Skil-Shimano/2008

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Deze pagina geeft een overzicht van de wielerploeg Skil-Shimano in 2008.

Renners[bewerken]

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2007
Yoshiyuki Abe 15-08-1969 Vlag van Japan Japan
Fabien Bacquet 28-02-1986 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Fumiyuki Beppu 10-04-1983 Vlag van Japan Japan Discovery Channel
Maarten den Bakker 26-01-1969 Vlag van Nederland Nederland
Ji Cheng 15-07-1987 Vlag van China China
Roy Curvers 29-12-1979 Vlag van Nederland Nederland Time-van Hemert
David Deroo 11-03-1985 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Yukihiro Doi 18-09-1983 Vlag van Japan Japan
Floris Goesinnen 30-10-1983 Vlag van Nederland Nederland
Yusuke Hatanaka 21-06-1977 Vlag van Japan Japan
Yoshimasa Hirose 21-10-1977 Vlag van Japan Japan
Kenny van Hummel 30-09-1982 Vlag van Nederland Nederland
Thierry Hupond 10-11-1984 Vlag van Frankrijk Frankrijk Beloften
Ji Jianhua 29-01-1982 Vlag van China China Beloften
Tomoya Kano 14-07-1973 Vlag van Japan Japan
Clément Lhotellerie 09-03-1986 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Jin Long 24-10-1983 Vlag van China China
Hidenori Nodera 07-06-1975 Vlag van Japan Japan
Piet Rooijakkers 16-08-1980 Vlag van Nederland Nederland
Sebastian Siedler 18-01-1978 Vlag van Duitsland Duitsland Team Milram
Shinri Suzuki 25-12-1974 Vlag van Japan Japan
Albert Timmer 13-06-1985 Vlag van Nederland Nederland
Tom Veelers 14-09-1984 Vlag van Nederland Nederland Rabo Continental Team
Robert Wagner 17-04-1983 Vlag van Duitsland Duitsland Wiesenhof-Felt

Belangrijke overwinningen[bewerken]

Jelajah Malaysia
7e etappe: Yusuke Hatanaka
Aziatisch Kampioenschap
winnaar: Fumiyuki Beppu
Ronde van Noord-Holland
winnaar: Robert Wagner
Ronde van Picardië
1e etappe: Sebastian Siedler
Nationale kampioenschappen wielrennen
Japan: wegwedstrijd: Hidenori Nodera
Delta Tour Zeeland
1e etappe: Robert Wagner
Ronde van Korea-Japan
1e etappe: Shinri Suzuki
Ronde van het Qinghaimeer
7e etappe: Tom Veelers
Brixia Tour
2e etappe: ploegentijdrit
Ronde van de Ain
1e etappe: Floris Goesinnen
Ronde van de Zuid-Chinese Zee
1e etappe: Ji Cheng