FC Dinxperlo

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
FC Dinxperlo
Naam Fusieclub Dinxperlo
Opgericht 1 juli 2019
Plaats Dinxperlo
Complex Sportpark 't Welink
Voorzitter Henk Rijks
Competitie Zat: 2e klasse G / Zon: 4e klasse C
Website http://fcdinxperlo.nl/
Tenue
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

FC Dinxperlo (Fusieclub Dinxperlo) is een amateurvoetbalvereniging uit Dinxperlo, gemeente Aalten, in de Nederlandse provincie Gelderland.

Algemeen[bewerken | brontekst bewerken]

De club FC Dinxperlo is een fusieclub bestaande uit de voorgaande twee Dinxperlose voetbalverenigingen DZSV en SV Dinxperlo. De club is officieel gefuseerd op 1 juli 2019, met ingang van seizoen 2019/20. De clubkleuren zijn antraciet en turquoise, echter bestaat het thuistenue uit een zwart tenue met een turquoise verticale streep op het shirt. De club kent een vrijdag-, zaterdag-, zondag- en een zaalafdeling, doordat de zaalvoetbalvereniging Futsal Club Dinxperlo ook opgegaan is in de fusieclub.

Standaardelftal[bewerken | brontekst bewerken]

De club startte met twee standaardelftallen. Na 1 seizoen moet FC Dinxperlo het zaterdag standaardteam uit de competitie halen vanwege een gebrek aan spelers voor dit team. Vanaf het seizoen 2020-2021 kent FC Dinxperlo nog maar 1 standaardelftal.

FC Dinxperlo 1 Zaterdag[bewerken | brontekst bewerken]

Het standaardelftal voor de zaterdag komt in seizoen 2019/20 uit in de 2e klasse G van het KNVB-district Oost.

FC Dinxperlo 1 Zondag[bewerken | brontekst bewerken]

Het standaardelftal voor de zondag komt in seizoen 2019/20 uit in de 4e klasse C van het KNVB-district Oost.

Amateurvoetbal zondag Oost – seizoen 2020/21
1e klasse E:De Bataven · Sportclub Bemmel · BVC '12 · AVV Columbia · SV Dalfsen · VV Heino · MASV · RKHVV · Rohda Raalte · STEVO · HVV Tubantia · TVC '28 · Voorwaarts T · FC Winterswijk

2e klasse I:SV Concordia-Wehl · DCS · DIO '30 · DVC'26 · Eendracht '30 · Quick 1888 · SDOUC · Spero · Union · SC Varsseveld · VIOD D · VV Vorden · VVG '25 · WSV
2e klasse J:Achilles '12 · ATC '65 · Barbaros · Bon Boys · BWO · GVV Eilermark · SV Grol · VV Lemelerveld · NEO · SV Schalkhaar · SDC '12 · FC Suryoye/Mediterraneo · VOGIDO · Wijhe '92

3e klasse A:Avanti Wilskracht · BVV Borne · DSVD · LSV Lonneker · KVV Losser · AVC Luctor et Emergo · MVV '29 · VV Reutum · RSC · Saasveldia · De Tukkers · TVO · UDI · WVV '34
3e klasse B:ABS Bathmen · VV Activia · UVV Albatross · AZC · SC Brummen · SV Colmschate '33 · DSC · KCVO · SC Overwetering · Robur et Velocitas · DVV Turkse Kracht · SV Vaassen · Warnsveldse Boys · WWNA
3e klasse C:VV Doetinchem · DVV Duiven · VV Gendringen · HC '03 · SP Lochem · VV Montferland · OBW · Pax Hengelo · SC Rheden · VV Ruurlo · SML · FC Trias · VVO · VV Witkampers
3e klasse D:Arnhemse Boys · Beuningse Boys · SV Blauw Wit · RKSV Brakkenstein · RKSV Driel · DVOL · VV Eldenia · VV Ewijk · GVA · HAVO · RKTVC · RODA '28 · Vv Trekvogels · VDZ

4e klasse A:SV Almelo · BSC Unisson · EMOS · VC Fleringen · KOSC · RKSV De Lutte · VV Oldenzaal · Sportclub Overdinkel · AVC La Première · De Tubanters 1897 · UD Weerselo · SV Vasse · VV Victoria '28 · Zenderen Vooruit
4e klasse B:VV Buurse · SV Delden · VV Diepenheim · FC Eibergen · SV Hector · Hoeve Vooruit · Sportclub Markelo · SP Neede · SP Rekken · VV Reünie · VV Rietmolen · VV Rood Zwart · vv Twenthe · VIOS B
4e klasse C:AD '69 · Ajax Breedenbroek · FC Bergh · FC Dinxperlo · VV Etten · GWVV · SJO/SSA HMC '17 (H/M) · Keijenburgse Boys · SV Kilder · KSV Vragender · MEC · SC Meddo · RKSV 't Peeske · Ulftse Boys
4e klasse D:Angerlo Vooruit · VV Arnhemia · SV Basteom · SC Doesburg · VV Elsweide · SC Groessen · GSV '38 · Jonge Kracht · SV Loil · SV Loo · RVW · VV Sprinkhanen · SC Veluwezoom · SC Westervoort
4e klasse E:SV Angeren · Aquila · DIOSA · DSZ · SV Hatert · Vv Krayenhoff · SC Millingen · SV Nijmegen · NSVV FC Kunde · VV OSC · Overasseltse Boys · SCE · VV SCP · UHC
4e klasse F:Apeldoornse Boys · VV Beekbergen · VV Emst · VV De Gazelle · Groen Wit '62 · ZVV De Hoven · DVV IJsselstreek · SC Klarenbeek · VV Loenermark · SV Orderbos · TKA · Sv Twello · Victoria Boys · ZVV '56
4e klasse G:SV Broekland · DVV Davo · SV Enter · SV Haarle · SV Heeten · VV Holten · VV Hoonhorst · VV Lettele · SV Nieuw Heeten · SV Raalte · SDOL · Sportlust Vroomshoop · FC Ulu Spor · SV Zwolle

5e klasse A:VV Bentelo · RKSV Bornerbroek · DTC '07 · EGVV · VV Haaksbergen · SP Haarlo · HVV Hengelo · VV Langeveen · VV Lochuizen · VV Manderveen · TVV · VOSTA
5e klasse B:SV Bredevoort · FC het Centrum · DEO · VV Erix · GSV '63 · SV Halle · EVV Phenix · SSA Ratti-Socii · SVBV · VV Vosseveld · SV Westendorp · VV Wolfersveen · ZZC '20
5e klasse C:SV Babberich · VV Den Dam · Dierensche Boys · Edesche Boys · EDS · Eendracht Arnhem · SV Gelders Eiland · NVC · SC Rijnland · RKPSC · SDZZ · SHE · SVGG
5e klasse D:AAC/Olympia · SV AVIOS-DBV · Batavia · DVSG · SV Heumen · VV Niftrik · SCD '33 · SVHA· SVO '68 · Unitas '28 · Victoria '25 · VVLK · WVW Weurt
5e klasse E:SV Batavia '90 · CCW '16 · SV Epse · DVV Go-Ahead · SV Mariënheem · DVV Sallandia · SV Terwolde · SV V en L De Vecht · VV Vilsteren · VV Voorst · SC Wesepe · SV Wissel