CONCACAF Nations League 2019/20 (kwalificatie)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
CONCACAF Nations League 2019–20
Kwalificatie
CONCACAF member associations map.svg
Toernooi-informatie
Datum 6 september 2018 – 24 maart 2019[1][2]
Teams 34 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 68
Doelpunten 264  (3,88 per wedstrijd)
Topscorer(s) Rangelo Janga (Curaçao)
Duckens Nazon (Haïti)
met 6 doelpunten
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

De kwalificatie voor de CONCACAF Nations League 2019–20 werd gespeeld tussen september 2018 en maart 2019 en diende om te bepalen welke landen in welke divisie van de CONCACAF Nations League 2019–20 worden ingedeeld.[3] Dit is de eerste keer dat dit toernooi wordt georganiseerd. Dit toernooi dient tevens als kwalificatietoernooi voor de CONCACAF Gold Cup 2019. Guatemala mag niet deelnemen aan het kwalificatietoernooi vanwege een schorsing die is opgelegd door de FIFA.

Tijdschema[bewerken]

Het kwalificatie-toernooi omvat vier wedstrijddagen. Elk land komt op elke wedstrijddag een keer in actie.

Fase Ronde Datum
Kwalificatie Wedstrijddag 1 6–11 september 2018
Wedstrijddag 2 11–16 oktober 2018
Wedstrijddag 3 16–20 november 2018
Wedstrijddag 4 21–26 maart 2019

Beslissingscriteria[bewerken]

De volgorde van de teams wordt bepaald door de volgende criteria[4]:

  1. Punten behaald in alle kwalificatiewedstrijden;
  2. Doelsaldo berekend over alle kwalificatiewedstrijden;
  3. Aantal doelpunten gemaakt in alle
  4. Aantal uitdoelpunten gemaakt in alle kwalificatiewedstrijden buiten het eigen land;
  5. Fair-play punten in alle kwalificatiewedstrijden:
    1. Gele kaart: –1 punt;
    2. Indirecte rode kaart (2 keer geel in één wedstrijd): –3 punten;
    3. Directe rode kaart: –4 punten;
    4. Gele kaart en een directe rode kaart: –5 punten;
  6. Loting

Deelnemende landen[bewerken]

De zes landen die deelnamen aan de vijfde ronde van de kwalificatie voor Wereldkampioenschap voetbal 2018 zijn rechtstreeks geplaatst voor Divisie A. Aan de kwalificatie nemen 34 landen deel, zij strijden om nog zes plaatsen in Divisie A, zestien plaatsen in Divisie B en de resterende twaalf landen worden in Divisie C ingedeeld. De top-10 van dit kwalificatietoernooi kwalificeert zich tevens voor de CONCACAF Gold Cup 2019. De landen werden voor de loting op sterkte verdeeld over vier potten. De sterkte werd bepaald op basis van een puntensysteem. Een land verdiende punten door het spelen van officiële interlands waarbij de ene wedstrijd (b.v. op een eindronde) meer punten opleverde dan een andere (b.v. vriendschappelijk).[5]

Rang Team Punten Pot
1 Vlag van Mexico Mexico 2.047 -
2 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 1.853 -
3 Vlag van Costa Rica Costa Rica 1.845 -
4 Vlag van Panama Panama 1.700 -
5 Vlag van Honduras Honduras 1.669 -
6 Vlag van Jamaica Jamaica 1.516 A
7 Vlag van Canada Canada 1.448 A
8 Vlag van Guatemala Guatemala 1.417 -
9 Vlag van Haïti Haïti 1.348 A
10 Vlag van El Salvador El Salvador 1.347 A
11 Vlag van Trinidad en Tobago Trinidad en Tobago 1.339 -
12 Vlag van Martinique Martinique 1.271 A
13 Vlag van Cuba Cuba 1.146 A
14 Vlag van Frans-Guyana Frans-Guyana 1.108 A
15 Vlag van Frans-Guyana Guadeloupe 1.089 A
16 Vlag van Nicaragua Nicaragua 1.032 B
17 Vlag van Saint Kitts en Nevis Saint Kitts en Nevis 1.023 B
18 Vlag van Curaçao Curaçao 1.018 B
19 Vlag van Suriname Suriname 991 B
20 Vlag van Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda 946 B
21 Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek 925 B
Rang Team Punten Pot
22 Vlag van Bermuda Bermuda 924 B
23 Vlag van Guyana Guyana 914 B
24 Vlag van Belize Belize 853 B
25 Bonaire Bonaire 799 C
26 Vlag van Grenada Grenada 795 C
27 Vlag van Saint Vincent en de Grenadines Saint Vincent en de Grenadines 793 C
28 Vlag van Saint Lucia Saint Lucia 773 C
29 Vlag van Barbados Barbados 731 C
30 Vlag van Puerto Rico Puerto Rico 693 C
31 Vlag van Bahama's Bahama's 627 C
32 Vlag van Dominica Dominica 563 C
33 Vlag van Aruba Aruba 559 C
34 Vlag van Kaaimaneilanden Kaaimaneilanden 543 D
35 Vlag van Turks- en Caicoseilanden Turks- en Caicoseilanden 483 D
36 Vlag van Montserrat Montserrat 435 D
37 Vlag van Amerikaanse Maagdeneilanden Amerikaanse Maagdeneilanden 401 D
38 Vlag van Sint Maarten Sint Maarten 352 D
39 Vlag van Sint-Maarten Sint-Maarten 336 D
40 Vlag van Anguilla Anguilla 261 D
41 Vlag van Britse Maagdeneilanden Britse Maagdeneilanden 261 D
Betekenis
vijfde ronde WK 2018 kwalificatie in Divisie A
Overige landen spelen kwalificatie
Mag niet deelnemen vanwege schorsing door de FIFA

Loting[bewerken]

De 34 deelnemende landen aan dit kwalificatietoernooi werden ingedeeld in vier potten. In pot A en D zaten acht landen, terwijl in pot B en C negen landen zaten. Bij de loting kreeg ieder land een positie in de pot waarin ze waren ingedeeld (A1–A8, B1–B9, C1–C9, D1–D8). Op basis van die positie werd er een speelschema opgesteld waarbij ieder land één keer speelt tegen één land uit elke pot en waarbij elk land twee keer thuis en twee keer uit speelt. De loting vond plaats op 7 maart 2018 in The Temple House in Miami Beach, Verenigde Staten.

Pot A
Positie Land
A1 Vlag van Frans-Guyana Frans-Guyana
A2 Vlag van El Salvador El Salvador
A3 Vlag van Jamaica Jamaica
A4 Vlag van Cuba Cuba
A5 Vlag van Frans-Guyana Guadeloupe
A6 Vlag van Martinique Martinique
A7 Vlag van Haïti Haïti
A8 Vlag van Canada Canada
Pot B
Positie Land
B1 Vlag van Belize Belize
B2 Vlag van Saint Kitts en Nevis Saint Kitts en Nevis
B3 Vlag van Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda
B4 Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek
B5 Vlag van Nicaragua Nicaragua
B6 Vlag van Bermuda Bermuda
B7 Vlag van Guyana Guyana
B8 Vlag van Suriname Suriname
B9 Vlag van Curaçao Curaçao
Pot C
Positie Land
C1 Vlag van Dominica Dominica
C2 Vlag van Grenada Grenada
C3 Vlag van Bahama's Bahama's
C4 Vlag van Saint Vincent en de Grenadines Saint Vincent en de Grenadines
C5 Bonaire Bonaire
C6 Vlag van Saint Lucia Saint Lucia
C7 Vlag van Puerto Rico Puerto Rico
C8 Vlag van Barbados Barbados
C9 Vlag van Aruba Aruba
Pot D
Positie Land
D1 Vlag van Sint Maarten Sint Maarten
D2 Vlag van Sint-Maarten Sint-Maarten
D3 Vlag van Amerikaanse Maagdeneilanden Amerikaanse Maagdeneilanden
D4 Vlag van Kaaimaneilanden Kaaimaneilanden
D5 Vlag van Britse Maagdeneilanden Britse Maagdeneilanden
D6 Vlag van Turks- en Caicoseilanden Turks- en Caicoseilanden
D7 Vlag van Montserrat Montserrat
D8 Vlag van Anguilla Anguilla

Stand[bewerken]

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1 Vlag van Haïti Haïti 4 4 0 0 19 2 +17 12 Kwalificatie voor divisie A en
CONCACAF Gold Cup 2019
2 Vlag van Canada Canada 4 4 0 0 18 1 +17 12
3 Vlag van Martinique Martinique 4 4 0 0 10 2 +8 12
4 Vlag van Curaçao Curaçao 4 3 0 1 22 2 +20 9
5 Vlag van Bermuda Bermuda 4 3 0 1 17 4 +13 9
6 Vlag van Cuba Cuba 4 3 0 1 15 2 +13 9
7 Vlag van Guyana Guyana 4 3 0 1 14 3 +11 9 Kwalificatie voor divisie B en
CONCACAF Gold Cup 2019
8 Vlag van Jamaica Jamaica 4 3 0 1 12 3 +9 9
9 Vlag van Nicaragua Nicaragua 4 3 0 1 9 2 +7 9
10 Vlag van El Salvador El Salvador 4 3 0 1 7 2 +5 9
11 Vlag van Montserrat Montserrat 4 3 0 1 6 3 +3 9 Kwalificatie voor divisie B
12 Vlag van Suriname Suriname 4 2 1 1 8 2 +6 7
13 Vlag van Saint Lucia Saint Lucia 4 2 1 1 7 4 +3 7
14 Vlag van Dominica Dominica 4 2 1 1 6 5 +1 7
15 Vlag van Saint Kitts en Nevis Saint Kitts en Nevis 4 2 0 2 11 3 +8 6
16 Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek 4 2 0 2 9 4 +5 6
17 Vlag van Belize Belize 4 2 0 2 6 3 +3 6
18 Vlag van Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda 4 2 0 2 10 8 +2 6
19 Vlag van Frans-Guyana Frans-Guyana 4 2 0 2 8 6 +2 6
20 Vlag van Saint Vincent en de Grenadines Saint Vincent en de Grenadines 4 2 0 2 5 6 −1 6
21 Vlag van Grenada Grenada 4 2 0 2 7 14 −7 6
22 Vlag van Aruba Aruba 4 1 1 2 5 6 −1 4
23 Vlag van Frans-Guyana Guadeloupe 4 1 1 2 3 7 −4 4 Kwalificatie voor divisie C
24 Vlag van Turks- en Caicoseilanden Turks- en Caicoseilanden 4 1 1 2 5 23 −18 4
25 Vlag van Barbados Barbados 4 1 0 3 3 7 −4 3
26 Bonaire Bonaire 4 1 0 3 3 14 −11 3
27 Vlag van Amerikaanse Maagdeneilanden Amerikaanse Maagdeneilanden 4 1 0 3 3 16 −13 3
28 Vlag van Sint Maarten Sint Maarten 4 1 0 3 4 30 −26 3
29 Vlag van Kaaimaneilanden Kaaimaneilanden 4 0 1 3 1 9 −8 1
30 Vlag van Britse Maagdeneilanden Britse Maagdeneilanden 4 0 1 3 3 13 −10 1
31 Vlag van Anguilla Anguilla 4 0 1 3 1 15 −14 1
32 Vlag van Bahama's Bahama's 4 0 1 3 1 15 −14 1
33 Vlag van Puerto Rico Puerto Rico 4 0 0 4 0 5 −5 0
34 Vlag van Sint-Maarten Sint-Maarten 4 0 0 4 5 22 −17 0

Wedstrijden[bewerken]

Wedstrijddag 1[bewerken]

6 september 2018[6][7][8]
16:00 (UTC−4)[9]
Dominica Vlag van Dominica 0 – 0 Vlag van Suriname Suriname Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes (Guadeloupe)
Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN)

6 september 2018
19:00 (UTC−4)[10]
Guyana Vlag van Guyana
Bobb Goal 46'
Danns Goal 78'
3 – 0
reglementair[11][12]
Vlag van Barbados Barbados
Goal 65'Goal 73' Hope
Synthetic Track and Field Facility, Leonora
Scheidsrechter: William Anderson Abrams (PER)

7 september 2018
16:00 (UTC−4)[13]
Anguilla Vlag van Anguilla 0 – 5 Vlag van Frans-Guyana Frans-Guyana Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley
Scheidsrechter: Karl Tyrell (JAM)
Goal 15' Lauristin
Goal 29' Torvic
Goal 38' (pen.) Éric
Goal 55' Issorat
Goal 83' Rino

7 september 2018
18:00 (UTC−4)[14]
Antigua en Barbuda Vlag van Antigua en Barbuda 0 – 3 Vlag van Saint Lucia Saint Lucia Sir Vivian Richards Stadium, Antigua
Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY)
Goal 50' Williams
Goal 67' Remy
Goal 90' Macfarlane

7 september 2018
18:00 (UTC−6)[15]
Belize Vlag van Belize 4 – 0 Vlag van Bahama's Bahama's Isidoro Beatonstadion, Belmopan
Scheidsrechter: Marcos Brea (CUB)
McCaulay Goal 40'
Miller Goal 44' (e.d.)
Lopez Goal 80'Goal 90+5'

8 september 2018
15:00 (UTC−4)[16]
Saint Vincent en de Grenadines Vlag van Saint Vincent en de Grenadines 0 – 2 Vlag van Nicaragua Nicaragua Arnos Valestadion, Arnos Vale
Scheidsrechter: Reon Radix (GRN)
Niño Goal 27'
Barrera Goal 39'

8 september 2018
16:00 (UTC−4)[17]
Cuba Vlag van Cuba 11 – 0 Vlag van Turks- en Caicoseilanden Turks- en Caicoseilanden Estadio Pedro Marrero, Havana
Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM)
Paradela Goal 8'Goal 37'Goal 49'
Morris Goal 33'Goal 83'
Baquero Goal 36'Goal 45+1'
Santa Cruz Goal 52'Goal 54'
Pérez Goal 65'
Caballero Goal 77'

8 september 2018
19:00 (UTC−4)[18]
Montserrat Vlag van Montserrat 1 – 2 Vlag van El Salvador El Salvador Blakes Estatestadion, Look out
Scheidsrechter: Sherwin Moore (GUY)
Taylor Goal 38' Goal 62'Goal 90+4' Cerén

9 september 2018
16:00 (UTC−4)[19]
Bonaire Bonaire 0 – 5 Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Patrick Senecharles (HAI)
Goal 66'Goal 75'Goal 88' Peralta
López Goal 86'
Goal 90+1' Heredia

9 september 2018
16:00 (UTC−4)[20]
Amerikaanse Maagdeneilanden Vlag van Amerikaanse Maagdeneilanden 0 – 8 Vlag van Canada Canada IMG Academy, Bradenton (Verenigde Staten)
Scheidsrechter: Moeth Gaymes (VIN)
Goal 6' Osorio
Goal 9'Goal 45' Cavallini
Goal 32'Goal 37' David
Goal 50' Hoilett
Goal 60'Goal 80' Larin

9 september 2018
18:00 (UTC−4)[21]
Aruba Vlag van Aruba 3 – 1 Vlag van Bermuda Bermuda Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Sergio Reyna (GUA)
Gómez Goal 7'
Baten Goal 11' (pen.)
Santos Goal 50'
Goal 21' Smith

9 september 2018
18:00 (UTC−5)[22]
Jamaica Vlag van Jamaica 4 – 0 Vlag van Kaaimaneilanden Kaaimaneilanden Independence Park, Kingston[23]
Scheidsrechter: Bryan López Castellanos (GUA)
Mattocks Goal 2'Goal 58'
Burke Goal 35'Goal 66'

9 september 2018
20:00 (UTC−4)[24]
Saint Kitts en Nevis Vlag van Saint Kitts en Nevis 1 – 0 Vlag van Puerto Rico Puerto Rico Warner Park Stadium, Basseterre
Scheidsrechter: Johannes Dolaini (SUR)
Panayiotou Goal 90+1'

10 september 2018
18:30 (UTC−4)[25]
Haïti Vlag van Haïti 13 – 0 Vlag van Sint Maarten Sint Maarten Sylvio Catorstadion, Port-au-Prince
Scheidsrechter: Nitzar Sandoval (NCA)
Arcus Goal 11'Goal 59'
Nazon Goal 19'Goal 35'Goal 42'Goal 61'Goal 64'
Forsythe Goal 26' (e.d.)
Hérold Jr. Goal 47'
Etienne Goal 71'Goal 86'
Pierrot Goal 72'
Louis Goal 88'

10 september 2018
20:00 (UTC−4)[26]
Curaçao Vlag van Curaçao 10 – 0 Vlag van Grenada Grenada Ergilio Hatostadion, Willemstad
Scheidsrechter: Hugo Cruz (CRC)
Hooi Goal 11'
C. Martina Goal 19'
Kuwas Goal 23'
Bacuna Goal 53'Goal 68'
Janga Goal 59'Goal 84'Goal 88'
Nepomuceno Goal 63'
Leuteria Goal 90+1'

11 september 2018
16:00 (UTC−4)[27]
Sint-Maarten Vlag van Sint-Maarten 0 – 3 Vlag van Frans-Guyana Guadeloupe Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU)
Goal 7' David
Goal 27' Mamilonne
Goal 65' Passape

16 oktober 2018[28][29][30]
20:00 (UTC−4)[31]
Martinique Vlag van Martinique 4 – 0 Vlag van Britse Maagdeneilanden Britse Maagdeneilanden Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Scheidsrechter: Jorge Pérez Durán (MEX)
Parsemain Goal 65'Goal 90+1'
Biron Goal 83'Goal 90+2'

Wedstrijddag 2[bewerken]

11 oktober 2018[32]
20:30 (UTC−3)
Frans-Guyana Vlag van Frans-Guyana 0 – 1 Vlag van Saint Vincent en de Grenadines Saint Vincent en de Grenadines Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Rémire-Montjoly
Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV)
Goal 60' (pen.) Solomon

12 oktober 2018
16:00 (UTC−4)[33]
Amerikaanse Maagdeneilanden Vlag van Amerikaanse Maagdeneilanden 0 – 5 Vlag van Curaçao Curaçao IMG Academy, Bradenton
Scheidsrechter: Jamar Springer (BAR)
Goal 29' Janga
Goal 33' Nepomuceno
Goal 53' (pen.) Bacuna
Goal 55' (e.d.) Greene
Goal 89' Martinus

12 oktober 2018
18:00 (UTC−4)[34]
Bahama's Vlag van Bahama's 0 – 6 Vlag van Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda Thomas Robinson Stadium, Nassau
Scheidsrechter: Raúl Castro Zúñiga (HON)
Goal 12' (pen.)Goal 43' (pen.)Goal 77' Weston
Goal 15' Byers
Goal 40'Goal 68' Jahraldo-Martin

12 oktober 2018
18:00 (UTC−4)[35]
Dominicaanse Republiek Vlag van Dominicaanse Republiek 3 – 0 Vlag van Kaaimaneilanden Kaaimaneilanden Estadio Panamericano, San Cristóbal
Scheidsrechter: Carl-Henry Elie (HAI)
Bonnín Goal 21'
Rodríguez Goal 25'
Peña Goal 76'

12 oktober 2018
19:30 (UTC−3)[36]
Bermuda Vlag van Bermuda 12 – 0 Vlag van Sint Maarten Sint Maarten Nationaal Stadion, Hamilton
Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM)
Lambe Goal 10' (pen.)Goal 17'Goal 84'
Simmons Goal 13'
Lewis Goal 28'Goal 40'Goal 88'
Ming Goal 37'
Bascome Goal 43'
Evans Goal 54'
Tyrell Goal 62'
Leverock Goal 73'

12 oktober 2018
20:00 (UTC−4)[37]
Grenada Vlag van Grenada 0 – 2 Vlag van Cuba Cuba Kirani James Atletiekstadion, Saint George's
Scheidsrechter: Juan Calderón Pérez (CRC)
Goal 21' Paradela
Goal 65' Santa Cruz

13 oktober 2018
16:00 (UTC−4)[38]
Turks- en Caicoseilanden Vlag van Turks- en Caicoseilanden 0 – 8 Vlag van Guyana Guyana TCIFA National Academy, Providenciales
Scheidsrechter: Oliver Vergara (JAM)
Goal 7'Goal 37'Goal 45' Holder
Goal 20'Goal 69'Goal 81' (pen.) Welshman
Goal 45+2' Bobb
Goal 77' Daniel

13 oktober 2018[39]
16:00 (UTC−4)[40]
Puerto Rico Vlag van Puerto Rico 0 – 1 Vlag van Martinique Martinique Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón
Scheidsrechter: Héctor Francisco Rodríguez (HON
Goal 47' Parsemain

13 oktober 2018
17:30 (UTC−3)[41]
Suriname Vlag van Suriname 5 – 0 Vlag van Britse Maagdeneilanden Britse Maagdeneilanden André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter: Walter López Castellanos (GUA)
Rijssel Goal 23'Goal 76'
Elshot Goal 43'
Fer Goal 66'
Comvalius Goal 82'

13 oktober 2018
20:00 (UTC−6)[42]
El Salvador Vlag van El Salvador 3 – 0 Vlag van Barbados Barbados Estadio Cuscatlán, San Salvador
Scheidsrechter: Gladwyn Johnson (GUY)
Bonilla Goal 22'
Baires Goal 43'
Mayen Goal 90+2'

14 oktober 2018
16:00 (UTC−4)[43]
Bonaire Bonaire 0 – 6 Vlag van Jamaica Jamaica Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Sherwin Moore (GUY)
Goal 14' Burke
Goal 43'Goal 51' Morris
Goal 48' Gordon
Goal 58' Vassell
Goal 81' Kelly

14 oktober 2018
16:00 (UTC−4)[44]
Sint-Maarten Vlag van Sint-Maarten 0 – 10 Vlag van Saint Kitts en Nevis Saint Kitts en Nevis Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: William Anderson (PUR)
Goal 6'Goal 12'Goal 64' Harris
Goal 16' (e.d.) Noubon
Goal 26'Goal 81' Panayiotou
Goal 30'Goal 90+1' Wharton
Goal 38' Sterling-James
Goal 77' Rogers

14 oktober 2018
18:00 (UTC−4)[45]
Montserrat Vlag van Montserrat 1 – 0 Vlag van Belize Belize Blakes Estatestadion, Look Out
Scheidsrechter: Edgar Rangel (MEX)
Weir-Daley Goal 74'

14 oktober 2018
17:00 (UTC−6)[46]
Nicaragua Vlag van Nicaragua 6 – 0 Vlag van Anguilla Anguilla Estadio Eladio Rosabal Cordero, Heredia (Costa Rica)
Scheidsrechter: Germán Martínez (SLV
Moreno Goal 1'Goal 39'
López Goal 4'
Barrera Goal 22'Goal 28'Goal 42'

16 oktober 2018
19:00 (UTC−4)[47]
Canada Vlag van Canada 5 – 0 Vlag van Dominica Dominica BMO Field, Toronto[48]
Scheidsrechter: Oscar Macías Romo
David Goal 3'
Hoilett Goal 14'
Cavallini Goal 18' (pen.)
Joseph Goal 47' (e.d.)
Larin Goal 82'

16 oktober 2018
20:00 (UTC−4)[49]
Guadeloupe Vlag van Frans-Guyana 0 – 0 Vlag van Aruba Aruba Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes
Scheidsrechter: Nima Saghafi (USA)

16 oktober 2018[50]
21:15 (UTC−4)[51]
Saint Lucia Vlag van Saint Lucia 1 – 2 Vlag van Haïti Haïti Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France (Martinique)
Scheidsrechter: Trevester Richards (SKN)
Williams Goal 43' Goal 13' Mustivar
Goal 33' Hérold Jr.

Wedstrijddag 3[bewerken]

16 november 2018
18:00 (UTC−4)[52]
Grenada Vlag van Grenada 5 – 2 Vlag van Sint-Maarten Sint-Maarten Kirani James Atletiekstadion, Saint George's
Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU)
J. Charles Goal 15'Goal 21'
Hinkson Goal 40'
Paterson Goal 49'Goal 84'
Goal 45' Joachim
Goal 62' Cocks

16 november 2018
20:00 (UTC−4)[53]
Bermuda Vlag van Bermuda 1 – 0 Vlag van El Salvador El Salvador Nationaal Stadion, Devonshire
Scheidsrechter: William Anderson Abrams (PUR)
Wells Goal 71'

16 november 2018
21:00 (UTC−4)[54]
Aruba Vlag van Aruba 0 – 2 Vlag van Montserrat Montserrat Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Johannes Dolaini (SUR)
Goal 36' Weir-Daley
Goal 51' Woods-Garness

16 november 2018
19:00 (UTC−6)[55]
Belize Vlag van Belize 1 – 0 Vlag van Puerto Rico Puerto Rico Isidoro Beatonstadion, Belmopan
Scheidsrechter: Nitzar Sandoval (NCA)
Casey Goal 31'

17 november 2018
15:30 (UTC−5)[56]
Cuba Vlag van Cuba 1 – 0 Vlag van Dominicaanse Republiek Dominicaanse Republiek Estadio Pedro Marrero, Havana
Scheidsrechter: Sherwin Moore (GUY)
Santa Cruz Goal 83'

17 november 2018
20:00 (UTC−5)[57]
Jamaica Vlag van Jamaica 2 – 1 Vlag van Suriname Suriname Montego Bay Sports Complex, Montego Bay
Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN)
Burke Goal 7'
Mattocks Goal 16' (pen.)
Goal 36' D. Fer

17 november 2018
18:00 (UTC−6)[58]
Nicaragua Vlag van Nicaragua 0 – 2 Vlag van Haïti Haïti Estadio Nacional, Managua
Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN)
Goal 12' Cantave
Goal 31' Etienne

17 november 2018
20:00 (UTC−5)[59]
Kaaimaneilanden Vlag van Kaaimaneilanden 0 – 0 Vlag van Saint Lucia Saint Lucia Truman Boddensportcomplex, George Town
Scheidsrechter: Yadel Martínez Pupo (CUB)

18 november 2018
16:00 (UTC−5)[60]
Turks- en Caicoseilanden Vlag van Turks- en Caicoseilanden 3 – 2 Vlag van Saint Vincent en de Grenadines Saint Vincent en de Grenadines TCIFA National Academy, Providenciales
Scheidsrechter: Charvis Delsol (DMA)
Forbes Goal 7'Goal 43'
Francois Goal 89'
Goal 86' Sutherland
Goal 88' McBurnette

18 november 2018
18:00 (UTC−5)[61]
Bahama's Vlag van Bahama's 1 – 1 Vlag van Anguilla Anguilla Thomas Robinson Stadium, Nassau
Scheidsrechter: Germán Martínez (SLV)
Jean Goal 62' Goal 30' Rogers

18 november 2018
19:00 (UTC−4)[62]
Barbados Vlag van Barbados 3 – 0 Vlag van Amerikaanse Maagdeneilanden Amerikaanse Maagdeneilanden Wildey Astro Turf, Wildey
Scheidsrechter: Sergio Reyna (GUA)
Holligan Goal 25'
Sargeant Goal 80'
Harte Goal 89'

18 november 2018
21:00 (UTC−4)[63]
Saint Kitts en Nevis Vlag van Saint Kitts en Nevis 0 – 1 Vlag van Canada Canada Warner Park Stadium, Basseterre
Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM)
Goal 44' Hutchinson

19 november 2018
21:00 (UTC−4)[64]
Curaçao Vlag van Curaçao 6 – 0 Vlag van Frans-Guyana Guadeloupe Ergilio Hatostadion, Willemstad
Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV)
Nepomuceno Goal 39'Goal 61'
Hooi Goal 58'Goal 79'
Janga Goal 77'Goal 90'

19 november 2018
21:00 (UTC−4)[65]
Martinique Vlag van Martinique 4 – 2 Vlag van Antigua en Barbuda Antigua en Barbuda Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Scheidsrechter: Ted Unkel (USA)
Abaul Goal 12'
Crétinoir Goal 23'
Jougon Goal 25'
Parsemain Goal 43'
Goal 17' Weston
Goal 90+1' Griffith

20 november 2018
17:00 (UTC−4)[66]
Sint Maarten Vlag van Sint Maarten 0 – 2 Vlag van Dominica Dominica Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: Luis Santander (MEX)
Goal 6' Wade
Goal 52' R. Peltier

20 november 2018
22:00 (UTC−3)[67]
Frans-Guyana Vlag van Frans-Guyana 2 – 1 Vlag van Guyana Guyana Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Rémire-Montjoly
Scheidsrechter: Carl-Henry Elie (HAI)
J. Haabo Goal 18'Goal 46' Goal 59' Danns

24 maart 2019[68]
15:00 (UTC−4)[69]
Britse Maagdeneilanden Vlag van Britse Maagdeneilanden 1 – 2 Bonaire Bonaire Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM)
Wilson Goal 76' (pen.) Goal 7'Goal 88' Windster

Wedstrijddag 4[bewerken]

21 maart 2019
15:00 (UTC−4)[70]
Britse Maagdeneilanden Vlag van Britse Maagdeneilanden 2 – 2 Vlag van Turks- en Caicoseilanden Turks- en Caicoseilanden Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: Moeth Gaymes (VIN)
Caesar Goal 64'
Wiltshire Goal 83'
Goal 86' Forbes
Goal 87' Dorvil

21 maart 2019
15:00 (UTC−4)[71]
Saint Vincent en de Grenadines Vlag van Saint Vincent en de Grenadines 2 – 1 Bonaire Bonaire Arnos Valestadion, Arnos Vale
Scheidsrechter: José Raúl Torres (PUR)
Stewart Goal 77'
Cunningham Goal 79'
Goal 37' Koffy

22 maart 2019
15:00 (UTC−4)[72]
Anguilla Vlag van Anguilla 0 – 3 Vlag van Amerikaanse Maagdeneilanden Amerikaanse Maagdeneilanden Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley
Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN)
Goal 15' Mack
Goal 26' Pierre
Goal 86' Dennis

22 maart 2019
18:00 (UTC−4)[73]
Saint Lucia Vlag van Saint Lucia 3 – 2 Vlag van Aruba Aruba Sir Vivian Richards Stadium, Antigua (Antigua en Barbuda)
Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY)
Macfarlane Goal 38'Goal 63'
L. Joseph Goal 66'
Goal 53' John
Goal 90+3' Bennett

22 maart 2019
17:30 (UTC−5)[74]
Kaaimaneilanden Vlag van Kaaimaneilanden 1 – 2 Vlag van Montserrat Montserrat Ed Bushstadion, West Bay
Scheidsrechter: Sergio Reyna (GUA)
M. Ebanks Goal 49' Goal 40' (pen.) Clifton
Goal 66' Woods-Garness

23 maart 2019
14:30 (UTC−4)[75]
Dominica Vlag van Dominica 4 – 0 Vlag van Bahama's Bahama's Windsor Park, Roseau[76]
Scheidsrechter: Raúl Castro Zúñiga (HON)
Wade Goal 24'Goal 35'
T. Joseph Goal 30'
Thomas Goal 85'

23 maart 2019
15:00 (UTC−4)[77]
Sint Maarten Vlag van Sint Maarten 4 – 3 Vlag van Sint-Maarten Sint-Maarten Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: Charvis Delsol (DMA)
Cocks Goal 10' (e.d.)
Lake Goal 23'Goal 59'
Boelijn Goal 30' (pen.)
Goal 11' Arrondell
Goal 52' Cocks
Goal 80' (pen.) Dupalus

23 maart 2019
18:00 (UTC−4)[78]
Antigua en Barbuda Vlag van Antigua en Barbuda 2 – 1 Vlag van Curaçao Curaçao Sir Vivian Richards Stadium, Antigua
Scheidsrechter: Randy Solano (DOM)
Osbourne Goal 1'
Benjamin Goal 49'
Goal 37' Kastaneer

23 maart 2019
18:30 (UTC−4)[79]
Guyana Vlag van Guyana 2 – 1 Vlag van Belize Belize Synthetic Track and Field Facility, Leonora
Danns Goal 15' (pen.)
Welshman Goal 43'
Goal 25' Kuylen

23 maart 2019
19:30 (UTC−3)[80]
Suriname Vlag van Suriname 2 – 0 Vlag van Saint Kitts en Nevis Saint Kitts en Nevis André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter: Erick Lezama (NCA)
Rijssel Goal 38'
Comvalius Goal 71'

23 maart 2019
20:00 (UTC−4)[81]
Guadeloupe Vlag van Frans-Guyana 0 – 1 Vlag van Martinique Martinique Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes
Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV)
Goal 63' Jobello

23 maart 2019
20:00 (UTC−6)[82]
El Salvador Vlag van El Salvador 2 – 0 Vlag van Jamaica Jamaica Estadio Cuscatlán, San Salvador
Scheidsrechter: Juan Gabriel Calderón (CRC)
Bonilla Goal 49'
Lowe Goal 85' (e.d.)

24 maart 2019
16:00 (UTC−4)[83]
Puerto Rico Vlag van Puerto Rico 0 – 2 Vlag van Grenada Grenada Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón
Scheidsrechter: Trevester Richards (SKN)
Goal 27' German
Goal 74' Paterson

24 maart 2019
20:00 (UTC−4)[84]
Barbados Vlag van Barbados 0 – 1 Vlag van Nicaragua Nicaragua Wildey Astro Turf, Wildey
Scheidsrechter: Reon Radix (GRN)
Goal 65' Barrera

24 maart 2019
17:00 (UTC−4)[85]
Dominicaanse Republiek Vlag van Dominicaanse Republiek 1 – 3 Vlag van Bermuda Bermuda Estadio Cibao, Santiago de los Caballeros[86]
Scheidsrechter: Patrick Senecharles (HAI)
Peña Goal 3' Goal 15' Lewis
Goal 64' Wells
Goal 74' Donawa

24 maart 2019
18:30 (UTC−4)[87]
Haïti Vlag van Haïti 2 – 1 Vlag van Cuba Cuba Sylvio Catorstadion, Port-au-Prince
Scheidsrechter: Walter López Castellanos (GUA)
Nazon Goal 26'
Lafrance Goal 87'
Goal 61' Paradela

24 maart 2019
18:00 (UTC−7)[88]
Canada Vlag van Canada 4 – 1 Vlag van Frans-Guyana Frans-Guyana BC Place Stadium, Vancouver
Scheidsrechter: Diego Montaño (MEX)
Hoilett Goal 11'
Cavallini Goal 39'Goal 50'
David Goal 41'
Goal 26' Rimane