Interlands Togolees voetbalelftal 2010-2019

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Flag of Togo.svg

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Togolees voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 20102019. In dit decennium nam Togo vooralsnog deel aan twee edities van het Afrikaans kampioenschap voetbal (kwartfinaleplaats in 2013), maar wist het zich nog niet te plaatsen voor het wereldkampioenschap voetbal.[1][2][3]

Interlands[bewerken]

2010[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

19 mei
Vriendschappelijk
№ 356
«onderlinge duels»
17:00 uur
Gabon Vlag van Gabon 3 – 0 Vlag van Togo Togo Stade François Coty, Ajaccio
Toeschouwers: 1.200
Scheidsrechter: Johan Hamel (FRA)
Pierre-Emerick Aubameyang Goal 16'
Ousséni Labo Goal 27' (e.d.)
Fabrice do Marcolino Goal 84'



1 juli
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 357
«onderlinge duels»
18:00 uur
Tsjaad Vlag van Tsjaad 2 – 2 Vlag van Togo Togo Stade Idriss Mahamat Ouya, Ndjamena
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Mohamed Benouza (ALG)
Léger Djimrangar Goal 20'
Marius Mbaiam Goal 28'
Goal 25' Sapol Mani
Goal 68' Marius Mbaiam



9 juli
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 358
«onderlinge duels»
15:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 1 Vlag van Malawi Malawi Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Djamel Haimoudi (ALG)
Backer Aloenouvo Goal 75' Goal 18' Hellings Mwakasungula



11 augustus
Vriendschappelijk
№ 359
«onderlinge duels»
22:00 uur
Saoedi-Arabië Vlag van Saoedi-Arabië 1 – 0 Vlag van Togo Togo Prins Faisal bin Fahadstadion, Riyad
Scheidsrechter: Nawaf Shukralla (BHR)
Saud Kariri Goal 43'



4 september
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 360
«onderlinge duels»
16:00 uur
Botswana Vlag van Botswana 2 – 1 Vlag van Togo Togo Nationaal stadion, Gaborone
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Issa Kagabo (RWA)
Joel Mogorosi Goal 6'
Jerome Ramatlhakwane Goal 54'
Goal 45' Serge Gakpé



10 oktober
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 361
«onderlinge duels»
15:30 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 2 Vlag van Tunesië Tunesië Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 27.000
Scheidsrechter: Khalid Abdel Rahman (SUD)
Sapol Mani Goal 40' Goal 38' Issam Jemâa
Goal 83' Amine Chermiti



17 november
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 362
«onderlinge duels»
15:00 uur
Togo Vlag van Togo 0 – 0 Vlag van Tsjaad Tsjaad Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Koman Coulibaly (MLI)

2011[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2011 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

8 februari
Vriendschappelijk
№ 363
«onderlinge duels»
20:00 uur
Ghana Vlag van Ghana 4 – 1 Vlag van Togo Togo Bosuilstadion, Antwerpen
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Peter Vervecken (BEL)
Dominic Adiyiah Goal 10'
Jonathan Mensah Goal 60'
Serge Akakpo Goal 69' (e.d.)
Samuel Inkoom Goal 84'
Goal 48' (pen.) Komlan Amewou



26 maart
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 364
«onderlinge duels»
15:00 uur
Malawi Vlag van Malawi 1 – 0 Vlag van Togo Togo Kamuzustadion, Blantyre
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Mal Souley Mohamadou (CMR)
Essau Kanyenda Goal 17'



10 augustus
Vriendschappelijk
№ 365
«onderlinge duels»
17:00 uur
Niger Vlag van Niger 3 – 3 Vlag van Togo Togo Stade Général Seyni Kountché, Niamey
Moussa Maâzou Goal 44' (pen.)
Moussa Maâzou Goal 70'
Kamilou Daouda Goal 79'
Goal 2' Komlan Améwou
Goal 43' Kondo Arimiyaou
Goal 62' Backer Aloenouvo



4 september
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 366
«onderlinge duels»
17:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 0 Vlag van Botswana Botswana Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Denis Dembélé (CIV)
Kondo Arimiyaou Goal 23'



8 oktober
Kwalificatie AK 2012
Groep K
№ 367
«onderlinge duels»
16:00 uur
Tunesië Vlag van Tunesië 2 – 0 Vlag van Togo Togo Olympisch Stadion, Radès
Walid Hichri Goal 19'
Saber Khelifa Goal 79'



11 november
Kwalificatie WK 2014
Eerste ronde
№ 368
«onderlinge duels»
16:00 uur
Guinee-Bissau Vlag van Guinee-Bissau 1 – 1 Vlag van Togo Togo Estadio 24 de Setembro, Bissau
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Malang Diedhiou (SEN)
Basile de Carvalho Goal 38' Goal 32' Serge Gakpé



15 november
Kwalificatie WK 2014
Eerste ronde
№ 369
«onderlinge duels»
15:30 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 0 Vlag van Guinee-Bissau Guinee-Bissau Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Mal Mohamadou (CMR)
Jonas Goal 3' (e.d.)

2012[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

29 februari
Kwalificatie AK 2013
Eerste ronde
№ 370
«onderlinge duels»
16:00 uur
Kenia Vlag van Kenia 2 – 1 Vlag van Togo Togo Nationaal stadion, Nairobi
Toeschouwers: 28.000
Scheidsrechter: Rajindraparsad Seechurn (MRI)
James Situma Goal 22'
Allan Wetende Goal 69'
Goal 41' Razak Boukari



22 mei
Vriendschappelijk
№ 371
«onderlinge duels»
18:30 uur
Egypte Vlag van Egypte 3 – 0 Vlag van Togo Togo Al-Merreikhstadion, Omdurman
Mohamed Nagy Goal 26'
Mohamed Salah Goal 51'
Mohamed Salah Goal 86'



3 juni
Kwalificatie WK 2014
Groep I
№ 372
«onderlinge duels»
16:30 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 1 Vlag van Libië Libië Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Koman Coulibaly (MLI)
Kalen Damessi Goal 8' Goal 16' Ahmed Zuway



10 juni
Kwalificatie WK 2014
Groep I
№ 373
«onderlinge duels»
15:30 uur
Congo-Kinshasa Vlag van Congo-Kinshasa 2 – 0[4] Vlag van Togo Togo Stade de Martyrs, Kinshasa
Toeschouwers: 50.000
Scheidsrechter: Mohamed Farouk (EGY)
Trésor Mputu Goal 23'
Dieumerci Mbokani Goal 81' (pen.)



17 juni
Kwalificatie AK 2013
Eerste ronde
№ 374
«onderlinge duels»
16:30 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 0 Vlag van Kenia Kenia Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 34.000
Scheidsrechter: Sidi Alioum (CMR)
Serge Gakpékani Goal 59'



14 augustus
Vriendschappelijk
№ 375
«onderlinge duels»
15:00 uur
Togo Vlag van Togo 0 – 3 Vlag van Burkina Faso Burkina Faso Stade Municipal Saint-Leu-la-Forêt, Saint-Leu-la-Forêt
Scheidsrechter: Bruno Derrien (FRA)
Goal 62' Aboubacar Ouattara
Goal 67' Mohamed Koffi
Goal 72' Mohamed Koffi



8 september
Kwalificatie AK 2013
Tweede ronde
№ 376
«onderlinge duels»
15:30 uur
Gabon Vlag van Gabon 1 – 1 Vlag van Togo Togo Stade d'Angondjé, Libreville
Toeschouwers: 25.0000
Scheidsrechter: Janny Sikazwe (ZAM)
Daniel Cousin Goal 69' Goal 82' Emmanuel Adebayor



14 oktober
Kwalificatie AK 2013
Tweede ronde
№ 377
«onderlinge duels»
16:30 uur
Togo Vlag van Togo 2 – 1 Vlag van Gabon Gabon Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Rajindraparsad Seechurn (MRI)
Dové Womé Goal 34'
Emmanuel Adebayor Goal 55'
Goal 78' Pierre-Emerick Aubameyang



14 november
Vriendschappelijk
№ 378
«onderlinge duels»
18:00 uur
Marokko Vlag van Marokko 0 – 1 Vlag van Togo Togo Stade Mohammed V, Casablanca
Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM)
Goal 75' Emmanuel Adebayor



29 december
Vriendschappelijk
№ 379
«onderlinge duels»
18:30 uur
Oman Vlag van Oman 0 – 1[5] Vlag van Togo Togo Soharstadion, Sohar
Goal 83' Dové Womé

2013[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2013 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 januari
Vriendschappelijk
№ 380
«onderlinge duels»
18:30 uur
Niger Vlag van Niger 3 – 1 Vlag van Togo Togo Stade General Seyni Kountche, Niamey
Scheidsrechter: Juste Ephrem Zio (BUR)
Boubacar Issoufou Goal 17'
Mohamed Chikoto Goal 60'
Moussa Maâzou Goal 90'
Goal 19' (e.d.) Mohamed Chikoto



13 januari
Vriendschappelijk
№ 381
«onderlinge duels»
18:30 uur
Togo Vlag van Togo 2 – 1 Vlag van Niger Niger Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Gustave Tohouegnon (BEN)
Euloge Fessou Goal 5'
Floyd Ayité Goal 90'
Goal 89' Ali Abdoulrazak
Afrikaans kampioenschap voetbal 2013

22 januari
Afrikaans kampioenschap
Groep D
№ 382
«onderlinge duels»
18:00 uur
Ivoorkust Vlag van Ivoorkust 2 – 1 Vlag van Togo Togo Royal Bafokengstadion, Rustenburg
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Sidi Alioum (CMR)
Yaya Touré Goal 8'
Gervinho Goal 88'
Goal 45+2' Jonathan Ayité



26 januari
Afrikaans kampioenschap
Groep D
№ 383
«onderlinge duels»
20:00 uur
Algerije Vlag van Algerije 0 – 2 Vlag van Togo Togo Royal Bafokengstadion, Rustenburg
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Hamada Nampiandraza (MAD)
Goal 31' Emmanuel Adebayor
Goal 90+3' Dové Womé



30 januari
Afrikaans kampioenschap
Groep D
№ 384
«onderlinge duels»
18:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 1[6] Vlag van Tunesië Tunesië Mbombelastadion, Nelspruit
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Daniel Bennett (RSA)
Serge Gakpé Goal 13' Goal 30' (pen.) Khaled Mouelhi



3 februari
Afrikaans kampioenschap
Kwartfinale
№ 385
«onderlinge duels»
18:30 uur
Burkina Faso Vlag van Burkina Faso 1 – 0 (n.v.) Vlag van Togo Togo Mbombelastadion, Nelspruit
Toeschouwers: 27.000
Scheidsrechter: Badara Diatta (SEN)
Jonathan Pitroipa Goal 105'

23 maart
Kwalificatie WK 2014
Groep I
№ 386
«onderlinge duels»
14:30 uur
Kameroen Vlag van Kameroen 2 – 1 Vlag van Togo Togo Stade Ahmadou-Ahidjo, Yaoundé
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Djamel Haimoudi (ALG)
Samuel Eto'o Goal 42' (pen.)
Samuel Eto'o Goal 82'
Goal 45' Dové Womé



5 juni
Vriendschappelijk
№ 387
«onderlinge duels»
17:00 uur
Equatoriaal-Guinea Vlag van Equatoriaal-Guinea 0 – 1 Vlag van Togo Togo Estadio de Bata, Bata
Goal 72' (pen.) Moustapha Salifou



9 juni
Kwalificatie WK 2014
Groep I
№ 388
«onderlinge duels»
16:30 uur
Togo Vlag van Togo 0 – 3[7] Vlag van Kameroen Kameroen Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Rajindraparsad Seechurn (MRI)
Komlan Amewou Goal 31'
Lalawélé Atakora Goal 71'



14 juni
Kwalificatie WK 2014
Groep I
№ 389
«onderlinge duels»
18:00 uur
Libië Vlag van Libië 2 – 0 Vlag van Togo Togo 11 Junistadion, Tripoli
Toeschouwers: 40.000
Scheidsrechter: Mohamed Benouza (ALG)
Faisal Al-Badri Goal 7' (pen.)
Komlan Amewou Goal 17' (e.d.)



8 september
Kwalificatie WK 2014
Groep I
№ 390
«onderlinge duels»
15:30 uur
Togo Vlag van Togo 2 – 1 Vlag van Congo-Kinshasa Congo-Kinshasa Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 16.000
Scheidsrechter: Bouchaïb El Ahrach (MAR)
Lalawélé Atakora Goal 34'
Backer Aloenouvo Goal 90'
Goal 84' Patou Ebunga

2014[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 september
Kwalificatie AK 2015
Groep E
№ 391
«onderlinge duels»
20:00 uur
Guinee Vlag van Guinee 2 – 1[8] Vlag van Togo Togo Stade Mohamed V, Casablanca[9]
Scheidsrechter: Rédouande Jiyed (MAR)
Seydouba Soumah Goal 11' (pen.)
Idrissa Sylla Goal 44'
Goal 56' Jonathan Ayité



10 september
Kwalificatie AK 2015
Groep E
№ 392
«onderlinge duels»
17:00 uur
Togo Vlag van Togo 2 – 3 Vlag van Ghana Ghana Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Mohamed Benouza (ALG)
Floyd Ayité Goal 11'
Emmanuel Adebayor Goal 76'
Goal 23' Asamoah Gyan
Goal 34' Emmanuel Agyemang-Badu
Goal 85' Christian Atsu



11 oktober
Kwalificatie AK 2015
Groep E
№ 393
«onderlinge duels»
16:00 uur
Oeganda Vlag van Oeganda 0 – 1 Vlag van Togo Togo Nelson Mandelastadion, Kampala
Scheidsrechter: Davies Omweno (KEN)
Goal 30' Donou Kokou



15 oktober
Kwalificatie AK 2015
Groep E
№ 394
«onderlinge duels»
16:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 0 Vlag van Oeganda Oeganda Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Wiish Yabarow (SOM)
Serge Akakpo Goal 70'



15 november
Kwalificatie AK 2015
Groep E
№ 395
«onderlinge duels»
15:30 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 4[10] Vlag van Guinee Guinee Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Slim Jedidi (TUN)
Emmanuel Adebayor Goal 69' Goal 17' Idrissa Sylla
Goal 39' Seydouba Soumah
Goal 60' Seydouba Soumah
Goal 66' Seydouba Soumah



19 november
Kwalificatie AK 2015
Groep E
№ 396
«onderlinge duels»
15:00 uur
Ghana Vlag van Ghana 3 – 1 Vlag van Togo Togo Baba Yarastadion, Kumasi
Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM)
Abdul Waris Goal 23'
Wakaso Mubarak Goal 26'
Emmanuel Agyemang-Badu Goal 69'
Goal 48' Jonathan Ayité

2015[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2015 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

28 maart
Vriendschappelijk
№ 397
«onderlinge duels»
17:30 uur
Mauritius Vlag van Mauritius 1 – 1 Vlag van Togo Togo Stade Anjalay, Mapou
Toeschouwers: 1.900
Scheidsrechter: Ganesh Chutooree (MRI)
Andy Sophie Goal 16' Goal 82' Jonathan Ayité



8 juni
Vriendschappelijk
№ 398
«onderlinge duels»
17:30 uur
Ghana Vlag van Ghana 1 – 0[11] Vlag van Togo Togo Accra Sports Stadium, Accra
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Shuaibu Abdulai (NGR)
Bernard Mensah Goal 38'



14 juni
Kwalificatie AK 2017
Groep A
№ 399
«onderlinge duels»
15:30 uur
Togo Vlag van Togo 2 – 1 Vlag van Liberia Liberia Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Denis Dembélé (CIV)
Sadat Ouro-Akoriko Goal 63'
Emmanuel Adebayor Goal 87'
Goal 43' William Jebor



4 september
Kwalificatie AK 2017
Groep A
№ 400
«onderlinge duels»
18:00 uur
Djibouti Vlag van Djibouti 0 – 2 Vlag van Togo Togo El Hadj Hassan Gouledstadion, Djibouti
Scheidsrechter: Ring Malong (SSD)
Goal 5' Serge Akakpo
Goal 43' Floyd Ayité



17 oktober
Kwalificatie CHAN 2016
№ 401
«onderlinge duels»
17:00 uur
Niger Vlag van Niger 2 – 0 Vlag van Togo Togo Stade General Seyni Kountche, Niamey
Scheidsrechter: Ferdinand Udoh (NGR)
Idrissa Halidou Goal 11'
Koffi Dan Kowa Goal 14'



25 oktober
Kwalificatie CHAN 2016
№ 402
«onderlinge duels»
15:30 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 1 Vlag van Niger Niger Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Fidel Gomes (GBS)
Gnama Akaté Goal 18' Goal 20' Koffi Dan Kowa



12 november
Kwalificatie WK 2018
Tweede ronde
№ 403
«onderlinge duels»
15:30 uur
Togo Vlag van Togo 0 – 1[12] Vlag van Oeganda Oeganda Stade de Kégué, Lomé
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Yakhouba Keita (GUI)
Goal 39' Farouk Miya



15 november
Kwalificatie WK 2018
Tweede ronde
№ 404
«onderlinge duels»
15:00 uur
Oeganda Vlag van Oeganda 3 – 0 Vlag van Togo Togo Nelson Mandelastadion, Kampala
Toeschouwers: 40.000
Scheidsrechter: Hamada Nampiandraza (MAD)
Geoffrey Massa Goal 4'
Farouk Miya Goal 41'
Farouk Miya Goal 45+1'

2016[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 maart
Kwalificatie AK 2017
Groep A
№ 405
«onderlinge duels»
17:00 uur
Tunesië Vlag van Tunesië[13] 1 – 0 Vlag van Togo Togo Mustapha Ben Jannetstadion, Monastir
Toeschouwers: 14.000
Scheidsrechter: Joshua Bondo (BOT)
Youssef Msakni Goal 46'



29 maart
Kwalificatie AK 2017
Groep A
№ 406
«onderlinge duels»
15:00 uur
Togo Vlag van Togo 0 – 0 Vlag van Tunesië Tunesië Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM)



27 mei
Vriendschappelijk
№ 407
«onderlinge duels»
17:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 0 Vlag van Zambia Zambia Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: William Agbovi (GHA)
Mathieu Dossevi Goal 20'



5 juni
Kwalificatie AK 2017
Groep A
№ 408
«onderlinge duels»
17:00 uur
Liberia Vlag van Liberia 2 – 2 Vlag van Togo Togo Antoinette Tubmanstad, Monrovia
Scheidsrechter: Gehad Grisha (EGY)
Gizzie Dorbor Goal 4'
William Jebor Goal 55'
Goal 68' Floyd Ayité
Goal 83' Kodjo Laba



4 september
Kwalificatie AK 2017
Groep A
№ 409
«onderlinge duels»
18:30 uur
Togo Vlag van Togo 5 – 0 Vlag van Djibouti Djibouti Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Gomno Daouda (NIG)
Vincent Bossou Goal 25'
Mathieu Dossevi Goal 44'
Kodjo Laba Goal 52'
Komlan Agbégniadan Goal 89'
Komlan Agbégniadan Goal 90'



4 oktober
Vriendschappelijk
№ 410
«onderlinge duels»
17:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 0 Vlag van Oeganda Oeganda Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Gustave Tohouegnon (BEN)
Lalawélé Atakora Goal 32'



9 oktober
Vriendschappelijk
№ 411
«onderlinge duels»
17:00 uur
Togo Vlag van Togo 2 – 0 Vlag van Mozambique Mozambique Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Joseph Lamptey (GHA)
Kodjo Laba Goal 39'
Kodjo Laba Goal 47'



11 november
Vriendschappelijk
№ 412
«onderlinge duels»
15:00 uur
Togo Vlag van Togo 2 – 2 Vlag van Comoren Comoren Stade El Menzah, Tunis
Toeschouwers: 50
Scheidsrechter: Nasrallah Jaouadi (TUN)
Floyd Ayité Goal 37'
Komlan Agbégniadan Goal 90+2'
Goal 43' Ben El Fardou
Goal 76' Ben El Fardou



15 november
Vriendschappelijk
№ 413
«onderlinge duels»
19:00 uur
Marokko Vlag van Marokko 2 – 1 Vlag van Togo Togo Stade de Marrakech, Marrakech
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Abdulrahman Al-Jassim (QAT)
Khalid Boutaïb Goal 17'
Khalid Boutaïb Goal 58'
Goal 9' Floyd Ayité

2017[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2017 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Afrikaans kampioenschap 2017

16 januari
Afrikaans kampioenschap
Groep C
№ 414
«onderlinge duels»
17:00 uur
Ivoorkust Vlag van Ivoorkust 0 – 0 Vlag van Togo Togo Stade d'Oyem, Oyem
Scheidsrechter: Eric Otogo-Castane (GAB)



20 januari
Afrikaans kampioenschap
Groep C
№ 415
«onderlinge duels»
20:00 uur
Marokko Vlag van Marokko 3 – 1 Vlag van Togo Togo Stade d'Oyem, Oyem
Scheidsrechter: Mahamadou Keita (MLI)
Aziz Bouhaddouz Goal 14'
Romain Saïss Goal 21'
Youssef En-Nesyri Goal 72'
Goal 5' Mathieu Dossevi



24 januari
Afrikaans kampioenschap
Groep C
№ 416
«onderlinge duels»
20:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 3 Vlag van Congo-Kinshasa Congo-Kinshasa Stade de Port-Gentil, Port-Gentil
Scheidsrechter: Malang Diedhiou (SEN)
Kodjo Fo-Doh Laba Goal 69' Goal 29' Junior Kabananga
Goal 54' Ndombe Mubele
Goal 80' Paul-José M'Poku

24 maart
Vriendschappelijk
№ 417
«onderlinge duels»
18:00 uur
Libië Vlag van Libië 0 – 0 Vlag van Togo Togo Borg El Arabstadion, Alexandrië
Toeschouwers: 75
Scheidsrechter: Ibrahim Nour El Din (EGY)



28 maart
Vriendschappelijk
№ 418
«onderlinge duels»
18:00 uur
Egypte Vlag van Egypte 3 – 0 Vlag van Togo Togo Borg El Arabstadion, Alexandrië
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Mohamed Hanafi (EGY)
Kahraba Goal 49'
Ahmed El Sheikh Goal 56'
Mohamed Elneny Goal 63'



1 juni
Vriendschappelijk
№ 419
«onderlinge duels»
18:00 uur
Nigeria Vlag van Nigeria 3 – 0 Vlag van Togo Togo Stade Municipal, Saint-Leu-la-Forêt
Toeschouwers: 1.000
Ahmed Musa Goal 2'
Ahmed Musa Goal 18'
Kelechi Iheanacho Goal 28'



9 juni
Kwalificatie AK 2019
Groep D
№ 420
«onderlinge duels»
22:00 uur
Algerije Vlag van Algerije 1 – 0 Vlag van Togo Togo Stade Mustapha Tchaker, Blida
Scheidsrechter: Joshua Bondo (BOT)
Sofiane Hanni Goal 22'



16 juli
Kwalificatie CHAN 2018
№ 421
«onderlinge duels»
15:00 uur
Togo Vlag van Togo 1 – 1 Vlag van Benin Benin Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Abdoulaye Rhissa Almoustapha (NIG)
Koidjou Sewonou Goal 47' Goal 43' Marcelin Koukpo



23 juli
Kwalificatie CHAN 2018
№ 422
«onderlinge duels»
16:00 uur
Benin Vlag van Benin 1 – 1 Vlag van Togo Togo Stade de l'Amitié, Cotonou
Scheidsrechter: William Agbovi (GHA)
Waris Aboki Goal 52' Goal 73' Koidjo Sewonou
  Strafschoppen  
8 – 7



12 september
WAFU Nations Cup
Eerste ronde
№ 423
«onderlinge duels»
15:00 uur
Ivoorkust Vlag van Ivoorkust 0 – 0 Vlag van Togo Togo Cape Coaststadion, Cape Coast
Scheidsrechter: Baba Léno (GUI)
  Strafschoppen  
4 – 3



5 oktober
Vriendschappelijk
№ 424
«onderlinge duels»
18:00 uur
Iran Vlag van Iran 2 – 0 Vlag van Togo Togo Azadistadion, Teheran
Toeschouwers: 4.500
Scheidsrechter: Yaqoob Baki (OMA)
Karim Ansarifard Goal 53'
Karim Ansarifard Goal 60'



12 november
Vriendschappelijk
№ 425
«onderlinge duels»
16:00 uur
Togo Vlag van Togo 6 – 0[14] Vlag van Mauritius Mauritius Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Bakoubebile Bebou (TOG)
Mathieu Dossevi Goal 19'
Kodjo Laba Goal 26'
Kodjo Laba Goal 62'
Emmanuel Adebayor Goal 77'
Kodjo Laba Goal 88'
Kodjo Laba Goal 90+5'

2018[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Togolees voetbalelftal in 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

21 maart
Vriendschappelijk
№ 426
«onderlinge duels»
18:00 uur
Togo Vlag van Togo 0 – 0 Vlag van Madagaskar Madagaskar Stade Municipale, Saint-Leu-la-Forêt
Toeschouwers: 400
Scheidsrechter: Bastien Dechepy (FRA)



24 maart
Vriendschappelijk
№ 427
«onderlinge duels»
20:00 uur
Togo Vlag van Togo 0 – 2 Vlag van Ivoorkust Ivoorkust Stade Pierre Brisson, Beauvais
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Hakim Ben El Hadj (FRA)
Floyd Ayité Goal 42'
Floyd Ayité Goal 55'
Goal 16' Nicolas Pépé
Goal 24' Nicolas Pépé
Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 2010–2019

AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland