UEFA Europa League 2020/21

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Actuele gebeurtenis In dit artikel wordt een actuele sportgebeurtenis beschreven.
De informatie op deze pagina kan daardoor snel veranderen.
UEFA Europa League 2020/2021
Stadion Energa Gdańsk in Gdańsk
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2020/2021
Wedstrijden 24
Doelpunten 73  (3,04 per wedstrijd)
Toeschouwers 30.424  (1.268 per wedstrijd)
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
158+55 (totaal) (van 55 associaties)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen Vlag van Spanje Sevilla FC (6e titel)
Recordtitelhouder Vlag van Spanje Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
Vlag van FIFA:
Vanaf 2021: WK clubs (Laatste vier winnaars)
Vlag van Europa:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Actuele editie Europa League 2020/21
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

De UEFA Europa League 2020/2021 is het 50ste seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA en het twaalfde seizoen onder deze naam. Sevilla FC is titelhouder.

De finale wordt gespeeld in het Stadion Energa Gdańsk in Gdańsk, Polen. Het stadion was oorspronkelijk aangewezen om de finale van de UEFA Europa League 2020 te organiseren, maar dit werd verplaatst vanwege de COVID-19-pandemie in 2020.[1] De winnaar van de UEFA Europa League 2020/21 kwalificeert zich automatisch voor de groepsfase van de UEFA Champions League 2021/22 en speelt tegen de winnaar van de UEFA Champions League 2020/21 in de UEFA Super Cup 2021.

Als titelhouder van de Europa League kwalificeerde Sevilla FC zich voor de groepsfase van de UEFA Champions League 2020/21, hoewel ze zich al hadden gekwalificeerd via de Spaanse competitie. Ze kunnen hun titel niet verdedigen tenzij ze als derde eindigen in de groepsfase van de Champions League en worden overgeplaatst naar de Europa League.

Opzet[bewerken | brontekst bewerken]

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeerde zich voor de groepsfase van de Champions League.
  • Alle bonden hadden een maximum van drie teams die mochten deelnemen aan de Europa League.
  • 16 teams (uit de top 12 van de ranking) kwalificeerden zich rechtstreeks voor de groepsfase, de overige 32 teams stroomden in vanuit de play-offs.

Algemene info[bewerken | brontekst bewerken]

Deelnemers per land[bewerken | brontekst bewerken]

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden deed mee aan deze editie van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalde hoeveel teams ieder land mocht afvaardigen:

  • Van de bonden 1-51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeerden zich drie teams.
  • Van de bonden 52-54 kwalificeerden zich twee teams.

Ranking[bewerken | brontekst bewerken]

De verdeling ging op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij werd gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2014/15 tot en met 2018/19.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1 Vlag van Spanje Spanje 103.569 3
2 Vlag van Engeland Engeland 85.462
3 Vlag van Italië Italië 74.725
4 Vlag van Duitsland Duitsland 71.927
5 Vlag van Frankrijk Frankrijk 58.498
6 Vlag van Rusland Rusland 50.549
7 Vlag van Portugal Portugal 48.232
8 Vlag van België België 39.900
9 Vlag van Oekraïne Oekraïne 38.900
10 Vlag van Turkije Turkije 34.600 +1(CL)
11 Vlag van Nederland Nederland 32.433
12 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 31.250
13 Vlag van Tsjechië Tsjechië 28.675 +1(CL)
14 Vlag van Griekenland Griekenland 27.600
15 Vlag van Kroatië Kroatië 27.375 +1(CL)
16 Vlag van Denemarken Denemarken 27.025
17 Vlag van Zwitserland Zwitserland 26.900
18 Vlag van Cyprus Cyprus 24.925
19 Vlag van Servië Servië 22.250
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20 Vlag van Schotland Schotland 22.125 3 +1(CL)
21 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland 21.875
22 Vlag van Zweden Zweden 20.900 +1(CL)
23 Vlag van Noorwegen Noorwegen 20.200
24 Vlag van Kazachstan Kazachstan 19.250 +1(CL)
25 Vlag van Polen Polen 19.250 +1(CL)
26 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan 19.000
27 Vlag van Israël Israël 18.625
28 Vlag van Bulgarije Bulgarije 17.500 +1(CL)
29 Vlag van Roemenië Roemenië 15.950 +1(CL)
30 Vlag van Slowakije Slowakije 15.625 +1(CL)
31 Vlag van Slovenië Slovenië 15.000 +1(CL)
32 Vlag van Liechtenstein Liechtenstein 13.500 1
33 Vlag van Hongarije Hongarije 10.500 3
34 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië 8.000 +1(CL)
35 Vlag van Moldavië Moldavië 7.750 +1(CL)
36 Vlag van Albanië Albanië 7.500 +1(CL)
37 Vlag van Ierland Ierland 7.450 +1(CL)
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38 Vlag van Finland Finland 7.275 3 +1(CL)
39 Vlag van IJsland IJsland 7.250 +1(CL)
40 Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina 7.125 +1(CL)
41 Vlag van Litouwen Litouwen 6.750 +1(CL)
42 Vlag van Letland Letland 5.625 +1(CL)
43 Vlag van Luxemburg Luxemburg 5.500 +1(CL)
44 Vlag van Armenië Armenië 5.250 +1(CL)
45 Vlag van Malta Malta 5.125 +1(CL)
46 Vlag van Estland Estland 5.000 +1(CL)
47 Vlag van Georgië Georgië 4.750 +1(CL)
48 Vlag van Wales Wales 4.125 +1(CL)
49 Vlag van Montenegro Montenegro 4.125 +1(CL)
50 Vlag van Faeröer Faeröer 4.000 +1(CL)
51 Vlag van Gibraltar Gibraltar 4.000 2 +1(CL)
52 De Ulster Banner Noord-Ierland 3.875 +1(CL)
53 Vlag van Kosovo Kosovo 2.500 +1(CL)
54 Vlag van Andorra Andorra 1.831 +1(CL)
55 Vlag van San Marino San Marino 0.666 +1(CL)

Data lotingen[bewerken | brontekst bewerken]

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, vonden plaats in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase vindt plaats in Athene.

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Voorronde 9 augustus 2020 20 augustus 2020
Eerste kwalificatieronde 10 augustus 2020 27 augustus 2020
Tweede kwalificatieronde 31 augustus 2020 17 september 2020
Derde kwalificatieronde 1 september 2020 24 september 2020
Play-off Play-offronde 18 september 2020 1 oktober 2020
Groepsfase Wedstrijddag 1 2 oktober 2020 22 oktober 2020
Wedstrijddag 2 29 oktober 2020
Wedstrijddag 3 5 november 2020
Wedstrijddag 4 26 november 2020
Wedstrijddag 5 3 december 2020
Wedstrijddag 6 10 december 2020
Knock-outfase 1/16 finales 14 december 2020 18 februari 2021 25 februari 2021
1/8 finales 26 februari 2021 11 maart 2021 18 maart 2021
1/4 finales 19 maart 2021 8 april 2021 15 april 2021
1/2 finales 29 april 2021 6 mei 2021
Finale 26 mei 2021 in het Stadion Energa Gdańsk in Gdańsk, Polen.

Teams[bewerken | brontekst bewerken]

Onderstaande tabel geeft deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club minimaal instroomden.

Zestiende finales
(CL) (CL) (CL) (CL)
(CL) (CL) (CL) (CL)
Groepsfase
Vlag van Spanje Villarreal CF Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim Vlag van België Antwerp FC Vlag van Tsjechië Slavia Praag (CL PO)
Vlag van Spanje Real Sociedad Vlag van Frankrijk Lille OSC Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk Vlag van Tsjechië Sparta Praag
Vlag van Engeland Arsenal FC Vlag van Frankrijk OGC Nice Vlag van Turkije Sivasspor Vlag van Griekenland PAOK Saloniki (CL PO)
Vlag van Engeland Leicester City Vlag van Rusland CSKA Moskou Vlag van Nederland AZ (CL Q3) Vlag van Cyprus Omonia Nicosia (CL PO)
Vlag van Italië SSC Napoli Vlag van Portugal SL Benfica (CL Q3) Vlag van Nederland Feyenoord Vlag van Noorwegen Molde FK (CL PO)
Vlag van Italië AS Roma Vlag van Portugal SC Braga Vlag van Oostenrijk Rapid Wien (CL Q3) Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv (CL PO)
Vlag van Duitsland Bayer Leverkusen Vlag van België AA Gent (CL PO) Vlag van Oostenrijk Wolfsberger AC
Play-offronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Kroatië Dinamo Zagreb (CL Q3) Vlag van Wit-Rusland Dinamo Brest (CL Q3)
Vlag van Zwitserland BSC Young Boys (CL Q3) Vlag van Azerbeidzjan FK Qarabağ (CL Q3)
Vlag van Servië Rode Ster Belgrado (CL Q3)
Derde kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Schotland Celtic FC (CL Q2) Vlag van Moldavië Sheriff Tiraspol (CL Q2) Vlag van Rusland FK Rostov Vlag van Tsjechië Viktoria Pilsen (CL Q2)
Vlag van Polen Legia Warschau (CL Q2) Vlag van Albanië KF Tirana (CL Q2) Vlag van Portugal Sporting Lissabon Vlag van Griekenland AEK Athene
Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets (CL Q2) Vlag van Bosnië en Herzegovina FK Sarajevo (CL Q2) Vlag van België Sporting Charleroi Vlag van Kroatië Lokomotiva Zagreb (CL Q2)
Vlag van Roemenië CFR Cluj (CL Q2) Vlag van Litouwen Sūduva Marijampolė (CL Q2) Vlag van Oekraïne Desna Tsjernihiv Vlag van Kroatië HNK Rijeka
Vlag van Slovenië NK Celje (CL Q2) Vlag van Faeröer KÍ Klaksvík (CL Q2) Vlag van Turkije Beşiktaş (CL Q2) Vlag van Denemarken SønderjyskE
Vlag van Turkije Alanyaspor Vlag van Zwitserland FC St. Gallen
Vlag van Nederland PSV Vlag van Cyprus Anorthosis Famagusta
Vlag van Oostenrijk LASK Vlag van Servië FK Vojvodina
Tweede kwalificatieronde
Kampioenen Niet-kampioenen
Vlag van Zweden Djurgårdens IF (CL Q1) Vlag van Wales Connah's Quay Nomads (CL Q1) Vlag van Spanje Granada CF Vlag van Tsjechië Slovan Liberec
Vlag van Kazachstan Astana FK (CL Q1) Vlag van Montenegro Budućnost Podgorica (CL Q1) Vlag van Engeland Tottenham Hotspur Vlag van Griekenland Aris FC
Vlag van Slowakije Slovan Bratislava (CL Q1) Vlag van Gibraltar Europa FC (CL Q1) Vlag van Italië AC Milan Vlag van Griekenland OFI Kreta
Vlag van Noord-Macedonië Sileks Kratovo (CL Q1) Vlag van Noord-Ierland Linfield FC (CL Q1) Vlag van Duitsland VfL Wolfsburg Vlag van Kroatië NK Osijek
Vlag van Ierland Dundalk FC (CL Q1) Vlag van Kosovo FC Drita (CL VR) Vlag van Frankrijk Stade de Reims Vlag van Kroatië Hajduk Split
Vlag van Finland KuPS Kuopio (CL Q1) Vlag van Andorra Inter Club d'Escaldes (CL VR) Vlag van Rusland Dinamo Moskou Vlag van Denemarken FC Kopenhagen
Vlag van IJsland KR Reykjavík (CL Q1) Vlag van San Marino SP Tre Fiori (CL VR) Vlag van Portugal Rio Ave FC Vlag van Zwitserland FC Basel
Vlag van Letland Riga FC (CL Q1) Vlag van België Standard Luik Vlag van Schotland Rangers FC
Vlag van Luxemburg Fola Esch (CL Q1) Vlag van Oekraïne Kolos Kovalivka Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov
Vlag van Armenië Ararat-Armenia (CL Q1) Vlag van Turkije Galatasaray Vlag van Zweden IFK Göteborg
Vlag van Malta Floriana FC (CL Q1) Vlag van Nederland Willem II Vlag van Noorwegen Viking FK
Vlag van Estland Flora Tallinn (CL Q1) Vlag van Oostenrijk TSV Hartberg Vlag van Kazachstan Qaysar Qızılorda
Vlag van Georgië Dinamo Tbilisi (CL Q1) Vlag van Tsjechië FK Jablonec
Eerste kwalificatieronde (niet-kampioenen)
Vlag van Denemarken Aarhus GF Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva Vlag van Moldavië Petrocub Hîncești Vlag van Letland FK Ventspils
Vlag van Zwitserland Servette FC Genève Vlag van Israël Maccabi Haifa Vlag van Moldavië Sfîntul Gheorghe Vlag van Letland Valmieras FK
Vlag van Cyprus APOEL Nicosia Vlag van Israël Beitar Jeruzalem Vlag van Moldavië Dinamo-Auto Tiraspol Vlag van Luxemburg Progrès Niedercorn
Vlag van Cyprus Apollon Limasol Vlag van Bulgarije Lokomotiv Plovdiv Vlag van Albanië Teuta Durrës Vlag van Luxemburg Differdange 03
Vlag van Servië FK Partizan Vlag van Bulgarije CSKA Sofia Vlag van Albanië KF Kukësi Vlag van Luxemburg Union Titus Pétange
Vlag van Servië TSC Bačka Topola Vlag van Bulgarije Slavia Sofia Vlag van Albanië KF Laçi Vlag van Armenië FC Noah
Vlag van Schotland Motherwell FC Vlag van Roemenië FCSB Vlag van Ierland Shamrock Rovers Vlag van Armenië FA Alasjkert
Vlag van Schotland Aberdeen FC Vlag van Roemenië Universitatea Craiova Vlag van Ierland Bohemians Dublin Vlag van Armenië Sjirak Gjoemri
Vlag van Wit-Rusland Sjachtjor Salihorsk Vlag van Roemenië FC Botoșani Vlag van Ierland Derry City Vlag van Malta Valletta FC
Vlag van Wit-Rusland Dinamo Minsk Vlag van Slowakije MŠK Žilina Vlag van Finland Ilves Tampere Vlag van Malta Hibernians FC
Vlag van Zweden Malmö FF Vlag van Slowakije DAC Dunajská Streda Vlag van Finland Inter Turku Vlag van Malta Sirens FC
Vlag van Zweden Hammarby IF Vlag van Slowakije MFK Ružomberok Vlag van Finland Honka Espoo Vlag van Estland Levadia Tallinn
Vlag van Noorwegen FK Bodø/Glimt Vlag van Slovenië NŠ Mura Vlag van IJsland Víkingur Reykjavík Vlag van Estland Nõmme Kalju
Vlag van Noorwegen Rosenborg BK Vlag van Slovenië NK Maribor Vlag van IJsland Breiðablik Kópavogur Vlag van Estland Paide Linnameeskond
Vlag van Kazachstan Kairat Almaty Vlag van Slovenië Olimpija Ljubljana Vlag van IJsland FH Hafnarfjörður Vlag van Georgië FC Saburtalo
Vlag van Kazachstan Ordabası FK Şımkent Vlag van Liechtenstein FC Vaduz Vlag van Bosnië en Herzegovina Željezničar Sarajevo Vlag van Georgië Dinamo Batoemi
Vlag van Polen Cracovia Kraków Vlag van Hongarije Budapest Honvéd Vlag van Bosnië en Herzegovina Zrinjski Mostar Vlag van Georgië Lokomotivi Tbilisi
Vlag van Polen Lech Poznań Vlag van Hongarije MOL Fehérvár Vlag van Bosnië en Herzegovina Borac Banja Luka Vlag van Wales The New Saints
Vlag van Polen Piast Gliwice Vlag van Hongarije Puskás Akadémia Vlag van Litouwen FK Žalgiris Vlag van Wales Bala Town
Vlag van Azerbeidzjan Neftçi Bakoe Vlag van Noord-Macedonië Shkëndija Tetovo Vlag van Litouwen FK Riteriai Vlag van Montenegro Sutjeska Nikšić
Vlag van Azerbeidzjan Keşlə FK Vlag van Noord-Macedonië Renova Čepčište Vlag van Litouwen Kauno Žalgiris
Vlag van Azerbeidzjan Sumqayıt PFK Vlag van Noord-Macedonië KF Shkupi Vlag van Letland Rīgas Futbola skola
Voorronde (niet-kampioenen)
Vlag van Wales Barry Town United Vlag van Faeröer B36 Tórshavn Vlag van Noord-Ierland Glentoran FC Vlag van Andorra FC Santa Coloma
Vlag van Montenegro Iskra Danilovgrad Vlag van Faeröer NSÍ Runavík Vlag van Noord-Ierland Coleraine FC Vlag van Andorra UE Engordany
Vlag van Montenegro FK Zeta Vlag van Gibraltar St Joseph's FC Vlag van Kosovo KF Pristina Vlag van San Marino SP Tre Penne
Vlag van Faeröer HB Tórshavn Vlag van Gibraltar Lincoln Red Imps Vlag van Kosovo SC Gjilani Vlag van San Marino SP La Fiorita
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL VR) Ingestroomd na uitschakeling in de voorronde van de Champions League.
(CL Q1) Ingestroomd na uitschakeling in de eerste kwalificatieronde van de Champions League.
(CL Q2) Ingestroomd na uitschakeling in de tweede kwalificatieronde van de Champions League.
(CL Q3) Ingestroomd na uitschakeling in de derde kwalificatieronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.

Kwalificatiefase[bewerken | brontekst bewerken]

Voorronde[bewerken | brontekst bewerken]

Team 1 Res. Team 2
NSÍ Runavík Vlag van Faeröer 5 – 1 Vlag van Wales Barry Town United
Coleraine FC Vlag van Noord-Ierland 1 – 0 Vlag van San Marino SP La Fiorita
Glentoran FC Vlag van Noord-Ierland 1 – 0 Vlag van Faeröer HB Tórshavn
Lincoln Red Imps Vlag van Gibraltar 3 – 0 (r) Vlag van Kosovo KF Pristina
FC Santa Coloma Vlag van Andorra 0 – 0 ns (3 – 4) Vlag van Montenegro Iskra Danilovgrad
UE Engordany Vlag van Andorra 1 – 3 Vlag van Montenegro FK Zeta
SP Tre Penne Vlag van San Marino 1 – 3 Vlag van Kosovo SC Gjilani
St Joseph's FC Vlag van Gibraltar 1 – 2 Vlag van Faeröer B36 Tórshavn

Eerste kwalificatieronde[bewerken | brontekst bewerken]

Team 1 Res. Team 2
KF Kukësi Vlag van Albanië 2 – 1 Vlag van Bulgarije Slavia Sofia
Teuta Durrës Vlag van Albanië 2 – 0 Vlag van Israël Beitar Jeruzalem
Neftçi Bakoe Vlag van Azerbeidzjan 2 – 1 Vlag van Noord-Macedonië KF Shkupi
Borac Banja Luka Vlag van Bosnië en Herzegovina 1 – 0 Vlag van Montenegro Sutjeska Nikšić
Zrinjski Mostar Vlag van Bosnië en Herzegovina 3 – 0 Vlag van Luxemburg Differdange 03
CSKA Sofia Vlag van Bulgarije 2 – 1 Vlag van Malta Sirens FC
Apollon Limasol Vlag van Cyprus 5 – 1 Vlag van Georgië FC Saburtalo
Aarhus GF Vlag van Denemarken 5 – 2 Vlag van Finland Honka Espoo
Lokomotivi Tbilisi Vlag van Georgië 2 – 1 Vlag van Roemenië Universitatea Craiova
Lincoln Red Imps Vlag van Gibraltar 2 – 0 Vlag van Luxemburg Union Titus Pétange
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël 3 – 0 Vlag van Georgië Dinamo Batoemi
Maccabi Haifa Vlag van Israël 3 – 1 Vlag van Bosnië en Herzegovina Željezničar Sarajevo
Kairat Almaty Vlag van Kazachstan 4 – 1 Vlag van Armenië FC Noah
FK Ventspils Vlag van Letland 2 – 1 Vlag van Moldavië Dinamo-Auto Tiraspol
FK Žalgiris Vlag van Litouwen 2 – 0 Vlag van Estland Paide Linnameeskond
Progrès Niedercorn Vlag van Luxemburg 3 – 0 Vlag van Montenegro FK Zeta
FK Bodø/Glimt Vlag van Noorwegen 6 – 1 Vlag van Litouwen Kauno Žalgiris
Rosenborg BK Vlag van Noorwegen 4 – 2 Vlag van IJsland Breiðablik Kópavogur
Lech Poznań Vlag van Polen 3 – 0 Vlag van Letland Valmieras FK
FCSB Vlag van Roemenië 3 – 0 Vlag van Armenië Sjirak Gjoemri
Aberdeen FC Vlag van Schotland 6 – 0 Vlag van Faeröer NSÍ Runavík
Motherwell FC Vlag van Schotland 5 – 1 Vlag van Noord-Ierland Glentoran FC
FK Partizan Vlag van Servië 1 – 0 Vlag van Letland Rīgas Futbola skola
Hammarby IF Vlag van Zweden 3 – 0 Vlag van Hongarije Puskás Akadémia
Malmö FF Vlag van Zweden 2 – 0 Vlag van Polen Cracovia Kraków
Servette FC Genève Vlag van Zwitserland 3 – 0 Vlag van Slowakije MFK Ružomberok
B36 Tórshavn Vlag van Faeröer 4 – 3 nv Vlag van Estland Levadia Tallinn
Budapest Honvéd Vlag van Hongarije 2 – 1 nv Vlag van Finland Inter Turku
FK Riteriai Vlag van Litouwen 3 – 2 nv Vlag van Ierland Derry City
Olimpija Ljubljana Vlag van Slovenië 2 – 1 nv Vlag van IJsland Víkingur Reykjavík
The New Saints Vlag van Wales 3 – 1 nv Vlag van Slowakije MŠK Žilina
MOL Fehérvár Vlag van Hongarije 1 – 1 ns (4 – 2) Vlag van Ierland Bohemians Dublin
Shamrock Rovers Vlag van Ierland 2 – 2 ns (12 – 11) Vlag van Finland Ilves Tampere
Keşlə FK Vlag van Azerbeidzjan 0 – 0 ns (4 – 5) Vlag van Albanië KF Laçi
Sjachtjor Salihorsk Vlag van Wit-Rusland 0 – 0 ns (1 – 4) Vlag van Moldavië Sfîntul Gheorghe
NK Maribor Vlag van Slovenië 1 – 1 ns (4 – 5) Vlag van Noord-Ierland Coleraine FC
SC Gjilani Vlag van Kosovo 0 – 2 nv Vlag van Cyprus APOEL Nicosia
Iskra Danilovgrad Vlag van Montenegro 0 – 1 Vlag van Bulgarije Lokomotiv Plovdiv
FC Vaduz Vlag van Liechtenstein 0 – 2 Vlag van Malta Hibernians FC
FA Alasjkert Vlag van Armenië 0 – 1 Vlag van Noord-Macedonië Renova Čepčište
Sumqayıt PFK Vlag van Azerbeidzjan 0 – 2 Vlag van Noord-Macedonië Shkëndija Tetovo
Dinamo Minsk Vlag van Wit-Rusland 0 – 2 Vlag van Polen Piast Gliwice
Ordabası FK Şımkent Vlag van Kazachstan 1 – 2 Vlag van Roemenië FC Botoșani
Petrocub Hîncești Vlag van Moldavië 0 – 2 Vlag van Servië TSC Bačka Topola
Nõmme Kalju Vlag van Estland 0 – 4 Vlag van Slovenië NŠ Mura
FH Hafnarfjörður Vlag van IJsland 0 – 2 Vlag van Slowakije DAC Dunajská Streda
Valletta FC Vlag van Malta 0 – 1 Vlag van Wales Bala Town

Tweede kwalificatieronde[bewerken | brontekst bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
Inter Club d'Escaldes Vlag van Andorra 0 – 1 Vlag van Ierland Dundalk FC
KuPS Kuopio Vlag van Finland 1 – 1 ns (4 – 3) Vlag van Slowakije Slovan Bratislava
Linfield FC Vlag van Noord-Ierland 0 – 1 Vlag van Malta Floriana FC
Riga FC Vlag van Letland 1 – 0 Vlag van San Marino SP Tre Fiori
Djurgårdens IF Vlag van Zweden 2 – 1 Vlag van Gibraltar Europa FC
Flora Tallinn Vlag van Estland 2 – 1 Vlag van IJsland KR Reykjavík
Sileks Kratovo Vlag van Noord-Macedonië 0 – 2 Vlag van Kosovo FC Drita
Astana FK Vlag van Kazachstan 0 – 1 Vlag van Montenegro Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia Vlag van Armenië 4 – 3 (n.v.) Vlag van Luxemburg Fola Esch
Connah's Quay Nomads Vlag van Wales 0 – 1 Vlag van Georgië Dinamo Tbilisi
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
Hammarby IF Vlag van Zweden 0 – 3 Vlag van Polen Lech Poznań
Qaysar Qızılorda Vlag van Kazachstan 1 – 4 Vlag van Cyprus APOEL Nicosia
NŠ Mura Vlag van Slovenië 3 – 0 Vlag van Denemarken Aarhus GF
Maccabi Haifa Vlag van Israël 2 – 1 Vlag van Kazachstan Kairat Almaty
Lokomotivi Tbilisi Vlag van Georgië 2 – 1 Vlag van Rusland Dinamo Moskou
Neftçi Bakoe Vlag van Azerbeidzjan 1 – 3 Vlag van Turkije Galatasaray
B36 Tórshavn Vlag van Faeröer 2 – 2 ns (5 – 4) Vlag van Wales The New Saints
Coleraine FC Vlag van Noord-Ierland 2 – 2 ns (0 – 3) Vlag van Schotland Motherwell FC
IFK Göteborg Vlag van Zweden 1 – 2 Vlag van Denemarken FC Kopenhagen
TSC Bačka Topola Vlag van Servië 6 – 6 ns (4 – 5) Vlag van Roemenië FCSB
Teuta Durrës Vlag van Albanië 0 – 4 Vlag van Spanje Granada CF
OFI Kreta Vlag van Griekenland 0 – 1 Vlag van Cyprus Apollon Limasol
Progrès Niedercorn Vlag van Luxemburg 0 – 5 Vlag van Nederland Willem II
Viking FK Vlag van Noorwegen 0 – 2 Vlag van Schotland Aberdeen FC
Standard Luik Vlag van België 2 – 0 Vlag van Wales Bala Town
Sfîntul Gheorghe Vlag van Moldavië 0 – 1 (n.v.) Vlag van Servië FK Partizan
CSKA Sofia Vlag van Bulgarije 2 – 0 Vlag van Wit-Rusland BATE Borisov
FC Botoșani Vlag van Roemenië 0 – 1 Vlag van Noord-Macedonië Shkëndija Tetovo
Lokomotiv Plovdiv Vlag van Bulgarije 1 – 2 Vlag van Engeland Tottenham Hotspur
KF Laçi Vlag van Albanië 1 – 2 Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva
Aris FC Vlag van Griekenland 1 – 2 Vlag van Oekraïne Kolos Kovalivka
Budapest Honvéd Vlag van Hongarije 0 – 2 Vlag van Zweden Malmö FF
FK Ventspils Vlag van Letland 1 – 5 Vlag van Noorwegen Rosenborg BK
FK Riteriai Vlag van Litouwen 1 – 5 Vlag van Tsjechië Slovan Liberec
Lincoln Red Imps Vlag van Gibraltar 0 – 5 Vlag van Schotland Rangers FC
Servette FC Genève Vlag van Zwitserland 0 – 1 Vlag van Frankrijk Stade Reims
Borac Banja Luka Vlag van Bosnië en Herzegovina 0 – 2 Vlag van Portugal Rio Ave FC
Renova Čepčište Vlag van Noord-Macedonië 0 – 1 Vlag van Kroatië Hajduk Split
Olimpija Ljubljana Vlag van Slovenië 2 – 3 (n.v.) Vlag van Bosnië en Herzegovina Zrinjski Mostar
KF Kukësi Vlag van Albanië 0 – 4 Vlag van Duitsland VfL Wolfsburg
DAC Dunajská Streda Vlag van Slowakije 5 – 3 (n.v.) Vlag van Tsjechië FK Jablonec
Piast Gliwice Vlag van Polen 3 – 2 Vlag van Oostenrijk TSV Hartberg
NK Osijek Vlag van Kroatië 1 – 2 Vlag van Zwitserland FC Basel
Shamrock Rovers Vlag van Ierland 0 – 2 Vlag van Italië AC Milan
Hibernians FC Vlag van Malta 0 – 1 Vlag van Hongarije MOL Fehérvár
FK Bodø/Glimt Vlag van Noorwegen 3 – 1 Vlag van Litouwen FK Žalgiris

Derde kwalificatieronde[bewerken | brontekst bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
KF Tirana Vlag van Albanië Bye
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije Bye
FK Sarajevo Vlag van Bosnië en Herzegovina 2 – 1 Vlag van Montenegro Budućnost Podgorica
Sheriff Tiraspol Vlag van Moldavië 1 – 1 ns (3 – 5) Vlag van Ierland Dundalk FC
Ararat-Armenia Vlag van Armenië 1 – 0 (n.v.) Vlag van Slovenië NK Celje
Riga FC Vlag van Letland 0 – 1 Vlag van Schotland Celtic FC
KuPS Kuopio Vlag van Finland 2 – 0 Vlag van Litouwen Sūduva Marijampolė
Legia Warschau Vlag van Polen 2 – 0 Vlag van Kosovo FC Drita
KÍ Klaksvík Vlag van Faeröer 6 – 1 Vlag van Georgië Dinamo Tbilisi
Djurgårdens IF Vlag van Zweden 0 – 1 Vlag van Roemenië CFR Cluj
Floriana FC Vlag van Malta 0 – 0 ns (2 – 4) Vlag van Estland Flora Tallinn
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
NŠ Mura Vlag van Slovenië 1 – 5 Vlag van Nederland PSV
Malmö FF Vlag van Zweden 5 – 0 Vlag van Kroatië Lokomotiva Zagreb
Sporting Lissabon Vlag van Portugal 1 – 0 Vlag van Schotland Aberdeen FC
Sporting Charleroi Vlag van België 2 – 1 (n.v.) Vlag van Servië FK Partizan
Rosenborg BK Vlag van Noorwegen 1 – 0 Vlag van Turkije Alanyaspor
VfL Wolfsburg Vlag van Duitsland 2 – 0 Vlag van Oekraïne Desna Tsjernihiv
MOL Fehérvár Vlag van Hongarije 0 – 0 ns (4 – 1) Vlag van Frankrijk Stade Reims
Granada CF Vlag van Spanje 2 – 0 Vlag van Georgië Lokomotivi Tbilisi
HNK Rijeka Vlag van Kroatië 2 – 0 (n.v.) Vlag van Oekraïne Kolos Kovalivka
FC St. Gallen Vlag van Zwitserland 0 – 1 Vlag van Griekenland AEK Athene
LASK Vlag van Oostenrijk 7 – 0 Vlag van Slowakije DAC Dunajská Streda
AC Milan Vlag van Italië 3 – 2 Vlag van Noorwegen FK Bodø/Glimt
Shkëndija Tetovo Vlag van Noord-Macedonië 1 – 3 Vlag van Engeland Tottenham Hotspur
Standard Luik Vlag van België 2 – 1 (n.v.) Vlag van Servië FK Vojvodina
FK Rostov Vlag van Rusland 1 – 2 Vlag van Israël Maccabi Haifa
Willem II Vlag van Nederland 0 – 4 Vlag van Schotland Rangers FC
Apollon Limasol Vlag van Cyprus 0 – 5 Vlag van Polen Lech Poznań
Beşiktaş Vlag van Turkije 1 – 1 ns (2 – 4) Vlag van Portugal Rio Ave FC
FCSB Vlag van Roemenië 0 – 2 Vlag van Tsjechië Slovan Liberec
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël 3 – 0 Vlag van Schotland Motherwell FC
FC Kopenhagen Vlag van Denemarken 3 – 0 Vlag van Polen Piast Gliwice
FC Basel Vlag van Zwitserland 3 – 2 Vlag van Cyprus Anorthosis Famagusta
Galatasaray Vlag van Turkije 2 – 0 Vlag van Kroatië Hajduk Split
Viktoria Pilsen Vlag van Tsjechië 3 – 0 Vlag van Denemarken SønderjyskE
APOEL Nicosia Vlag van Cyprus 2 – 2 ns (4 – 2) Vlag van Bosnië en Herzegovina Zrinjski Mostar
CSKA Sofia Vlag van Bulgarije 3 – 1 Vlag van Faeröer B36 Tórshavn

Play-offronde[bewerken | brontekst bewerken]

Team 1 Res. Team 2
Kampioenen
BSC Young Boys Vlag van Zwitserland 3 – 0 Vlag van Albanië KF Tirana
Dinamo Zagreb Vlag van Kroatië 3 – 1 Vlag van Estland Flora Tallinn
CFR Cluj Vlag van Roemenië 3 – 1 Vlag van Finland KuPS Kuopio
Ararat-Armenia Vlag van Armenië 1 – 2 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado
Dinamo Brest Vlag van Wit-Rusland 0 – 2 Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets
FK Sarajevo Vlag van Bosnië en Herzegovina 0 – 1 Vlag van Schotland Celtic FC
Legia Warschau Vlag van Polen 0 – 3 Vlag van Azerbeidzjan FK Qarabağ
Dundalk FC Vlag van Ierland 3 – 1 Vlag van Faeröer KÍ Klaksvík
Team 1 Res. Team 2
Niet-kampioenen
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël 1 – 0 Vlag van Tsjechië Viktoria Pilsen
FC Basel Vlag van Zwitserland 1 – 3 Vlag van Bulgarije CSKA Sofia
Rio Ave FC Vlag van Portugal 2 – 2 ns (8 – 9) Vlag van Italië AC Milan
Rosenborg BK Vlag van Noorwegen 0 – 2 Vlag van Nederland PSV
Sporting Lissabon Vlag van Portugal 1 – 4 Vlag van Oostenrijk LASK
FC Kopenhagen Vlag van Denemarken 0 – 1 Vlag van Kroatië HNK Rijeka
AEK Athene Vlag van Griekenland 2 – 1 Vlag van Duitsland VfL Wolfsburg
Sporting Charleroi Vlag van België 1 – 2 Vlag van Polen Lech Poznań
Malmö FF Vlag van Zweden 1 – 3 Vlag van Spanje Granada CF
Tottenham Hotspur Vlag van Engeland 7 – 2 Vlag van Israël Maccabi Haifa
Slovan Liberec Vlag van Tsjechië 1 – 0 Vlag van Cyprus APOEL Nicosia
Standard Luik Vlag van België 3 – 1 Vlag van Hongarije MOL Fehérvár
Rangers FC Vlag van Schotland 2 – 1 Vlag van Turkije Galatasaray

Hoofdtoernooi[bewerken | brontekst bewerken]

Groepsfase[bewerken | brontekst bewerken]

Een totaal van 48 teams worden verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep kunnen komen. De 48 teams bestaan uit 17 rechtstreeks geplaatste teams, 21 winnaars van de play-offronde uit beide constructies, 6 verliezers van de play-offronde uit beide constructies van de UEFA Champions League 2020/21 en 4 verliezers van de derde kwalificatieronde (niet-kampioenen) van de UEFA Champions League 2020/21.

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4
Team Coeff. Team Coeff. Team Coeff. Team Coeff.
Vlag van Engeland Arsenal 91.000 Vlag van Kroatië Dinamo Zagreb 33.500 Vlag van Spanje Granada CF 20.456 Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk 12.500
Vlag van Engeland Tottenham Hotspur 85.000 Vlag van Tsjechië Sparta Praag 30.500 Vlag van Italië AC Milan 19.000 Vlag van Frankrijk Lille OSC 11.849
Vlag van Italië AS Roma 80.000 Vlag van Tsjechië Slavia Praag 27.500 Vlag van Nederland AZ 18.500 Vlag van Frankrijk OGC Nice 11.849
Vlag van Italië Napoli 77.000 Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets 26.000 Vlag van Nederland Feyenoord 17.000 Vlag van Kroatië HNK Rijeka 11.000
Vlag van Portugal SL Benfica 70.000 Vlag van Zwitserland BSC Young Boys 25.500 Vlag van Griekenland AEK Athene 16.500 Vlag van Ierland Dundalk FC 8.500
Vlag van Duitsland Bayer Leverkusen 61.000 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado 22.750 Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv 16.500 Vlag van Tsjechië Slovan Liberec 8.000
Vlag van Spanje Villarreal CF 56.000 Vlag van Oostenrijk Rapid Wien 22.000 Vlag van Schotland Rangers FC 16.250 Vlag van België Antwerp FC 7.580
Vlag van Rusland CSKA Moskou 44.000 Vlag van Engeland Leicester City 22.000 Vlag van Noorwegen Molde FK 15.000 Vlag van Polen Lech Poznań 7.000
Vlag van Portugal SC Braga 41.000 Vlag van Azerbeidzjan FK Qarabağ 21.000 Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim 14.986 Vlag van Turkije Sivasspor 6.720
Vlag van België AA Gent 39.500 Vlag van Griekenland PAOK Saloniki 21.000 Vlag van Oostenrijk LASK 14.000 Vlag van Oostenrijk Wolfsberger AC 6.585
Vlag van Nederland PSV 37.000 Vlag van België Standard Luik 20.500 Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva 14.000 Vlag van Cyprus Omonia Nicosia 5.350
Vlag van Schotland Celtic FC 34.000 Vlag van Spanje Real Sociedad 20.456 Vlag van Roemenië CFR Cluj 12.500 Vlag van Bulgarije CSKA Sofia 4.000

Legendakleuren in de tabellen

Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de knock-outfase.
Uitgeschakeld

Groep A[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Roemenië CFR Cluj 2 1 1 0 3 1 +2 4
2 Vlag van Italië AS Roma 2 1 1 0 2 1 +1 4
3 Vlag van Zwitserland BSC Young Boys 2 0 1 1 2 3 -1 1
4 Vlag van Bulgarije CSKA Sofia 2 0 1 1 0 2 -2 1
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
18:55 uur
BSC Young Boys Vlag van Zwitserland 1 – 2 Vlag van Italië AS Roma Stadion: Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Carlos del Cerro Grande
Nsame Goal 14' (pen.) Goal 69' Peres
Goal 74' Kumbulla
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
CSKA Sofia Vlag van Bulgarije 0 – 2 Vlag van Roemenië CFR Cluj Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 11.958
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Halil Umut Meler
Goal 53' Rondón
Goal 74' (pen.) Deac
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
AS Roma Vlag van Italië 0 – 0 Vlag van Bulgarije CSKA Sofia Stadion: Stadio Olimpico, Rome
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
CFR Cluj Vlag van Roemenië 1 – 1 Vlag van Zwitserland BSC Young Boys Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Glenn Nyberg
Rondón Goal 62' Goal 69' Fassnacht
   
 


5 november 2020
18:55 uur
AS Roma Vlag van Italië v Vlag van Roemenië CFR Cluj Stadion: Stadio Olimpico, Rome
   
 

5 november 2020
21:00 uur
BSC Young Boys Vlag van Zwitserland v Vlag van Bulgarije CSKA Sofia Stadion: Stade de Suisse, Bern
   
 


26 november 2020
18:55 uur
CSKA Sofia Vlag van Bulgarije v Vlag van Zwitserland BSC Young Boys Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
   
 

26 november 2020
21:00 uur
CFR Cluj Vlag van Roemenië v Vlag van Italië AS Roma Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
   
 


3 december 2020
21:00 uur
AS Roma Vlag van Italië v Vlag van Zwitserland BSC Young Boys Stadion: Stadio Olimpico, Rome
   
 

3 december 2020
21:00 uur
CFR Cluj Vlag van Roemenië v Vlag van Bulgarije CSKA Sofia Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
   
 


10 december 2020
18:55 uur
BSC Young Boys Vlag van Zwitserland v Vlag van Roemenië CFR Cluj Stadion: Stade de Suisse, Bern
   
 

10 december 2020
18:55 uur
CSKA Sofia Vlag van Bulgarije v Vlag van Italië AS Roma Stadion: Vasil Levski Stadion, Sofia
   
 

Groep B[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Engeland Arsenal FC 2 2 0 0 5 1 +4 6
2 Vlag van Noorwegen Molde FK 2 2 0 0 3 1 +2 6
3 Vlag van Oostenrijk Rapid Wien 2 0 0 2 1 3 -2 0
4 Vlag van Ierland Dundalk FC 2 0 0 2 1 5 -4 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
18:55 uur
Dundalk FC Vlag van Ierland 1 – 2 Vlag van Noorwegen Molde FK Stadion: Aviva Stadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Finland Petri Viljanen
Murray Goal 35' Goal 62' Hussain
Goal 72' (pen.) Omoijuanfo
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
Rapid Wien Vlag van Oostenrijk 1 – 2 Vlag van Engeland Arsenal FC Stadion: Allianz Stadion, Wenen
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Pavel Královec
Fountas Goal 51' Goal 70' David Luiz
Goal 74' Aubameyang
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Arsenal FC Vlag van Engeland 3 – 0 Vlag van Ierland Dundalk FC Stadion: Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Filip Glova
Nketiah Goal 42'
Willock Goal 44'
Pépé Goal 46'
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Molde FK Vlag van Noorwegen 1 – 0 Vlag van Oostenrijk Rapid Wien Stadion: Akerstadion, Molde
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Petr Ardeleánu
Omoijuanfo Goal 65'
   
 


5 november 2020
18:55 uur
Rapid Wien Vlag van Oostenrijk v Vlag van Ierland Dundalk FC Stadion: Allianz Stadion, Wenen
   
 

5 november 2020
21:00 uur
Arsenal FC Vlag van Engeland v Vlag van Noorwegen Molde FK Stadion: Emirates Stadium, Londen
   
 


26 november 2020
18:55 uur
Molde FK Vlag van Noorwegen v Vlag van Engeland Arsenal FC Stadion: Akerstadion, Molde
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Dundalk FC Vlag van Ierland v Vlag van Oostenrijk Rapid Wien Stadion: Aviva Stadion, Dublin
   
 


3 december 2020
21:00 uur
Arsenal FC Vlag van Engeland v Vlag van Oostenrijk Rapid Wien Stadion: Emirates Stadium, Londen
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Molde FK Vlag van Noorwegen v Vlag van Ierland Dundalk FC Stadion: Akerstadion, Molde
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Dundalk FC Vlag van Ierland v Vlag van Engeland Arsenal FC Stadion: Aviva Stadion, Dublin
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Rapid Wien Vlag van Oostenrijk v Vlag van Noorwegen Molde FK Stadion: Allianz Stadion, Wenen
   
 

Groep C[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Duitsland Bayer Leverkusen 2 1 0 1 6 3 +3 3
2 Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva 2 1 0 1 3 2 +1 3
3 Vlag van Tsjechië Slavia Praag 2 1 0 1 2 3 -1 3
4 Vlag van Frankrijk OGC Nice 2 1 0 1 3 6 -3 3
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
18:55 uur
Bayer Leverkusen Vlag van Duitsland 6 – 2 Vlag van Frankrijk OGC Nice Stadion: BayArena, Leverkusen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Fran Jović
Amiri Goal 11'
Alario Goal 16'
Diaby Goal 61'
Bellarabi Goal 79'Goal 83'
Wirtz Goal 87'
Goal 31' Gouiri
Goal 90' Claude-Maurice
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël 3 – 1 Vlag van Tsjechië Slavia Praag Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
Toeschouwers: 40
Scheidsrechter: Vlag van België Lawrence Visser
Agudelo Goal 45'
Acolatse Goal 86'Goal 88'
Goal 75' Provod
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Slavia Praag Vlag van Tsjechië 1 – 0 Vlag van Duitsland Bayer Leverkusen Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Schotland William Collum
Olayinka Goal 80' Weggestuurd in de 22e minuut 22' Bellarabi
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
OGC Nice Vlag van Frankrijk 1 – 0 Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva Stadion: Allianz Riviera, Nice
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Chris Kavanagh
Gouiri Goal 23'
   
 


5 november 2020
18:55 uur
Slavia Praag Vlag van Tsjechië v Vlag van Frankrijk OGC Nice Stadion: Sinobo Stadium, Praag
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël v Vlag van Duitsland Bayer Leverkusen Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
   
 


26 november 2020
21:00 uur
Bayer Leverkusen Vlag van Duitsland v Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva Stadion: BayArena, Leverkusen
   
 

26 november 2020
21:00 uur
OGC Nice Vlag van Frankrijk v Vlag van Tsjechië Slavia Praag Stadion: Allianz Riviera, Nice
   
 


3 december 2020
21:00 uur
Slavia Praag Vlag van Tsjechië v Vlag van Israël Hapoel Beër Sjeva Stadion: Sinobo Stadium, Praag
   
 

3 december 2020
21:00 uur
OGC Nice Vlag van Frankrijk v Vlag van Duitsland Bayer Leverkusen Stadion: Allianz Riviera, Nice
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Bayer Leverkusen Vlag van Duitsland v Vlag van Tsjechië Slavia Praag Stadion: BayArena, Leverkusen
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Hapoel Beër Sjeva Vlag van Israël v Vlag van Frankrijk OGC Nice Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa
   
 

Groep D[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Portugal SL Benfica 2 2 0 0 7 2 +5 6
2 Vlag van Schotland Rangers FC 2 2 0 0 3 0 +3 6
3 Vlag van Polen Lech Poznań 2 0 0 2 2 5 -3 0
4 Vlag van België Standard Luik 2 0 0 2 0 5 -5 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
18:55 uur
Standard Luik Vlag van België 0 – 2 Vlag van Schotland Rangers FC Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
Toeschouwers: 3.139
Scheidsrechter: Vlag van Denemarken Jakob Kehlet
Goal 19' (pen.) Tavernier
Goal 90+3' Roofe
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
Lech Poznań Vlag van Polen 2 – 4 Vlag van Portugal SL Benfica Stadion: Stadion Miejski, Poznań
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Montenegro Nikola Dabanović
Ishak Goal 15'Goal 48' Goal 9' (pen.) Pizzi
Goal 42'Goal 60'Goal 90+3' Núñez
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
SL Benfica Vlag van Portugal 3 – 0 Vlag van België Standard Luik Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk François Letexier
Pizzi Goal 49' (pen.)Goal 76'
Waldschmidt Goal 66' (pen.)
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Rangers FC Vlag van Schotland 1 – 0 Vlag van Polen Lech Poznań Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Estland Kristo Tohver
Morelos Goal 68'
   
 


5 november 2020
18:55 uur
SL Benfica Vlag van Portugal v Vlag van Schotland Rangers FC Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Lech Poznań Vlag van Polen v Vlag van België Standard Luik Stadion: Stadion Miejski, Poznań
   
 


26 november 2020
21:00 uur
Standard Luik Vlag van België v Vlag van Polen Lech Poznań Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Rangers FC Vlag van Schotland v Vlag van Portugal SL Benfica Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
   
 


3 december 2020
21:00 uur
SL Benfica Vlag van Portugal v Vlag van Polen Lech Poznań Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Rangers FC Vlag van Schotland v Vlag van België Standard Luik Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Standard Luik Vlag van België v Vlag van Portugal SL Benfica Stadion: Maurice Dufrasnestadion, Luik
   
 

10 december 2020
18:55 uur
Lech Poznań Vlag van Polen v Vlag van Schotland Rangers FC Stadion: Stadion Miejski, Poznań
   
 

Groep E[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Spanje Granada CF 2 1 1 0 2 1 +1 4
2 Vlag van Nederland PSV 2 1 0 1 3 3 0 3
3 Vlag van Griekenland PAOK Saloniki 2 0 2 0 1 1 0 2
4 Vlag van Cyprus Omonia Nicosia 2 0 1 1 2 3 -1 1

Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]


22 oktober 2020
18:55 uur
PSV Vlag van Nederland 1 – 2 Vlag van Spanje Granada CF Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Felix Zwayer
Götze Goal 45+1' Goal 57' Molina
Goal 66' Machís
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki Vlag van Griekenland 1 – 1 Vlag van Cyprus Omonia Nicosia Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Schotland Robert Madden
Murg Goal 56' Goal 16' Bauthéac
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Omonia Nicosia Vlag van Cyprus 1 – 2 Vlag van Nederland PSV Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Donatas Rumšas
Gómez Goal 29' Goal 40'Goal 90+2' Malen
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
Granada CF Vlag van Spanje 0 – 0 Vlag van Griekenland PAOK Saloniki Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Tiago Martins
   
 


5 november 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki Vlag van Griekenland v Vlag van Nederland PSV Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Omonia Nicosia Vlag van Cyprus v Vlag van Spanje Granada CF Stadion: GSP-stadion, Nicosia
   
 


26 november 2020
21:00 uur
PSV Vlag van Nederland v Vlag van Griekenland PAOK Saloniki Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Granada CF Vlag van Spanje v Vlag van Cyprus Omonia Nicosia Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
   
 


3 december 2020
21:00 uur
Omonia Nicosia Vlag van Cyprus v Vlag van Griekenland PAOK Saloniki Stadion: GSP-stadion, Nicosia
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Granada CF Vlag van Spanje v Vlag van Nederland PSV Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
   
 


10 december 2020
18:55 uur
PSV Vlag van Nederland v Vlag van Cyprus Omonia Nicosia Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
   
 

10 december 2020
18:55 uur
PAOK Saloniki Vlag van Griekenland v Vlag van Spanje Granada CF Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
   
 

Groep F[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Nederland AZ 2 2 0 0 5 1 +4 6
2 Vlag van Italië Napoli 2 1 0 1 1 1 0 3
3 Vlag van Spanje Real Sociedad 2 1 0 1 1 1 0 3
4 Vlag van Kroatië HNK Rijeka 2 0 0 2 1 5 -4 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
18:55 uur
Napoli Vlag van Italië 0 – 1 Vlag van Nederland AZ Stadion: Stadio San Paolo, Napels
Toeschouwers: 494
Scheidsrechter: Vlag van Polen Daniel Stefański
Goal 57' De Wit
   
 

22 oktober 2020
18:55 uur
HNK Rijeka Vlag van Kroatië 0 – 1 Vlag van Spanje Real Sociedad Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 2.089
Scheidsrechter: Vlag van Polen Bartosz Frankowski
Goal 90+3' Bautista
   
 


29 oktober 2020
21:00 uur
Real Sociedad Vlag van Spanje 0 – 1 Vlag van Italië Napoli Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Craig Pawson
Goal 56' Politano
Kreeg geel in de 81e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuutWeggestuurd in de 90+3e minuut 81', 90+3' Osimhen
   
 

29 oktober 2020
21:00 uur
AZ Vlag van Nederland 4 – 1 Vlag van Kroatië HNK Rijeka Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Rusland Sergej Ivanov
Koopmeiners Goal 6' (pen.)
Guðmundsson Goal 20'Goal 60'
Karlsson Goal 51'
Goal 72' Kulenović
   
 


5 november 2020
18:55 uur
HNK Rijeka Vlag van Kroatië v Vlag van Italië Napoli Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
   
 

5 november 2020
18:55 uur
Real Sociedad Vlag van Spanje v Vlag van Nederland AZ Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
   
 


26 november 2020
21:00 uur
Napoli Vlag van Italië v Vlag van Kroatië HNK Rijeka Stadion: Stadio San Paolo, Napels
   
 

26 november 2020
21:00 uur
AZ Vlag van Nederland v Vlag van Spanje Real Sociedad Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 


3 december 2020
21:00 uur
AZ Vlag van Nederland v Vlag van Italië Napoli Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar
   
 

3 december 2020
21:00 uur
Real Sociedad Vlag van Spanje v Vlag van Kroatië HNK Rijeka Stadion: Estadio Anoeta, San Sebastian
   
 


10 december 2020
18:55 uur
Napoli Vlag van Italië v Vlag van Spanje Real Sociedad Stadion: Stadio San Paolo, Napels
   
 

10 december 2020
18:55 uur
HNK Rijeka Vlag van Kroatië v Vlag van Nederland AZ Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
   
 

Groep G[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Engeland Leicester City 2 2 0 0 5 1 +4 6
2 Vlag van Portugal SC Braga 2 2 0 0 5 1 +4 6
3 Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk 2 0 0 2 1 5 -4 0
4 Vlag van Griekenland AEK Athene 2 0 0 2 1 5 -4 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
21:00 uur
SC Braga Vlag van Portugal 3 – 0 Vlag van Griekenland AEK Athene Stadion: Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 2.196
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Ruddy Buquet
Galeno Goal 44'
Paulinho Goal 78'
Horta Goal 88'
   
 

22 oktober 2020
21:00 uur
Leicester City Vlag van Engeland 3 – 0 Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk Stadion: King Power Stadium, Leicester
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Stéphanie Frappart
Maddison Goal 29'
Barnes Goal 45'
Iheanacho Goal 67'
   
 


29 oktober 2020
18:55 uur
AEK Athene Vlag van Griekenland 1 – 2 Vlag van Engeland Leicester City Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Harald Lechner
Tanković Goal 49' Goal 18' (pen.) Vardy
Goal 39' Choudhury
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
Zorja Loehansk Vlag van Oekraïne 1 – 2 Vlag van Portugal SC Braga Stadion: Slavutych-Arena, Zaporizja
Scheidsrechter: Vlag van Georgië Giorgi Kroeasjvili
Ivanisenya Goal 90+6' Goal 4' Paulinho
Goal 11' Gaitán
   
 


5 november 2020
21:00 uur
Zorja Loehansk Vlag van Oekraïne v Vlag van Griekenland AEK Athene Stadion: Slavutych-Arena, Zaporizja
   
 

5 november 2020
21:00 uur
Leicester City Vlag van Engeland v Vlag van Portugal SC Braga Stadion: King Power Stadium, Leicester
   
 


26 november 2020
18:55 uur
SC Braga Vlag van Portugal v Vlag van Engeland Leicester City Stadion: Estádio Municipal, Braga
   
 

26 november 2020
18:55 uur
AEK Athene Vlag van Griekenland v Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
   
 


3 december 2020
18:55 uur
AEK Athene Vlag van Griekenland v Vlag van Portugal SC Braga Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
   
 

3 december 2020
18:55 uur
Zorja Loehansk Vlag van Oekraïne v Vlag van Engeland Leicester City Stadion: Slavutych-Arena, Zaporizja
   
 


10 december 2020
21:00 uur
SC Braga Vlag van Portugal v Vlag van Oekraïne Zorja Loehansk Stadion: Estádio Municipal, Braga
   
 

10 december 2020
21:00 uur
Leicester City Vlag van Engeland v Vlag van Griekenland AEK Athene Stadion: King Power Stadium, Leicester
   
 

Groep H[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Italië AC Milan 2 2 0 0 6 1 +5 6
2 Vlag van Frankrijk Lille OSC 2 1 1 0 6 3 +3 4
3 Vlag van Schotland Celtic FC 2 0 1 1 3 5 -2 1
4 Vlag van Tsjechië Sparta Praag 2 0 0 2 1 7 -6 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
21:00 uur
Celtic FC Vlag van Schotland 1 – 3 Vlag van Italië AC Milan Stadion: Celtic Park, Glasgow
Toeschouwers: 316
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Matej Jug
Elyounoussi Goal 76' Goal 14' Krunić
Goal 42' Díaz
Goal 90+2' Hauge
   
 

22 oktober 2020
21:00 uur
Sparta Praag Vlag van Tsjechië 1 – 4 Vlag van Frankrijk Lille OSC Stadion: Generali Arena, Praag
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Kroatië Duje Strukan
Krejčí Weggestuurd in de 24e minuut 24'
Dočkal Goal 47'
Goal 45+1'Goal 60'Goal 75' Yazıcı
Goal 66' Ikone
   
 


29 oktober 2020
18:55 uur
AC Milan Vlag van Italië 3 – 0 Vlag van Tsjechië Sparta Praag Stadion: Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Halis Özkahya
Díaz Goal 24'
Leão Goal 57'
Dalot Goal 67'
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
Lille OSC Vlag van Frankrijk 2 – 2 Vlag van Schotland Celtic FC Stadion: Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d'Ascq
Scheidsrechter: Vlag van Noord-Macedonië Aleksandar Stavrev
Çelik Goal 67'
Ikone Goal 75'
Goal 28'Goal 33' Elyounoussi
   
 


5 november 2020
21:00 uur
Celtic FC Vlag van Schotland v Vlag van Tsjechië Sparta Praag Stadion: Celtic Park, Glasgow
   
 

5 november 2020
21:00 uur
AC Milan Vlag van Italië v Vlag van Frankrijk Lille OSC Stadion: Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
   
 


26 november 2020
18:55 uur
Sparta Praag Vlag van Tsjechië v Vlag van Schotland Celtic FC Stadion: Generali Arena, Praag
   
 

26 november 2020
18:55 uur
Lille OSC Vlag van Frankrijk v Vlag van Italië AC Milan Stadion: Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d'Ascq
   
 


3 december 2020
18:55 uur
AC Milan Vlag van Italië v Vlag van Schotland Celtic FC Stadion: Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
   
 

3 december 2020
18:55 uur
Lille OSC Vlag van Frankrijk v Vlag van Tsjechië Sparta Praag Stadion: Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d'Ascq
   
 


10 december 2020
21:00 uur
Sparta Praag Vlag van Tsjechië v Vlag van Italië AC Milan Stadion: Generali Arena, Praag
   
 

10 december 2020
21:00 uur
Celtic FC Vlag van Schotland v Vlag van Frankrijk Lille OSC Stadion: Celtic Park, Glasgow
   
 

Groep I[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Spanje Villarreal CF 2 2 0 0 8 4 +4 6
2 Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv 2 2 0 0 3 1 +2 6
3 Vlag van Turkije Sivasspor 2 0 0 2 4 7 -3 0
4 Vlag van Azerbeidzjan FK Qarabağ 2 0 0 2 1 4 -3 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
21:00 uur
Villarreal CF Vlag van Spanje 5 – 3 Vlag van Turkije Sivasspor Stadion: Estadio de la Cerámica, Villarreal
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Oekraïne Sergiej Bojko
Kubo Goal 13'
Bacca Goal 20'
Foyth Goal 57'
Alcácer Goal 74'Goal 78'
Goal 33' Kayode
Goal 43' Yatabaré
Goal 64' Gradel
   
 

22 oktober 2020
21:00 uur
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël 1 – 0 Vlag van Azerbeidzjan FK Qarabağ Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Schotland John Beaton
Cohen Goal 10'
   
 


29 oktober 2020
18:55 uur
FK Qarabağ Vlag van Azerbeidzjan 1 – 3 Vlag van Spanje Villarreal CF Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Pavel Orel
Owusu Goal 78' Goal 80' Pino
Goal 85'Goal 90+6' Alcácer
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
Sivasspor Vlag van Turkije 1 – 2 Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv Stadion: Sivas 4 Eylülstadion, Sivas
Scheidsrechter: Vlag van Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Kayode Goal 55'
Camara Kreeg geel in de 65e minuut Weggestuurd in de 67e minuut 65', 67'
Goal 68' (pen.) Biton
Goal 74' Peretz
   
 


5 november 2020
18:55 uur
Sivasspor Vlag van Turkije v Vlag van Azerbeidzjan FK Qarabağ Stadion: Sivas 4 Eylülstadion, Sivas
   
 

5 november 2020
21:00 uur
Villarreal CF Vlag van Spanje v Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv Stadion: Estadio de la Cerámica, Villarreal
   
 


26 november 2020
18:55 uur
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël v Vlag van Spanje Villarreal CF Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv
   
 

26 november 2020
18:55 uur
FK Qarabağ Vlag van Azerbeidzjan v Vlag van Turkije Sivasspor Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
   
 


3 december 2020
18:55 uur
FK Qarabağ Vlag van Azerbeidzjan v Vlag van Israël Maccabi Tel Aviv Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe
   
 

3 december 2020
18:55 uur
Sivasspor Vlag van Turkije v Vlag van Spanje Villarreal CF Stadion: Sivas 4 Eylülstadion, Sivas
   
 


10 december 2020
21:00 uur
Maccabi Tel Aviv Vlag van Israël v Vlag van Turkije Sivasspor Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv
   
 

10 december 2020
21:00 uur
Villarreal CF Vlag van Spanje v Vlag van Azerbeidzjan FK Qarabağ Stadion: Estadio de la Cerámica, Villarreal
   
 

Groep J[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van België Antwerp FC 2 2 0 0 3 1 +2 6
2 Vlag van Engeland Tottenham Hotspur 2 1 0 1 3 1 +2 3
3 Vlag van Oostenrijk LASK 2 1 0 1 4 6 -2 3
4 Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets 2 0 0 2 4 6 -2 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
21:00 uur
Tottenham Hotspur Vlag van Engeland 3 – 0 Vlag van Oostenrijk LASK Stadion: Tottenham Hotspur Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Mohammed Al-Hakim
Moura Goal 18'
Andrade Goal 27' (e.d.)
Son Goal 84'
   
 

22 oktober 2020
21:00 uur
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije 1 – 2 Vlag van België Antwerp FC Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 2.321
Scheidsrechter: Vlag van Israël Roi Reinshreiber
Higinio Goal 46' Goal 63' Gerkens
Goal 70' Refaelov
   
 


29 oktober 2020
18:55 uur
LASK Vlag van Oostenrijk 4 – 3 Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets Stadion: Linzerstadion, Linz
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Xavier Estrada
Balić Goal 2'
Gruber Goal 12'
Raguž Goal 35'
Verdon Goal 56' (e.d.)
Grgic Kreeg geel in de 27e minuut Kreeg opnieuw geel in de 73e minuutWeggestuurd in de 73e minuut 27', 73'
Goal 15'Goal 67'Goal 74' (pen.) Manu
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
Antwerp FC Vlag van België 1 – 0 Vlag van Engeland Tottenham Hotspur Stadion: Bosuilstadion, Antwerpen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Italië Maurizio Mariani
Refaelov Goal 29'
   
 


5 november 2020
18:55 uur
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije v Vlag van Engeland Tottenham Hotspur Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad
   
 

5 november 2020
21:00 uur
Antwerp FC Vlag van België v Vlag van Oostenrijk LASK Stadion: Bosuilstadion, Antwerpen
   
 


26 november 2020
18:55 uur
LASK Vlag van Oostenrijk v Vlag van België Antwerp FC Stadion: Linzerstadion, Linz
   
 

26 november 2020
21:00 uur
Tottenham Hotspur Vlag van Engeland v Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets Stadion: Tottenham Hotspur Stadium, Londen
   
 


3 december 2020
18:55 uur
LASK Vlag van Oostenrijk v Vlag van Engeland Tottenham Hotspur Stadion: Linzerstadion, Linz
   
 

3 december 2020
18:55 uur
Antwerp FC Vlag van België v Vlag van Bulgarije PFK Ludogorets Stadion: Bosuilstadion, Antwerpen
   
 


10 december 2020
21:00 uur
Tottenham Hotspur Vlag van Engeland v Vlag van België Antwerp FC Stadion: Tottenham Hotspur Stadium, Londen
   
 

10 december 2020
21:00 uur
PFK Ludogorets Vlag van Bulgarije v Vlag van Oostenrijk LASK Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad
   
 

Groep K[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Oostenrijk Wolfsberger AC 2 1 1 0 5 2 +3 4
2 Vlag van Rusland CSKA Moskou 2 0 2 0 1 1 0 2
3 Vlag van Kroatië Dinamo Zagreb 2 0 2 0 0 0 0 2
4 Vlag van Nederland Feyenoord 2 0 1 1 1 4 -3 1
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
21:00 uur
Dinamo Zagreb Vlag van Kroatië 0 – 0 Vlag van Nederland Feyenoord Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 1.271
Scheidsrechter: Vlag van Finland Mattias Gestranius
Kreeg geel in de 62e minuut Kreeg opnieuw geel in de 74e minuutWeggestuurd in de 74e minuut 62', 74' Senesi
   
 

22 oktober 2020
21:00 uur
Wolfsberger AC Vlag van Oostenrijk 1 – 1 Vlag van Rusland CSKA Moskou Stadion: Hypo-Arena, Klagenfurt
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Sascha Stegemann
Liendl Goal 42' (pen.) Goal 5' Gaich
   
 


29 oktober 2020
18:55 uur
CSKA Moskou Vlag van Rusland 0 – 0 Vlag van Kroatië Dinamo Zagreb Stadion: VEB Arena, Moskou
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië Radu Petrescu
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
Feyenoord Vlag van Nederland 1 – 4 Vlag van Oostenrijk Wolfsberger AC Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Scheidsrechter: Vlag van Servië Srđan Jovanović
Berghuis Goal 54' Goal 4' (pen.)Goal 13' (pen.)Goal 60' Liendl
Goal 66' (pen.) Joveljić
   
 


5 november 2020
21:00 uur
Dinamo Zagreb Vlag van Kroatië v Vlag van Oostenrijk Wolfsberger AC Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
   
 

5 november 2020
21:00 uur
Feyenoord Vlag van Nederland v Vlag van Rusland CSKA Moskou Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 


26 november 2020
18:55 uur
CSKA Moskou Vlag van Rusland v Vlag van Nederland Feyenoord Stadion: VEB Arena, Moskou
   
 

26 november 2020
18:55 uur
Wolfsberger AC Vlag van Oostenrijk v Vlag van Kroatië Dinamo Zagreb Stadion: Hypo-Arena, Klagenfurt
   
 


3 december 2020
18:55 uur
CSKA Moskou Vlag van Rusland v Vlag van Oostenrijk Wolfsberger AC Stadion: VEB Arena, Moskou
   
 

3 december 2020
18:55 uur
Feyenoord Vlag van Nederland v Vlag van Kroatië Dinamo Zagreb Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
   
 


10 december 2020
21:00 uur
Dinamo Zagreb Vlag van Kroatië v Vlag van Rusland CSKA Moskou Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
   
 

10 december 2020
21:00 uur
Wolfsberger AC Vlag van Oostenrijk v Vlag van Nederland Feyenoord Stadion: Hypo-Arena, Klagenfurt
   
 

Groep L[bewerken | brontekst bewerken]

Pos. Ploeg GW W G V DV DT DS Ptn
1 Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim 2 2 0 0 6 1 +5 6
2 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado 2 1 0 1 5 3 +2 3
3 Vlag van Tsjechië Slovan Liberec 2 1 0 1 2 5 -3 3
3 Vlag van België AA Gent 2 0 0 2 1 5 -4 0
Wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

22 oktober 2020
21:00 uur
TSG Hoffenheim Vlag van Duitsland 2 – 0 Vlag van Servië Rode Ster Belgrado Stadion: Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Alejandro Hernández
Baumgartner Goal 64'
Dabour Goal 90+3'
   
 

22 oktober 2020
21:00 uur
Slovan Liberec Vlag van Tsjechië 1 – 0 Vlag van België AA Gent Stadion: Stadion u Nisy, Liberec
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Manuel Schüttengruber
Helal Goal 29'
   
 


29 oktober 2020
18:55 uur
AA Gent Vlag van België 1 – 4 Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim Stadion: Ghelamco Arena, Gent
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
Kleindienst Goal 90+3' Goal 36' (pen.) Belfodil
Goal 52' Grillitsch
Goal 73' Gaćinović
Goal 90+4' Dabour
   
 

29 oktober 2020
18:55 uur
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië 5 – 1 Vlag van Tsjechië Slovan Liberec Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Fábio Veríssimo
Ben Goal 7'Goal 22'
Gajić Goal 50'
Katai Goal 67'
Falcinelli Goal 70'
Goal 41' Matoušek
   
 


5 november 2020
21:00 uur
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië v Vlag van België AA Gent Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
   
 

5 november 2020
21:00 uur
TSG Hoffenheim Vlag van Duitsland v Vlag van Tsjechië Slovan Liberec Stadion: Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
   
 


26 november 2020
18:55 uur
AA Gent Vlag van België v Vlag van Servië Rode Ster Belgrado Stadion: Ghelamco Arena, Gent
   
 

26 november 2020
18:55 uur
Slovan Liberec Vlag van Tsjechië v Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim Stadion: Stadion u Nisy, Liberec
   
 


3 december 2020
18:55 uur
Rode Ster Belgrado Vlag van Servië v Vlag van Duitsland TSG Hoffenheim Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
   
 

3 december 2020
18:55 uur
AA Gent Vlag van België v Vlag van Tsjechië Slovan Liberec Stadion: Ghelamco Arena, Gent
   
 


10 december 2020
21:00 uur
TSG Hoffenheim Vlag van Duitsland v Vlag van België AA Gent Stadion: Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
   
 

10 december 2020
21:00 uur
Slovan Liberec Vlag van Tsjechië v Vlag van Servië Rode Ster Belgrado Stadion: Stadion u Nisy, Liberec
   
 

Knock-outfase[bewerken | brontekst bewerken]

  • Er gaan 32 teams door naar de knock-outfase: de twaalf groepswinnaars en de twaalf nummers twee voor ieder van de twaalf poules uit de Europa League poulefase, aangevuld met alle 8 nummers 3 van de poulefase van de Champions League.
  • Tijdens de loting voor de zestiende finales hebben de twaalf groepswinnaars en de vier sterkste nummers 3 uit de eerste ronde van de Champions League een geplaatste status, de twaalf nummers 2 en de vier slechtste nummers 3 van de eerste ronde in de Champions League hebben een ongeplaatste status. De geplaatste teams worden geloot tegen de ongeplaatste teams. Ploegen die in dezelfde groep zaten en ploegen uit dezelfde landen kunnen in deze ronde niet tegen elkaar loten.
  • Vanaf de achtste finales is er geen geplaatste en ongeplaatste status meer en kan iedereen elkaar loten.

Zestiende finales[bewerken | brontekst bewerken]

Achtste finales[bewerken | brontekst bewerken]

Kwartfinales[bewerken | brontekst bewerken]

Halve finales[bewerken | brontekst bewerken]

Finale[bewerken | brontekst bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Finale UEFA Europa League 2021 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

26 mei 2021
21:00 uur
v Stadion: Stadion Energa Gdańsk, Gdańsk
   
 

Statistieken[bewerken | brontekst bewerken]

Topscorers[bewerken | brontekst bewerken]

Assists[bewerken | brontekst bewerken]

Externe links[bewerken | brontekst bewerken]

Zie de categorie UEFA Europa League van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp.