UEFA Europa League 2017/18

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Actuele gebeurtenis In dit artikel wordt een actuele sportgebeurtenis beschreven.
De informatie op deze pagina kan daardoor snel veranderen.
UEFA Europa League
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2017/18
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
157+33 (totaal) (van 55 associaties)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Recordtitelhouder Vlag van Spanje Sevilla FC (5x)
Website UEFA.com
Actueel
Actuele editie Europa League 2017/18
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

De UEFA Europa League 17/18 is het 47ste seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA en het negende seizoen onder deze naam.

De finale zal gespeeld worden in het Parc Olympique Lyonnais in Lyon.

Opzet[bewerken]

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeert zich voor de Champions League. Zij zal op zijn minst instromen in de play-off ronde, en zal in de groepsfase instromen indien de winnaar van de Champions League zich al gekwalificeerd heeft via de nationale competitie.
  • Alle bonden hebben een maximum van drie teams die mogen deelnemen aan de Europa League.
  • 16 teams (uit de top 12 van de ranking) kwalificeren zich rechtstreeks voor de groepsfase, de overige 32 teams stromen in vanuit de play-offs.
  • Indien de winnaar van de Europa League zich plaatst voor de Champions League zal de runner-up niet langer het ticket van de winnaar overnemen, maar zal de vrije plaats worden gegeven aan het hoogst-geplaatste team van de competitie dat zich nog niet heeft gekwalificeerd voor een Europese competitie.

Algemene info[bewerken]

Deelnemers per land[bewerken]

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden zal meedoen aan deze editite van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalt hoeveel teams ieder land mag afvaardigen:

  • Van de bonden 1-51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeren zich drie teams.
  • Van de bonden 52-54 kwalificeren zich twee teams.

Vanaf dit seizoen heeft Gibraltar 2 plekken in de Europa League

De ranking[bewerken]

De verdeling gaat op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij wordt gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2011/12 tot en met 2015/16.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
  • (EL) – Plek minder, omdat de winnaar van de Europa League zich plaatst voor de Champions League.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1 Vlag van Spanje Spanje 105.713 3 +1(CL)
2 Vlag van Duitsland Duitsland 80.177 +3(CL)
3 Vlag van Engeland Engeland 76.284 -1(EL)
4 Vlag van Italië Italië 70.439 +1(CL)
5 Vlag van Portugal Portugal 53.082 +1(CL)
6 Vlag van Frankrijk Frankrijk 52.749 +1(CL)
7 Vlag van Rusland Rusland 50.082 +2(CL)
8 Vlag van Oekraïne Oekraïne 44.883 +1(CL)
9 Vlag van België België 40.000 +1(CL)
10 Vlag van Nederland Nederland 35.563 +1(CL)
11 Vlag van Turkije Turkije 34.600 +1(CL)
12 Vlag van Zwitserland Zwitserland 33.775 +1(CL)
13 Vlag van Tsjechië Tsjechië 32.925 +2(CL)
14 Vlag van Griekenland Griekenland 29.700 +1(CL)
15 Vlag van Roemenië Roemenië 25.383 +2(CL)
16 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 25.100 +1(CL)
17 Vlag van Kroatië Kroatië 23.875 +1(CL)
18 Vlag van Polen Polen 22.500 +1(CL)
19 Vlag van Cyprus Cyprus 22.175
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland 20.000 3 +1(CL)
21 Vlag van Zweden Zweden 19.875
22 Vlag van Noorwegen Noorwegen 19.250 +1(CL)
23 Vlag van Israël Israël 18.625 +1(CL)
24 Vlag van Denemarken Denemarken 18.600 +1(CL)
25 Vlag van Schotland Schotland 17.300 +1(CL)
26 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan 14.875
27 Vlag van Servië Servië 14.625 +1(CL)
28 Vlag van Kazachstan Kazachstan 14.125 +1(CL)
29 Vlag van Bulgarije Bulgarije 13.125 +1(CL)
30 Vlag van Slovenië Slovenië 13.125
31 Vlag van Slowakije Slowakije 12.000
32 Vlag van Liechtenstein Liechtenstein 10.500 1
33 Vlag van Hongarije Hongarije 9.875 3
34 Vlag van Moldavië Moldavië 9.125 +1(CL)
35 Vlag van IJsland IJsland 8.750 +1(CL)
36 Vlag van Georgië Georgië 8.125
37 Vlag van Finland Finland 7.400
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38 Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina 7.125 3
39 Vlag van Albanië Albanië 6.625
40 Vlag van Macedonië Macedonië 6.000 +1(CL)
41 Vlag van Ierland Ierland 5.450
42 Vlag van Letland Letland 5.375
43 Vlag van Luxemburg Luxemburg 5.250
44 Vlag van Montenegro Montenegro 4.875
45 Vlag van Litouwen Litouwen 4.625
46 De Ulster Banner Noord-Ierland 4.500
47 Vlag van Estland Estland 4.250
48 Vlag van Armenië Armenië 4.125
49 Vlag van Faeröer Faeröer 3.625
50 Vlag van Malta Malta 3.583
51 Vlag van Wales Wales 3.500
52 Vlag van Gibraltar Gibraltar 1.000 2
53 Vlag van Andorra Andorra 0.999
54 Vlag van San Marino San Marino 0.333
55 Vlag van Kosovo Kosovo 0.000 1

Data lotingen[bewerken]

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, zullen plaatsvinden in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase zal plaatsvinden in Monaco

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Eerste kwalificatieronde 19 juni 2017 29 juni 2017 4 en 6 juli 2017
Tweede kwalificatieronde 12 en 13 juli 2017 20 juli 2017
Derde kwalificatieronde 14 juli 2017 27 juli 2017 2 en 3 augustus 2017
Play-off Play-offronde 4 augustus 2017 16 en 17 augustus 2017 24 augustus 2017
Groepsfase Wedstrijddag 1 25 augustus 2017 14 september 2017
Wedstrijddag 2 28 september 2017
Wedstrijddag 3 19 oktober 2017
Wedstrijddag 4 2 november 2017
Wedstrijddag 5 23 november 2017
Wedstrijddag 6 7 december 2017
Knock-outfase 1/16 finales 11 december 2017 15 februari 2018 22 februari 2018
1/8 finales 23 februari 2018 8 maart 2018 15 maart 2018
1/4 finales 16 maart 2018 5 april 2018 12 april 2018
1/2 finales 13 april 2018 26 april 2018 3 mei 2018
Finale 16 mei 2018 in de Parc Olympique Lyonnais, Lyon, Frankrijk.

Teams[bewerken]

Onderstaande tabel geeft de reeds bekende deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal zal instromen.

Laatste 32
Vlag van Spanje Atletico Madrid (CL) Vlag van Duitsland Borussia Dortmund (CL) Vlag van Portugal Sporting Lissabon (CL) Vlag van Rusland CSKA Moskou (CL)
Vlag van Duitsland RB Leipzig (CL) Vlag van Italië Napoli (CL) Vlag van Rusland Spartak Moskou (CL) Vlag van Schotland Celtic (CL)
Groepsfase
Vlag van Spanje Villarreal CF Vlag van Italië Lazio Roma Vlag van Nederland Vitesse Vlag van Roemenië Steaua Boekarest (CL PO)
Vlag van Spanje Real Sociedad Vlag van Portugal Vitória de Guimarães Vlag van Turkije Istanbul Başakşehir (CL PO) Vlag van Kroatië HNK Rijeka (CL PO)
Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim (CL PO) Vlag van Frankrijk OGC Nice (CL PO) Vlag van Turkije Konyaspor Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva (CL PO)
Vlag van Duitsland 1. FC Köln Vlag van Frankrijk Olympique Lyon Vlag van Zwitserland BSC Young Boys (CL PO) Vlag van Denemarken FC Kopenhagen (CL PO)
Vlag van Duitsland Hertha BSC Vlag van Rusland Lokomotiv Moskou Vlag van Zwitserland FC Lugano Vlag van Kazachstan Astana FK (CL PO)
Vlag van Engeland Arsenal Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk Vlag van Tsjechië Slavia Praag (CL PO)
Vlag van Italië Atalanta Bergamo Vlag van België SV Zulte Waregem Vlag van Tsjechië FC Fastav Zlín
Play-offronde
Vlag van Oekraïne Dinamo Kiev (CL 3e) Vlag van Griekenland AEK Athene (CL 3e) Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov (CL 3e) Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol (CL 3e)
Vlag van België Club Brugge (CL 3e) Vlag van Roemenië FC Viitorul (CL 3e) Vlag van Noorwegen Rosenborg BK (CL 3e) Vlag van IJsland FH Hafnarfjörður (CL 3e)
Vlag van Nederland Ajax (CL 3e) Vlag van Oostenrijk Red Bull Salzburg (CL 3e) Vlag van Servië FK Partizan (CL 3e) Vlag van Macedonië FK Vardar (CL 3e)
Vlag van Tsjechië Viktoria Plzen (CL 3e) Vlag van Polen Legia Warschau (CL 3e) Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets (CL 3e)
3e voorronde
Vlag van Spanje Athletic Bilbao Vlag van Frankrijk Girondins de Bordeaux Vlag van Nederland PSV Vlag van Roemenië Universitatea Craiova [Bijz. ROE]
Vlag van Duitsland SC Freiburg Vlag van Rusland Zenit Sint-Petersburg Vlag van Turkije Fenerbahçe Vlag van Oostenrijk Austria Wien
Vlag van Engeland Everton Vlag van Rusland FK Krasnodar Vlag van Zwitserland FC Sion Vlag van Kroatië Dinamo Zagreb
Vlag van Italië AC Milan Vlag van Oekraïne Olimpik Donetsk Vlag van Tsjechië Sparta Praag Vlag van Polen Arka Gdynia
Vlag van Portugal Sporting Braga Vlag van Oekraïne FC Oleksandria Vlag van Griekenland PAOK Saloniki
Vlag van Portugal Marítimo Vlag van België KAA Gent Vlag van Griekenland Panathinaikos
Vlag van Frankrijk Olympique Marseille Vlag van België KV Oostende Vlag van Roemenië Dinamo Boekarest [Bijz. ROE]
2e voorronde
Vlag van Nederland FC Utrecht Vlag van Griekenland Panionios Vlag van Cyprus Apollon Limasol Vlag van Israël Bnei Jehoeda
Vlag van Turkije Galatasaray Vlag van Roemenië Astra Giurgiu [Bijz. ROE] Vlag van Wit-Rusland Dinamo Brest Vlag van Denemarken Brøndby IF
Vlag van Zwitserland FC Luzern Vlag van Oostenrijk Sturm Graz Vlag van Zweden Östersunds FK Vlag van Schotland Aberdeen
Vlag van Tsjechië Mladá Boleslav Vlag van Kroatië Hajduk Split Vlag van Noorwegen SK Brann Vlag van Azerbeidzjan Qäbälä PFK
1e voorronde
Vlag van Oostenrijk SCR Altach Vlag van Kazachstan Ordabası FK Şımkent Vlag van Finland VPS Vaasa Vlag van Noord-Ierland Crusaders FC
Vlag van Kroatië NK Osijek Vlag van Bulgarije Botev Plovdiv Vlag van Bosnië en Herzegovina NK Široki Brijeg Vlag van Noord-Ierland Coleraine FC
Vlag van Polen Jagiellonia Białystok Vlag van Bulgarije Levski Sofia [Bijz. BUL] Vlag van Bosnië en Herzegovina FK Željezničar Vlag van Noord-Ierland Ballymena United
Vlag van Polen Lech Poznań Vlag van Bulgarije Doenav Roese [Bijz. BUL] Vlag van Bosnië en Herzegovina FK Sarajevo Vlag van Estland Levadia Tallinn
Vlag van Cyprus AEK Larnaca Vlag van Slovenië NK Domžale Vlag van Albanië KF Tirana Vlag van Estland Nõmme Kalju FC
Vlag van Cyprus AEL Limasol Vlag van Slovenië ND Gorica Vlag van Albanië Partizan Tirana Vlag van Estland Flora Tallinn
Vlag van Wit-Rusland Sjachtjor Salihorsk Vlag van Slovenië Olimpija Ljubljana Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë Vlag van Armenië Sjirak FC
Vlag van Wit-Rusland Dinamo Minsk Vlag van Slowakije Slovan Bratislava Vlag van Macedonië FK Pelister Vlag van Armenië Gandzasar Kapan
Vlag van Zweden AIK Stockholm Vlag van Slowakije MFK Ružomberok Vlag van Macedonië FK Shkendija Vlag van Armenië Pyunik Erevan
Vlag van Zweden IFK Norrköping Vlag van Slowakije AS Trenčín Vlag van Macedonië Rabotnički Skopje Vlag van Faeröer KÍ Klaksvik
Vlag van Noorwegen Odds BK Vlag van Liechtenstein FC Vaduz Vlag van Ierland Cork City FC Vlag van Faeröer NSÍ Runavík
Vlag van Noorwegen FK Haugesund Vlag van Hongarije Ferencváros Vlag van Ierland Derry City Vlag van Faeröer B36 Tórshavn
Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv Vlag van Hongarije Videoton FC Vlag van Ierland Shamrock Rovers Vlag van Malta Floriana
Vlag van Israël Beitar Jeruzalem Vlag van Hongarije Vasas SC Boedapest Vlag van Letland FK Ventspils Vlag van Malta Balzan FC
Vlag van Denemarken Lyngby BK Vlag van Moldavië Dacia Chisinau Vlag van Letland FK Jelgava Vlag van Malta Valletta FC [Bijz. MAL]
Vlag van Denemarken FC Midtjylland Vlag van Moldavië Milsami Orhei Vlag van Letland FK Liepāja Vlag van Wales Bala Town FC
Vlag van Schotland Rangers FC Vlag van Moldavië Zaria Bălți Vlag van Luxemburg Differdange 03 Vlag van Wales Connah's Quay Nomads
Vlag van Schotland St. Johnstone FC Vlag van IJsland Valur Reykjavík Vlag van Luxemburg Fola Esch Vlag van Wales Bangor City FC
Vlag van Azerbeidzjan FK Inter Bakoe Vlag van IJsland Stjarnan FC Vlag van Luxemburg Progrès Niedercorn Vlag van Gibraltar Lincoln Red Imps FC
Vlag van Azerbeidzjan Zira FK Vlag van IJsland KR Reykjavík Vlag van Montenegro FK Sutjeska Nikšić Vlag van Gibraltar St Joseph's FC
Vlag van Servië Rode Ster Belgrado Vlag van Georgië Torpedo Koetaisi Vlag van Montenegro FK Zeta Vlag van Andorra UE Santa Coloma
Vlag van Servië FK Vojvodina Vlag van Georgië Tsjichoera Satsjchere Vlag van Montenegro FK Mladost Podgorica Vlag van Andorra Sant Julià
Vlag van Servië FK Mladost Lučani Vlag van Georgië Dinamo Batoemi Vlag van Litouwen FK Trakai Vlag van San Marino Tre Penne
Vlag van Kazachstan Kairat Almaty Vlag van Finland Seinäjoen Jalkapallokerho Vlag van Litouwen Sūduva Marijampolė Vlag van San Marino Folgore
Vlag van Kazachstan Irtysj Pavlodar Vlag van Finland HJK Helsinki Vlag van Litouwen Atlantas Klaipėda Vlag van Kosovo Pristina [Bijz. KOS]
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL 3e) Ingestroomd na uitschakeling in de derde voorronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.

- Bulgarije (BUL): CSKA Sofia had zich oorspronkelijk geplaatst voor de eerste kwalificatieronde. Zij slaagde er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket schoof daarom door naar de nummer 3 Levski Sofia. Het ticket van Levski Sofia schoof vervolgens door naar de nummer 4 Doenav Roese.

- Kosovo (KOS): KF Besa Pejë had zich als bekerwinnaar oorspronkelijk geplaatst voor de eerste kwalificatieronde. Zij slaagde er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket schoof daarom door naar de nummer 2 Pristina.

- Malta (MAL): Birkirkara FC had zich oorspronkelijk geplaatst voor de eerste kwalificatieronde. Zij slaagde er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket schoof daarom door naar de nummer 4 Valletta FC.

- Roemenië (ROE): Bekerwinnaar FC Voluntari en nummer 4 CFR Cluj hadden zich oorspronkelijk geplaatst voor respectievelijk de derde en de tweede kwalificatieronde. Zij slaagden er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket voor de derde kwalificatieronde schoof daarom door naar de nummer 5 Universitatea Craiova en het ticket voor de tweede kwalificatieronde naar de nummer 6 Astra Giurgiu.

Kwalificatierondes[bewerken]

In de kwalificatierondes en de play-offronde zullen de teams, gebaseerd op hun UEFA-clubcoëfficiënten tot en met het seizoen 2016/17, ingedeeld worden in geplaatste en ongeplaatste teams. Via een loting zullen de geplaatste en ongeplaatste teams aan elkaar worden gekoppeld. Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten.

Eerste kwalificatieronde[bewerken]

Aan de eerste kwalificatieronde deden 100 teams mee. De loting vond plaats op 19 juni 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 29 juni, de terugwedstrijden op 4 en 6 juli 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël 5 – 0 Vlag van Albanië KF Tirana 2 – 0 3 – 0
Kairat Almaty Vlag van Kazachstan 8 – 1 Vlag van Litouwen Atlantas Klaipėda 6 – 0 2 – 1
Beitar Jeruzalem Vlag van Israël 7 – 3 Vlag van Hongarije Vasas SC Boedapest 4 – 3 3 – 0
NK Široki Brijeg Vlag van Bosnië en Herzegovina 2 – 0 * Vlag van Kazachstan Ordabası FK Şımkent 2 – 0 0 – 0
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië 6 – 3 Vlag van Malta Floriana 3 – 0 3 – 3
Valletta FC Vlag van Malta 3 – 0 Vlag van San Marino Folgore 2 – 0 1 – 0
FK Ventspils Vlag van Letland 0 – 1 Vlag van IJsland Valur Reykjavík 0 – 0 0 – 1
St. Johnstone FC Vlag van Schotland 1 – 3 Vlag van Litouwen FK Trakai 1 – 2 0 – 1
Odds BK Vlag van Noorwegen 5 – 0 Vlag van Noord-Ierland Ballymena United 3 – 0 2 – 0
Sjachtjor Salihorsk Vlag van Wit-Rusland 1 – 2 Vlag van Litouwen Sūduva Marijampolė 0 – 0 1 – 2
FK Mladost Lučani Vlag van Servië 0 – 5 Vlag van Azerbeidzjan FK Inter Bakoe 0 – 3 0 – 2
Tsjichoera Satsjchere Vlag van Georgië 1 – 2 Vlag van Oostenrijk SCR Altach 0 – 1 1 – 1
Fola Esch Vlag van Luxemburg 3 – 2 Vlag van Moldavië Milsami Orhei 2 – 1 1 – 1
Partizan Tirana Vlag van Albanië 1 – 4 Vlag van Bulgarije Botev Plovdiv 1 – 3 0 – 1
UE Santa Coloma Vlag van Andorra 0 – 6 Vlag van Kroatië NK Osijek 0 – 2 0 – 4
Zaria Bălți Vlag van Moldavië 3 – 3 ns (6 – 5) Vlag van Bosnië en Herzegovina FK Sarajevo 2 – 1 1 – 2 (n.v.)
Bala Town FC Vlag van Wales 1 – 5 Vlag van Liechtenstein FC Vaduz 1 – 2 0 – 3
VPS Vaasa Vlag van Finland 2 – 0 Vlag van Slovenië Olimpija Ljubljana 1 – 0 1 – 0
Connah's Quay Nomads Vlag van Wales 1 – 3 Vlag van Finland HJK Helsinki 1 – 0 0 – 3
KR Reykjavík Vlag van IJsland 2 – 0 * Vlag van Finland SJK 0 – 0 2 – 0
Sjirak FC Vlag van Armenië 2 – 4 Vlag van Slovenië ND Gorica 0 – 2 2 – 2
Zira FK Vlag van Azerbeidzjan 4 – 1 Vlag van Luxemburg Differdange 03 2 – 0 2 – 1
FK Vojvodina Vlag van Servië 2 – 3 Vlag van Slowakije MFK Ružomberok 2 – 1 0 – 2
Pyunik Erevan Vlag van Armenië 1 – 9 * Vlag van Slowakije Slovan Bratislava 1 – 4 0 – 5
Tre Penne Vlag van San Marino 0 – 7 * Vlag van Macedonië FK Rabotnički 0 – 1 0 – 6
Rangers FC Vlag van Schotland 1 – 2 Vlag van Luxemburg Progrès Niedercorn 1 – 0 0 – 2
NK Domžale Vlag van Slovenië 5 – 2 Vlag van Estland Flora Tallinn 2 – 0 3 – 2
Crusaders FC Vlag van Noord-Ierland 3 – 3 (u) Vlag van Letland FK Liepāja 3 – 1 0 – 2
Nõmme Kalju FC Vlag van Estland 4 – 2 Vlag van Faeröer B36 Tórshavn 2 – 1 2 – 1
Levadia Tallinn Vlag van Estland 2 – 6 Vlag van Ierland Cork City FC 0 – 2 2 – 4
FK Shkendija Vlag van Macedonië 7 – 0 * Vlag van Moldavië Dacia Chisinau 3 – 0 4 – 0
Levski Sofia Vlag van Bulgarije 3 – 1 Vlag van Montenegro FK Sutjeska 3 – 1 0 – 0
Irtysj Pavlodar Vlag van Kazachstan 3 – 0 Vlag van Bulgarije Doenav Roese 1 – 0 2 – 0
Dinamo Batoemi Vlag van Georgië 0 – 5 * Vlag van Polen Jagiellonia Białystok 0 – 1 0 – 4
FK Željezničar Vlag van Bosnië en Herzegovina 3 – 2 Vlag van Montenegro FK Zeta 1 – 0 2 – 2
AEK Larnaca Vlag van Cyprus 6 – 1 Vlag van Gibraltar Lincoln Red Imps 5 – 0 1 – 1
FC Midtjylland Vlag van Denemarken 10 – 2 Vlag van Ierland Derry City 6 – 1 4 – 1
Dinamo Minsk Vlag van Wit-Rusland 4 – 1 Vlag van Faeröer NSÍ Runavík 2 – 1 2 – 0
Ferencváros Vlag van Hongarije 3 – 0 Vlag van Letland FK Jelgava 2 – 0 1 – 0
Lyngby BK Vlag van Denemarken 4 – 0 Vlag van Wales Bangor City FC 1 – 0 3 – 0
AS Trenčín Vlag van Slowakije 8 – 1 Vlag van Georgië Torpedo Koetaisi 5 – 1 3 – 0
Lech Poznań Vlag van Polen 7 – 0 Vlag van Macedonië FK Pelister 4 – 0 3 – 0
Mladost Podgorica Vlag van Montenegro 4 – 0 Vlag van Armenië Gandzasar Kapan 1 – 0 3 – 0
Videoton FC Vlag van Hongarije 5 – 3 Vlag van Malta Balzan FC 2 – 0 3 – 3
St Joseph's FC Vlag van Gibraltar 0 – 10 * Vlag van Cyprus AEL Limasol 0 – 4 0 – 6
Skënderbeu Korçë Vlag van Albanië 6 – 0 Vlag van Andorra Sant Julià 1 – 0 5 – 0
FK Haugesund Vlag van Noorwegen 7 – 0 Vlag van Noord-Ierland Coleraine FC 7 – 0 0 – 0
Stjarnan FC Vlag van IJsland 0 – 2 Vlag van Ierland Shamrock Rovers 0 – 1 0 – 1
IFK Norrköping Vlag van Zweden 6 – 0 Vlag van Kosovo Pristina 5 – 0 1 – 0
KÍ Klaksvik Vlag van Faeröer 0 – 5 * Vlag van Zweden AIK Stockholm 0 – 0 0 – 5

Bijz.: * De wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Tweede kwalificatieronde[bewerken]

Aan de tweede kwalificatieronde deden 66 teams mee, 50 winnaars van de eerste kwalificatieronde en 16 nieuwe teams. De loting vond plaats op 19 juni 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 12 en 13 juli, de terugwedstrijden op 20 juli 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Beitar Jeruzalem Vlag van Israël 1 – 5 * Vlag van Bulgarije Botev Plovdiv 1 – 1 0 – 4
Apollon Limasol Vlag van Cyprus 5 – 1 Vlag van Moldavië Zaria Bălți 3 – 0 2 – 1
Rabotnički Skopje Vlag van Macedonië 1 – 4 Vlag van Wit-Rusland Dinamo Minsk 1 – 1 0 – 3
Slovan Bratislava Vlag van Slowakije 1 – 3 Vlag van Denemarken Lyngby BK 0 – 1 1 – 2
Shamrock Rovers Vlag van Ierland 2 – 5 Vlag van Tsjechië Mladá Boleslav 2 – 3 0 – 2
FK Željezničar Vlag van Bosnië en Herzegovina 0 – 2 Vlag van Zweden AIK Stockholm 0 – 0 0 – 2
Cork City Vlag van Ierland 0 – 2 * Vlag van Cyprus AEK Larnaca 0 – 1 0 – 1
Kairat Almaty Vlag van Kazachstan 1 – 3 Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë 1 – 1 0 – 2
Panionios Vlag van Griekenland 5 – 2 Vlag van Slovenië ND Gorica 2 – 0 3 – 2
Astra Giurgiu Vlag van Roemenië 3 – 1 * Vlag van Azerbeidzjan Zira FK 3 – 1 0 – 0
FK Haugesund Vlag van Noorwegen 3 – 4 Vlag van Polen Lech Poznań 3 – 2 0 – 2
Brøndby IF Vlag van Denemarken 3 – 2 Vlag van Finland VPS Vaasa 2 – 0 1 – 2
IFK Norrköping Vlag van Zweden 3 – 3 ns (3 – 5) Vlag van Litouwen FK Trakai 2 – 1 1 – 2 (n.v.)
Hajduk Split Vlag van Kroatië 3 – 1 Vlag van Bulgarije Levski Sofia 1 – 0 2 – 1
Nõmme Kalju FC Vlag van Estland 1 – 4 Vlag van Hongarije Videoton FC 0 – 3 1 – 1
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël 5 – 1 Vlag van IJsland KR Reykjavík 3 – 1 2 – 0
Valletta FC Vlag van Malta 1 – 3 Vlag van Nederland FC Utrecht 0 – 0 1 – 3
MFK Ružomberok Vlag van Slowakije 2 – 1 Vlag van Noorwegen SK Brann 0 – 1 2 – 0
FK Liepāja Vlag van Letland 1 – 2 Vlag van Litouwen Sūduva Marijampolė 0 – 2 1 – 0
Qäbälä PFK Vlag van Azerbeidzjan 3 – 1 Vlag van Polen Jagiellonia Białystok 1 – 1 2 – 0
Progrès Niedercorn Vlag van Luxemburg 1 – 3 Vlag van Cyprus AEL Limasol 0 – 1 1 – 2
SCR Altach Vlag van Oostenrijk 4 – 1 Vlag van Wit-Rusland Dinamo Brest 1 – 1 3 – 0
Östersunds FK Vlag van Zweden 3 – 1 Vlag van Turkije Galatasaray 2 – 0 1 – 1
FK Inter Bakoe Vlag van Azerbeidzjan 2 – 4 Vlag van Luxemburg Fola Esch 1 – 0 1 – 4
FC Vaduz Vlag van Liechtenstein 0 – 2 Vlag van Noorwegen Odds BK 0 – 1 0 – 1
Valur Reykjavík Vlag van IJsland 3 – 5 Vlag van Slovenië NK Domžale 1 – 2 2 – 3
Irtysj Pavlodar Vlag van Kazachstan 1 – 3 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado 1 – 1 0 – 2
Aberdeen Vlag van Schotland 3 – 1 Vlag van Bosnië en Herzegovina NK Široki Brijeg 1 – 1 2 – 0
Ferencváros Vlag van Hongarije 3 – 7 Vlag van Denemarken FC Midtjylland 2 – 4 1 – 3
Sturm Graz Vlag van Oostenrijk 3 – 1 Vlag van Montenegro Mladost Podgorica 0 – 1 3 – 0
FK Shkendija Vlag van Macedonië 4 – 2 Vlag van Finland HJK Helsinki 3 – 1 1 – 1
AS Trenčín Vlag van Slowakije 1 – 3 Vlag van Israël Bnei Jehoeda 1 – 1 0 – 2
NK Osijek Vlag van Kroatië 3 – 2 Vlag van Zwitserland FC Luzern 2 – 0 1 – 2

Bijz.: * De wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Derde kwalificatieronde[bewerken]

Aan de derde kwalificatieronde deden 58 teams mee, 33 winnaars uit de tweede kwalificatieronde en 25 nieuwe teams. De loting vond plaats op 14 juli 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 27 juli, de terugwedstrijden op 2 en 3 augustus 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
PSV Vlag van Nederland 0 – 2 Vlag van Kroatië NK Osijek 0 – 1 0 – 1
FK Trakai Vlag van Litouwen 2 – 4 Vlag van Macedonië FK Shkendija 2 – 1 0 – 3
FK Krasnodar Vlag van Rusland 5 – 2 Vlag van Denemarken Lyngby BK 2 – 1 3 – 1
Sturm Graz Vlag van Oostenrijk 2 – 3 Vlag van Turkije Fenerbahçe 1 – 2 1 – 1
Panathinaikos Vlag van Griekenland 3 – 1 Vlag van Azerbeidzjan Qäbälä PFK 1 – 0 2 – 1
Mladá Boleslav Vlag van Tsjechië 3 – 3 (2 – 4 ns) Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë 2 – 1 1 – 2 (n.v.)
Austria Wien Vlag van Oostenrijk 2 – 1 Vlag van Cyprus AEL Limasol 0 – 0 2 – 1
Dinamo Zagreb Vlag van Kroatië 2 – 1 Vlag van Noorwegen Odds BK 2 – 1 0 – 0
Dinamo Boekarest Vlag van Roemenië 1 – 4 Vlag van Spanje Athletic Bilbao 1 – 1 0 – 3
Olimpik Donetsk Vlag van Oekraïne 1 – 3 Vlag van Griekenland PAOK Saloniki 1 – 1 0 – 2
Arka Gdynia Vlag van Polen 4 – 4 (u) Vlag van Denemarken FC Midtjylland 3 – 2 1 – 2
Östersunds FK Vlag van Zweden 3 – 1 Vlag van Luxemburg Fola Esch 1 – 0 2 – 1
Girondins de Bordeaux Vlag van Frankrijk 2 – 2 (u) Vlag van Hongarije Videoton FC 2 – 1 0 – 1
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël 2 – 0 Vlag van Griekenland Panionios 1 – 0 1 – 0
FC Utrecht Vlag van Nederland (u) 2 – 2 Vlag van Polen Lech Poznań 0 – 0 2 – 2
Universitatea Craiova Vlag van Roemenië 0 – 3 Vlag van Italië AC Milan 0 – 1 0 – 2
Brøndby IF Vlag van Denemarken 0 – 2 Vlag van Kroatië Hajduk Split 0 – 0 0 – 2
KAA Gent Vlag van België 2 – 4 Vlag van Oostenrijk SCR Altach 1 – 1 1 – 3
Astra Giurgiu Vlag van Roemenië 0 – 1 Vlag van Oekraïne FC Oleksandria 0 – 0 0 – 1
Everton Vlag van Engeland 2 – 0 Vlag van Slowakije MFK Ružomberok 1 – 0 1 – 0
Aberdeen Vlag van Schotland 2 – 3 Vlag van Cyprus Apollon Limasol 2 – 1 0 – 2
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië 3 – 0 Vlag van Tsjechië Sparta Praag 2 – 0 1 – 0
Botev Plovdiv Vlag van Bulgarije 0 – 2 Vlag van Portugal Marítimo 0 – 0 0 – 2
Bnei Jehoeda Vlag van Israël 1 – 2 * Vlag van Rusland Zenit Sint-Petersburg 0 – 2 1 – 0
Olympique Marseille Vlag van Frankrijk 4 – 2 Vlag van België KV Oostende 4 – 2 0 – 0
SC Freiburg Vlag van Duitsland 1 – 2 Vlag van Slovenië NK Domžale 1 – 0 0 – 2
AEK Larnaca Vlag van Cyprus 3 – 1 Vlag van Wit-Rusland Dinamo Minsk 2 – 0 1 – 1
AIK Stockholm Vlag van Zweden 2 – 3 Vlag van Portugal SC Braga 1 – 1 1 – 2 (n.v.)
Sūduva Marijampolė Vlag van Litouwen 4 – 1 Vlag van Zwitserland FC Sion 3 – 0 1 – 1

Bijz.: * De wedstrijd was teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Play-offronde[bewerken]

Aan de play-offronde deden 44 teams mee: 15 verliezende teams die instroomden vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2017/18 en de 29 winnaars van de derde kwalificatieronde. De loting vond plaats op 4 augustus 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 16 en 17 augustus, de terugwedstrijden op 24 augustus 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
AC Milan Vlag van Italië 7 – 0 * Vlag van Macedonië FK Shkendija 6 – 0 1 – 0
FK Vardar Vlag van Macedonië 4 – 1 Vlag van Turkije Fenerbahçe 2 – 0 2 – 1
Ajax Vlag van Nederland 2 – 4 Vlag van Noorwegen Rosenborg BK 0 – 1 2 – 3
NK Osijek Vlag van Kroatië 2 – 2 (u) Vlag van Oostenrijk Austria Wien 1 – 2 1 – 0
FK Krasnodar Vlag van Rusland 4 – 4 (u) * Vlag van Servië Rode Ster Belgrado 3 – 2 1 – 2
SCR Altach Vlag van Oostenrijk 2 – 3 Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv 0 – 1 2 – 2
BATE Borisov Vlag van Wit-Rusland 3 – 2 Vlag van Oekraïne FC Oleksandria 1 – 1 2 – 1
Club Brugge Vlag van België 0 – 3 Vlag van Griekenland AEK Athene 0 – 0 0 – 3
Marítimo Vlag van Portugal 1 – 3 Vlag van Oekraïne Dynamo Kiev 0 – 0 1 – 3
Dinamo Zagreb Vlag van Kroatië 1 – 1 (u) Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë 1 – 1 0 – 0
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije 2 – 0 Vlag van Litouwen Sūduva Marijampolė 2 – 0 0 – 0
Panathinaikos Vlag van Griekenland 2 – 4 Vlag van Spanje Athletic Bilbao 2 – 3 0 – 1
Apollon Limasol Vlag van Cyprus 4 – 3 Vlag van Denemarken FC Midtjylland 3 – 2 1 – 1
NK Domžale Vlag van Slovenië 1 – 4 Vlag van Frankrijk Olympique Marseille 1 – 1 0 – 3
FK Partizan Vlag van Servië 4 – 0 Vlag van Hongarije Videoton FC 0 – 0 4 – 0
FH Hafnarfjörður Vlag van IJsland 3 – 5 Vlag van Portugal SC Braga 1 – 2 2 – 3
Everton Vlag van Engeland 3 – 1 Vlag van Kroatië Hajduk Split 2 – 0 1 – 1
FC Utrecht Vlag van Nederland 1 – 2 Vlag van Rusland Zenit Sint-Petersburg 1 – 0 0 – 2 (n.v.)
Legia Warschau Vlag van Polen 1 – 1 (u) Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol 1 – 1 0 – 0
FC Viitorul Vlag van Roemenië 1 – 7 Vlag van Oostenrijk Red Bull Salzburg 1 – 3 0 – 4
Viktoria Pilsen Vlag van Tsjechië 3 – 1 Vlag van Cyprus AEK Larnaca 3 – 1 0 – 0
PAOK Saloniki Vlag van Griekenland 3 – 3 (u) Vlag van Zweden Östersunds FK 3 – 1 0 – 2

Bijz.: * De wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Hoofdtoernooi[bewerken]

Groepsfase[bewerken]

De loting vond plaats op 25 augustus 2017. Een totaal van 48 teams werden verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep konden komen. De 48 teams bestonden uit 16 rechtstreeks geplaatste teams, 22 winnaars van de play-off ronde en 10 verliezers van de play-off ronde van de UEFA Champions League 2017/18.

Pot 1
Team Coeff.
Vlag van Engeland Arsenal 105.192
Vlag van Rusland Zenit Sint-Petersburg 87.106
Vlag van Frankrijk Olympique Lyon 68.833
Vlag van Oekraïne Dynamo Kiev 67.526
Vlag van Spanje Villarreal 64.999
Vlag van Spanje Athletic Bilbao 60.999
Vlag van Italië Lazio 56.666
Vlag van Italië AC Milan 47.666
Vlag van Tsjechië Viktoria Pilsen 40.635
Vlag van Oostenrijk Red Bull Salzburg 40.570
Vlag van Denemarken FC Kopenhagen 37.800
Vlag van Portugal SC Braga 37.366
Pot 2
Team Coeff.
Vlag van Roemenië Steaua Boekarest 35.370
Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets 34.175
Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov 29.475
Vlag van Engeland Everton 29.192
Vlag van Zwitserland BSC Young Boys 28.915
Vlag van Frankrijk Olympique Marseille 28.333
Vlag van Spanje Real Sociedad 27.499
Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv 23.375
Vlag van Rusland Lokomotiv Moskou 20.606
Vlag van Oostenrijk Austria Wien 17.070
Vlag van Duitsland Hertha BSC 16.899
Vlag van Frankrijk OGC Nice 16.833
Pot 3
Team Coeff.
Vlag van Kazachstan Astana FK 16.800
Vlag van Servië FK Partizan 16.075
Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim 15.899
Vlag van Duitsland FC Köln 15.899
Vlag van Kroatië HNK Rijeka 15.550
Vlag van Portugal Vitória 14.866
Vlag van Italië Atalanta Bergamo 14.666
Vlag van België Zulte Waregem 14.480
Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk 13.526
Vlag van Noorwegen Rosenborg BK 12.665
Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol 11.150
Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva 10.875
Pot 4
Team Coeff.
Vlag van Cyprus Apollon Limasol 10.710
Vlag van Turkije Istanbul Başakşehir 10.340
Vlag van Turkije Konyaspor 9.840
Vlag van Nederland Vitesse 9.212
Vlag van Tsjechië Slavia Praag 8.135
Vlag van Servië Rode Ster Belgrado 7.325
Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë 6.825
Vlag van Tsjechië Fastav Zlín 6.635
Vlag van Griekenland AEK Athene 6.580
Vlag van Zwitserland FC Lugano 6.415
Vlag van Macedonië FK Vardar 5.125
Vlag van Zweden Östersunds FK 3.945
Legenda kleuren in de tabellen
Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de knock-outfase.
Uitgeschakeld

Groep A[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Spanje Villarreal 6 3 2 1 10 6 +4 11
Vlag van Kazachstan Astana FK 6 3 1 2 10 7 +3 10
Vlag van Tsjechië Slavia Praag 6 2 2 2 6 6 0 8
Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1 8 -7 4

14 september 2017
19:00 uur
Villarreal Vlag van Spanje 3 – 1 Vlag van Kazachstan Astana FK Estadio de la Cerámica, Villarreal
Toeschouwers: 14.670
Scheidsrechter: Vlag van Servië Srđan Jovanović
Sansone Goal 16'
Bakambu Goal 75'
Tsjerysjev Goal 77'
Goal 68' Logvinenko

14 september 2017
19:00 uur
Slavia Praag Vlag van Tsjechië 1 – 0 Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 13.035
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Robert Schörgenhofer
Necid Goal 12'


28 september 2017
17:00 uur
Astana FK Vlag van Kazachstan 1 – 1 Vlag van Tsjechië Slavia Praag Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 17.215
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Andreas Ekberg
Tomasov Goal 43' Goal 19' Ngadeu-Ngadjui

28 september 2017
21:05 uur
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël 0 – 0 Vlag van Spanje Villarreal Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 11.865
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Craig Pawson


19 oktober 2017
17:00 uur
Astana FK Vlag van Kazachstan 4 – 0 Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 10.350
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Sergiej Bojko
Twumasi Goal 34' (pen.)Goal 43'
Kabananga Goal 48'Goal 53'

19 oktober 2017
21:05 uur
Villarreal Vlag van Spanje 2 – 2 Vlag van Tsjechië Slavia Praag Estadio de la Cerámica, Villarreal
Toeschouwers: 15.634
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Svein Oddvar Moen
Trigueros Goal 43'
Bacca Goal 45'
Goal 19' Necid
Goal 31' Danny


2 november 2017
19:00 uur
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël 0 – 1 Vlag van Kazachstan Astana FK Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 7.934
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Raczkowski
Goal 59' Twumasi

2 november 2017
19:00 uur
Slavia Praag Vlag van Tsjechië 0 – 2 Vlag van Spanje Villarreal Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 18.403
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Robert Madden
Goal 16' Bacca
Goal 90' (e.d.) Deli


23 november 2017
17:00 uur
Astana FK Vlag van Kazachstan 2 – 3 Vlag van Spanje Villarreal Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 29.800
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Gediminas Mažeika
Kabananga Goal 23'
Twumasi Goal 89'
Goal 41' Raba
Goal 66'Goal 84' Bakambu

23 november 2017
21:05 uur
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël 0 – 2 Vlag van Tsjechië Slavia Praag Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 6.874
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië István Kovács
Goal 45+2'Goal 55' Hušbauer


7 december 2017
19:00 uur
Villarreal Vlag van Spanje 0 – 1 Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv Estadio de la Cerámica, Villarreal
Toeschouwers: 12.613
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Mads-Kristoffer Kristoffersen
Goal 61' Blackman

7 december 2017
19:00 uur
Slavia Praag Vlag van Tsjechië 0 – 1 Vlag van Kazachstan Astana FK Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 14.198
Scheidsrechter: Vlag van Italië Davide Massa
Goal 39' Aničić

Groep B[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Oekraïne Dynamo Kiev 6 4 1 1 15 9 +6 13
Vlag van Servië FK Partizan 6 2 2 2 8 9 -1 8
Vlag van Zwitserland BSC Young Boys 6 1 3 2 7 8 -1 6
Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë 6 1 2 3 6 10 -4 5

14 september 2017
19:00 uur
Dynamo Kiev Vlag van Oekraïne 3 – 1 Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 24.893
Scheidsrechter: Vlag van België Bart Vertenten
Sydortsjoek Goal 47'
Júnior Moraes Goal 49'
Mbokani Goal 65' (pen.)
Goal 39' Muzaka

14 september 2017
19:00 uur
BSC Young Boys Vlag van Zwitserland 1 – 1 Vlag van Servië FK Partizan Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 13.004
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië István Kovács
Fassnacht Goal 14' Goal 11' Janković


28 september 2017
21:05 uur
FK Partizan Vlag van Servië 2 – 3 Vlag van Oekraïne Dynamo Kiev Partizanstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Svein Oddvar Moen
Ožegović Goal 35'
Tawamba Goal 43'
Goal 55'Goal 86' Júnior Moraes
Goal 69' Boejalskyj

28 september 2017
21:05 uur
Skënderbeu Korçë Vlag van Albanië 1 – 1 Vlag van Zwitserland BSC Young Boys Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 3.300
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Kevin Blom
Sowe Goal 66' Goal 73' Assalé


19 oktober 2017
21:05 uur
Skënderbeu Korçë Vlag van Albanië 0 – 0 Vlag van Servië FK Partizan Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 6.300
Scheidsrechter: Vlag van Polen Daniel Stefański

19 oktober 2017
21:05 uur
Dynamo Kiev Vlag van Oekraïne 2 – 2 Vlag van Zwitserland BSC Young Boys NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 21.789
Scheidsrechter: Vlag van Finland Mattias Gestranius
Mbokani Goal 35'
Morozyuk Goal 50'
Goal 18'Goal 40' Assalé
Kreeg geel in de 63e minuut Kreeg opnieuw geel in de 83e minuutWeggestuurd in de 83e minuut 63', 83' Sanogo


2 november 2017
19:00 uur
FK Partizan Vlag van Servië 2 – 0 Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë Partizanstadion, Belgrado
Toeschouwers: 12.659
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Carlos del Cerro Grande
Tošić Goal 40'
Tawamba Goal 67'

2 november 2017
19:00 uur
BSC Young Boys Vlag van Zwitserland 0 – 1 Vlag van Oekraïne Dynamo Kiev Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 10.077
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Tony Chapron
Goal 71' Boejalskyj


23 november 2017
21:05 uur
Skënderbeu Korçë Vlag van Albanië 3 – 2 Vlag van Oekraïne Dynamo Kiev Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Oliver Drachta
Lilaj Goal 19'
Adeniyi Goal 53'
Sowe Goal 57'
Goal 17' Tsyhankov
Goal 90+2' Rusyn

23 november 2017
21:05 uur
FK Partizan Vlag van Servië 2 – 1 Vlag van Zwitserland BSC Young Boys Partizanstadion, Belgrado
Toeschouwers: 20.568
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Tamás Bognár
Tawamba Goal 13'
Ožegović Goal 54'
Goal 26' Ngamaleu


7 december 2017
19:00 uur
Dynamo Kiev Vlag van Oekraïne 4 – 1 Vlag van Servië FK Partizan NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Gil
Morozyuk Goal 7'
Júnior Moraes Goal 29'Goal 32'Goal 79' (pen.)
Goal 45+5' (pen.) Jevtović

7 december 2017
19:00 uur
BSC Young Boys Vlag van Zwitserland 2 – 1 Vlag van Albanië Skënderbeu Korçë Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 8.023
Scheidsrechter: Vlag van Wales Simon Lee Evans
Hoarau Goal 56'
Assalé Goal 90+6'
Goal 52' Gavazaj

Groep C[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Portugal SC Braga 6 3 1 2 9 8 +1 10
Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets 6 2 3 1 7 5 +2 9
Vlag van Turkije Istanbul Başakşehir 6 2 2 2 7 8 -1 8
Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim 6 1 2 3 8 10 -2 5

14 september 2017
19:00 uur
TSG Hoffenheim Vlag van Duitsland 1 – 2 Vlag van Portugal SC Braga Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
Toeschouwers: 15.714
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Robert Madden
Wagner Goal 24' Goal 45+1' Teixeira
Goal 50' Sousa

14 september 2017
19:00 uur
Istanbul Başakşehir Vlag van Turkije 0 – 0 Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel
Toeschouwers: 6.804
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Stefan Johannesson


28 september 2017
21:05 uur
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije 2 – 1 Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 6.155
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Raczkowski
Djakov Goal 47'
Lukoki Goal 73'
Goal 3' Kadeřábek

28 september 2017
21:05 uur
SC Braga Vlag van Portugal 2 – 1 Vlag van Turkije Istanbul Başakşehir Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 10.376
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Matej Jug
Koka Goal 27'
Fransérgio Goal 90+1'
Goal 29' Belözoğlu


19 oktober 2017
21:05 uur
SC Braga Vlag van Portugal 0 – 2 Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 8.623
Scheidsrechter: Vlag van Italië Davide Massa
Goal 26' Moți
Goal 57' (e.d.) Raúl

19 oktober 2017
21:05 uur
TSG Hoffenheim Vlag van Duitsland 3 – 1 Vlag van Turkije Istanbul Başakşehir Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
Toeschouwers: 21.167
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Aleksej Jeskov
Hübner Goal 53'
Amiri Goal 60'
Schulz Goal 76'
Goal 90+4' Napoleoni


2 november 2017
19:00 uur
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije 1 – 1 Vlag van Portugal SC Braga Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 7.544
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Vladislav Bezborodov
Marcelinho Goal 69' Goal 83' Fransérgio

2 november 2017
19:00 uur
Istanbul Başakşehir Vlag van Turkije 1 – 1 Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel
Toeschouwers: 5.214
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Harald Lechner
Višća Goal 90+4' Goal 47' Grillitsch


23 november 2017
21:05 uur
SC Braga Vlag van Portugal 3 – 1 Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 10.054
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Andre Marriner
Goiano Goal 2'
Fransérgio Goal 82'Goal 90+4'
Goal 75' Uth
Weggestuurd in de 90+7e minuut 90+7' Schulz
Weggestuurd in de 90+7e minuut 90+7' Szalai

23 november 2017
21:05 uur
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije 1 – 2 Vlag van Turkije Istanbul Başakşehir Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 7.520
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Miroslav Zelinka
Marcelinho Goal 66' Goal 21' Višća
Goal 28' Frei


7 december 2017
19:00 uur
TSG Hoffenheim Vlag van Duitsland 1 – 1 Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
Toeschouwers: 7.814
Scheidsrechter: Vlag van Israël Orel Grinfeeld
Ochs Goal 26' Goal 63' Wanderson
Weggestuurd in de 84e minuut 84' Keșerü

7 december 2017
19:00 uur
Istanbul Başakşehir Vlag van Turkije 2 – 1 Vlag van Portugal SC Braga Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van Schotland John Beaton
Višća Goal 11'
Belözoğlu Goal 78' (pen.)
Goal 56' Raúl

Groep D[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Italië AC Milan 6 3 2 1 13 6 +7 11
Vlag van Griekenland AEK Athene 6 1 5 0 6 5 +1 8
Vlag van Kroatië HNK Rijeka 6 2 1 3 11 12 -1 7
Vlag van Oostenrijk Austria Wien 6 1 2 3 9 16 -7 5

14 september 2017
19:00
Austria Wien Vlag van Oostenrijk 1 – 5 Vlag van Italië AC Milan Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 31.409
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Serdar Gözübüyük
Borković Goal 47' Goal 7' Çalhanoğlu
Goal 10'Goal 20'Goal 56' Silva
Goal 63' Suso

14 september 2017
19:00 uur
HNK Rijeka Vlag van Kroatië 1 – 2 Vlag van Griekenland AEK Athene Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 5.932
Scheidsrechter: Vlag van Schotland John Beaton
Elez Goal 29' Goal 16' Mantalos
Goal 62' Christodoulopoulos


28 september 2017
21:05 uur
AEK Athene Vlag van Griekenland 2 – 2 Vlag van Oostenrijk Austria Wien Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 16.954
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Gil
Livaja Goal 29'Goal 90+1' Goal 16' Monschein
Goal 62' Tajouri

28 september 2017
21:05 uur
AC Milan Vlag van Italië 3 – 2 Vlag van Kroatië HNK Rijeka Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 23.917
Scheidsrechter: Vlag van Israël Orel Grinfeeld
Silva Goal 15'
Musacchio Goal 54'
Crutone Goal 90+5'
Goal 85' Acosty
Goal 90+1' (pen.) Elez


19 oktober 2017
21:05 uur
AC Milan Vlag van Italië 0 – 0 Vlag van Griekenland AEK Athene Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 20.812
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Andreas Ekberg

19 oktober 2017
21:05 uur
Austria Wien Vlag van Oostenrijk 1 – 3 Vlag van Kroatië HNK Rijeka Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 20.690
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
Friesenbichler Goal 90+1' Goal 22'Goal 32' Gavranović
Goal 90+3' Kvržić


2 november 2017
19:00 uur
AEK Athene Vlag van Griekenland 0 – 0 Vlag van Italië AC Milan Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 40.538
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Jorge Sousa

2 november 2017
19:00 uur
HNK Rijeka Vlag van Kroatië 1 – 4 Vlag van Oostenrijk Austria Wien Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 7.912
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Jakob Kehlet
Pavičić Goal 62'
Mišić Weggestuurd in de 73e minuut 73'
Goal 42'Goal 63' Prokop
Goal 74' Serbest
Goal 84' Monschein


23 november 2017
21:05 uur
AC Milan Vlag van Italië 5 – 1 Vlag van Oostenrijk Austria Wien Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 17.932
Scheidsrechter: Vlag van Letland Andris Treimanis
Rodríguez Goal 28'
Silva Goal 37'Goal 71'
Crutone Goal 43'Goal 90+4'
Goal 22' Monschein

23 november 2017
21:05 uur
AEK Athene Vlag van Griekenland 2 – 2 Vlag van Kroatië HNK Rijeka Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 17.100
Scheidsrechter: Vlag van Finland Mattias Gestranius
Araujo Goal 45+3'
Christodoulopoulos Goal 56'
Goal 9'Goal 27' Gorgon


7 december 2017
19:00 uur
Austria Wien Vlag van Oostenrijk 0 – 0 Vlag van Griekenland AEK Athene Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 23.133
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Craig Pawson

7 december 2017
19:00 uur
HNK Rijeka Vlag van Kroatië 2 – 0 Vlag van Italië AC Milan Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 8.021
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije István Vad
Puljić Goal 8'
Gavranović Goal 48'

Groep E[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Italië Atalanta Bergamo 6 4 2 0 14 4 +10 14
Vlag van Frankrijk Olympique Lyon 6 3 2 1 11 4 +7 11
Vlag van Engeland Everton 6 1 1 4 7 15 -8 4
Vlag van Cyprus Apollon Limasol 6 0 3 3 5 14 -9 3

14 september 2017
19:00 uur
Atalanta Bergamo Vlag van Italië 3 – 0 Vlag van Engeland Everton MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 14.490
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Vladislav Bezborodov
Masiello Goal 27'
Gómez Goal 41'
Cristante Goal 44'

14 september 2017
19:00 uur
Apollon Limasol Vlag van Cyprus 1 – 1 Vlag van Frankrijk Olympique Lyon New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 5.134
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Miroslav Zelinka
Sardinero Goal 90+3' Goal 53' (pen.) Depay


28 september 2017
21:05 uur
Olympique Lyon Vlag van Frankrijk 1 – 1 Vlag van Italië Atalanta Bergamo Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu
Toeschouwers: 27.715
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Daniel Siebert
Traoré Goal 45+1' Goal 58' Gómez

28 september 2017
21:05 uur
Everton Vlag van Engeland 2 – 2 Vlag van Cyprus Apollon Limasol Goodison Park, Liverpool
Toeschouwers: 27.034
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Tamás Bognár
Rooney Goal 22'
Vlašić Goal 67'
Goal 13' Sardinero
Weggestuurd in de 87e minuut 87' Roberge
Goal 89' Yuste Cantón


19 oktober 2017
21:05 uur
Everton Vlag van Engeland 1 – 2 Vlag van Frankrijk Olympique Lyon Goodison Park, Liverpool
Toeschouwers: 27.159
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Bas Nijhuis
Williams Goal 70' Goal 7' (pen.) Fekir
Goal 76' Traoré

19 oktober 2017
21:05 uur
Atalanta Bergamo Vlag van Italië 3 – 1 Vlag van Cyprus Apollon Limasol MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 13.803
Scheidsrechter: Vlag van Bulgarije Georgi Kabakov
Iličić Goal 12'
Petagna Goal 65'
Freuler Goal 67'
Goal 60' Schembri


2 november 2017
19:00 uur
Olympique Lyon Vlag van Frankrijk 3 – 0 Vlag van Engeland Everton Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu
Toeschouwers: 48.103
Scheidsrechter: Vlag van Israël Orel Grinfeeld
Traoré Goal 69'
Aouar Goal 77'
Depay Goal 89'
Kreeg geel in de 58e minuut Kreeg opnieuw geel in de 81e minuutWeggestuurd in de 81e minuut 58', 81' Schneiderlin

2 november 2017
19:00 uur
Apollon Limasol Vlag van Cyprus 1 – 1 Vlag van Italië Atalanta Bergamo New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 5.658
Scheidsrechter: Vlag van Letland Andris Treimanis
Zelaya Goal 90+5' Goal 36' (pen.) Iličić


23 november 2017
21:05 uur
Everton Vlag van Engeland 1 – 5 Vlag van Italië Atalanta Bergamo Goodison Park, Liverpool
Toeschouwers: 17.431
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Jakob Kehlet
Ramírez Goal 72' Goal 13'Goal 65' Cristante
Goal 87' Gosens
Goal 89'Goal 90+5' Cornelius

23 november 2017
21:05 uur
Olympique Lyon Vlag van Frankrijk 4 – 0 Vlag van Cyprus Apollon Limasol Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu
Toeschouwers: 26.972
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Raczkowski
Diakhaby Goal 30'
Fekir Goal 33'
Mariano Goal 68'
Maolida Goal 90+1'


7 december 2017
19:00 uur
Atalanta Bergamo Vlag van Italië 1 – 0 Vlag van Frankrijk Olympique Lyon MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 14.500
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Aleksej Jeskov
Petagna Goal 11'

7 december 2017
19:00 uur
Apollon Limasol Vlag van Cyprus 0 – 3 Vlag van Engeland Everton New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van België Sébastien Delferière
Goal 22'Goal 28' Lookman
Goal 88' Vlašić

Groep F[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Rusland Lokomotiv Moskou 6 3 2 1 9 4 +5 11
Vlag van Denemarken FC Kopenhagen 6 2 3 1 7 3 +4 9
Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol 6 2 3 1 4 4 0 9
Vlag van Tsjechië Fastav Zlín 6 0 2 4 1 10 -9 2

14 september 2017
19:00 uur
Fastav Zlín Vlag van Tsjechië 0 – 0 Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 4.499
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Andrew Dallas

14 september 2017
19:00 uur
FC Kopenhagen Vlag van Denemarken 0 – 0 Vlag van Rusland Lokomotiv Moskou Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 17.285
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Hüseyin Göçek


28 september 2017
21:05 uur
Lokomotiv Moskou Vlag van Rusland 3 – 0 Vlag van Tsjechië Fastav Zlín Lokomotivstadion, Moskou
Toeschouwers: 10.065
Scheidsrechter: Vlag van Wales Simon Lee Evans
Fernandes Goal 3' (pen.)Goal 7'Goal 18'

28 september 2017
21:05 uur
Sheriff Tiraspol Vlag van Moldavië 0 – 0 Vlag van Denemarken FC Kopenhagen Sheriffstadion, Tiraspol
Toeschouwers: 5.070
Scheidsrechter: Vlag van Malta Clayton Pisani


19 oktober 2017
21:05 uur
Sheriff Tiraspol Vlag van Moldavië 1 – 1 Vlag van Rusland Lokomotiv Moskou Sheriffstadion, Tiraspol
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije István Vad
Badibanga Goal 32' Goal 18' An. Mirantsjoek

19 oktober 2017
21:05 uur
Fastav Zlín Vlag van Tsjechië 1 – 1 Vlag van Denemarken FC Kopenhagen Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 6.245
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Oliver Drachta
Diop Goal 12' Goal 20' Ankersen


2 november 2017
19:00 uur
Lokomotiv Moskou Vlag van Rusland 1 – 2 Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol Lokomotivstadion, Moskou
Toeschouwers: 10.118
Scheidsrechter: Vlag van België Sébastien Delferière
Farfán Goal 27' Goal 42' Badibanga
Goal 59' Brezovec

2 november 2017
19:00 uur
FC Kopenhagen Vlag van Denemarken 3 – 0 Vlag van Tsjechië Fastav Zlín Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 16.189
Scheidsrechter: Vlag van Montenegro Nikola Dabanović
Lüftner Goal 41'
Verbič Goal 50'Goal 90+3'


23 november 2017
19:00 uur
Lokomotiv Moskou Vlag van Rusland 2 – 1 Vlag van Denemarken FC Kopenhagen Lokomotivstadion, Moskou
Toeschouwers: 10.696
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Xavier Estrada
Farfán Goal 18'Goal 52' Goal 32' Verbič

23 november 2017
21:05 uur
Sheriff Tiraspol Vlag van Moldavië 1 – 0 Vlag van Tsjechië Fastav Zlín Sheriffstadion, Tiraspol
Toeschouwers: 5.485
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Ola Hobber Nilsen
Jairo Goal 12'


7 december 2017
19:00 uur
Fastav Zlín Vlag van Tsjechië 0 – 2 Vlag van Rusland Lokomotiv Moskou Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 4.682
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Mete Kalkavan
Gajić Kreeg geel in de 53e minuut Kreeg opnieuw geel in de 58e minuutWeggestuurd in de 58e minuut 53', 58' Goal 71' Al. Mirantsjoek
Goal 76' Farfán

7 december 2017
19:00 uur
FC Kopenhagen Vlag van Denemarken 2 – 0 Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 14.246
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Serdar Gözübüyük
Sotiriou Goal 57'
Lüftner Goal 60'
Weggestuurd in de 71e minuut 71' Jairo

Groep G[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Tsjechië Viktoria Pilsen 6 4 0 2 13 8 +5 12
Vlag van Roemenië Steaua Boekarest 6 3 1 2 9 7 +2 10
Vlag van Zwitserland FC Lugano 6 3 0 3 9 11 -2 9
Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva 6 1 1 4 5 10 -5 4

14 september 2017
21:05 uur
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël 2 – 1 Vlag van Zwitserland FC Lugano Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: 14.752
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Tony Chapron
Einbinder Goal 2'
Tzedek Goal 60' (pen.)
Goal 67' (e.d.) Tzedek

14 september 2017
21:05 uur
Steaua Boekarest Vlag van Roemenië 3 – 0 Vlag van Tsjechië Viktoria Pilsen Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 20.714
Scheidsrechter: Vlag van Letland Andris Treimanis
Budescu Goal 21' (pen.)Goal 44'
Alibec Goal 72'


28 september 2017
19:00 uur
Viktoria Pilsen Vlag van Tsjechië 3 – 1 Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 10.314
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije István Vad
Petržela Goal 30'
Kopic Goal 77'
Bakoš Goal 90'
Goal 70' Nwakaeme

28 september 2017
19:00 uur
FC Lugano Vlag van Zwitserland 1 – 2 Vlag van Roemenië Steaua Boekarest Swissporarena, Luzern
Toeschouwers: 2.680
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Sergiej Bojko
Bottani Goal 15' Goal 59' Budescu
Goal 65' Morais


19 oktober 2017
19:00 uur
FC Lugano Vlag van Zwitserland 3 – 2 Vlag van Tsjechië Viktoria Pilsen Swissporarena, Luzern
Toeschouwers: 2.530
Scheidsrechter: Vlag van Servië Srđan Jovanović
Bottani Goal 64'
Carlinhos Jr. Goal 70'
Gerndt Goal 89'
Goal 77' Krmenčík
Goal 90+1' Bakoš

19 oktober 2017
19:00 uur
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël 1 – 2 Vlag van Roemenië Steaua Boekarest Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: 15.117
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Kevin Blom
Cuenca Goal 64' Goal 71'Goal 76' Gnohéré


2 november 2017
21:05 uur
Viktoria Pilsen Vlag van Tsjechië 4 – 1 Vlag van Zwitserland FC Lugano Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 9.483
Scheidsrechter: Vlag van België Jonathan Lardot
Krmenčík Goal 5'Goal 20'
Hořava Goal 45+1'
Čermák Goal 57'
Goal 16' Mariani

2 november 2017
21:05 uur
Steaua Boekarest Vlag van Roemenië 1 – 1 Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 27.134
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Halis Özkahya
Coman Goal 32' Goal 38' Sahar


23 november 2017
19:00 uur
FC Lugano Vlag van Zwitserland 1 – 0 Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva Swissporarena, Luzern
Toeschouwers: 3.011
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Harald Lechner
Carlinhos Júnior Goal 51'

23 november 2017
19:00 uur
Viktoria Pilsen Vlag van Tsjechië 2 – 0 Vlag van Roemenië Steaua Boekarest Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 10.197
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Ivan Bebek
Petržela Goal 50'
Kopic Goal 77'


7 december 2017
21:05 uur
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël 0 – 2 Vlag van Tsjechië Viktoria Pilsen Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van Macedonië Aleksandar Stavrev
Goal 30' Hejda
Goal 84' Hořava

7 december 2017
21:05 uur
Steaua Boekarest Vlag van Roemenië 1 – 2 Vlag van Zwitserland FC Lugano Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van Montenegro Nikola Dabanović
Gnohéré Goal 61' Goal 4' Daprelà
Goal 33' Vécsei

Groep H[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Engeland Arsenal 6 4 1 1 14 4 +10 13
Vlag van Servië Rode Ster Belgrado 6 2 3 1 3 2 +1 9
Vlag van Duitsland FC Köln 6 2 0 4 7 8 -1 6
Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov 6 1 2 3 6 16 -10 5

14 september 2017
21:05 uur
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië 1 – 1 Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 40.284
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Jevhen Aranovsky
Radonjić Goal 54' Goal 72' Signevitsj

14 september 2017
22:05 uur
Arsenal Vlag van Engeland 3 – 1 Vlag van Duitsland FC Köln Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 59.359
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Xavier Estrada
Kolašinac Goal 49'
Sánchez Goal 67'
Bellerín Goal 82'
Goal 9' Córdoba


28 september 2017
19:00 uur
FC Köln Vlag van Duitsland 0 – 1 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado RheinEnergieStadion, Keulen
Toeschouwers: 45.300
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Bas Nijhuis
Goal 31' Boakye

28 september 2017
19:00 uur
BATE Borisov Vlag van Wit-Rusland 2 – 4 Vlag van Engeland Arsenal Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 13.100
Scheidsrechter: Vlag van Polen Daniel Stefański
Ivanić Goal 29'
Gordeichuk Goal 68'
Goal 10'Goal 24' Walcott
Goal 26' Holding
Goal 50' (pen.) Giroud


19 oktober 2017
19:00 uur
BATE Borisov Vlag van Wit-Rusland 1 – 0 Vlag van Duitsland FC Köln Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 11.783
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Hüseyin Göçek
Rios Goal 56'

19 oktober 2017
19:00 uur
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië 0 – 1 Vlag van Engeland Arsenal Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 50.327
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Benoît Bastien
Rodić Kreeg geel in de 33e minuut Kreeg opnieuw geel in de 81e minuutWeggestuurd in de 81e minuut 33', 81' Goal 86' Giroud


2 november 2017
21:05 uur
FC Köln Vlag van Duitsland 5 – 2 Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov RheinEnergieStadion, Keulen
Toeschouwers: 45.200
Scheidsrechter: Vlag van Macedonië Aleksandar Stavrev
Zoller Goal 17'
Osako Goal 55'Goal 83'
Guirassy Goal 64'
Jojić Goal 90+1'
Goal 32' Milunović
Goal 34' Signevitsj

2 november 2017
21:05 uur
Arsenal Vlag van Engeland 0 – 0 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 58.285
Scheidsrechter: Vlag van Italië Luca Banti


23 november 2017
19:00 uur
BATE Borisov Vlag van Wit-Rusland 0 – 0 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: Vlag van Noorwegen Svein Oddvar Moen

23 november 2017
19:00 uur
FC Köln Vlag van Duitsland 1 – 0 Vlag van Engeland Arsenal RheinEnergieStadion, Keulen
Toeschouwers: 45.300
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Vladislav Bezborodov
Guirassy Goal 63' (pen.)


7 december 2017
21:05 uur
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië 1 – 0 Vlag van Duitsland FC Köln Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 51.364
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Robert Madden
Srnić Goal 23'

7 december 2017
21:05 uur
Arsenal Vlag van Engeland 6 – 0 Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 54.648
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Robert Schörgenhofer
Debuchy Goal 12'
Walcott Goal 38'
Wilshere Goal 44'
Poljakov Goal 53' (e.d.)
Giroud Goal 65' (pen.)
Elneny Goal 75'

Groep I[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Oostenrijk Red Bull Salzburg 6 3 3 0 7 1 +6 12
Vlag van Frankrijk Olympique Marseille 6 2 2 2 4 4 0 8
Vlag van Turkije Konyaspor 6 1 3 2 4 6 -2 6
Vlag van Portugal Vitória 6 1 2 3 5 9 -4 5

14 september 2017
21:05 uur
Olympique Marseille Vlag van Frankrijk 1 – 0 Vlag van Turkije Konyaspor Stade Vélodrome, Marseille
Toeschouwers: 8.649
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Gediminas Mažeika
Rami Goal 48'

14 september 2017
21:05 uur
Vitória Vlag van Portugal 1 – 1 Vlag van Oostenrijk Red Bull Salzburg Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 13.972
Scheidsrechter: Vlag van Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Henrique Goal 25' Goal 45' Berisha


28 september 2017
19:00 uur
Red Bull Salzburg Vlag van Oostenrijk 1 – 0 Vlag van Frankrijk Olympique Marseille Red Bull Arena, Wals-Siezenheim
Toeschouwers: 11.832
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Ivan Bebek
Dabour Goal 74'

28 september 2017
19:00 uur
Konyaspor Vlag van Turkije 2 – 1 Vlag van Portugal Vitória Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 21.116
Scheidsrechter: Vlag van Macedonië Aleksandar Stavrev
Araz Goal 25'
Milošević Goal 49'
Goal 75' Hurtado


19 oktober 2017
19:00 uur
Konyaspor Vlag van Turkije 0 – 2 Vlag van Oostenrijk Red Bull Salzburg Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 23.354
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Craig Pawson
Goal 6' Gumbrandsen
Goal 81' Dabour

19 oktober 2017
19:00 uur
Olympique Marseille Vlag van Frankrijk 2 – 1 Vlag van Portugal Vitória Stade Vélodrome, Marseille
Toeschouwers: 13.359
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Stefan Johannesson
Ocampos Goal 29'
Lopez Goal 77'
Goal 18' Rafael Martins


2 november 2017
21:05 uur
Red Bull Salzburg Vlag van Oostenrijk 0 – 0 Vlag van Turkije Konyaspor Red Bull Arena, Wals-Siezenheim
Toeschouwers: 8.773
Scheidsrechter: Vlag van Italië Paolo Mazzoleni

2 november 2017
21:05 uur
Vitória Vlag van Portugal 1 – 0 Vlag van Frankrijk Olympique Marseille Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 14.181
Scheidsrechter: Vlag van Hongarije Tamás Bognár
Hurtado Goal 81' Kreeg geel in de 57e minuut Kreeg opnieuw geel in de 88e minuutWeggestuurd in de 88e minuut 57', 88' Kamara


23 november 2017
19:00 uur
Konyaspor Vlag van Turkije 1 – 1 Vlag van Frankrijk Olympique Marseille Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 18.000
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Sergej Karasjov
Skubic Goal 83' (pen.) Weggestuurd in de 81e minuut 81' Amavi
Goal 90+4' (e.d.) Moke

23 november 2017
19:00 uur
Red Bull Salzburg Vlag van Oostenrijk 3 – 0 Vlag van Portugal Vitória Red Bull Arena, Wals-Siezenheim
Toeschouwers: 6.474
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Andrew Dallas
Dabour Goal 27'
Ulmer Goal 45+2'
Hwang Goal 68'


7 december 2017
21:05 uur
Olympique Marseille Vlag van Frankrijk 0 – 0 Vlag van Oostenrijk Red Bull Salzburg Stade Vélodrome, Marseille
Toeschouwers: 23.865
Scheidsrechter: Vlag van Wit-Rusland Aleksej Koelbakov

7 december 2017
21:05 uur
Vitória Vlag van Portugal 1 – 1 Vlag van Turkije Konyaspor Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Daniel Siebert
Turan Goal 78' (e.d.) Goal 16' Bourabia

Groep J[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Spanje Athletic Bilbao 6 3 2 1 8 5 +3 11
Vlag van Zweden Östersunds FK 6 3 2 1 8 4 +4 11
Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk 6 2 0 4 3 9 -6 6
Vlag van Duitsland Hertha BSC 6 1 2 3 6 7 -1 5

14 september 2017
21:05 uur
Zorja Loehansk Vlag van Oekraïne 0 – 2 Vlag van Zweden Östersunds FK Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 5.097
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Stephan Klossner
Goal 50' Ghoddos
Goal 90+4' Gero

14 september 2017
21:05 uur
Hertha BSC Vlag van Duitsland 0 – 0 Vlag van Spanje Athletic Bilbao Olympiastadion, Berlijn
Toeschouwers: 28.832
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Ivan Kružliak


28 september 2017
19:00 uur
Athletic Bilbao Vlag van Spanje 0 – 1 Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk San Mamés, Bilbao
Toeschouwers: 32.462
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Halis Özkahya
Goal 27' Kharatin

28 september 2017
19:00 uur
Östersunds FK Vlag van Zweden 1 – 0 Vlag van Duitsland Hertha BSC Jämtkraft Arena, Östersund
Toeschouwers: 8.009
Scheidsrechter: Vlag van Italië Luca Banti
Nouri Goal 24' (pen.)


19 oktober 2017
19:00 uur
Östersunds FK Vlag van Zweden 2 – 2 Vlag van Spanje Athletic Bilbao Jämtkraft Arena, Östersund
Toeschouwers: 7.870
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië István Kovács
Gero Goal 53'
Edwards Goal 65'
Goal 15' Aduriz
Goal 90' Williams

19 oktober 2017
19:00 uur
Zorja Loehansk Vlag van Oekraïne 2 – 1 Vlag van Duitsland Hertha BSC Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 9.521
Scheidsrechter: Vlag van Israël Liran Liany
Silas Goal 43'
Svatok Goal 80'
Goal 57' Selke


2 november 2017
21:05 uur
Athletic Bilbao Vlag van Spanje 1 – 0 Vlag van Zweden Östersunds FK San Mamés, Bilbao
Toeschouwers: 32.354
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Gil
Aduriz Goal 71'
Núñez Kreeg geel in de 68e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90e minuutWeggestuurd in de 90e minuut 68', 90'

2 november 2017
21:05 uur
Hertha BSC Vlag van Duitsland 2 – 0 Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk Olympiastadion, Berlijn
Toeschouwers: 20.358
Scheidsrechter: Vlag van Schotland John Beaton
Selke Goal 17'Goal 74'


23 november 2017
19:00 uur
Östersunds FK Vlag van Zweden 2 – 0 Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk Jämtkraft Arena, Östersund
Toeschouwers: 7.754
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Kevin Blom
Hrechyshkin Goal 41' (e.d.)
Ghoddos Goal 79'

23 november 2017
19:00 uur
Athletic Bilbao Vlag van Spanje 3 – 2 Vlag van Duitsland Hertha BSC San Mamés, Bilbao
Toeschouwers: 38.928
Scheidsrechter: Vlag van Italië Paolo Tagliavento
Aduriz Goal 36' (pen.)Goal 67' (pen.)
Williams Goal 83'
Goal 27' Leckie
Goal 37' Selke


7 december 2017
21:05 uur
Zorja Loehansk Vlag van Oekraïne 0 – 2 Vlag van Spanje Athletic Bilbao Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Ruddy Buquet
Goal 71' Aduriz
Goal 87' García

7 december 2017
21:05 uur
Hertha BSC Vlag van Duitsland 1 – 1 Vlag van Zweden Östersunds FK Olympiastadion, Berlijn
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Tiago Martins
Pekarík Goal 62' Goal 59' Papagiannopoulos

Groep K[bewerken]

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Vlag van Italië Lazio 6 4 1 1 12 7 +5 13
Vlag van Frankrijk OGC Nice 6 3 0 3 12 7 +5 9
Vlag van België Zulte Waregem 6 2 1 3 8 13 -5 7
Vlag van Nederland Vitesse 6 1 2 3 5 10 -5 5

14 september 2017
21:05 uur
Zulte Waregem Vlag van België 1 – 5 Vlag van Frankrijk OGC Nice Regenboogstadion, Waregem
Toeschouwers: 9.072
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Ali Palabıyık
Leya Iseka Goal 46' Goal 16'Goal 20' Pléa
Goal 28' Dante
Goal 69' Saint-Maximin
Goal 74' Balotelli

14 september 2017
21:05 uur
Vitesse Vlag van Nederland 2 – 3 Vlag van Italië Lazio GelreDome, Arnhem
Toeschouwers: 19.867
Scheidsrechter: Vlag van Israël Liran Liany
Matavž Goal 33'
Linssen Goal 57'
Goal 51' Parolo
Goal 67' Immobile
Goal 75' Murgia


28 september 2017
19:00 uur
Lazio Vlag van Italië 2 – 0 Vlag van België Zulte Waregem Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 300
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Harald Lechner
Caicedo Goal 19'
Immobile Goal 90+1'

28 september 2017
19:00 uur
OGC Nice Vlag van Frankrijk 3 – 0 Vlag van Nederland Vitesse Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 15.006
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Aleksej Jeskov
Pléa Goal 17'Goal 83'
Saint-Maximin Goal 45+1'


19 oktober 2017
19:00 uur
OGC Nice Vlag van Frankrijk 1 – 3 Vlag van Italië Lazio Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 21.386
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Craig Thomson
Balotelli Goal 5' Goal 6' Caicedo
Goal 66'Goal 90' Milinković-Savić

19 oktober 2017
19:00 uur
Zulte Waregem Vlag van België 1 – 1 Vlag van Nederland Vitesse Regenboogstadion, Waregem
Toeschouwers: 9.488
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Ivan Bebek
Kasjia Goal 24' (e.d.) Goal 28' Bruns


2 november 2017
21:05 uur
Lazio Vlag van Italië 1 – 0 Vlag van Frankrijk OGC Nice