Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1920

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1920
Land Verenigd Koninkrijk en afhankelijke gebieden
IOC-landcode GBR
NOC British Olympic Association
(en) externe link
Olympische Zomerspelen 1920 in Antwerpen
Medailles
Rang: 3
goud
15
zilver
15
brons
13
totaal
43
Groot-Brittannië op de Zomerspelen
Als Groot-Brittannië en Ierland:
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924
Als Groot-Brittannië en Noord-Ierland:
1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Groot-Brittannië op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland nam onder de naam Groot-Brittannië deel aan de Olympische Zomerspelen 1920 in Antwerpen, België. De Britten wonnen vijftien gouden medailles en eindigden op de derde plaats in het medailleklassement.

Medailleoverzicht[bewerken]

Sport Olympiër Discipline Medaille
Atletiek Albert Hill 800m (m) Goud
1500m (m)
Percy Hodge 3000m steeplechase (m)
Cecil Griffiths
Robert Lindsay
John Ainsworth-Davies
Guy Butler
4x400m (m)
Boksen Harry Mallin -72,57kg (m)
Ronald Rawson +79,38kg (m)
Hockey Charles Atkin
John Bennett
Colin Campbell
Harold Cassels
Harold Cooke
Eric Crockford
Reginald Crummack
Harry Haslam
Arthur Leighton
Charles Marcon
John MacBryan
George McGrath
Stanley Shoveller
William Smith
Cyril Wilkinson
mannen
Polo Teignmouth Philip Melvill
Frederick W. Barrett
John Wodehouse
Vivian Lockett
mannen
Tennis Oswald Turnbull
Max Woosnam
dubbelspel (m)
Kathleen McKane
Winifred McNair
dubbelspel (v)
Touwtrekken George Canning
Frederick Humphreys
Frederick Holmes
Edwin Mills
John Sewell
John James Shepherd
Harry Stiff
Ernest Thorn
mannen
Waterpolo Charles Sydney Smith
Paul Radmilovic
Charles Bugbee
Noel Purcell
Christopher Jones
William Peacock
William Dean
mannen
Wielersport Thomas Lance
Harry Ryan
tandem (m)
Zeilen Thomas Hedberg
Francis Richards
18 voets jol
William Maddison
Dorothy Wright
Robert Coleman
Cyril Wright
7m klasse
Atletiek Guy Butler 400m (m) Zilver
Philip Noel-Baker 1500m (m)
Charles Blewitt
Albert Hill
William Seagrove
3000m team (m)
James Wilson
Frank Hegarty
Alfred Nichols
veldlopen team (m)
Boksen Alexander Ierland -66,68kg (m)
Roeien Jack Beresford skiff (m)
Ewart Horsfall
Guy Nickalls
Richard Lucas
Walter James
John Campbell
Sebastian Earl
Ralph Shove
Sidney Swann
Robin Johnstone
skiff (m)
Schoonspringen Beatrix Armstrong 10m toren (m)
Tennis Dorothy Holman enkelspel (v)
Geraldine Beamish
Dorothy Holman
dubbelspel (v)
Kathleen McKane
Max Woosnam
dubbelspel (g)
Wielersport Cyril Alden 50km (m)
Horace Johnson sprint (m)
Albert White
Horace Johnson
William Stewart
Cyril Alden
ploegenachtervolging (m)
Zwemmen Hilda James
Constance Mabel Jeans
Charlotte Radcliffe
Grace MacKenzie
4x100m vrije slag (v)
Atletiek Harry Edward 100m (m) Brons
200m (m)
James Wilson 10000m (m)
Charles Gunn 10km snelwandelen (m)
Boksen William Cuthbertson -50,80kg (m)
George McKenzie -53,52kg (m)
Harold Franks -79,38kg (m)
Kunstrijden Phyllis Johnson
Basil Williams
paren
Tennis Kathleen McKane enkelspel (v)
Wielersport Harry Ryan sprint (m)
Worstelen Philip Bernard -60kg vrije stijl (m)
Peter Wright -67,5kg vrije stijl (m)
Zwemmen Leslie Savage
Edward Percival Peter
Henry Taylor
Harold Edward Annison
4x200m vrije slag (m)

Deelnemers en resultaten[bewerken]

Athletics pictogram.svg Atletiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Harold Abrahams 100m (m) kwartfinale serie 10: 1ste in 11,0
kwartfinale 3: 4de
Victor d'Arcy kwartfinale serie 9: 2de in 11,1
kwartfinale 5: 3de
Harry Edward Brons serie 8: 2de in 10,9
kwartfinale 1: 1ste in 10,8
halve finale 1: 1ste in 10,8
finale: 3de in 11,0
William Hill halve finale serie 1: 1ste in 11,0
kwartfinale 2: 1ste in 11,0
halve finale 2: 5de
Harold Abrahams 200m (m) 14e serie 5: 2de in 23,3
kwartfinale 4: 3de in 23,0
Victor d'Arcy series serie 6: 3de in 23,9
Harry Edward Brons serie 10: 1ste in 22,8
kwartfinale 2: 1ste in 22,0
halve finale 1: 2de in 22,7
finale: 3de in 22,1
William Hill kwartfinale serie 3: 2de in 23,8
kwartfinale 5: 3de in 23,3
John Ainsworth-Davis 400m (m) 5e serie 2: 2de in 51,3
kwartfinale 1: 2de in 50,7
halve finale 1: 3de in 49,9
finale: 5de in 50,0
Guy Butler Zilver serie 6: 2de in 53,2
kwartfinale 2: 2de in 50,7
halve finale 2: 2de in 50,2
finale: 2de in 49,9
Robert Lindsay 17e serie 1: 1ste in 52,0
kwartfinale 3: 4de in 51,7
Hedges Worthington-Eyre 20e serie 9: 2de in 52,5
kwartfinale 4: 5de in 52,7
Albert Hill 800m (m) Goud serie 2: 2de in 1.56,2
halve finale 3: 1ste in 1.56,4
finale: 1ste in 1.53,4
Edgar Mountain 4e serie 1: 1ste in 1.57,6
halve finale 1: 2de in 1.58,0
finale: 4de in 1.54,6
Philip Noel-Baker DNF serie 3: 1ste in 1.56,0
halve finale 3: niet gestart
Albert Hill 1500m (m) Goud serie 1: 2de in 4.03,2
finale: 1ste in 4.01,8
Duncan McPhee DNF serie 2: 2de in 4.07,2
finale: niet gefinisht
Philip Noel-Baker Zilver serie 4: 2de in 4.14,3
finale: 2de in 4.02,3
Joe Blewitt 5000m (m) 5e serie 2: 1ste in 15.19,8
finale: 5de in 15.19,0
Herbert Irwin 12e serie 1: 2de in 15.17,8
finale: 12de
Alfred Nichols 8e serie 4: 4de in 15.54,0
finale: 8ste
William Seagrove 6e serie 3: 3de in 15.53,6
finale: 6de in 15.21,0
Charles Clibbon 10000m (m) DNF serie 3: 2de in 32.08,8
finale: niet gefinisht
James Hatton 5e serie 3: 5de in 32.23,0
finale: 5de in 32.14,0
James Wilson Brons serie 1: 1ste in 33.40,2
finale: 3de in 31.50,8
Eric Dunbar 110m horden (m) series serie 6: 4de
George Gray halve finale serie 3: 2de
halve finale 2: 4de
William Hunter halve finale serie 4: 2de
halve finale 1: 5de
George Gray 400m horden (m) 12e serie 1: 3de in 58,8
Edward Wheller halve finale serie 3: 2de in 58,4
halve finale 2: 4de
Percy Hodge 3000m steeplechase (m) Goud serie 3: 1ste in 10.17,4 (OR)
finale: 1ste in 10.00,4 (OR)
Charles Blewitt
Albert Hill
William Seagrove
3000m team (m) Zilver serie 1: 1ste met 11 punten
finale: 2de met 20 punten
Harold Abrahams
Denis Black
Victor d'Arcy
William Hill
4x100m (m) 4e serie 2: 2de in 43,3
finale: 4de in 43,0
John Ainsworth-Davis
Guy Butler
Cecil Griffiths
Robert Lindsay
4x400m (m) Goud serie 1: 2de in 3.40,9
finale: 1ste in 3.22,2
Leslie Housden marathon (m) 31e 3:14.25,0
Arthur Mills 14e 2:48.05,0
George Piper 29e 3:02.10,0
Eric Robertson 35e 3:55.00,0
Charles Dowson 3km snelwandelen (m) 6e serie 1: 4de in 13.54,9
finale: 6de in 13.28,0
Charles Gunn 10e serie 2: 5de
finale: 10de in 13.34,0
William Hehir 7e serie 2: 5de
finale: 7de in 13.29,8
Charles Dowson 10km snelwandelen (m) DNF serie 1: niet gefinisht
Charles Gunn Brons serie 1: 5de in 48.22,0
finale: 3de in 49.43,9
William Hehir 5e serie 2: 1ste in 51.33,8
finale: 5de in 50.11,8
Harold Abrahams verspringen (m) 20e kwalificatie: 20ste met 6,05m
William Hunter 13e kwalificatie: 13de met 6,42m
Charles Lively 22e kwalificatie: 22ste met 5,87m
Benjamin Howard Baker hink-stap-springen (m) 8e kwalificatie: 8ste met 13,68m
Charles Lively 14e kwalificatie: 14de met 13,15m
Benjamin Howard Baker hoogspringen (m) 6e kwalificatie: 1ste met 1,80m
finale: 6de met 1,85m
Timothy Carroll 9e kwalificatie: 1ste met 1,80m
finale: 9de met 1,75m
Eric Dunbar 14e kwalificatie: 14de met 1,70m
William Hunter DNF kwalificatie: geen geldige poging
Tom Nicolson kogelslingeren (m) 6e kwalificatie: 6de met 45,70m
finale: 6de met 45,70m
Laurence Cummins veldlopen (m) 26e
Walter Freeman 22e
Anton Hegarty 5e 27.57,0
Alfred Nichols 12e 28.20,0
Christopher Vose 19e
James Wilson 4e 27.45,2
James Wilson
Frank Hegarty
Alfred Nichols
veldlopen team (m) Zilver 21 punten

Boxing pictogram.svg Boksen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
William Cuthbertson -50,8kg (m) Brons 1ste ronde: W van Vlag van Denemarken DEN Jensen
kwartfinale: W van Vlag van Nederland NED Zegwaard
halve finale: V van Vlag van Denemarken DEN Pedersen
bronzen finale: W van Vlag van Frankrijk FRA Albert
Frederic Virtue 9e 1ste ronde: V van Vlag van Nederland NED Zegwaard
Daniel Bowling -53,52kg (m) 9e 1ste ronde: V van Vlag van Verenigde Staten USA Hartman
George McKenzie Brons 1ste ronde: vrij
kwartfinale: W van Vlag van Noorwegen NOR Koss
halve finale: V van Vlag van Zuid-Afrika RSA Walker
bronzen finale: W van Vlag van België BEL Hébrants
Frederick Adams -57,15kg (m) 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Noorwegen NOR Erdal
James Cater 5e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Denemarken DEN Nielsen
kwartfinale: V van Vlag van Italië ITA Garzena
James Gilmour -61,24kg (m) 9e 1ste ronde: vV van Vlag van Noorwegen NOR Sæterhaug
Frederick Grace 5e 1ste ronde: W van Vlag van Nederland NED Nak
kwartfinale: V van Vlag van Verenigde Staten USA Mosberg
Alexander Ireland -66,68kg (m) Zilver 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Zwitserland SUI Reichenbach
kwartfinale: W van Vlag van Denemarken DEN Suhr
halve finale: W van Vlag van Verenigde Staten USA Clark
finale: V van Vlag van Canada CAN Schneider
Frederick Whitbread 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Frankrijk FRA Gillet
Harry Mallin -72,57kg (m) Goud 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Verenigde Staten USA Cranston
kwartfinale: W van Vlag van Verenigde Staten USA Lagonia
halve finale: W van Vlag van Canada CAN Herscovitch
finale: W van Vlag van Canada CAN Prud'Homme
Edward White 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Denemarken DEN Olsen
Hugh Brown -79,38kg (m) 4e 1ste ronde: vrij
kwartfinale: W van Vlag van Denemarken DEN Andreasen
halve finale: V van Vlag van Noorwegen NOR Sørsdal
bronzen finale: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Franks
Harold Franks Brons 1ste ronde: vrij
kwartfinale: W van Vlag van Frankrijk FRA Piochelle
halve finale: V van Vlag van Verenigde Staten USA Eagan
bronzen finale: W van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Brown
Frank Dove +79,38kg (m) 5e 1ste ronde: vrij
kwartfinale: V van Vlag van Denemarken DEN Petersen
Ronald Rawson Goud 1ste ronde: vrij
kwartfinale: W van Vlag van Verenigde Staten USA Stewart
halve finale: W van Vlag van Frankrijk FRA Eluère
finale: W van Vlag van Denemarken DEN Petersen

Weightlifting pictogram.svg Gewichtheffen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
John Paine -60kg (m) 11e 172,5kg
Percival Mills -67,5kg (m) 12e 192,5kg

Field hockey pictogram.svg Hockey[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Charles Atkin
John Bennett
Colin Campbell
Harold Cassels
Harold Cooke
Eric Crockford
Reginald Crummack
Harry Haslam
Arthur Leighton
Charles Marcon
John MacBryan
George McGrath
Stanley Shoveller
William Smith
Cyril Wilkinson
mannen Goud W van Vlag van Denemarken Denemarken: 5-1
W van Vlag van België België: 12-1
W van Vlag van Frankrijk Frankrijk: walk-over
Groepsfase
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
GW W G V V T Saldo
1 Vlag van Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 3 3 0 0 17 2 +15 6
2 Vlag van Denemarken Denemarken 3 2 0 1 15 8 +7 4
3 Vlag van België België 3 1 0 2 6 19 −13 2
4 Vlag van Frankrijk Frankrijk 3 0 0 3 3 12 −9 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
groepsfase
1 september Antwerpen Vlag van Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 5 – 1 Vlag van Denemarken Denemarken
3 september Antwerpen Vlag van Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië 12 – 1 Vlag van België België
4 september Antwerpen Vlag van Verenigd Koninkrijk Groot-Brittannië walkover Vlag van Frankrijk Frankrijk

Figure skating pictogram.svg Kunstrijden[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Kunstrijden op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
MacDonald Beaumont mannen 9e 59,0
Basil Williams 7e 49,5
Phyllis Johnson vrouwen 4e 18,5
Phyllis Johnson
Basil Williams
paren Brons 25,0
Ethel Muckelt
Sydney Wallwork
5e 34,0
Madeleine Beaumont
Kenneth Beaumont
8e 55,0

Modern pentathlon pictogram.svg Moderne vijfkamp[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Kunstrijden op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
John Boustead mannen 15e 66 punten
Edward Clarke 11e 60 punten
Edward Gedge 21e 78 punten
Thomas Wand-Tetley 17e 69 punten

Polo pictogram.svg Polo[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Polo op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Teignmouth Philip Melvill
Frederick W. Barrett
John Wodehouse
Vivian Lockett
mannen Goud 1ste ronde: W van Vlag van België België: 8-3
finale: W van Vlag van Spanje Spanje: 13-11

Fencing pictogram.svg Schermen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
John Blake degen (m) 46e 1ste ronde groep A: 6de met 4 overwinningen
George Burt 76e 1ste ronde groep F: 8ste met 1 overwinning
Ronald Campbell 49e 1ste ronde groep H: 7de met 3 overwinningen
Robin Dalglish 43e 1ste ronde groep I: 4de met 4 overwinningen
kwartfinale groep D: 11de met 1 overwinning
Martin Holt 49e 1ste ronde groep E: 7de met 3 overwinningen
Robert Montgomerie 49e 1ste ronde groep D: 7de met 3 overwinningen
Charles Notley 65e 1ste ronde groep G: 8ste met 2 overwinningen
Roland Willoughby 41e 1ste ronde groep B: 5de met 3 overwinningen
kwartfinale groep A: 10de met 2 overwinningen
Jack Blake
George Burt
Martin Holt
Robert Montgomerie
Barry Notley
Edgar Seligman
degen team (m) 8e 1ste ronde groep A: 4de met 1 overwinning
Philip Doyne floret (m) 34e 1ste ronde groep F: 4de met 2 overwinningen
H. Evan James 34e 1ste ronde groep B: 7de met 2 overwinningen
Cecil Kershaw 51e 1ste ronde groep A: 7de met 0 overwinningen
Robert Montgomerie 34e 1ste ronde groep D: 8ste met 2 overwinningen
Edgar Seligman 34e 1ste ronde groep H: 4de met 2 overwinningen
Thomas Wand-Tetley 34e 1ste ronde groep G: 4de met 2 overwinningen
Roland Willoughby 29e 1ste ronde groep C: 4de met 3 overwinningen
Philip Doyne
Evan James
Cecil Kershaw
Robert Montgomerie
Edgar Seligman
Roland Willoughby
floret team (m) 5e 1ste ronde groep A: 3de met 2 overwinningen
finale: 5de met 0 overwinningen
Ronald Campbell sabel (m) 24e 1ste ronde groep B: 5de met 3 overwinningen
Robin Dalglish 8e 1ste ronde groep B: 2de met 5 overwinningen
halve finale groep B: 4de met 3 overwinningen
finale: 8ste met 5 overwinningen
Herbert Huntingdon 18e 1ste ronde groep E: 4de met 5 overwinningen
halve finale groep C: 6de met 1 overwinning
Cecil Kershaw 16e 1ste ronde groep C: 3de met 3 overwinningen
halve finale groep A: 6de met 2 overwinningen
Alfred Martin DNF 1ste ronde groep D: niet gefinisht
Edward Startin 36e 1ste ronde groep A: 7de met 1 overwinning
Ronald Campbell
Robin Dalglish
William Hammond
Herbert Huntingdon
Cecil Kershaw
William Marsh
Alfred Ridley-Martin
sabel team (m) 7e 1 overwinning

Shooting pictogram.svg Schietsport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Enoch Jenkins trap (m) 12e 79 punten
George Whitaker onbekend
William Ellicott
William Grosvenor
Harold Humby
Charles Palmer
Ernest Pocock
George Whitaker
kleiduiven team (m) 4e 488 punten

Diving pictogram.svg Schoonspringen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ernest Walmsley 3m plank (m) 9e groep 2: 5de met 28 punten
Harold Clarke hoogduiken (m) 9e groep 3: 2de met 10 punten
finale: 9de met 40 punten
Albert Dickin 11e groep 1: 4de met 17 punten
Beatrice Armstrong 10m toren (v) Zilver groep 1: 1ste met 7 punten
finale: 2de met 10 punten
Isabelle White 4e groep 2: 3de met 20 punten
finale: 4de met 18 punten

Tennis pictogram.svg Tennis[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alfred Beamish enkelspel (m) 9e 1ste ronde: W van Vlag van Tsjecho-Slowakije TCH Woffek: 6-1, 6-3, 6-4
2de ronde: W van Vlag van Tsjecho-Slowakije TCH Robětín: 6-2, 6-4, 6-3
3de ronde: V van Vlag van Spanje ESP Areizaga: 1-6, 7-5, 7-5, 3-6, 1-6
Francis Lowe 5e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Griekenland GRE Zerlendis: 14-12, 8-10, 7-5, 6-4
3de ronde: W van Vlag van Italië ITA Colombo: 6-4, 6-0, 2-6, 7-5
kwartfinale: V van Vlag van Zuid-Afrika RSA Winslow: 4-6, 6-3, 4-6, 6-4, 2-6
Oswald Turnbull 4e 1ste ronde: vrij
2de ronde: vrij
3de ronde: W van Vlag van Italië ITA Balbi: 3-6, 6-3, 6-0, 6-8, 6-2
kwartfinale: W van Vlag van Spanje ESP Areizaga: 0-6, 7-5, 4-6, 6-3, 7-5
halve finale: V van Vlag van Zuid-Afrika RSA Raymond: 4-6, 6-3, 4-6, 6-4, 2-6
bronzen finale: V van Vlag van Zuid-Afrika RSA Winslow
Max Woosnam 17e 1ste ronde: W van Vlag van Zweden SWE Müller: 3-6, 6-1, 6-3, 6-3
2de ronde: V van Vlag van Spanje ESP Areizaga: 1-6, 6-2, 1-6, 3-6
Alfred Beamish
Francis Lowe
dubbelspel (m) 17e 1ste ronde: V van Vlag van Zuid-Afrika RSA Blackbeard/Dodd: 1-6, 8-10, 3-6
Oswald Turnbull
Max Woosnam
Goud 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Tsjecho-Slowakije TCH Tyr/Woffek: 6-1, 6-2, 6-3
kwartfinale W van Vlag van Italië ITA Balbi/Colombo: 6-2, 6-8, 6-1, 6-3
halve finale: W van Vlag van Frankrijk FRA Albarran/Decugis: 4-6, 6-4, 6-3, 10-8
finale: W van Vlag van Japan JPN Kashio/Kumagae: 6-2, 5-7, 7-5, 7-5
Geraldine Beamish enkelspel (v) 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Holman: 6-8, 2-6
Edith Holman Zilver 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Beamish: 8-6, 6-2
kwartfinale: W van Vlag van België BEL Arendt: 6-2, 6-3
halve finale: W van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR McKane
finale: V van Vlag van Frankrijk FRA Lenglen: 3-6, 0-6
Kathleen McKane Brons 1ste ronde: W van Vlag van Frankrijk FRA Vaussard: 6-4, 6-4
2de ronde: W van Vlag van Italië ITA Gagliardi: 6-1, 1-6, 6-2
kwartfinale: W van Vlag van Frankrijk FRA d'Ayen: 6-2, 6-3
halve finale: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Holman
bronzen finale: W van Vlag van Zweden SWE Fick: 6-2, 6-0
Winifred McNair 17e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Frankrijk FRA Lenglen: 0-6, 0-6
Geraldine Beamish
Edith Holman
dubbelspel (v) Zilver 1ste ronde: vrij
kwarfinale: W van Vlag van België BEL de Borman/Tschaggeny: 6-2, 6-4
halve finale: W van Vlag van België BEL Ardent/Storms: 6-1, 6-1
finale: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR McKane/McNair: 6-8, 4-6
Kathleen McKane
Winifred McNair
Goud 1ste ronde: vrij
kwartfinale W van Vlag van België BEL Chaudoir/Dupont: 6-2, 7-5
halve finale: W van Vlag van Frankrijk FRA d'Ayen/Lenglen: 2-6, 6-3, 8-6
finale: W van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Beamish/Holman: 8-6, 6-4
Alfred Beamish
Geraldine Beamish
dubbelspel (g) 9e 1ste ronde: W van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR McNair/Turnbull: 4-6, 6-4, 7-5
3de ronde: V van Vlag van Frankrijk FRA Decugis/Lenglen: 2-6, 0-6
Edith Holman
Francis Lowe
14e 1ste ronde: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR McKane/Woosnam: 5-7, 6-8
Kathleen McKane
Max Woosnam
Zilver 1ste ronde: W van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Holman/Lowe: 7-5, 8-6
2de ronde: W van Vlag van Frankrijk FRA d'Ayen/Hirsch: 6-4, 6-2
kwartfinale: vrij
halve finale: W van Vlag van Tsjecho-Slowakije TCH Skrbková/Žemla: 9-7, 6-3
finale: V van Vlag van Frankrijk FRA Decugis/Lenglen: 4-6, 2-6
Winifred McNair
Oswald Turnbull
14e 1ste ronde: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR A Beamish/G BEamish: 6-4, 4-6, 5-7

Tug of war pictogram.svg Touwtrekken[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Touwtrekken op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
George Canning
Frederick Humphreys
Frederick Holmes
Edwin Mills
John Sewell
John James Shepherd
Harry Stiff
Ernest Thorn
mannen Goud 1ste ronde: W van Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten: 2-0
halve finale: W van Vlag van België België: 2-0
finale: W van Vlag van Nederland Nederland: 2-0

Gymnastics (artistic) pictogram.svg Turnen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Turnen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Sidney Andrew
Albert Betts
A. G. Cocksedge
J. Cotterell
William Cowhig
Sidney Cross
Horace Dawswell
J. E. Dingley
S. Domville
H. W. Doncaster
R. E. Edgecombe
W. Edwards
Henry John Finchett
Bernard Franklin
J. Harris
Samuel Hodgetts
Stanley Leigh
G. Masters
Ronald McLean
O. Morris
E. P. Ness
A. E. Page
A. O. Pinner
E. Pugh
H. W. Taylor
J. A. Walker
Ralph H. Yandell
meerkamp team (m) 5e 290,115 punten

Football pictogram.svg Voetbal[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
James Mitchell
Arthur Knight
Kenneth Hunt
George Atkinson
Charles Harbidge
Frederick Nicholas
Herbert Prince
Dick Sloley
Jackie Hegan
John Payne
Maurice Bunyan
mannen 1e 1ste ronde: V van Vlag van Noorwegen Noorwegen: 1-3

Water polo pictogram.svg Waterpolo[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Charles Sydney Smith
Paul Radmilovic
Charles Bugbee
Noel Purcell
Christopher Jones
William Peacock
William Dean
mannen Goud 1ste ronde: W van Vlag van Spanje Spanje: 9-0
halve finale: W van Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten: 7-2
finale: W van Vlag van België België: 3-2

Cycling (road) pictogram.svg Wielersport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Horace Johnson sprint (m) Zilver serie 6: 1ste in 12,6
kwartfinale 5: 1ste in 11,8
halve finale 1: 1ste in 14,8
finale: 2de in 15,1
Thomas Lance kwartfinale serie 3: 1ste in 13,2
kwartfinale 3: 3de
Harry Ryan Brons serie 5: 1ste in 13,2
kwartfinale 8: 1ste in 12,8
halve finale 2: 1ste in 12,6
finale: 3de in 15,1
Albert White 9e serie 9: 2de
kwartfinale 7: 1ste in 12,6
halve finale 1: 3de in 15,3
Cyril Alden 50km (m) Zilver
Thomas Harvey 8e
Horace Johnson DNF niet gefinisht
William Stewart 8e
Cyril Alden
William Stewart
tandem (m) 4e serie 4: 1ste in 15,6
halve finale 2: 2de
bronzen finale: niet gefinisht
Thomas Lance
Harry Ryan
Goud serie 3: 1ste in 12,0
halve finale 1: 1ste in 11,6
finale: 1ste in 11,2
Henry Lee
William Ormston
series serie 1: 3de
Cyril Alden
Thomas Harvey
Horace Johnson
Henry Lee
William Stewart
Albert White
ploegenachtervolging (m) Zilver 1ste ronde: W van Vlag van Nederland Nederland: 5.23,8
halve finale: W van Vlag van België België: 5.20,2
finale: V van Vlag van Italië Italië
Weg
William Genders tijdrit (m) 8e 4:50.23,6
David Marsh 26e 5:09.23,6
Leon Meredith 18e 4:58.55,6
Edward Newell DNF niet gefinisht
William Genders
David Marsh
Leon Meredith
Edward Newell
ploegentijdrit (m) DNF niet gefinisht

Wrestling pictogram.svg Worstelen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Philip Bernard -60kg (m) Brons 1ste ronde: vrij
kwartfinale: W van Vlag van Frankrijk FRA Harrasse
halve finale: V van Vlag van Verenigde Staten USA Ackerly
bronzen finale: W van Vlag van India IND Shindes
Henry Inman 5e 1ste ronde: vrij
kwartfinale: V van Vlag van India IND Shindes
George MacKenzie -67,5kg (m) Brons 1ste ronde: vrij
kwartfinale: V van Vlag van Zweden SWE Svensson
Peter Wright Brons 1ste ronde: vrij
kwartfinale: W van Vlag van Frankrijk FRA Joudiou
halve finale: V van Vlag van Zweden SWE Svensson
bronzen finale: W van Vlag van België BEL Thijs
Edgar Bacon -75kg (m) 9e 1ste ronde: V van Vlag van Finland FIN Penttala
Stanley Bacon 9e 1ste ronde: V van Vlag van Verenigde Staten USA Frantz
Walter Wilson -82,5kg (m) 5e 1ste ronde: vrij
kwartfinale: V van Vlag van Verenigde Staten USA Wilson
Noel Rhys 9e 1ste ronde: V van Vlag van Finland FIN Westerlund
Frederick Mason +82,5kg (m) 5e 1ste ronde: V van Vlag van Verenigde Staten USA Meyer
Andrew McDonald 5e 1ste ronde: V van Vlag van Zweden SWE Nilsson

Sailing pictogram.svg Zeilen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Thomas Hedberg
Francis Richards
18 voets jol Goud
William Maddison
Dorothy Wright
Robert Coleman
Cyril Wright
7m klasse Goud

Swimming pictogram.svg Zwemmen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1920 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Harold Annison 100m vrije slag (m) series serie 2: 4de
Albert Dickin series serie 1: 5de
John Dickin series serie 6: 3de in 1.10,0
Leslie Savage series serie 4: 5de
Harold Annison 400m vrije slag (m) halve finale serie 2: 1ste in 5.58,0
halve finale 2: 5de
Jack Hatfield series serie 5: 3de in 5.50,6
Edward Peter series serie 4: 5de
Henry Taylor halve finale serie 3: 2de in 6.01,2
halve finale 1: 4de
Harold Annison 1500m vrije slag (m) halve finale serie 3: 1ste in 24.28,2
halve finale 2: 3de in 23.51,4
Jack Hatfield 12e serie 5: 3de in 23.56,6
Edward Peter halve finale serie 2: 2de in 24.39,4
halve finale 2: 5de
Henry Taylor DNF serie 1: niet gefinisht
George Robertson 100m rugslag (m) series serie 1: 6de
George Webster series serie 2: 5de
Rex Lassam 200m schoolslag (m) series serie 1: 4de
Ernest Parker series serie 2: 6de
George Robertson series serie 3: 6de
William Stoney series serie 4: 3de in 3.20,8
Rex Lassam 400m schoolslag (m) series serie 1: 4de
George Robertson series serie 3: 3de in 7.28,0
Harold Annison
Edward Peter
Leslie Savage
Henry Taylor
4x200m vrije slag (m) Brons serie 2: 1ste in 10.51,0
finale: 3de in 10.37,2
Lillian Birkenhead 100m vrije slag (v) series serie 1: 6de
Constance Jeans 4e serie 2: 2de in 1.20,8
finale: 4de in 1.22,8
Grace McKenzie series serie 3: 3de in 1.27,4
Charlotte Radcliffe series serie 2: 7de
Hilda James 300m vrije slag (v) series serie 1: 4de in 5.07,2
Constance Jeans 4e serie 1: 2de in 4.57,8
finale: 4de in 4.52,4
Grace McKenzie series serie 2: 4de
Florence Sancroft series serie 3: 5de
Hilda James
Constance Jeans
Charlotte Radcliffe
Grace McKenzie
4x100m vrije slag (v) Zilver 5.40,8