Gebruiker:Ernie

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Sportster uitgereikt door Gebruiker:Maarten1963 voor het opzetten van het Sportproject van de week en alle andere werkzaamheden aan sportartikelen op Wikipedia.
WikiCoachLogo.png
Deze gebruiker is een coach

Hey wikipedianen,

Ik ben Mark, ben er 42 en ben woonachtig in het hartje van de prachtige stad Mechelen. Ik werk bij een bank en hou me in mijn vrije tijd bezig met kwissen, uitgaan, het Rode Kruis en voetbal. Ik ben wel een sportliefhebber zodat de meesten van mijn bijdragen op wikipedia sportgerelateerd zullen zijn. Op 10 oktober 2018 deed ik mijn 27.000e bewerking op de nederlandstalige wikipedia.

Groetjes, Mark

Artikels waar ik grote bijdragen aan gedaan heb

Alpineskiën[bewerken]

Skiërs (181)[bewerken]

Kjetil André Aamodt - Agnese Āboltiņa - Paul Accola - Brigitte Acton - Chemmy Alcott‎ - Jaroslav Babušiak - Axel Bäck - Ondřej Bank - Taïna Barioz - Anne-Sophie Barthet - Gaia Bassani Antivari - Adeline Baud - Anna Berecz - Frederic Berthold - Olivia Bertrand - Therese Borssén - Eva-Maria Brem - Phil Brown (alpineskiër) - Jacky Chamoun - Fanny Chmelar - Aleksandr Chorosjilov - Johan Clarey - Alexandra Coletti - Stacey Cook - Chiara Costazza - Candace Crawford - Tuğba Daşdemir - Claire Dautherives - Cynthia Denzler - Gauthier de Tessières - Zsófia Döme - Fritz Dopfer - Michaela Dorfmeister - Christelle Laura Douibi - Ana Drev - Hailey Duke - Susanne Ekman - Kevin Esteve Rigail - Matej Falat - Thomas Fanara - Elena Fanchini - Guillermo Fayed - Lyudmila Fedotova - Maruša Ferk - Matea Ferk - Beat Feuz - Liene Fimbauere - Nika Fleiss - Max Franz - Marie-Michèle Gagnon - Travis Ganong - Jana Gantnerová - Agnieszka Gąsienica-Daniel - Nicol Gastaldi - Lelde Gasūna - Christina Geiger - Nicole Gius - Anna Goodman - Kseniya Grigoreva - Stefano Gross - Tobias Grünenfelder - Íris Guðmundsdóttir - Mireia Gutiérrez - Mattias Hargin - Maya Harrisson - Sara Hector - Nevena Ignjatović - Tereza Jančová - Ieva Januškevičiūtė - Britt Janyk - Andrea Jardi - Ana Jelušić - Sofie Juárez - Marjan Kalhor - Sun-joo Kim - Maria Kirkova - Lasse Kjus - Maja Klepić - Kajsa Kling - Jure Košir - Ivica Kostelić - Klára Křížová - Mitja Kunc - Patrick Küng - Lizaveta Kuzmenka - Markus Larsson - Sanni Leinonen - Ted Ligety - Xia Lina - Jessica Lindell-Vikarby - Mona Løseth - Jelena Lolović - Stefan Luitz - Günther Mader - Regina Mader - Anémone Marmottan - Chelsea Marshall - Bogdana Matsotska - Michael Matt - Matthias Mayer - Kirsten McGarry - Megan McJames - Alice McKennis - Daniela Merighetti - Thomas Mermillod Blondin - Edith Miklos - Steve Missillier - Yina Moe-Lange - Tommy Moe - Manuela Mölgg - Maxence Muzaton - Roberto Nani - Marina Nigg - Chirine Njeim - Nastasia Noens - Christoph Nösig - Žana Novaković - Sofija Novoselić - Tiiu Nurmberg - Fredrik Nyberg - Ornella Oettl Reyes - Hans Olsson - Matts Olsson - Mārtiņš Onskulis - Anna Ottosson - Tea Palić - Santeri Paloniemi - Sophia Papamichalopoulou - Rok Perko - Maria Pietilä-Holmner - Manfred Pranger - Marie-Pier Prefontaine - Ed Podivinsky - Elena Prosteva - Joachim Puchner - Sophia Ralli - Ivan Ratkić - Lyaysan Rayanova - Lucia Recchia - Aurélie Revillet - Kaylin Richardson - María José Rienda - Roberts Rode - Marion Rolland - Andreas Romar - Laurenne Ross - Shona Rubens - Carolina Ruiz Castillo - Marcus Sandell- Bernadette Schild - Sarah Schleper - Nicole Schmidhofer - Johanna Schnarf - Ani-Matilda Serebrakian - Maria Shkanova - Cristian Javier Simari Birkner - Macarena Simari Birkner - María Belén Simari Birkner - Georgia Simmerling - Davide Simoncelli - Anastasiya Skryabina - Leanne Smith - Gina Stechert - Harald Christian Strand Nilsen - Georg Streitberger - Otmar Striedinger - Nadia Styger - Marco Sullivan - Anna Swenn-Larsson - Patrick Thaler - Adrien Théaux - Erjon Tola - Marija Trmčić - Nino Tsiklauri - Thomas Tumler - Isabel Van Buynder - Naoki Yuasa - Larisa Yurkiw - Petra Zakouřilová - Adam Žampa - Rokas Zaveckas - Veronika Zuzulová - Kristaps Zvejnieks

Overige (5)[bewerken]

Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 1994 - Combinatie mannen - Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 1994 - Afdaling mannen - Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 1994 - Reuzenslalom mannen - Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 1994 - Slalom mannen - Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 1994 - Super G mannen

Atletiek[bewerken]

Atleten (260)[bewerken]

Rabah Aboud - Mohammed Abukhousa - Mesfin Ademasu - Khoudir Aggoune - Michael Aguilar - Harry Aikines-Aryeetey - Souhalia Alamou - David Alerte - Rakia Al-Gassra - Justin Anlezark - Moussa Aouanouk - Lusapho April - Eleni Artymata - Jéssica Augusto - Nasria Azaïdj - Massoud Azizi - Andrew Baddeley - Daniel Bailey - Mohamed Bahari - Ndabili Bashingili - Adam Basil - Alemitu Bekele (1977) - Saïd Belhout - Hadj Belkheir - Mustapha Bennacer - Noureddine Bentoumi - Antoni Bernadó - Alemayehu Bezabeh - Sisay Bezabeh - Andrea Blackett - Sergey Bochkov - Tarek Boukensa - Kamal Boulahfane - Hassiba Boulmerka - Abderrahime Bouramdane - Malik Bouziane - Marvin Bracy - Trayvon Bromell - Aaron Brown - Kemarley Brown - Pierre Browne - Yelizaveta Bryzhina - Paul Burgess (atleet) - Shandria Brown - Aska Cambridge - Danielle Carruthers - Arturo Casado - Carles Castillejo - Machel Cedenio - Juan Ignacio Cerra - Fabio Cerutti - Hicham Chatt - Stephen Kwelio Chemlany - Daniel Cheribo Kiplagat - Sharon Cherop - Brendan Christian - Timicka Clarke - Aaron Cleare - Christian Coleman - Dorian Collaku - Simone Collio - Reid Coolsaet - Jennifer Dahlgren - Mamitu Daska - Álvaro de Arriba - Bruno de Barros - Dominic Demeritte - Mateusz Demczyszak - Noemi Simonetto de Portela - Pierre de Windt - Paul Di Bella - Emanuele Di Gregorio - Glody Dube - Adrian Durant - Oliver Dziubak - Bronwyn Eagles - Jackie Edwards (atleet) - Nadia Ejjafini - Khalid El Boumlili - Meryem Erdoğan - Reyes Estévez - Laverne Eve - Mark Everett - Silvia Felipo - Aleksandra Fedoriva - Fanjanteino Félix - Fabienne Feraez - Nuria Fernández - Andrew Fisher (sprinter) - Javon Francis - Alejandra García - Steven Gardiner - Gable Garenamotse - Teymur Gasimov - Marine Ghazaryan - David Gillick - Jelizaveta Grechishnikova - Cejhae Greene - Libania Grenot - Jasminka Guber - Ramil Guliyev - Anna Gurova - Atsede Habtamu - Sudirman Hadi- Austin Hamilton - William Hamlyn-Harris - Abderrahmane Hammad - Nicholas Harrison - Jak Ali Harvey - Adem Hecini - José Carlos Herrera - Paul Hession - Jakub Holuša - Kym Howe - Adriatik Hoxha - Matthew Hudson-Smith - Zharnel Hughes - Dadash Ibrahimov - Hayle Ibrahimov - Fadrique Iglesias - Geovana Irusta - Lina Jacques-Sébastien - Xavier James - Sarah Jamieson - Luka Janežič - Antonina Jefremova - Patrick Johnson - LaVerne Jones-Ferrette - Stephen Jones (atleet) - Tariku Jufar - Jackson Kabiga - Mohamed Khaldi - Ali Khamis Khamis - Kagiso Kilego - Edwin Kangogo Kimayo - Edna Kiplagat - Eliud Kiptanui - Daniel Kiptum - Tahmina Kohistani - Yeoryía Koklóni - John Kipkorir Komen - Lucia Klocová - Wesley Korir - Yoann Kowal - Vladimir Krasnov - Brooke Krueger - Adam Kszczot - Johnson Kubisa - Andrea Lalli - Ayad Lamdassem - Marina Lapina - Jason Lehmkuhle - Yoandys Lescay - Marcin Lewandowski - Feyisa Lilesa - Kevin López - Santiago Lorenzo - Malik Louahla - Alberto Santiago Lovell - Abdelhakim Maazouz - Nabil Madi - Romina Maggi - Taoufik Makhloufi - Luis Alberto Marco - Dmitri Markov - Armen Martirosyan - Lenka Masná - Martial Mbandjock - Rusheen McDonald - Haley McGregor - Nathaniel McKinney - Ben Youssef Méité - Nouria Mérah-Benida - Daniele Meucci - Marta Milani - Adam Miller - Lisa Misipeka - Nethaneel Mitchell-Blake - Laban Moiben - California Molefe - Shimeles Molla - Amantle Montsho - Sara Moreira - Osbourne Moxey - Samir Moussaoui - Andrew Murphy - Clayton Murphy - Kelsey Nakanelua - Peter Nowill - João N'Tyamba - Christian Obrist - Ejowvokoghene Oduduru - Ezinne Okparaebo - Nuţa Olaru - Manuel Olmedo - Hamid Oualich - Riste Pandev - Antoni Peña - Reece Prescod - Petrina Price - Marcelo Pugliese - Baya Rahouli - Stuart Rendell - Peter Riley - Al Mustafa Riyadh - Gil Roberts - Natalia Rodríguez - Elena Romagnolo - Denisa Rosolová - Ferguson Cheruiyot Rotich - Mariya Ryemyen - Djabir Saïd-Guerni - Ali Saïdi-Sief - Verena Sailer - Gaolesiela Salang - Jasmin Salihović - Heather Samuel - Leevan Sands - Rosa Saul - Natalie Saville - Carsten Schlangen - Mulu Seboka - Klodiana Shala - Mohammad Shamsuddin - Alibay Shukurov - Karabo Sibanda - Jemma Simpson - Roberto Skyers - Noureddine Smaïl - Myriam Soumaré - Mark Steinle - Su Bingtian - Girma Tadesse - Hassan Taftian - Daniel Talbot - Abraham Kiprotich Tandoi - Bralon Taplin - Kebede Tekeste - Negari Terfa - Baboloki Thebe - Bronwyn Thompson (atleet) - Chris Thompson (atleet) - Workenesh Tola - Nahida Touhami - Likoúrgos-Stéfanos Tsákonas - Joelia Tsjermosjanskaja - Stephanie Twell - David Verburg - Casey Vincent - Ján Volko - Emma Wade - Ameer Webb - Cheryl Webb - Kylie Wheeler - Solange Witteveen - Xie Zhenye - Robina Muqim Yaar - Ryota Yamagata - Salem Eid Yaqoob - Mohammed Abdelhak Zakaria - Rachid Ziar

Atletiekwedstrijden (73)[bewerken]

Boston Marathon 2010 - Chicago Marathon 1994 - Chicago Marathon 1995 - Chicago Marathon 1996 - Chicago Marathon 1997 - Chicago Marathon 1998 - Chicago Marathon 1999 - Chicago Marathon 2000 - Chicago Marathon 2010 - Marathon van Berlijn 2010 - Marathon van Hamburg 2009 - Marathon van Amsterdam 2010 - Marathon van Zürich 2009 - Marathon van Hamburg 2010 - New York City Marathon 2008 - New York City Marathon 2009 - New York City Marathon 2010 - Boston Marathon 2011 - Marathon van Parijs 2009 - Marathon van Parijs 2010 - Marathon van Parijs 2011 - Marathon van Madrid 2011 - Londen Marathon 2011 - Marathon van Hamburg 2005 - Marathon van Fukuoka 2007 - Marathon van Fukuoka 2008 - Marathon van Fukuoka 2009 - Marathon van Fukuoka 2010 - Marathon van Houston 2011 - Marathon van Houston 2010 - Chicago Marathon 1978 - Chicago Marathon 1979 - Chicago Marathon 1981 - Chicago Marathon 1992 - Marathon van Rome 2002 - Marathon van Frankfurt 2006 - Marathon van Berlijn 2011 - Marathon van Xiamen 2013 - Marathon van Dubai 2013 - Marathon van Osaka 2013 - Marathon van Tokio 2013 - Marathon van Nagoya 2013 - Marathon van Hongkong 2013 - Marathon van Seoel 2013 - Marathon van Houston 2007 - Marathon van Barcelona 2009 - Marathon van Wenen 2008 - Marathon van Wenen 2009 - Marathon van Turijn 2001 - Marathon van Turijn 2000 - Marathon van Turijn 1999 - Marathon van Turijn 1998 - Marathon van Turijn 1995 - Marathon van Turijn 1996 - Marathon van Turijn 1997 - Marathon van Turijn 1993 - Marathon van Houston 2009 - Marathon van Houston 2012 - Marathon van Houston 2013 - Chicago Marathon 2013 - Marathon van Milaan 2007 - Marathon van Los Angeles 2008 - Marathon van Los Angeles 2010 - Marathon van Los Angeles 2005 - Marathon van Los Angeles 2009 - Marathon van Los Angeles 2011 - Marathon van Los Angeles 2012 - Marathon van Los Angeles 2014 - Marathon van Barcelona 2014 - Marathon van Barcelona 2015 - Wereldkampioenschappen veldlopen 2008 - Marathon van Berlijn 2017 - Marathon van Amsterdam 2017 - Wereldkampioenschappen veldlopen 2009

Badminton (7)[bewerken]

Mathias Boe - Anthony Clark (badmintonner) - Christian Hadinata - Lene Køppen - Carsten Mogensen - Lars Paaske - Jonas Rasmussen -

Basketbal (15)[bewerken]

Dominique Archie - Jermaine Beal - Khalid Boukichou - Suzy Batkovic - Abby Bishop - Nedim Buza - Kyle Gibson - Pierre-Antoine Gillet - Sam Hemeleers - Raško Katić - Tim Lambrecht - Aleksandar Marelja - Niels Marnegrave - Jean Salumu - Quentin Serron

Biatlon (16)[bewerken]

Lowell Bailey - Laura Dahlmeier - Benedikt Doll - Quentin Fillon Maillet - Antonin Guigonnat - Franziska Hildebrand - Žanna Juškāne - Jarkko Kauppinen - Johannes Kühn - Mari Laukkanen - Andrejs Rastorgujevs - Michal Šlesingr - Nathan Smith (biatleet) - Ahti Toivanen - Vladimir Tsjepelin - Benjamin Weger

Biljart (1)[bewerken]

Emile Wafflard

Bobsleeën (7)[bewerken]

Raivis Broks - Daumants Dreiškens - Oskars Ķibermanis - Vairis Leiboms - Helvijs Lūsis - Jānis Strenga - Arvis Vilkaste

Boksen (14)[bewerken]

Alfredo Copello - Ajmal Faisal - Nasserredine Fillali - Nabil Kassel - Abdelhani Kenzi - Héctor Mendez - Benamar Meskine - Mustapha Moussa - Alfredo Porzio - Pedro Quartucci - Hocine Soltani - Mebarek Soltani - Basharmal Sultani - Mohamed Zaoui

Freestyleskiën (8)[bewerken]

Fabian Bösch - Øystein Bråten - Henrik Harlaut - Arttu Kiramo - Ville Miettunen - Andri Ragettli - Luca Schuler - Colby Stevenson

Gewichtheffen (8)[bewerken]

Romela Begaj - Briken Calja - Daniel Godelli - Endri Karina - Hripsime Khurshudyan - Hysen Pulaku - Gert Trasha - Theoharis Trasha

Hockey[bewerken]

Champions Trophy vrouwen 2009 -

Hockeyers (15)[bewerken]

Noel Barrionuevo - Martina Cavallero - Laura del Colle - Silvina D'Elia - Florencia Habif - Rosario Luchetti - Sofia Maccari - Delfina Merino - María Florencia Mutio - Carla Rebecchi - Macarena Rodríguez - Rocío Sánchez Moccia - Mariela Scarone - Daniela Sruoga - Josefina Sruoga

Nationale hockeyploegen (63)[bewerken]

Afghaanse hockeyploeg (mannen) - Azerbeidzjaanse hockeyploeg (vrouwen) - Barbadiaanse hockeyploeg (mannen) - Belgische hockeyploeg (vrouwen) - Bengaalse hockeyploeg (mannen) - Braziliaanse hockeyploeg (mannen) - Chileense hockeyploeg (mannen) - Cubaanse hockeyploeg (mannen) - Duitse hockeyploeg (vrouwen) - Egyptische hockeyploeg (mannen) - Engelse hockeyploeg (vrouwen) Finse hockeyploeg (mannen) - Franse hockeyploeg (vrouwen) - Ghanese hockeyploeg (mannen) - Gibraltarese hockeyploeg (mannen) - Hockeyploeg van Trinidad en Tobago (mannen) - Hongaarse hockeyploeg (mannen) - Hongkongse hockeyploeg (mannen) - Ierse hockeyploeg (vrouwen) - Indiase hockeyploeg (vrouwen) - Iraanse hockeyploeg (mannen) - Italiaanse hockeyploeg (vrouwen) - Italiaanse hockeyploeg (mannen) - Jamaicaanse hockeyploeg (mannen) - Joegoslavische hockeyploeg (mannen) - Kazachse hockeyploeg (mannen) - Keniaanse hockeyploeg (mannen) - Litouwse hockeyploeg (vrouwen) - Maleisische hockeyploeg (vrouwen) - Maltese hockeyploeg (mannen) - Mexicaanse hockeyploeg (vrouwen) - Mexicaanse hockeyploeg (mannen) - Nederlands Antilliaanse hockeyploeg (mannen) - Nigeriaanse hockeyploeg (vrouwen) - Oekraïense hockeyploeg (vrouwen) - Oostenrijkse hockeyploeg (vrouwen) Peruaanse hockeyploeg (mannen) - Poolse hockeyploeg (vrouwen) - Portugese hockeyploeg (mannen) - Puerto Ricaanse hockeyploeg (mannen)‎ - Russische hockeyploeg (mannen) - Russische hockeyploeg (vrouwen) Schotse hockeyploeg (mannen) - Schotse hockeyploeg (vrouwen) - Singaporese hockeyploeg (mannen) - Singaporese hockeyploeg (vrouwen) - Sovjet-Russische hockeyploeg (vrouwen) - Sri Lankaanse hockeyploeg (mannen) - Spaanse hockeyploeg (vrouwen) - Tanzaniaanse hockeyploeg (mannen) - Thaise hockeyploeg (mannen) - Thaise hockeyploeg (vrouwen) - Tsjechische hockeyploeg (vrouwen) - Tsjecho-Slowaakse hockeyploeg (mannen) - Tsjechoslowaakse hockeyploeg (vrouwen) - Uruguayaanse hockeyploeg (mannen) - Ugandese hockeyploeg (mannen) - Venezolaanse hockeyploeg (mannen) - Welshe hockeyploeg (vrouwen) - West-Duitse hockeyploeg (mannen) - West-Duitse hockeyploeg (vrouwen) - Wit-Russische hockeyploeg (mannen) - Zimbabwaanse hockeyploeg (mannen) - Zimbabwaanse hockeyploeg (vrouwen) - Zweedse hockeyploeg (vrouwen) - Zwitserse hockeyploeg (vrouwen)

Judo (4)[bewerken]

Fabio Basile - Ajmal Faizzada - Majlinda Kelmendi - Friba Razayee

Kanovaren (5)[bewerken]

Jacob Clear - Jessica Fox - Dave Smith (kanovaarder) - Tate Smith - Murray Stewart

Langlaufen (2)[bewerken]

Arvis Liepiņš - Jānis Paipals

Olympische Spelen (11)[bewerken]

Afghanistan op de Olympische Zomerspelen 2004 - Albanië op de Olympische Zomerspelen 2004 - Algerije op de Olympische Spelen - Algerije op de Olympische Zomerspelen 2004 - Amerikaanse Maagdeneilanden op de Olympische Zomerspelen 2004 - Amerikaans-Samoa op de Olympische Zomerspelen 2004 - Andorra op de Olympische Zomerspelen 2004 - Angola op de Olympische Zomerspelen 2004 - Antigua en Barbuda op de Olympische Zomerspelen 2004 - Argentinië op de Olympische Spelen - Australië op de Olympische Spelen

Roeien (11)[bewerken]

James Chapman - Kim Crow - Joshua Dunkley-Smith - Fie Udby Erichsen - Drew Ginn - Kate Hornsey - William Lockwood - Brooke Pratley - Rasmus Quist Hansen - Mads Rasmussen - Sarah Tait

Schansspringen[bewerken]

Schansen (17)[bewerken]

Bergiselschans - Paul Ausserleitnerschans - Schattenbergschans - Langenwaldschans - Vogtland Arena - Salpausselkäschans - La Côté Feuillée - Okurayamaschans - Midtstubakken - Vikersundbakken - Wielka Krokiew - Letalnica bratov Gorišek - Tremplin du Praz - Hakuba schansspringstadion - Zao (schans) - Tramplin Stork - Granåsenschans - Gorney Gigant

Schansspringers (40)[bewerken]

Simon Ammann - Clemens Aigner - Andreas Alamommo - Anders Bardal - Tilen Bartol - Kevin Bickner - MacKenzie Boyd-Clowes - Davide Bresadola - Choi Heung-chul - Sebastian Colloredo - Peter Frenette - Kenneth Gangnes - Michael Glasder - Lukáš Hlava - Daniel Huber - Stefan Hula Jr - Anders Johnson - Noriaki Kasai - Jevgeni Klimov - Ryoyu Kobayashi - Denis Kornilov - Robert Kranjec - Casey Larson - Jonathan Learoyd - Clemens Leitner - Naoki Nakamura - Michail Nazarov - Pius Paschke - Tomasz Pilch - Peter Prevc - Aleksej Romasjov - Andreas Schuler - Kamil Stoch - Vojtěch Štursa - Daniel-André Tande - Jurij Tepeš - Dmitri Vasiljev (schansspringer) - Georg Waldvogel - Timi Zajc - Vladimir Zografski

Schermen (1)[bewerken]

Daniele Garozzo

Schietsport (4)[bewerken]

Diana Bacosi - Niccolò Campriani - Anders Golding - Arben Kucana

Schoonspringen (1)[bewerken]

Brittany Broben

Shorttrack (1)[bewerken]

Semen Jelistratov

Skeleton (47)[bewerken]

Matthew Antoine - Kristan Bromley - Lucy Chaffer - Sergei Chudinov - John Daly (skeletonracer) - Tomass Dukurs - Katharine Eustace - John Fairbairn - John Farrow (skeletonracer) - Marina Gilardoni - Janine Flock - Sean Greenwood - Sophia Griebel - Matthias Guggenberger - Lee Hansin - Mellisa Hollingsworth - Anja Huber - Axel Jungk - Alexandros Kefalas - Nozomi Komuro - Alexander Kröckel - Raphael Maier - Maria Marinela Mazilu - Ander Mirambell - Eric Neilson - Jelena Nikitina - Maurizio Oioli - Maria Orlova - Dominic Parsons - Noelle Pikus-Pace - Olga Potylitsina - Lelde Priedulēna - Sarah Reid (skeletonster) - Frank Rommel - Shelley Rudman - Ben Sandford - Yuki Sasahara - Michelle Steele - Yun Sungbin - Hiroatsu Takahashi - Marion Thees - Nikita Tregoebov - Kyle Tress - Katie Uhlaender - Dorin Dumitru Velicu - Michael Zachrau - Wereldbeker skeleton 2015/2016 - Wereldkampioenschappen skeleton 2016

Snowboarden (24)[bewerken]

Torgeir Bergrem - Gjermund Bråten - Chris Corning - Ursina Haller - Nate Holland - Scotty James - Yuki Kadono - Raibu Katayama - Lucien Koch - Adrian Krainer - Markus Malin (snowboarder) - Dominique Maltais - Rok Marguč - Billy Morgan - Jamie Nicholls - Seamus O'Connor - Iouri Podladtchikov - Charles Reid - Markus Schairer - Clemens Schattschneider - Jan Scherrer - Ryan Stassel - Emil André Ulsletten - Mathias Weissenbacher

Taekwondo (3)[bewerken]

Nesar Ahmad Bahawi - Sebastian Crismanich - Rohullah Nikpai

Tennis[bewerken]

Tennistoernooien (10)[bewerken]

ATP-toernooi van Belgrado - ATP-toernooi van Boekarest - ATP-toernooi van Brisbane 2010 - ATP-toernooi van Estoril - ATP-toernooi van Gstaad - ATP-toernooi van Indian Wells 2008 - ATP-toernooi van Metz - ATP-toernooi van Monte Carlo - WTA-toernooi van Auckland 2010 - WTA-toernooi van Brisbane 2010

Tennissers (7)[bewerken]

Michael Berrer - Victor Hǎnescu - Jakob Hlasek - Vesna Manasieva - Melanie South - Miroslava Vavrinec - Neuza Silva‎

Voetbal[bewerken]

Voetballers (28)[bewerken]

Ansi Agolli - Chris Albright - Jacek Bąk - Marcin Baszczyński - Artur Boruc - Bartosz Bosacki - Krzysztof Bociek - Paweł Brożek - Dariusz Dudka - Łukasz Fabiański - Seweryn Gancarczyk - Piotr Giza - Henrique Hilário - Ireneusz Jeleń - Mariusz Jop - Kamil Kosowski - Jacek Krzynówek - Tomasz Kuszczak - Mariusz Lewandowski - Tony Meola - Sebastian Mila - John O'Brien - Grzegorz Rasiak - Ebi Smolarek - Radosław Sobolewski - Mirosław Szymkowiak - Steve Trittschuh - Michał Żewłakow - Maciej Żurawski

Volleybal[bewerken]

Volleyballers (3)[bewerken]

Jasmien Biebauw - Maud Catry - Kaja Grobelna

Wielrennen[bewerken]

Wielerwedstrijden (59)[bewerken]

Alpenklassieker 1991 - Alpenklassieker 1992 - Alpenklassieker 1993 - Alpenklassieker 1994 - Alpenklassieker 1995 - Alpenklassieker 1996 - Alpenklassieker 1997 - Alpenklassieker 1998 - Alpenklassieker 1999 - Alpenklassieker 2000 - Alpenklassieker 2001 - Alpenklassieker 2002 - Alpenklassieker 2003 - Alpenklassieker 2004 - Dwars door Vlaanderen 2003 - GP Fayt-le-Franc 2003 - GP Rudy Dhaenens 2003 - Kuurne-Brussel-Kuurne 2003 - Nokere Koerse 2003 - Omloop Het Volk 2003 - Omloop van het Waasland 2003 - Omloop van het Waasland 2009 - Ronde van Luxemburg 2008 - Ronde van Wellington - Ster van Bessèges 2011 - Ster van Bessèges 2010 - Ster van Bessèges 2009 - Grote Prijs van de Etruskische Kust 2011 - Grote Prijs van de Etruskische Kust 2010 - Grote Prijs van de Etruskische Kust 2009 - Grote Prijs van de Etruskische Kust 2008 - Grote Prijs van de Etruskische Kust 2007 - Ronde van de Middellandse Zee 2011 - GP La Marseillaise 2011 - GP La Marseillaise 2010 - Ronde van Reggio Calabria 2011 - Trofeo Laigueglia 2011 - Ronde van de Algarve 2011 - Ronde van de Haut-Var 2011 - Gran Premio Dell'Insubria-Lugano 2011 - Classica Sarda Sassari-Cagliari 2011‎ - Clásica de Almería 2011‎ - Ronde van Sardinië 2011 - Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir F. Delpech 2011 - Le Samyn 2011 - Grote Prijs van Cholet-Pays de Loire 2011‎ - Classic Loire-Atlantique 2011 - Ronde van Murcia 2011 - Route Adélie de Vitré 2011 - Hel van het Mergelland 2011 - Ronde van Friuli 2011 - Monte Paschi Eroica 2011 - Kampioenschap van Vlaanderen 2011 - Chrono des Nations 2011 - GP La Marseillaise 2009 - GP La Marseillaise 2012 - Dwars door Drenthe 2012 - Achterhes Profronde van Drenthe 2012 - Nokere Koerse 2012

Wielerploegen (52)[bewerken]

Advantage Benefits Endeavour Cycling Team/2005 - Arbo-KTM-Junkers - Arbo-KTM-Junkers/2008 - BMC Racing Team/2007 - Elk Haus-Simplon/2007 - Elk Haus-Simplon/2008 - Health Net presented by Maxxis (wielerploeg)/2007 - Navigators Insurance Cycling Team/2007 - Serramenti PVC Diquigiovanni-Selle Italia/2008 - Team 3C Gruppe - Team 3C Gruppe/2008 - Team GLS/2006 - Team GLS - Pakke Shop/2008 - Team Volksbank/2008‎ - Team Volksbank-Leingrüber Ideal/2005 - Team Vorarlberg/2006 - TIAA - CREF/5280/2005 - TIAA - CREF/2006 - Van Hemert Groep Cycling/2002 - Priority Health Cycling Team/2006 - Priority Health Cycling Team presented by Bissell/2007 - Bissell Pro Cycling Team/2008 - Bissell Pro Cycling Team/2009 - Bissell Pro Cycling Team/2010 - Bissell Pro Cycling Team/2011 - Colavita Bolla/2003 - Colavita-Olive Oil/2004 - Colavita Olive Oil-Sutter Home Pro Cycling Team/2005 - Colavita Olive Oil-Sutter Home Wines Cycling Team/2006 - Colavita/Sutter Home Presented by Cooking Light/2007 - Colavita/Sutter Home Presented by Cooking Light/2008 - Colavita/Sutter Home Presented by Cooking Light/2009 - Jamis-Sutter Home/2010 - Jamis-Sutter Home/2011 - Jelly Belly/2000 - Jelly Belly/2001 - Jelly Belly-Carlsbad Clothing/2002 - Jelly Belly-Carlsbad Clothing/2003 - Jelly Belly-Aramark/2004 - Jelly Belly-Pool Gel/2005 - Jelly Belly Cycling Team/2006 - Jelly Belly Cycling Team/2007 - Jelly Belly Cycling Team/2008 - Jelly Belly Cycling Team/2009 - Jelly Belly presented by Kenda/2010 - Jelly Belly presented by Kenda/2011 - Navigators/1994 - Saur-Sojasun/2012 - Bankgiroloterij-Batavus/1999 - Bankgiroloterij-Batavus/2000 - Bankgiroloterij-Batavus/2001 - Bankgiroloterij-Batavus/2002 - Bankgiroloterij/2003 - Topsport Vlaanderen-Baloise/2013

Wielrenners (24)[bewerken]

Antonio Abad Collado - Henri Abadie - René Abadie - Igor Abakoumov - Antoine Abate - Willy Abbeloos - Djamolidin Abdoesjaparov - Carlos Abellán - Niki Aebersold - Frans Aerenhouts - Valerio Agnoli - Ugo Agostoni - Arsène Alancourt - Niklas Axelsson - Coen Boerman - Erik Breukink - Graeme Brown - Bart Dockx - Gorik Gardeyn - Vjatsjeslav Jekimov - Jan Kuyckx - Steve Morabito - Laurens ten Dam - Jos van Aert - John van den Akker -

Worstelen (4)[bewerken]

Artur Aleksanyan - Arsen Julfalakyan - Sahit Prizreni - Bashir Ahmad Rahmati

Zeilers (11)[bewerken]

Serena Amato - Mathew Belcher - Lucas Calabrese - Nina Curtis - Juan de la Fuente - Jonas Høgh-Christensen - Iain Jensen - Nathan Outteridge - Malcolm Page - Olivia Price - Lucinda Whitty

Zwemmen[bewerken]

Zwemmers (47)[bewerken]

Shirley Babashoff - Andrej Barna - Mike Barrowman - Simonas Bilis - Matt Biondi - Bruno Blašković - Richárd Bohus - Noel Borshi - Devon Myles Brown - Lorys Bourelly - Jeanette Campbell - Henrik Christiansen (zwemmer) - Apostolos Christou - Tiffany Cohen - Curtis Coulter - João de Lucca - Thomas Fannon - Hanser Garcia - Kreshnik Gjata - Kristian Golomeev - Yonel Govindin - Federico Grabich - Sidni Hoxha - Calum Jarvis - Paweł Juraszek - Aleksandr Krasnych - Ari-Pekka Liukkonen - Rovena Marku - Odyssefs Meladinis - Mehdy Metella - Clément Mignon - Katsumi Nakamura - Miguel Ortiz-Cañavate - Luca Pizzini- Danas Rapšys - Mychailo Romantsjoek - Simone Sabbioni - Michele Santucci - Joseph Schooling - Shinri Shioura - Peter John Stevens - Grigori Tarasevitsj - Mario Todorović - Yakov Yan Toumarkin - Norbert Trandafir - Andrea Vergani - Filip Wypych