International Darts League 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

De Tempus International Darts League 2004 was de 2e editie van het internationale dartstoernooi International Darts League, georganiseerd door de BDO, en werd gehouden van 8 mei 2004 tot en met 16 mei 2004. Door een brand in De Uithof vond het toernooi plaats in PWA Silverdome in Zoetermeer.

Prijzengeld[bewerken]

Het totale prijzengeld bedroeg €135.000 (plus €41.300) en was als volgt verdeeld:

Plaats Prijzengeld
Winnaar €30.000
Runner-up €15.000
Halvefinalist €7.500
Kwartfinalist €4.500
2e ronde €3.000
1e ronde €2.000
9-darter Opel Speedster t.w.v. €41.300

Degene met de hoogste check-out (uitgooi) kreeg €1.000:

Uitslagen[bewerken]

1e ronde (best of 11 legs)[bewerken]

A Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Raymond van Barneveld (1) Vlag van Nederland Nederland - 1 1 1 3 18 - 4 (+14) 1e
2 James Wade Vlag van Engeland Engeland 0 - 1 1 2 14 - 8 (+6) 2e
3 Gary Robson Vlag van Engeland Engeland 0 0 - 1 1 8 - 14 (−6) 3e
4 Steve Duke sr. Vlag van Australië Australië 0 0 0 - 0 4 - 18 (−14) 4e


B Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Robert Wagner Vlag van Noorwegen Noorwegen - 1 0 1 2 17 - 12 (+5) 1e
2 Martin Atkins Vlag van Engeland Engeland 0 - 1 1 2 16 - 11 (+5) 2e
3 John Walton (8) Vlag van Engeland Engeland 1 0 - 1 2 15 - 15 (0) 3e
4 Tomas Seyler Vlag van Duitsland Duitsland 0 0 0 - 0 8 - 18 (−10) 4e


C Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Tony O'Shea (5) Vlag van Engeland Engeland - 1 1 1 3 18 - 6 (+12) 1e
2 Darryl Fitton Vlag van Engeland Engeland 0 - 1 1 2 17 - 7 (+10) 2e
3 Davy Richardson Vlag van Engeland Engeland 0 0 - 1 1 7 - 15 (−8) 3e
4 Stephen Bunting Vlag van Engeland Engeland 0 0 0 - 0 4 - 18 (−14) 4e


D Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Tony West (4) Vlag van Engeland Engeland - 1 1 1 3 18 - 10 (+8) 1e
2 Dave Routledge Vlag van Engeland Engeland 0 - 1 1 2 15 - 14 (+1) 2e
3 Bob Taylor Vlag van Schotland Schotland 0 0 - 1 1 11 - 15 (−4) 3e
4 Albertino Essers Vlag van Nederland Nederland 0 0 0 - 0 13 - 18 (−5) 4e


E Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Mervyn King (2) Vlag van Engeland Engeland - 0 1 1 2 15 - 11 (+4) 1e
2 Jarkko Komula Vlag van Finland Finland 1 - 0 1 2 14 - 11 (+3) 2e
3 Andy Fordham Vlag van Engeland Engeland 0 1 - 1 2 13 - 11 (+2) 3e
4 Tony Eccles Vlag van Engeland Engeland 0 0 0 - 0 9 - 18 (−9) 4e


F Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Martin Adams Vlag van Engeland Engeland - 0 1 1 2 17 - 8 (+9) 1e
2 André Brantjes Vlag van Nederland Nederland 1 - 0 1 2 17 - 14 (+3) 2e
3 Gary Anderson (7) Vlag van Schotland Schotland 0 1 - 1 2 13 - 15 (−2) 3e
4 Mario Robbe Vlag van Nederland Nederland 0 0 0 - 0 8 - 18 (−10) 4e


G Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Tony David (6) Vlag van Australië Australië - 0 1 1 2 16 - 12 (+4) 1e
2 Peter Hunt Vlag van Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland 1 - 1 0 2 17 - 15 (+2) 2e
3 Co Stompé Vlag van Nederland Nederland 0 0 - 1 1 15 - 15 (0) 3e
4 Shaun Greatbatch Vlag van Engeland Engeland 0 1 0 - 1 11 - 17 (−6) 4e


H Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Ted Hankey (3) Vlag van Engeland Engeland - 1 0 1 2 16 - 9 (+7) 1e
2 Vincent van der Voort Vlag van Nederland Nederland 0 - 1 1 2 14 - 10 (+4) 2e
3 Brian Derbyshire Vlag van Engeland Engeland 1 0 - 1 2 14 - 15 (−1) 3e
4 Rick Hofstra Vlag van Nederland Nederland 0 0 0 - 0 8 - 18 (−10) 4e

2e ronde (best of 13 legs)[bewerken]

I Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Raymond van Barneveld (1) Vlag van Nederland Nederland - 1 1 1 3 21 - 11 (+10) 1e
2 Darryl Fitton Vlag van Engeland Engeland 0 - 1 1 2 20 - 17 (+3) 2e
3 Robert Wagner Vlag van Noorwegen Noorwegen 0 0 - 1 1 14 - 16 (−2) 3e
4 Dave Routledge Vlag van Engeland Engeland 0 0 0 - 0 10 - 21 (−11) 4e


J Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Martin Atkins Vlag van Engeland Engeland - 1 0 1 2 20 - 12 (+8) 1e
2 James Wade Vlag van Engeland Engeland 0 - 1 1 2 16 - 18 (−2) 2e
3 Tony West (4) Vlag van Engeland Engeland 1 0 - 0 1 19 - 20 (−1) 3e
4 Tony O'Shea (5) Vlag van Engeland Engeland 0 0 1 - 1 15 - 20 (−5) 4e


K Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Martin Adams Vlag van Engeland Engeland - 0 1 1 2 20 - 11 (+9) 1e
2 Mervyn King (2) Vlag van Engeland Engeland 1 - 0 1 2 18 - 14 (+4) 2e
3 Vincent van der Voort Vlag van Nederland Nederland 0 1 - 0 1 15 - 18 (−3) 3e
4 Peter Hunt Vlag van Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland 0 0 1 - 1 8 - 18 (−10) 4e


L Speler Land 1 2 3 4 Pnt Legsaldo Plaats
1 Ted Hankey (3) Vlag van Engeland Engeland - 0 1 1 2 20 - 12 (+8) 1e
2 Tony David (6) Vlag van Australië Australië 1 - 1 0 2 19 - 17 (+2) 2e
3 André Brantjes Vlag van Nederland Nederland 0 0 - 1 1 15 - 17 (−2) 3e
4 Jarkko Komula Vlag van Finland Finland 0 1 0 - 1 11 - 19 (−8) 4e

Knock-outfase[bewerken]

kwartfinale halve finale finale
                     
                   
best of 11 sets, best of 3 legs        
 Vlag van Nederland R.v. Barneveld (1)   6
best of 17 sets, best of 3 legs
 Vlag van Engeland James Wade  2  
 Vlag van Nederland R.v. Barneveld (1)   9
   Vlag van Engeland Darryl Fitton  2  
 Vlag van Engeland Martin Atkins  2
best of 25 sets, best of 3 legs
 Vlag van Engeland Darryl Fitton  6  
 Vlag van Nederland R.v. Barneveld (1)   13
   Vlag van Australië Tony David (6)  5
 Vlag van Engeland Martin Adams  5
 Vlag van Australië Tony David (6)  6  
 Vlag van Australië Tony David (6)  9
   Vlag van Engeland Mervyn King (2)  8  
 Vlag van Engeland Ted Hankey (3)  5
 Vlag van Engeland Mervyn King (2)  6