Reverze

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Jump to search

Reverze is een internationaal muziekevenement, dat jaarlijks plaatsvindt in het Sportpaleis in Antwerpen georganiseerd door Bass Events . De vertegenwoordigde muziekgenres zijn jumpstyle, hardstyle en hardcore.

Jaar Nummer
2006 Coone - Infected
2007 Coone - The Chosen One
2008 Dj Dark-E - Gods and symbols
2009 Coone ft. D-Block & S-te-Fan - Creation of Life
2010 Brennan Heart - Revelations
2011 Frontliner - Call of the visionary
2012 Psyko Punkz - Beyond Belief
2013 Ran-D - Dimensions
2014 Audiofreq - Guardians Of Time
2015 Brennan Heart - Illumination
2016 Coone - Deception
2017 Hard Driver - Interconnected
2018 Da Tweekaz - Essence Of Eternity

Elk jaar ontwerpt Bass Events een affiche of prent voor Reverze dat op het thema van dat jaar van toepassing is.

Dj's[bewerken]

Tijdens Reverze treden elke editie diskjockeys uit verschillende landen in West-Europa op. In editie 2007 waren er bijvoorbeeld 40. Het sportpaleis wordt opgedeeld in 3 of 2 delen (area's). Elk jaar wordt er een anthem (themalied) gemaakt.

Line-up (2006)[bewerken]

Area 1 (infected) Area 2 (quarantine) Area 3 (contaminated)
Marcel Woods, dj Dark-E, dj Ghost, dj Coone, dj Ruthless, dj Greg C, Showtek Live, Deepack, dj Darkraver, dj Outblast dj Lethal Mg, dj Chicago Zone, dj Seb B, dj Marcky, dj Furax, dj Q-ic, D-Feat, dj Massiv, dj The Rebel, Lobotomy Inc Live, Major Bryce, Tranceball, dj Franky, Jones, Bountyhunter The Playboyz, G-Tonix, Robbie Magura, dj Tony, dj Francois, Bad Boyz, DJ Isaac, dj Genius, dj Yves, dj Kristof, dj Mc Chucky

Line-up (2007)[bewerken]

Area 1 (Are you the Chosen One?) Area 2 (Have you seen the signs yet?) Area 3 (Do you believe there's more?)
Francois, Massiv VS The Rebel, Dark-e VS D-Feat, Greg C Live, Ronald V VS E-Max, Coone, Q-IC Live, Ruthless, The Prophet, Technoboy, Promo Stone, Lethal MG, Binum, The Playboyz VS Tek Soldierz, Marcky VS Pat B, DJ Mystery, Bad Boyz VS Genius, Lobotomy Inc VS Chicago Zone, Dr Rude, Deepack, Headhunterz live Franky Jones, DJ Ghost, Da Boy Tommy & Da Rick, Poogie Bear VS DJ Tronic, DJ Rob & MC Joe, Vince, Darkraver, Paul Elstak, DJ Yves VS Kristof en MC Chucky

Line-up (2008)[bewerken]

Area 1 MAIN, Sportpaleis Area 2 Lotto Arena Area 3 Hospitallity Center (VIP)
Francois, Playboyz vs Tek Soldierz, Q-IC, Dj Ghost, Binum vs Ronald V, Dj Dark-E, Chicago Zone, Secret Act... (Da Boy Tommy & Da Rick), Dj Coone vs Dj Ruthless, D-Block & S-te-Fan, Deepack, Donkey Rollers, Tatanka, Chillage, Darkraver vs Vince Mark with a K, Dr Rude vs E-Max, Lobotomy Inc vs Greg C, Noise Provider vs Manu Kenton, Lethal MG, Noisecontrollers, Headhunterz, Brennan Heart, Zatox vs Activator, Korsakoff, Dj Panic vs Evil Activities, Dj Promo Jones vs Sjoekoe, Dj Gave, Elektrostan, Samuel Sanders, Karl F, Dj Dess, Scope DJ, Wildstylez, Frontliner aka Abject, Vicious D & Larsson

Line-up (2009)[bewerken]

Mainstage (Sportpaleis) Lotto Arena (VIP)
Dark E, Gave, Lethal MG, Q-ic, Coone, D-Block & S-te-Fan, Activator, Stephy, Headhunterz, Wildstylez, Noisecontrollers, Dr. Rude, Playboyz. Deepack, DJ Korsakoff, Angerfist Jones vs Sjoekoe, Demoniak, Qatja S, E-Max, Greg C, Fenix, Instigator, Mystery, Josh & Wesz, Scope DJ, Isaac, Psyko Punkz, Vicious D & Larsson, Art of Fighters, The Stunned Guys, The Viper, Vince

Line-up (2010)[bewerken]

Main Room VIP Room
Jones vs Sjoekoe, Q-ic Live, Mark with a K, Demoniak, Fenix, Psyko Punkz, D-Block & S-te-fan, Showtek, Brennan Heart, Dr Rude vs Ruthless, Coone vs Deepack, Zany, Endymion, Tommyknocker vs Noize Supressor Dr Phunk, Bestien, Nicolas Clays, Davoodi, Playboyz vs Dark-E, Transfarmers, Josh & Wesz, A-lusion, B-Front vs Ran-D, Crypsis, AVIO, DJ D, Partyraiser

Line-up (2011)[bewerken]

Sportpaleis Lotto Arena
Bestien, D-Block & S-te-Fan, Davoodi, Demoniak, Dr. Rude, Dr.Phunk, Jones, Lethal MG, Partyraiser, Psyko Punkz, Q-ic, Royal S, Ruthless, Zatox, Ambassador Inc, Evil Activities, Frontliner, Mark with a K, Noisecontrollers, MC Chucky, MC Villain Abyss & Judge, Alpha², Amnesys, B-Front, Bioweapon, Coone, Da Tweekaz, Endymion, Isaac, Korsakoff, Nosferatu, Outblast, Ran-D, Stephanie, The Stunned Guys, The Vision, Wildstylez, Second Identity, MC Da Syndrome

Line-up (2012)[bewerken]

Sportpaleis Lotto Arena
Gave, Dr Phunk, Demoniak, Lords of Tek, Transfarmers, Da Tweekaz, Coone, Headhunterz, Psyko Punkz, Zatox, Reverze Flashback, Wildstylez, B-Front, Art of Fighters, Neophyte vs The Viper, MC Chucky, MC Villain In-Phase, Wasted Penguinz, The Pitcher vs Slim Shore, Brennan Heart, Toneshifterz, Audiofreq, Frontliner, Code Black, Hard Driver, Alpha², Gunz for Hire, Korsakoff, Endymion vs Evil Activities, Mad Dog, MC DV8

Line-up (2013)[bewerken]

Sportpaleis Lotto Arena
Noisecontrollers, Coone, Frontliner, Brennan Heart, Psyko Punkz, D-Block & S-te-Fan, Ran-D, Isaac, Mark with a K, Crypsis, Korsakoff, Da Tweekaz, Darkraver, Hard Driver, Ruthless, Reverze Flashback, Dr. Rude, MC Villain Adaro, Angerfist, B-Front, Code Black, Frequencerz, Noize Suppressor, Audiofreq, Endymion, Radical Redemption, Deepack, Josh & Wesz, Davoodi, Phuture Noize, Bestien, Demon Phunk Live, Def Toys, Akyra, Qrank, MC Chucky, MC DV8

Line-up (2014)[bewerken]

Sportpaleis Lotto Arena
Headhunterz, Coone, Frontliner, Zatox, Angerfist, Audiofreq, Da Tweekaz, Hard Driver, Psyko Punkz, Frequencerz, Outlander, Neilio, Dark-E, Reverze Flashback, MC Villain Mark with a K, Adaro ( vervangen door B-Front wegens probleem met het gehoor ) , Radical Redemption Live, Mad Dog, Wasted Penguinz, Davoodi, Art Of Fighters, Digital Punk, Bestien, Atmozfears, Phuture Noize, Outbreak Live, Demoniak Live, Akyra, MC Chucky

Line-up (2015)[bewerken]

Sportpaleis Lotto Arena
Brennan Heart, Zatox, Mark With a K Live, Da Tweekaz, Radical Redemption, Psyko Punkz, Hard Driver Live, Wasted Penguinz, TNT aka Technoboy & Tuneboy, Dark-E, Ruthless, Noize Suppressor, Dr Rude, Reverze Flashback, MC Villain, MC Chucky Adaro, Frequencerz, Digital Punk, Endymion, E-Force, Titan, Noize Junky Showcase, Deepack, Phuture Noize Live, The Vision, Art of Fighters Live, Lowriderz, Akyra, Remento, MC Da Syndrome

Line-up (2016)[bewerken]

Sportpaleis Lotto Arena
Angerfist, Coone, Brennan Heart, Radical Redemption Live, Miss K8, Mark With a K & MC Chucky Live, Atmozfears, Code Black, Psyko Punkz, Deetox, Josh & Wesz, Reverze Flashback by Pat B, MC Villain Unsenses, Gunz For Hire Live, B-Freqz Live, Warface, Hard Driver, NSCLT, Titan, Cyber, Sephyx, Requiem, Art of Rage, Sub Sonik, Sub Zero Project Live, Lowriderz, Pat B, MC DL

Line-up (2017)[bewerken]

Sportpaleis Lotto Arena
Cyber, Coone, Audiotricz, Da Tweekaz, Sephyx, Miss K8, Mark With a K & MC Chucky Live, Hard Driver Live, Zatox, Psyko Punkz, Frequencerz, Sub Zero Project Live, Reverze Flashback by Pat B Dark-E Dr Rude, Minus Militia Live, MC Villain Unsenses, Korsakoff, Refuzion, Wasted Penguinz, Mandy, NSCLT, D-Sturb, Adaro, Public Enemies, War Force Live, Sub Sonik Live, Delete, Lowriderz, Destructive Tendencies, MC DL

Externe links[bewerken]