968, 1970, 1974, 1980, 1984, 1986, 1988, 1990, 1992, 1994, 1996, 1998, 2000, 2002, 2006, 2008, 2010, 2012, 2013, 2015, 2017, 2019, 2021)

Doelpuntenmakers[bewerken | brontekst bewerken]

5 doelpunten

4 doelpunten

3 doelpunten

2 doelpunten

1 doelpunt

Eigen doelpunt

Externe links[bewerken | brontekst bewerken]