Sjabloon:Tabelrij treinserie 3300
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
3300 | Sprinter (NS) | (Den Haag Centraal – Leiden Centraal – )Hoofddorp – Schiphol Airport – Zaandam – Purmerend – Hoorn – (Hoorn Kersenboogerd) | 's Avonds na 20:00 uur, op vrijdag de hele dag en in het weekend wordt er alleen gereden tussen Hoofddorp en Hoorn. |
Alle stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
3300 | Sprinter (NS) | (Den Haag Centraal – Den Haag Laan van NOI – Den Haag Mariahoeve – Voorschoten – De Vink – Leiden Centraal – Sassenheim – Nieuw Vennep – )Hoofddorp – Schiphol Airport – Amsterdam Lelylaan – Amsterdam Sloterdijk – Zaandam – Zaandam Kogerveld – Purmerend Weidevenne – Purmerend – Purmerend Overwhere – Hoorn – (Hoorn Kersenboogerd) | 's Avonds na 20:00 uur, op vrijdag de hele dag en in het weekend wordt er alleen gereden tussen Hoofddorp en Hoorn. |