Oostenrijkse voetbalbeker 2006/07

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

De Oostenrijkse voetbalbeker 2006/07 (Duits: ÖFB Cup 2006/07) was de 73ste editie van dit Oostenrijkse voetbalbekertoernooi. Het begon op 12 september 2006 met de eerste ronde en eindigde met de finale op 1 mei 2007 in het Gerhard Hanappi Stadion in Wenen onder leiding van scheidsrechter Gerald Lehner. Aan het toernooi deden 82 clubteams mee. De deelnemers aan de verschillende Europese toernooien (Austria Wien, Red Bull Salzburg, FC Pasching en SV Mattersburg) hadden een bye voor de eerste twee ronden en stroomden pas in de achtste finales in.

Uitslagen[bewerken]

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag
Eerste ronde
12.09.2006 19:00 1. FC Vöcklabruck − TSV Hartberg 0:1
12.09.2006 19:00 ASK Kohfidisch − FC Gratkorn 1:2
12.09.2006 19:00 ASK Voitsberg − Wacker Tirol 1:0
12.09.2006 19:00 Admira (amateurs) − FC Kärnten 0:4
12.09.2006 19:00 Blau-Weiß Linz − SV Ried im Innkreis 3:3 [1]
12.09.2006 19:00 FC Kufstein − SC Schwanenstadt 0:2
12.09.2006 19:00 Red Bull Salzburg (amateurs) − Union St. Florian 5:1
12.09.2006 19:00 Grazer AK (amateurs) − LASK Linz 5:6 [2]
12.09.2006 19:30 Kremser SC − FC Lustenau 07 0:4
12.09.2006 18:00 PSV Team für Wien − FC St. Veit 5:0
12.09.2006 19:00 SC Gleisdorf − DSV Leoben 1:5
12.09.2006 19:00 SC Kalsdorf − Sturm Graz 1:0
12.09.2006 19:00 SC Ritzing − Austria Lustenau 1:3
12.09.2006 19:00 SK St. Andrä − Austria Wien (amateurs) 1:0 [2]
12.09.2006 19:00 SKN St. Pölten − Kapfenberger SV 3:2
12.09.2006 19:00 SKU Amstetten − Grazer AK 1:2 [2]
12.09.2006 19:00 SV Bad Schallerbach − Rot-Weiß Rankweil 2:1
12.09.2006 19:00 SV Feldkirchen − SC Rheindorf Altach 3:3 [3]
12.09.2006 19:00 SV Horn − SC/ESV Parndorf 1919 3:1
12.09.2006 16:15 SV Würmla − VfB Admira/Wacker Mödling 1:2 [2]
12.09.2006 19:00 Union Vöcklamarkt − SV Hall 2:0
12.09.2006 19:30 Wiener Sportklub − WSG Wattens 5:1
13.09.2006 19:00 SV Allerheiligen − FC Hallein 04 3:0
13.09.2006 19:00 Vienna − Rapid Wien 1:1 [4]
Tweede ronde
17.10.2006 19:00 PSV Team für Wien − Grazer AK 2:4
23.10.2006 19:00 SV Allerheiligen − SC Schwanenstadt 2:3 [2]
24.10.2006 19:00 ASK Voitsberg − FC Gratkorn 2:1
24.10.2006 19:00 SC Kalsdorf − LASK Linz 1:3
24.10.2006 19:00 SK St. Andrä − TSV Hartberg 2:2 [5]
24.10.2006 19:00 SKN St. Pölten − FC Lustenau 07 1:3 [2]
24.10.2006 19:00 SV Bad Schallerbach − SV Ried im Innkreis 1:1 [1]
24.10.2006 19:00 SV Feldkirchen − Red Bull Salzburg (amateurs) 1:2
24.10.2006 19:30 SV Horn − VfB Admira/Wacker Mödling 3:1
24.10.2006 19:00 Union Vöcklamarkt − FC Kärnten 0:4
24.10.2006 19:00 Vienna − DSV Leoben 3:0 [2]
24.10.2006 19:30 Wiener Sportklub − Austria Lustenau 4:1
Achtste finales
14.11.2006 19:00 Vienna − FC Lustenau 07 0:0 [6]
21.11.2006 19:00 ASK Voitsberg − SV Horn 0:3
21.11.2006 19:00 Austria Wien − FC Pasching 1:1 [7]
21.11.2006 19:00 FC Kärnten − SC Schwanenstadt 3:1
21.11.2006 19:00 Red Bull Salzburg (amateurs) − LASK Linz 2:0
21.11.2006 19:00 SK St. Andrä − SV Ried im Innkreis 1:3 [2]
21.11.2006 19:30 Wiener Sportklub − SV Mattersburg 0:2
22.11.2006 19:00 Grazer AK − Red Bull Salzburg 0:2
Kwartfinales
13.03.2007 19:00 FC Kärnten − Red Bull Salzburg 0:3
13.03.2007 19:00 FC Lustenau 07 − SV Mattersburg 1:3
13.03.2007 19:30 SV Horn − Red Bull Salzburg (amateurs) 1:3
13.03.2007 19:30 SV Ried im Innkreis − Austria Wien 0:3
Halve finales
03.04.2007 18:00 Red Bull Salzburg − SV Mattersburg 2:3 [2]
04.04.2007 18:00 Red Bull Salzburg (amateurs) − Austria Wien 1:1 [8]
Finale
01.05.2007 17:00 Austria Wien − SV Mattersburg 2:1

Zie ook[bewerken]