Amerikaanse Maagdeneilanden op de Olympische Zomerspelen 2000

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Amerikaanse Maagdeneilanden op de Olympische Zomerspelen 2000
Land Amerikaanse Maagdeneilanden
IOC-landcode ISV
NOC Virgin Islands Olympic Committee
externe link
Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney
Aantal deelnemers 9 (6 mannen, 3 vrouwen)
Aantal disciplines 5
Medailles goud
0
zilver
0
brons
0
totaal
0
Amerikaanse Maagdeneilanden op de Zomerspelen
1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016
Amerikaanse Maagdeneilanden op de Winterspelen
1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

De Amerikaanse Maagdeneilanden nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney, Australië. Het was de achtste deelname aan de Olympische Zomerspelen. Aan de enige gewonnen medaille in 1988 werd deze editie geen medaille toegevoegd.

Van de negen deelnemers waren er vijf debutant op de Spelen, twee namen er voor de tweede keer deel, één voor de derde keer en één voor de vierde keer.

Deelnemers en resultaten[bewerken]

(m) = mannen, (v) = vrouwen

Atletiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër (deelname) Discipline Resultaat Prestatie
Jeff Jackson 110m horden (m)
31e
serie 4: 6de in 14,05
kwartfinale 2: 8ste in 14,17
Ameerah Bello 100m (v)
45e
serie 8: 5de in 11,64
Flora Hyacinth verspringen (v)
32e
kwalificatie: 17de met 6,08m

Paardensport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Gigi Hewitt springconcours individueel
69e
kwalificatie:
1ste ronde: 24 strafpunten
2de ronde: 16 strafpunten
3de ronde: RT
totaal: 100,50 strafpunten

Schietsport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Chris Rice 10m luchtpistool (m)
39e
kwalificatie: 560 punten (94 - 96 - 94 - 92 - 91 - 93)
50m pistool (m)
27e
kwalificatie: 548 punten (92 - 91 - 89 - 93 - 89 - 94)
Bruce Meredith 50m geweer liggend (m)
46e
kwalificatie: 584 punten (98 - 98 - 96 - 94 - 98 - 100)

Zeilen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër (deelname) Discipline Resultaat Prestatie
Paul Stroeken plankzeilen (m)
32e
236 punten (23 - 27 - 37/dnf - 31 - 32 - 30 - 24 - 28 - 27 - 25 - 21 = 305)
Ben Been finn klasse (m)
24e
185 punten (20 - 24 - 22 - 13 - 21 - 20 - 26/dnf - 26/dnf - 23 - 22 - 20 = 237 pnt.)

Zwemmen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
George Gleason 100m vrije slag (m)
42e
serie 5: 3de in 52,00
200m vrije slag (m)
39e
serie 2: 3de in 1.54,64
100m wisselslag (m)
42e
serie 1: 2de in 2.08,25