Naar inhoud springen

Lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk - C

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dit is een lijst van spoorwegstations in het Verenigd Koninkrijk waarvan de naam begint met een C.


Station Code Graafschap/
County/
City
District Beheerder Passagiers in/uit 2004-2005 (mln) Passagiers in/uit 2005-2006 (mln) Passagiers in/uit 2006-2007 (mln) Passagiers in/uit 2007-2008 (mln) Passagiers in/uit 2008-2009 (mln)
CadoxtonCADVale of GlamorganTransport for Wales0,1980,2090,2280,2530,261
CaergwrleCGWFlintshireTransport for Wales0,0250,0210,020,0210,02
CaerphillyCPHCaerphillyTransport for Wales0,620,60,6090,6060,598
CaerswsCWSPowysTransport for Wales0,0250,0280,030,0340,034
CaldicotCDTMonmouthshireTransport for Wales0,060,060,070,0720,08
Caledonian Road & BarnsburyCIRGroot-LondenIslingtonLondon Overground0,1170,1360,4420,6080,474
CalstockCSKCornwallCaradonGreat Western Railway0,0240,0210,0230,0270,031
Cam and DursleyCDUGloucestershireStroudGreat Western Railway0,0640,0720,0920,1150,132
CamberleyCAMSurreySurrey HeathSouth West Trains0,3440,3550,3770,4330,45
CamborneCBNCornwallKerrierGreat Western Railway0,1470,1570,1820,1940,216
CambridgeCBGCambridgeshireCambridgeGreater Anglia6,066,1376,5226,9987,572
Cambridge HeathCBHGroot-LondenTower HamletsGreater Anglia0,0460,0430,1140,1740,15
CambuslangCBLSouth LanarkshireScotRail0,4820,5570,5790,6050,763
Camden RoadCMDGroot-LondenCamdenLondon Overground0,5780,6892,0061,9351,415
CamelonCMOFalkirkScotRail0,0830,090,090,0970,097
CanleyCNLWest MidlandsCoventryWest Midland Trains0,0580,0690,0780,090,184
CannockCAOStaffordshireCannock ChaseWest Midland Trains0,1220,1250,1420,1480,183
CanonburyCNNGroot-LondenIslingtonLondon Overground0,1280,1650,7890,7190,561
Canterbury EastCBEKentCanterburySoutheastern0,410,4291,641,6181,575
Canterbury WestCBWKentCanterburySoutheastern2,0152,1721,1351,3511,391
CantleyCNYNorfolkBroadlandGreater Anglia0,0110,0110,0110,0180,018
CapenhurstCPUCheshireCheshire West and ChesterMerseyrail0,0580,0530,0440,060,075
Carbis BayCBBCornwallPenwithGreat Western Railway0,0660,0240,0060,0080,008
CardendenCDDFifeScotRail0,0440,0480,0490,050,056
Cardiff BayCDBCardiffTransport for Wales0,2460,2740,4040,5190,595
Cardiff CentralCDFCardiffTransport for Wales7,7438,3589,1279,87510,485
Cardiff Queen StreetCDQCardiffTransport for Wales2,0732,1262,2322,4862,56
CardonaldCDOGlasgow CityScotRail0,0960,1190,1180,1150,181
CardrossCDRArgyll and ButeScotRail0,1860,1970,1940,2040,238
CarfinCRFNorth LanarkshireScotRail0,0560,0590,0670,0690,085
Cark and CartmelCAKCumbriaSouth LakelandNorthern0,0470,0440,0370,0510,049
CarlisleCARCumbriaCarlisleAvanti West Coast1,171,2971,3661,471,515
CarltonCTONottinghamshireGedlingEast Midlands Railway0,0150,0170,0180,0180,019
CarlukeCLUSouth LanarkshireScotRail0,2260,2540,2670,2750,314
CarmarthenCMNCarmarthenshireTransport for Wales0,2890,2940,3230,3480,365
CarmyleCMLGlasgow CityScotRail0,080,10,1020,1060,132
CarnforthCNFLancashireLancasterFirst TransPennine Express0,150,1570,1510,1750,177
CarnoustieCANAngusScotRail0,0560,0670,0710,1460,092
CarntyneCAYGlasgow CityScotRail0,110,1280,1350,1510,203
Carpenders ParkCPKHertfordshireThree RiversLondon Overground0,3660,380,4610,420,264
CarrbridgeCAGHighlandScotRail0,0020,0030,0040,0050,004
CarshaltonCSHGroot-LondenSuttonSouthern0,7970,7981,1221,2611,167
Carshalton BeechesCSBGroot-LondenSuttonSouthern0,5780,5050,8470,8740,799
CarstairsCRSSouth LanarkshireScotRail0,0120,0150,0140,0130,015
CartsdykeCDYInverclydeScotRail0,0670,0720,0750,080,107
Castle Bar ParkCBPGroot-LondenEalingGreat Western Railway0,0140,020,0970,1010,093
Castle CaryCLCSomersetSouth SomersetGreat Western Railway0,1830,1940,1710,2270,232
CastlefordCFDWest YorkshireWakefieldNorthern0,2930,3120,3040,3060,372
CastletonCASGreater ManchesterRochdaleNorthern0,0810,0860,0880,10,123
Castleton MoorCSMNorth YorkshireScarboroughNorthern0,0060,0070,0060,0060,005
CaterhamCATSurreyTandridgeSouthern0,640,6850,7550,8340,882
CatfordCTFGroot-LondenLewishamSoutheastern0,8260,8160,9321,0550,985
Catford BridgeCFBGroot-LondenLewishamSoutheastern0,8350,7881,6311,7391,629
CathaysCYSCardiffTransport for Wales0,4830,3790,3880,5090,622
CathcartCCTGlasgow CityScotRail0,360,3750,3840,3820,463
CattalCTLNorth YorkshireHarrogateNorthern0,0410,0420,0460,0470,045
CauselandCAUCornwallCaradonGreat Western Railway0,0020,0030,0030,0030,004
Cefn-Y-BeddCYBFlintshireTransport for Wales0,010,0080,0070,0080,009
Chadwell HeathCTHGroot-LondenRedbridgeGreater Anglia1,6081,5572,2092,3532,247
Chafford HundredCFHThurrockc2c1,6511,7361,9532,0662,032
Chalfont & LatimerCFOBuckinghamshireChilternLondon Underground0,4470,3490,254
ChalkwellCHWSouthend-on-Seac2c1,0831,1461,211,3131,377
Chandler's FordCFRHampshireEastleighSouth West Trains0,1550,180,1990,2130,236
Chapel-En-Le-FrithCEFDerbyshireHigh PeakNorthern0,0350,0390,0410,0490,048
ChapeltonCPNDevonNorth DevonGreat Western Railway00000
Chapeltown (Yorkshire)CLNSouth YorkshireSheffieldNorthern0,1880,2060,1850,1910,264
Chappel and Wakes ColneCWCEssexColchesterGreater Anglia0,0260,0260,0290,030,031
CharingCHGKentAshfordSoutheastern0,0640,0670,0710,0880,09
Charing Cross (Glasgow)CHCGlasgow CityScotRail1,4061,5291,4911,4781,927
CharlburyCBYOxfordshireWest OxfordshireGreat Western Railway0,2370,2320,250,2390,239
Charlton (Londen)CTNGroot-LondenGreenwichSoutheastern0,8320,9091,3071,5061,504
CharthamCRTKentCanterburySoutheastern0,0440,050,0510,0680,07
Chassen RoadCSRGreater ManchesterTraffordNorthern0,0270,0280,0270,030,034
ChatelheraultCTESouth LanarkshireScotRail0,0040,0170,0230,041
ChathamCTMMedwaySoutheastern2,8932,9453,0933,2623,202
ChathillCHTNorthumberlandBerwick-upon-TweedNorthern0,0020,0020,0010,0020,002
Cheadle HulmeCHUGreater ManchesterStockportNorthern0,2880,3570,3770,4240,573
CheamCHEGroot-LondenSuttonSouthern0,6610,70511,111,08
CheddingtonCEDBuckinghamshireAylesbury ValeWest Midland Trains0,0570,0650,0750,0790,07
Chelford (Cheshire)CELCheshireMacclesfieldNorthern0,0220,020,0170,0280,029
ChelmsfordCHMEssexChelmsfordGreater Anglia6,6986,8017,1137,4487,375
ChelsfieldCLDGroot-LondenBromleySoutheastern0,6240,6270,8770,9480,874
Cheltenham SpaCNMGloucestershireCheltenhamGreat Western Railway1,0371,1281,2061,3391,529
ChepstowCPWMonmouthshireTransport for Wales0,1140,1210,1290,1460,169
Cherry TreeCYTBlackburn with DarwenNorthern0,0210,020,0230,0250,025
ChertseyCHYSurreyRunnymedeSouth West Trains0,3610,4190,4310,5880,632
CheshuntCHNHertfordshireBroxbourneGreater Anglia1,4091,4081,5331,6921,705
Chessington NorthCSNGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains0,310,2860,5750,6110,51
Chessington SouthCSSGroot-LondenKingston upon ThamesSouth West Trains0,20,2060,4850,5820,526
ChesterCTRCheshireCheshire West and ChesterTransport for Wales2,2392,3372,4412,6082,829
Chester RoadCRDWest MidlandsBirminghamWest Midland Trains0,2450,2510,2670,2960,537
ChesterfieldCHDDerbyshireChesterfieldEast Midlands Railway1,0281,0441,1481,1811,269
Chester-le-StreetCLSDurhamChester-le-StreetNorthern0,1260,1510,1610,1930,187
Chestfield & SwalecliffeCSWKentCanterburySoutheastern0,1430,1470,150,1730,165
ChetnoleCNODorsetWest DorsetGreat Western Railway0,0020,0020,0030,0020,002
ChichesterCCHWest SussexChichesterSouthern2,2662,4012,62,7632,89
ChilhamCILKentAshfordSoutheastern0,0280,030,0320,040,041
ChilworthCHLSurreyGuildfordGreat Western Railway0,0180,0170,0170,0170,021
ChingfordCHIGroot-LondenWaltham ForestGreater Anglia1,1170,9951,3421,441,316
ChinleyCLYDerbyshireHigh PeakNorthern0,0680,0670,0750,0760,086
ChippenhamCPMWiltshireNorth WiltshireGreat Western Railway1,2581,3161,4151,4741,561
ChipsteadCHPSurreyReigate and BansteadSouthern0,1250,1280,1460,1650,166
ChirkCRKWrexhamTransport for Wales0,0320,0360,0430,0510,055
ChislehurstCITGroot-LondenBromleySoutheastern0,8350,8371,0951,1761,118
ChiswickCHKGroot-LondenHounslowSouth West Trains0,250,3040,6110,7930,751
CholseyCHOOxfordshireSouth OxfordshireGreat Western Railway0,210,1840,1820,190,192
ChorleyCRLLancashireChorleyNorthern0,6370,6710,7040,730,684
ChorleywoodCLWHertfordshireThree RiversLondon Underground0,650,4990,34
ChristchurchCHRDorsetChristchurchSouth West Trains0,3570,3570,3570,3680,402
Christs HospitalCHHWest SussexHorshamSouthern0,1150,1210,1390,1390,134
Church and OswaldtwistleCTWLancashireHyndburnNorthern0,0280,0310,0330,0320,033
Church FentonCHFNorth YorkshireSelbyNorthern0,0490,050,0550,0650,064
Church StrettonCTTShropshireSouth ShropshireTransport for Wales0,10,1040,1120,1260,125
CilmeriCIMPowysTransport for Wales0,0010,0010,0010,0010,002
Clacton-on-SeaCLTEssexTendringGreater Anglia0,6990,6650,7070,7040,713
ClandonCLASurreyGuildfordSouth West Trains0,150,1420,1530,1780,186
ClaphamCPYNorth YorkshireCravenNorthern0,0060,0060,0050,0060,007
Clapham High StreetCLPGroot-LondenLambethSouthern0,0910,1020,20,2420,224
Clapham JunctionCLJGroot-LondenWandsworthSouth West Trains12,5512,42718,86818,18117,445
ClaptonCPTGroot-LondenHackneyGreater Anglia0,3560,3290,460,5420,633
Clarbeston RoadCLRPembrokeshireTransport for Wales0,0030,0030,0040,0040,005
ClarkstonCKSEast RenfrewshireScotRail0,3830,4010,4310,4430,57
ClaverdonCLVWarwickshireStratford-upon-AvonWest Midland Trains0,0020,0020,0020,0020,002
ClaygateCLGSurreyElmbridgeSouth West Trains0,470,4640,5190,5890,607
CleethorpesCLENorth East LincolnshireFirst TransPennine Express0,2080,210,2280,2410,236
ClelandCEANorth LanarkshireScotRail0,0490,0530,060,0670,075
Clifton (Manchester)CLIGreater ManchesterSalfordNorthern00000
Clifton DownCFNBristolGreat Western Railway0,1420,1530,1810,2040,282
ClitheroeCLHLancashireRibble ValleyNorthern0,2020,2180,2310,2370,227
Clock HouseCLKGroot-LondenBromleySoutheastern0,840,8681,1291,1961,133
ClunderwenCUWPembrokeshireTransport for Wales0,0130,0120,0140,0170,019
ClydebankCYKWest DunbartonshireScotRail0,3450,3990,3890,3340,441
Coatbridge CentralCBCNorth LanarkshireScotRail0,0350,0380,0420,0420,061
Coatbridge SunnysideCBSNorth LanarkshireScotRail0,4340,4770,4790,4720,591
CoatdykeCOANorth LanarkshireScotRail0,2320,2560,2690,2910,369
Cobham & Stoke D'abernonCSDSurreyElmbridgeSouth West Trains0,4830,4850,5230,6190,606
CodsallCSLStaffordshireSouth StaffordshireWest Midland Trains0,0260,0380,0430,0550,085
CoganCGNVale of GlamorganTransport for Wales0,1270,1290,1480,1680,188
ColchesterCOLEssexColchesterGreater Anglia4,3054,2884,3384,5174,503
Colchester TownCETEssexColchesterGreater Anglia0,1630,1610,4570,4520,448
Coleshill ParkwayCEHWarwickshireNorth WarwickshireWest Midland Trains0,0480,105
CollinghamCLMNottinghamshireNewark and SherwoodEast Midlands Railway0,0220,0230,0310,030,032
CollingtonCLLEast SussexRotherSouthern0,0970,1220,1190,1240,124
ColneCNELancashirePendleNorthern0,0580,0620,0610,0650,07
ColwallCWLHerefordshireWest Midland Trains0,0410,0450,0510,0560,057
Colwyn BayCWBConwyTransport for Wales0,2340,2410,2610,2620,271
Combe (Oxfordshire)CMEOxfordshireWest OxfordshireGreat Western Railway0,0020,0030,0030,0020,002
CommondaleCOMNorth YorkshireScarboroughNorthern0,0030,0030,0030,0030,003
CongletonCNGCheshireCongletonNorthern0,0980,130,1580,1780,186
ConisbroughCNSSouth YorkshireDoncasterNorthern0,070,0710,0670,0620,079
Connel FerryCONArgyll and ButeScotRail0,0030,0030,0040,0040,004
CononleyCEYNorth YorkshireCravenNorthern0,0880,0990,1080,1280,135
Conway ParkCNPMerseysideWirralMerseyrail0,7090,740,7830,7641,818
ConwyCNWConwyTransport for Wales0,0190,0190,0230,0260,03
Cooden BeachCOBEast SussexRotherSouthern0,1050,1030,1050,1070,111
CookhamCOOWindsor and MaidenheadGreat Western Railway0,1810,1870,1950,190,195
CooksbridgeCBREast SussexLewesSouthern0,0270,0320,0290,0350,039
Coombe Junction HaltCOECornwallCaradonGreat Western Railway00000
CopplestoneCOPDevonMid DevonGreat Western Railway00,0010,0020,0050,007
CorbridgeCRBNorthumberlandTynedaleNorthern0,0660,0680,0650,0680,076
CorkerhillCKHGlasgow CityScotRail0,1260,1470,1530,1550,213
CorkickleCKLCumbriaCopelandNorthern0,0070,0180,0180,0230,014
CorpachCPAHighlandScotRail0,0020,0020,0020,0020,002
CorrourCRRHighlandScotRail0,0110,010,0110,0130,013
Coryton (Cardiff)COYCardiffTransport for Wales0,2520,2540,2540,2660,277
CoseleyCSYWest MidlandsDudleyWest Midland Trains0,0990,1110,1170,1270,248
CosfordCOSShropshireBridgnorthWest Midland Trains0,0530,0450,0460,060,075
CoshamCSAPortsmouthSouth West Trains0,650,6820,6640,6690,811
CottinghamCGMEast Riding of YorkshireNorthern0,2150,2140,2090,1990,2
CottingleyCOTWest YorkshireCity of LeedsNorthern0,0250,0330,0440,0540,073
Coulsdon SouthCDSGroot-LondenCroydonSouthern0,9211,041,3621,5551,39
Coulsdon TownCDNGroot-LondenCroydonSouthern0,1830,1780,2850,3290,296
CoventryCOVWest MidlandsCoventryAvanti West Coast 2,362,7192,8753,044,52
CowdenCWNKentSevenoaksSouthern0,0110,0210,0260,0320,034
CowdenbeathCOWFifeScotRail0,1360,1420,1510,1460,155
Cradley HeathCRAWest MidlandsSandwellWest Midland Trains0,2090,2320,2420,2880,649
CraigendoranCGDArgyll and ButeScotRail0,1490,1630,1590,180,201
CramlingtonCRMNorthumberlandBlyth ValleyNorthern0,0680,0770,0830,0880,09
Craven ArmsCRVShropshireSouth ShropshireTransport for Wales0,0720,0810,0890,10,103
CrawleyCRWWest SussexCrawleySouthern1,5851,6891,8021,8991,881
CrayfordCRYGroot-LondenBexleySoutheastern1,0121,0281,3021,3661,327
CreditonCDIDevonMid DevonGreat Western Railway0,0220,0230,0240,0270,032
CressingCESEssexBraintreeGreater Anglia0,0490,040,040,0380,031
CressingtonCSGMerseysideLiverpoolMerseyrail0,120,1520,1650,170,456
CreswellCWDDerbyshireBolsoverEast Midlands Railway0,0420,0420,0430,0390,04
CreweCRECheshireCrewe and NantwichAvanti West Coast 1,5291,6521,751,91,954
CrewkerneCKNSomersetSouth SomersetSouth West Trains0,0970,0920,0930,0990,099
Crews HillCWHGroot-LondenEnfieldGovia Thameslink Railway0,0270,0330,0420,0620,084
CrianlarichCNRStirlingScotRail0,0110,010,0110,0110,011
CricciethCCCGwyneddTransport for Wales0,0130,0130,0170,0250,019
CricklewoodCRIGroot-LondenBarnetGovia Thameslink Railway0,4210,4321,5421,2111,042
CroftfootCFFSouth LanarkshireScotRail0,120,140,1560,1620,179
Crofton ParkCFTGroot-LondenLewishamSoutheastern0,3530,340,510,6550,609
CromerCMRNorfolkNorth NorfolkGreater Anglia0,1340,1320,1380,1820,189
CromfordCMFDerbyshireDerbyshire DalesEast Midlands Railway0,0140,0140,0140,0170,021
CrookstonCKTGlasgow CityScotRail0,0810,10,1130,1150,133
Cross GatesCRGWest YorkshireCity of LeedsNorthern0,2390,260,2820,2950,402
CrossflattsCFLWest YorkshireBradfordNorthern0,1770,1870,1940,2130,291
CrosshillCOIGlasgow CityScotRail0,290,3210,3210,3260,345
CrosskeysCKYCaerphillyTransport for Wales00,067
CrossmyloofCMYGlasgow CityScotRail0,2350,2740,30,3460,448
CrostonCSOLancashireChorleyNorthern0,0390,0370,0420,0420,044
Crouch HillCRHGroot-LondenIslingtonLondon Overground0,0450,0450,2710,2440,19
CrowboroughCOHEast SussexWealdenSouthern0,1750,2590,3240,3660,351
CrowhurstCWUEast SussexRotherSoutheastern0,040,0470,050,0540,054
CrowleCWENorth LincolnshireNorthern0,0190,0220,0260,0290,028
CrowthorneCRNBracknell ForestGreat Western Railway0,2510,2530,2710,2750,269
CroyCRONorth LanarkshireScotRail0,7170,8290,9350,9571,155
Crystal PalaceCYPGroot-LondenBromleySouthern0,9061,0381,4671,6711,62
CuddingtonCUDCheshireCheshire West and ChesterNorthern0,0450,0470,0490,0520,053
CuffleyCUFHertfordshireWelwyn HatfieldGovia Thameslink Railway0,5560,5570,5790,6170,611
CulhamCUMOxfordshireSouth OxfordshireGreat Western Railway0,0390,0370,0450,0470,06
CulrainCUAHighlandScotRail0,0020,0020,0020,0020,002
CumbernauldCUBNorth LanarkshireScotRail0,2110,2370,2470,2190,257
CuparCUPFifeScotRail0,1890,2020,2190,2290,227
CurriehillCUHEdinburghScotRail0,040,0440,0410,0430,047
CuxtonCUXMedwaySoutheastern0,0330,0370,0420,0420,043
CwmbachCMHRhondda Cynon TafTransport for Wales0,0140,0140,0210,020,02
CwmbranCWMTorfaenTransport for Wales0,1840,1770,210,2420,263
CynghordyCYNCarmarthenshireTransport for Wales0,0020,0020,0010,0010,002