Europees kampioenschap boogschieten outdoor 2008

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Het Europees kampioenschap boogschieten outdoor werd 12 tot 17 mei 2008 gehouden in Vittel, Frankrijk. Mannen en vrouwen konden individueel en in teamverband meedoen, er werd geschoten met de recurveboog en met de compoundboog.

Medaillewinnaars[bewerken]

M/V Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
Recurve - individueel Vlag van Rusland Balzjinima Tsyrempilov Vlag van Oekraïne Markijan Ivasjko Vlag van Polen Rafal Dobrowolski
Recurve - team Vlag van Italië ITA
Mauro Nespoli
Marco Galiazzo
Ilario di Buò
Vlag van Frankrijk FRA
Thomas Aubert
Romain Girouille
Jean-Charles Valladont
Vlag van Nederland NED
Wietse van Alten
Pieter Custers
Ron van der Hoff
Compound - individueel Vlag van Zweden Morgan Lundin Vlag van Slovenië Dejan Sitar Vlag van Denemarken Martin Damsbo
Compound - team Vlag van Nederland NED
Peter Elzinga
Emiel Custers
Rob Polman
Vlag van Frankrijk FRA
Dominique Genet
Pierre Julien Deloche
Sebastien Brasseur
Vlag van Zweden SWE
Anders Malm
Morgan Lundin
Magnus Carlsson
Vrouwen
Recurve - individueel Vlag van Frankrijk Bérengère Schuh Vlag van Verenigd Koninkrijk Naomi Folkard Vlag van Italië Pia Carmen Lionetti
Recurve - team Vlag van Polen POL
Justyna Mospinek
Iwona Marcinkiewicz
Malgorzata Cwienczek
Vlag van Duitsland GER
Karina Winter
Lisa Unruh
Anja Hitzler
Vlag van Rusland RUS
Natalya Erdynieva
Ksenia Perova
Ekaterina Kharkhanova
Compound - individueel Vlag van Frankrijk Aurore Trayan Vlag van Denemarken Camilla Soemod Vlag van Frankrijk Amandine Bouillot
Compound - team Vlag van Rusland RUS
Albina Loginova
Sofia Gontsjarova
Anna Kazantseva
Vlag van Nederland NED
Inge Enthoven
Wilma Heijnen
Irina Markovic
Vlag van Duitsland GER
Sabrina Jagemann
Andrea Weihe
Melanie Mikala

Mannen[bewerken]

Recurve[bewerken]

Individueel[bewerken]

kwartfinale halve finale finale
                   
       
 Vlag van Oekraïne Markijan Ivasjko  
 Vlag van Moldavië Semion Popov    
 Vlag van Oekraïne Markijan Ivasjko  110
   Vlag van Frankrijk Romain Girouille  108  
 Vlag van Frankrijk Romain Girouille  
 Vlag van Frankrijk Jean-Charl Valladont    
 Vlag van Oekraïne Markijan Ivasjko  106
   Vlag van Rusland Balzjinima Tsyrempilov  112
 Vlag van Spanje Paul Rira  
 Vlag van Rusland Balzjinima Tsyrempilov    
 Vlag van Rusland Balzjinima Tsyrempilov  109 derde plaats
   Vlag van Polen Rafal Dobrowolski  104  
 Vlag van Italië Marco Galiazzo  
   Vlag van Frankrijk Romain Girouille  104
 Vlag van Polen Rafal Dobrowolski    
 Vlag van Polen Rafal Dobrowolski  109

Compound[bewerken]

Individueel[bewerken]

kwartfinale halve finale finale
                   
       
 Vlag van Denemarken Martin Damsbo  
 Vlag van Duitsland Paul Titscher    
 Vlag van Denemarken Martin Damsbo  116
   Vlag van Slovenië Dejan Sitar  118  
 Vlag van Slovenië Dejan Sitar  
 Vlag van Italië Sergio Pagni    
 Vlag van Slovenië Dejan Sitar  114
   Vlag van Zweden Morgan Lundin  117
 Vlag van Zweden Morgan Lundin  
 Vlag van Italië Stefano Mazzi    
 Vlag van Zweden Morgan Lundin  116 derde plaats
   Vlag van Italië Antonio Tosco  115  
 Vlag van Italië Antonio Tosco  
   Vlag van Denemarken Martin Damsbo  118
 Vlag van Spanje Victor Canalejas    
 Vlag van Italië Antonio Tosco  115

Vrouwen[bewerken]

Recurve[bewerken]

Individueel[bewerken]

kwartfinale halve finale finale
                   
       
 Vlag van Italië Elena Perosini  
 Vlag van Duitsland Lisa Uruh    
 Vlag van Italië Elena Perosini  102
   Vlag van Frankrijk Bérengère Schuh  109  
 Vlag van Turkije Zekiye Keskin Satir  
 Vlag van Frankrijk Bérengère Schuh    
 Vlag van Frankrijk Bérengère Schuh  104
   Vlag van Verenigd Koninkrijk Naomi Folkard  99
 Vlag van Rusland Jekaterina Charchanova  
 Vlag van Italië Pia Carmen Lionetti    
 Vlag van Italië Pia Carmen Lionetti  104 derde plaats
   Vlag van Verenigd Koninkrijk Naomi Folkard  111  
 Vlag van Rusland Natalja Jerdynieva  
   Vlag van Italië Elena Perosini  98
 Vlag van Verenigd Koninkrijk Naomi Folkard    
 Vlag van Italië Pia Carmen Lionetti  105

Compound[bewerken]

Individueel[bewerken]

kwartfinale halve finale finale
                   
       
 Vlag van Denemarken Camilla Soemod  
 Vlag van Rusland Anna Kazantseva    
 Vlag van Denemarken Camilla Soemod  113
   Vlag van Frankrijk Amandine Bouillot  110  
 Vlag van Frankrijk Amandine Bouillot  
 Vlag van Verenigd Koninkrijk Nichola Simpson    
 Vlag van Denemarken Camilla Soemod  108
   Vlag van Frankrijk Aurore Trayan  111
 Vlag van Rusland Albina Loginova  
 Vlag van Frankrijk Aurore Trayan    
 Vlag van Frankrijk Aurore Trayan  114 derde plaats
   Vlag van Kroatië Ivana Buden  110  
 Vlag van Kroatië Ivana Buden  
   Vlag van Frankrijk Amandine Bouillot  111
 Vlag van Duitsland Sabrina Jagemann    
 Vlag van Kroatië Ivana Buden  111

Externe link[bewerken]