Naar inhoud springen

FC Den Bosch in het seizoen 2025/26

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
FC Den Bosch
Naam Football Club Den Bosch
Bijnaam Blue White Dragons
Opgericht 18 augustus 1965
Plaats Vlag 's-Hertogenbosch 's-Hertogenbosch
Stadion De Vliert
Capaciteit 6.936
Algemeen directeur Vlag van Nederland Tommie van Alphen
Trainer Vlag van Nederland Ulrich Landvreugd
Assistent Vlag van Nederland William van Overbeek
Vlag van Nederland Fouzi Mesaoudi
Topscorer(s) Vlag van Congo-Brazzaville Kévin Monzialo (16)
(Hoofd)­sponsor Sanitairwinkel[1]
Kledingmerk Fourteen[2]
Competitie Keuken Kampioen Divisie
KNVB Beker
Thuis
Uit
Geldig voor 2025/26
Icoontje huidige resultaten FC Den Bosch in het seizoen 2025/26
Chronologie
← Vorige
Volgende →
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

In het seizoen 2025/2026 komt FC Den Bosch uit in de Nederlandse Keuken Kampioen Divisie en in de KNVB Beker. De club eindigde als negende en doet daardoor mee aan de play-offs.

Nr. Nat. Naam Contract tot Keuken Kampioen Divisie KNVB Beker Totaal
W Assist W Assist W Assist
Doelmannen
1Vlag van NederlandMees Bakker2027000000000
31Vlag van NederlandTjemme Bijlsma2027000000000
36Vlag van NederlandPepijn van de Merbel202738003004100
48Vlag van NederlandSilver Elum2026000000000
Verdedigers
3Vlag van NederlandStan Maas202726102002810
4Vlag van NederlandTeun van Grunsven202725211012622
5Vlag van NederlandNick de Groot202737433004043
22Vlag van KaapverdiëJeffry Fortes202732323103542
27Vlag van NederlandReda Akmum202723112002511
34Vlag van NederlandDamian van Dijkama100000100
42Vlag van NederlandLuc van Koeverden202711000001100
47Vlag van SoedanSheddy Barglan202720111002111
Middenvelders
6Vlag van CuraçaoKevin Felida202734433003743
10Vlag van NederlandThijs van Leeuwen202636553203965
11Vlag van NederlandDanny Verbeek202620122102222
16Vlag van ChinaBohao Wanghuur17012001901
18Vlag van NederlandBilly Millsama100000100
18Vlag van NederlandRein van Hedel2027000000000
23Vlag van SlowakijeMikuláš Bakaľa2027000000000
26Vlag van NederlandZaid El Bakkali202723002002500
33Vlag van NederlandMees Laros202836112003811
38Vlag van NederlandDjesi Bodoama300000300
46Vlag van NederlandAmine Boushabaama200110310
50Vlag van NederlandIliass el Filaliama100000100
Aanvallers
7Vlag van NederlandGenrich Sillé202718202012021
8Vlag van Congo-BrazzavilleKévin Monzialo2027351612210371712
9Vlag van ZwedenSebastian Karlsson Grach202918312002031
15Vlag van Verenigde StatenJack de Vries202717221001822
17Vlag van CuraçaoEmian-Johar Semedo202731233013424
19Vlag van NederlandDenzel Kuijpers202611101001210
20Vlag van NederlandHicham Acheffay2026000000000
21Vlag van NederlandVieri Kotzebue2026000000000
39Vlag van NederlandRafi Wolters202912201001320
40Vlag van MarokkoIlias Boumassaoudi202827903003090
51Vlag van NederlandSufyan van Daalen2027100000100
51Vlag van NederlandChahid El Allachiama12301001330

* Mikuláš Bakaľa op 14 augustus vertrokken
* Rein van Hedel op 25 augustus vertrokken
* Contract Silver Elum op 10 februari ontbonden

Laatst bijgewerkt op 28 april 2026.

Aangetrokken 2025/26

[bewerken | brontekst bewerken]
Nat. Naam Van
Vlag van Nederland NED Reda Akmum[3] Vlag van Nederland FC Dordrecht
Vlag van Nederland NED Chahid El Allachi Vlag van Nederland PEC Zwolle -21
Vlag van Curaçao CUR Kevin Felida[4] Vlag van Nederland RKC Waalwijk
Vlag van Kaapverdië CPV Jeffry Fortes[5] Vlag van Nederland De Graafschap
Vlag van Nederland NED Luv van Koeverden Vlag van Nederland FC Volendam
Vlag van Nederland NED Vieri Kotzebue Vlag van Nederland FC Dordrecht (was verhuurd)
Vlag van Curaçao CUR Emian-Johar Semedo[6] Vlag van Nederland Excelsior Maassluis
Vlag van Nederland NED Genrich Sillé[7] Vlag van Nederland GVVV
Vlag van Verenigde Staten USA Jack de Vries[8] Vlag van Italië Venezia FC
Vlag van China CHI Bohao Wang[9] Vlag van China Shaanxi Union FC
Vlag van Nederland NED Rafi Wolters Vlag van Nederland Eigen jeugd

Vertrokken 2025/26

[bewerken | brontekst bewerken]
Nat. Naam Naar
Vlag van Slowakije SVK Mikuláš Bakaľa[10] Vlag van Polen Polonia Bytom
Vlag van Nederland NED Victor van den Bogert[11] Vlag van Nederland vv Katwijk (tijdens winterstop)
Vlag van Nederland NED Byron Burgering[12] Vlag van Nederland Almere City FC
Vlag van Griekenland GRI Konstantinos Doumtsios[13] Vlag van Roemenië Petrolul Ploiești
Vlag van Suriname SUR Danzell Gravenberch[14] Gestopt
Vlag van Nederland NED Rein van Hedel[15] Vlag van Nederland RKC Waalwijk
Vlag van Nederland NED Stan Henderikx[16] Vlag van Nederland Excelsior Rotterdam
Vlag van Nederland NED Yuya Ikeshita
Vlag van Luxemburg LUX David Jonathans Vlag van Duitsland Bayern München (was gehuurd)
Vlag van Nederland NED Yannick Keijser Vlag van Nederland Vitesse
Vlag van Nederland NED Rik Mulders[17] Vlag van Nederland SC Cambuur
Vlag van Estland EST Markus Soomets[18] Vlag van Noorwegen IK Start

Vertrokken 2025/26

[bewerken | brontekst bewerken]
Nat. Naam Naar
Vlag van Nederland NED Chahid El Allachi Vlag van Nederland De Graafschap
Vlag van Nederland NED Silver Elum Contract ontbonden
Vlag van Nederland NED Vieri Kotzebue Vlag van Slovenië FK Novi Pazar

Oefenwedstrijden

[bewerken | brontekst bewerken]
Datum Wedstrijd Uitslag
05-07-2025FC Den Bosch – Vlag van Nederland Roda JC Kerkrade5 – 3
12-07-2025FC Den Bosch – Vlag van Nederland RKC Waalwijk0 – 0
16-07-2025Vlag van Nederland VV Almkerk – FC Den Bosch0 – 9
19-07-2025FC Den Bosch – Vlag van Duitsland Borussia Mönchengladbach U23 (4x30 min.)1 – 4
25-07-2025FC Den Bosch – Vlag van Nederland De Graafschap (120 min.)0 – 3
01-08-2025Vlag van Nederland Almere City FC – FC Den Bosch1 – 1
02-08-2025Vlag van Nederland VV Hedel – FC Den Bosch0 – 15
15-08-2025FC Den Bosch – Vlag van Nederland HB Amsterdam4 – 2
04-09-2025FC Den Bosch – Vlag van Nederland FC Eindhoven1 – 2
13-11-2025Vlag van Nederland N.E.C. – FC Den Bosch1 – 1
10-01-2026FC Den Bosch – Vlag van Nederland Kozakken Boys4 – 1
26-03-2026Vlag van Duitsland Wuppertaler SV – FC Den Bosch0 – 1

Keuken Kampioen Divisie

[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Eerste divisie 2025/26 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
№ Datum Wedstrijd Uitslag
108-08-2025FC Den Bosch – Jong Ajax2 – 0
224-08-2025FC Den Bosch – TOP Oss5 – 2
329-08-2025FC Emmen – FC Den Bosch3 – 1
412-09-2025FC Den Bosch – FC Dordrecht3 – 3
516-09-2025MVV Maastricht – FC Den Bosch2 – 4
622-09-2025Jong PSV – FC Den Bosch3 – 0
726-09-2025FC Den Bosch – Jong AZ2 – 3
830-09-2025VVV-Venlo – FC Den Bosch0 – 1
903-10-2025FC Den Bosch – RKC Waalwijk2 – 2
1006-10-2025Vitesse – FC Den Bosch1 – 2
1117-10-2025Roda JC Kerkrade – FC Den Bosch6 – 0
1221-10-2025FC Den Bosch – Helmond Sport1 – 0
1325-10-2025ADO Den Haag – FC Den Bosch2 – 1
1431-10-2025FC Den Bosch – De Graafschap1 – 2
1507-11-2025FC Eindhoven – FC Den Bosch1 – 3
1621-11-2025FC Den Bosch – Almere City FC5 – 2
1724-11-2025Jong FC Utrecht – FC Den Bosch3 – 2
1828-11-2025FC Den Bosch – Willem II2 – 1
1905-12-2025SC Cambuur – FC Den Bosch2 – 1
2012-12-2025FC Den Bosch – VVV-Venlo0 – 1
2121-12-2025FC Den Bosch – Vitesse2 – 0
2211-01-2026De Graafschap – FC Den BoschAFGELAST
2318-01-2026FC Den Bosch – MVV Maastricht1 – 2
2423-01-2026FC Dordrecht – FC Den Bosch3 – 2
2226-01-2026De Graafschap – FC Den Bosch1 – 1
2530-01-2026FC Den Bosch – FC Emmen1 – 1
2606-02-2026Helmond Sport – FC Den Bosch2 – 0
2712-02-2026FC Den Bosch – FC Eindhoven2 –1
2823-02-2026Jong AZ – FC Den Bosch2 – 2
2927-02-2026FC Den Bosch – Roda JC Kerkrade2 – 2
3008-03-2026Willem II – FC Den Bosch1 – 1
3113-03-2026Jong Ajax – FC Den Bosch3 – 2
3216-03-2026FC Den Bosch – Jong PSV1 – 0
3321-03-2026RKC Waalwijk – FC Den Bosch2 – 3
3403-04-2026FC Den Bosch – Jong FC UtrechtAFGELAST
3506-04-2026Almere City FC – FC Den Bosch1 – 2
3610-04-2026FC Den Bosch – SC Cambuur1 – 1
3717-04-2026TOP Oss – FC Den Bosch4 – 2
3420-04-2026FC Den Bosch – Jong FC Utrecht1 – 1
3824-04-2026FC Den Bosch – ADO Den Haag1 – 3

Play-offs promotie/degradatie Eredivisie

[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Play-offs Nederlands voetbal 2026 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Ronde Wedstrijd Datum Wedstrijd Uitslag Totaal
Eerste ronde129-04-2026FC Den Bosch – Almere City FC2 – 32 – 6
202-05-2026Almere City FC – FC Den Bosch3 – 0
Zie KNVB beker (mannen) voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Ronde Datum Wedstrijd Uitslag
Eerste ronde28-10-2025FC Den Bosch – ADO Den Haagwns (5-4) 3 – 3
Tweede ronde16-12-2025FC Den Bosch – VV Katwijk2 – 1
Achtste finale14-01-2026FC Den Bosch – PSV1 – 4

Eindstand in Keuken Kampioen Divisie

[bewerken | brontekst bewerken]
Stand Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelpunten voor
Doelpunten tegen
Gele kaarten
Twee gele kaarten
Rode kaarten
9e 38 14 9 15 51 65 69 61 2 0

Vlag van Nederland Keuken Kampioen Divisie

Nr. Naam Goal
1. Vlag van Congo-Brazzaville Kévin Monzialo 16
2. Vlag van Marokko Ilias Boumassaoudi 9
3. Vlag van Nederland Thijs van Leeuwen 5
4. Vlag van Curaçao Kevin Felida 4
4. Vlag van Nederland Nick de Groot 4
5. Vlag van Nederland Chahid El Allachi 3
5. Vlag van Kaapverdië Jeffry Fortes 3
5. Vlag van Zweden Sebastian Karlsson Grach 3
6. Vlag van Nederland Teun van Grunsven 2
6. Vlag van Curaçao Emian-Johar Semedo 2
6. Vlag van Nederland Genrich Sillé 2
6. Vlag van Verenigde Staten Jack de Vries 2
6. Vlag van Nederland Rafi Wolters 2
7. Vlag van Nederland Reda Akmum 1
7. Vlag van Soedan Sheddy Barglan 1
7. Vlag van Nederland Denzel Kuijpers 1
7. Vlag van Nederland Mees Laros 1
7. Vlag van Nederland Stan Maas 1
7. Vlag van Nederland Danny Verbeek 1
Eigen doelpunten tegenstander 2
Totaal 65

Vlag van Nederland KNVB Beker

Nr. Naam Goal
1. Vlag van Nederland Thijs van Leeuwen 2
2. Vlag van Nederland Amine Boushaba 1
2. Vlag van Kaapverdië Jeffry Fortes 1
2. Vlag van Congo-Brazzaville Kévin Monzialo 1
2. Vlag van Nederland Danny Verbeek 1
Totaal 6

Vlag van Nederland Keuken Kampioen Divisie

Nr. Naam Goal
1. Vlag van Congo-Brazzaville Kévin Monzialo 12
2. Vlag van Nederland Thijs van Leeuwen 5
3. Vlag van Curaçao Kevin Felida 3
3. Vlag van Nederland Nick de Groot 3
3. Vlag van Curaçao Emian-Johar Semedo 3
4. Vlag van Kaapverdië Jeffry Fortes 2
4. Vlag van Nederland Danny Verbeek 2
4. Vlag van Verenigde Staten Jack de Vries 2
5. Vlag van Nederland Reda Akmum 1
5. Vlag van Soedan Sheddy Barglan 1
5. Vlag van Nederland Teun van Grunsven 1
5. Vlag van Zweden Sebastian Karlsson Grach 1
5. Vlag van Nederland Mees Laros 1
5. Vlag van China Bohao Wang 1
Totaal 38

Vlag van Nederland KNVB Beker

Nr. Naam Goal
1. Vlag van Nederland Teun van Grunsven 1
1. Vlag van Curaçao Emian-Johar Semedo 1
1. Vlag van Nederland Genrich Sillé 1
Totaal 3

Gedurende het seizoen vetrokken