Bestand:BSicon evSHI1+l-STR+l.svg
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 500 × 500 pixels Andere resoluties: 240 × 240 pixels | 480 × 480 pixels | 768 × 768 pixels | 1.024 × 1.024 pixels | 2.048 × 2.048 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 500 × 500 pixels, bestandsgrootte: 407 bytes)
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 25 mrt 2010 20:11 | 500 × 500 (407 bytes) | Vunz | new version, improved code, smaller file | |
9 apr 2008 14:48 | 500 × 500 (4 kB) | BjørnN | new layout | ||
28 sep 2007 16:33 | 500 × 500 (2 kB) | Babskwal | {{Information |Description=BS template |Source=self-made |Date=28/09/2007 |Author= Babskwal }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways |
Bestandsgebruik
Dit bestand wordt op de volgende 7 pagina's gebruikt:
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op cs.wikipedia.org
- Gebruikt op de.wikipedia.org
- Gebruikt op en.wikipedia.org
- Gebruikt op eu.wikipedia.org
- Gebruikt op fr.wikipedia.org
- Ligne de Paris-Bastille à Marles-en-Brie
- Wikipédia:Modèles/BS
- Modèle:LCF xdCOURBEdar
- Utilisateur:Mr H./page de travail/brouillon
- Ligne de Charleval à Serqueux
- Utilisateur:Babskwal/Essai
- Ligne de Rouen à Orléans
- Ligne de Bordeaux à Lacanau
- Ligne de Wissembourg à Lauterbourg-Gare
- Ligne de Mayenne à La Selle-en-Luitré
- Ligne de Magnac - Touvre à Marmande
- Ligne de Prouvy - Thiant au Cateau
- Ligne de Montluçon à Gouttières
- Ligne de Saillat-sur-Vienne à Bussière-Galant
- Ligne du Martinet à Beaucaire
- Ligne de Beauvais à Gisors-Embranchement
- Wikipédia:Modèles/BS/Catalogue des icônes francophones
- Réseau des Landes, de la Gironde et du Blayais
- Ligne 57 (Infrabel)
- Ligne de Rethondes à La Ferté-Milon
- Ligne de Blain à La Chapelle-sur-Erdre
- Ligne de Perray-Jouannet aux Fourneaux
- Ligne de Waldighoffen à Saint-Louis-La Chaussée
- Ceinture de Bordeaux
- Ligne d'Hénin-Beaumont à Bauvin - Provin
- Ligne de Sommières à Gallargues
- Ligne d'Uzès à Nozières - Brignon
- Ligne de Courcelles-sur-Nied à Téterchen
- Schéma de la ligne 1a (CFL)
- Ligne de Martigné-Ferchaud à Vitré
- Ligne 55A (Infrabel)
- Gebruikt op hu.wikipedia.org
- Gebruikt op it.wikipedia.org
- Gebruikt op ja.wikipedia.org
- Gebruikt op pl.wikipedia.org
- Gebruikt op pt.wikipedia.org
Globaal gebruik van dit bestand bekijken.