Française des Jeux (wielerploeg)/2009

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Deze pagina geeft een overzicht van de wielerploeg La Française des Jeux in 2009.

Algemeen[bewerken]

Algemeen manager: Marc Madiot
Ploegleiders: Thierry Bricaud, Martial Gayant, Yvon Madiot, Franck Pineau
Fietsmerk: Lapierre
Materiaal en banden: Shimano, Hutchison

Renners[bewerken]

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2008
Jocelyn Bar 07-10-1988 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Sandy Casar 02-02-1979 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Sébastien Chavanel 21-03-1981 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Mikaël Cherel 17-03-1986 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Jérôme Coppel 06-08-1986 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Arnaud Courteille 13-03-1989 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Vincent Dauga 11-12-1988 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Rémy Di Grégorio 31-07-1985 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Aurélien Duval 29-06-1988 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Arnaud Gérard 06-10-1984 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Anthony Geslin 09-06-1980 Vlag van Frankrijk Frankrijk Bouygues Télécom
Tim Gudsell 17-02-1984 Vlag van Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland
Frédéric Guesdon 14-10-1971 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Jawhen Hoetarovitsj 29-11-1983 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland
Sébastien Joly 25-06-1979 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Matthieu Ladagnous 12-12-1984 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Christophe Le Mével 11-09-1980 Vlag van Frankrijk Frankrijk Crédit Agricole
Guillaume Levarlet 25-07-1985 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Gianni Meersman 05-12-1985 Vlag van België België
Francis Mourey 08-12-1980 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Yoann Offredo 12-11-1986 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Anthony Roux 18-04-1987 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Jérémy Roy 22-06-1983 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Wesley Sulzberger 20-10-1986 Vlag van Australië Australië SouthAustralia.com
Benoît Vaugrenard 05-01-1982 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Jussi Veikkanen 29-03-1981 Vlag van Finland Finland

Deelname en overwinningen[bewerken]

Ronde van Gabon 2009
1e etappe, eind- en jongerenklassement: Matthieu Ladagnous
Tour Méditerranéen
1e en 5e etappe: Jawhen Hoetarovitsj
Tour Down Under 2009
ploegenklassement
Parijs-Nice 2009
5e etappe: Jérémy Roy
Brabantse Pijl
winnaar: Anthony Geslin
Route Adélie de Vitré
winnaar: Jérôme Coppel
Circuit Cycliste de la Sarthe
4e etappe: Anthony Roux
Tour de Picardie
4e etappe: Yoann Offredo
Circuit de Lorraine
2e etappe: Jawhen Hoetarovitsj
Circuit de Lorraine
5e etappe: Sébastien Joly
La Poly Normande
winnaar: Matthieu Ladagnous