UEFA Nations League 2020/21 Divisie B

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
UEFA Nations League 2020/21
Divisie B
Divisie B informatie
Groepsfase
Datum 3 september – 17 november 2020
Teams 16  
Promotie naar divisie A
Gepromoveerd
Degradatie naar divisie C
Gedegradeerd
Play-offs
Datum 24 - 29 maart 2022
Kwalificatie voor het WK 2022
Divisie B statistieken
Wedstrijden 47
Doelpunten 104  (2,21 per wedstrijd)
Toeschouwers 28.883  (615 per wedstrijd)
Topscorer(s) 6 doelpunten:
Vlag van Noorwegen Erling Braut Håland
Yellow card.svg kaarten 185  (3,94 per wedstrijd)
Twee gele kaarten in 1 wedstrijd kaarten 4  (0,09 per wedstrijd)
Red card.svg kaarten 4  (0,09 per wedstrijd)
Algemeen
Regio Europa
Confederatie UEFA
Eerste editie 2018/19
Huidige kampioen Vlag van Portugal Portugal (1e titel)
Recordtitelhouder Vlag van Portugal Portugal (1 titel)
Website UEFA.com
Actueel
Actuele editie UEFA Nations League 2020/21
Navigatie
Vorige
2018/19
    Volgende
2022/23
Gestegen divisie A     divisie C Gedaald
divisie D Gedaald  
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

De UEFA Nations League 2020/21 Divisie B was de tweede divisie van UEFA Nations League. Het toernooi, dat de vriendschappelijk duels vervangt, begon in september 2020 en eindigde in november 2020. De winnaars van de 4 groepen van deze divisie promoveerden naar divisie A, het hoogste niveau. Daarbij degradeerden de nummer laatst van de 4 groepen naar divisie C. Aan dit toernooi deden de 16 landen mee die op basis van de eindstand van het seizoen 2018/19 zijn ingedeeld. Hierbij werden de landen die zouden degraderen onder de landen die promoveerden geplaatst.

Beslissingscriteria[bewerken | brontekst bewerken]

Als twee of meer landen in de groep gelijk eindigen, met evenveel punten, dan gelden de volgende criteria om te bepalen welk landen boven de ander eindigt:

  1. Hoogste aantal punten verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de teams;
  2. Doelsaldo verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk eindigende teams (als er meer dan twee teams gelijk staan);
  3. Hoogste aantal gescoorde doelpunten verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de teams (als er meer dan twee teams gelijk staan);
  4. Hoogste aantal gescoorde uitdoelpunten verkregen bij de onderlinge wedstrijden tussen de teams
  5. Als er na criteria 1 tot en met 4 nog steeds landen gelijk staan dan gelden de volgende criteria:
  6. Doelsaldo in alle groepswedstrijden;
  7. Aantal doelpunten gescoord in alle groepswedstrijden;
  8. Aantal uitdoelpunten gescoord in alle groepswedstrijden;
  9. Aantal overwinningen in alle groepswedstrijden;
  10. Aantal uitoverwinningen in alle groepswedstrijden;
  11. Fair-Playklassement van het toernooi (1 punt voor een enkele gele kaart, 3 punten voor een rode kaart ten gevolge van 2 gele kaarten, 3 punten voor een directe rode kaart, 4 punten voor een gele kaart gevolgd door een directe rode kaart);
  12. Positie op de UEFA-coëfficiëntenranglijst;

Deelnemende landen[bewerken | brontekst bewerken]

De loting vond plaats op 3 maart 2020 in Amsterdam, Nederland..[1][2]

Pot 1
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Vlag van Rusland Rusland 17
Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 18
Vlag van Wales Wales 19
Vlag van Tsjechië Tsjechië 20
Pot 2
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Vlag van Schotland Schotland Gestegen 21
Vlag van Noorwegen Noorwegen Gestegen 22
Vlag van Servië Servië Gestegen 23
Vlag van Finland Finland Gestegen 24
Pot 3
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Vlag van Slowakije Slowakije 25
Vlag van Turkije Turkije 26
Vlag van Ierland Ierland 27
Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 28
Pot 4
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Vlag van Bulgarije Bulgarije Gestegen * 29
Vlag van Israël Israël Gestegen * 30
Vlag van Hongarije Hongarije Gestegen * 31
Vlag van Roemenië Roemenië Gestegen * 32

Legenda

Gestegen Gepromoveerd naar een hogere divisie.
In dezelfde divisie gebleven na degradatie na wijzigingen.
Gestegen * Gepromoveerd naar een hogere divisie na wijzigingen.
Gepromoveerd naar een hogere divisie.
Gedegradeerd naar een lagere divisie.
PO Gekwalificeerd voor play-off voor WK 2022.[3]

Groepen en wedstrijden[bewerken | brontekst bewerken]

Groep 1[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team G W G V DV DT DS Ptn Promotie of degradatie Vlag van Oostenrijk Vlag van Noorwegen Vlag van Roemenië Vlag van Noord-Ierland
1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 6 4 1 1 9 6 +3 13 Promotie naar divisie A 1 – 1 2 – 3 2 – 1
2 Vlag van Noorwegen Noorwegen 6 3 1 2 12 7 +5 10 1 – 2 4 – 0 1 – 0
3 Vlag van Roemenië Roemenië 6 2 2 2 8 9 −1 8 0 – 1 3 – 0 r 1 – 1
4 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 6 0 2 4 4 11 −7 2 Degradatie naar divisie C 0 – 1 1 – 5 1 – 1
Bron: UEFA
Wedstrijden

4 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 1 – 2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Finland Mattias Gestranius
Håland Goal 66' Verslag Goal 35' Gregoritsch
Goal 54' (pen.) Sabitzer
   
 

4 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Roemenië Vlag van Roemenië 1 – 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk François Letexier
Pușcaș Goal 25' Verslag Kreeg geel in de 13e minuut Kreeg opnieuw geel in de 39e minuutWeggestuurd in de 39e minuut 13', 39' Magennis
Goal 86' Whyte
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 1 – 5 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Polen Bartosz Frankowski
McNair Goal 6' Verslag Goal 2' Elyounoussi
Goal 7'Goal 58' Håland
Goal 19'Goal 47' Sørloth
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 – 3 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Wörtherseestadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Glenn Nyberg
Baumgartner Goal 17'
Onisiwo Goal 81'
Verslag Goal 3' Alibec
Goal 51' Grigore
Goal 70' Maxim
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 4 – 0 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Ivan Kružliak
Håland Goal 13'Goal 64'Goal 74'
Sørloth Goal 39'
Verslag
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 – 1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Petr Ardeleánu
Verslag Goal 42' Gregoritsch
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 1 – 0 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Vlag van Estland Kristo Tohver
Dallas Goal 68' (e.d.) Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Roemenië Vlag van Roemenië 0 – 1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Polen Daniel Stefański
Verslag Goal 76' Schöpf
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 – 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Italië Maurizio Mariani
Schaub Goal 81'
Grbić Goal 87'
Verslag Goal 75' Magennis
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Roemenië Vlag van Roemenië 3 – 0 r[5]
Afgelast[6]
Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Arena Națională, Boekarest
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Ali Palabıyık
Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 1 – 1 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 1.060
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
Boyce Goal 56' Verslag Goal 81' Bicfalvi
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 1 – 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Frankrijk Benoît Bastien
Grbić Goal 90+4' Verslag Goal 61' Zahid
   
 

Groep 2[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team G W G V DV DT DS Ptn Promotie of degradatie Vlag van Tsjechië Vlag van Schotland Vlag van Israël Vlag van Slowakije
1 Vlag van Tsjechië Tsjechië 6 4 0 2 9 5 +4 12 Promotie naar divisie A 1 – 2 1 – 0 2 – 0
2 Vlag van Schotland Schotland 6 3 1 2 5 4 +1 10 1 – 0 1 – 1 1 – 0
3 Vlag van Israël Israël 6 2 2 2 7 7 0 8 1 – 2 1 – 0 1 – 1
4 Vlag van Slowakije Slowakije 6 1 1 4 5 10 −5 4 Degradatie naar divisie C 1 – 3 1 – 0 2 – 3
Bron: UEFA
Wedstrijden

4 september 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 1 – 1 Vlag van Israël Israël Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Slavko Vinčić
Christie Goal 45' (pen.) Verslag Goal 73' Zahavi
   
 

4 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Slowakije Vlag van Slowakije 1 – 3 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Letland Andris Treimanis
Schranz Goal 88' Verslag Goal 48' Coufal
Goal 53' (pen.) Dočkal
Goal 86' Krmenčík
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Israël Vlag van Israël 1 – 1 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Montenegro Nikola Dabanović
Elmkies Goal 90+1' Verslag Goal 14' Ďuriš
   
 

7 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 – 2 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Nederland Serdar Gözübüyük
Pešek Goal 12' Verslag Goal 27' Dykes
Goal 52' (pen.) Christie
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Israël Vlag van Israël 1 – 2 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Tiago Martins
Zahavi Goal 56' Verslag Goal 14' (e.d.) Abu Hanna
Goal 48' Vydra
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 1 – 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Italië Davide Massa
Dykes Goal 54' Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 1 – 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 299
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Felix Zwayer
Fraser Goal 6' Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Slowakije Vlag van Slowakije 2 – 3 Vlag van Israël Israël Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Alejandro Hernández
Hamšík Goal 16'
Mak Goal 38'
Verslag Goal 68'Goal 76'Goal 89' Zahavi
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
15.00 (UTC+1)
Slowakije Vlag van Slowakije 1 – 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Roemenië István Kovács
Greguš Goal 32' Verslag
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 – 0 Vlag van Israël Israël Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Servië Srđan Jovanović
Darida Goal 7' Verslag Weggestuurd in de 82e minuut 82' Elhamed
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Israël Vlag van Israël 1 – 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Polen Paweł Raczkowski
Solomon Goal 44' Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 2 – 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Turkije Cüneyt Çakır
Souček Goal 17'
Ondrášek Goal 55'
Verslag
   
 

Groep 3[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team G W G V DV DT DS Ptn Promotie of degradatie Vlag van Hongarije Vlag van Rusland Vlag van Servië Vlag van Turkije
1 Vlag van Hongarije Hongarije 6 3 2 1 7 4 +3 11 Promotie naar divisie A 2 – 3 1 – 1 2 – 0
2 Vlag van Rusland Rusland 6 2 2 2 9 12 −3 8 0 – 0 3 – 1 1 – 1
3 Vlag van Servië Servië 6 1 3 2 9 7 +2 6[a] 0 – 1 5 – 0 0 – 0
4 Vlag van Turkije Turkije 6 1 3 2 6 8 −2 6[a] Degradatie naar divisie C 0 – 1 3 – 2 2 – 2
Bron: UEFA
Noten:
  1. a b Gelijk in head-to-head punten (2) en doelsaldo (0). Head-to-head uitdoelpunten: Servië 2, Turkije 0.
Wedstrijden

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland 3 – 1 Vlag van Servië Servië Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Schotland William Collum
Dzjoeba Goal 48' (pen.)Goal 81'
Karavajev Goal 69'
Verslag Goal 78' A. Mitrović
   
 

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 0 – 1 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Yeni 4 Eylül Stadion, Sivas
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Artur Soares Dias
Verslag Goal 80' Szoboszlai
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Hongarije Vlag van Hongarije 2 – 3 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Italië Maurizio Mariani
Sallai Goal 62'
Nikolić Goal 70'
Verslag Goal 15' Mirantsjoek
Goal 34' Ozdojev
Goal 46' Fernandes
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Servië Vlag van Servië 0 – 0 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Kolarov Kreeg geel in de 45+2e minuut Kreeg opnieuw geel in de 49e minuutWeggestuurd in de 49e minuut 45+2', 49' Verslag
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland 1 – 1 Vlag van Turkije Turkije Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 5.019
Scheidsrechter: Vlag van Slovenië Matej Jug
Mirantsjoek Goal 28' Verslag Goal 62' Karaman
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Servië Vlag van Servië 0 – 1 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Sandro Schärer
Verslag Goal 20' Könyves
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland 0 – 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 4.821
Scheidsrechter: Vlag van Engeland Michael Oliver
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 2 – 2 Vlag van Servië Servië Stadion: Türk Telekom Stadyumu, Istanboel
Toeschouwers: 519
Scheidsrechter: Vlag van Bulgarije Georgi Kabakov
Çalhanoğlu Goal 57'
Tufan Goal 76'
Yılmaz Kreeg geel in de 44e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+1e minuutWeggestuurd in de 90+1e minuut 44', 90+1'
Verslag Goal 22' Milinković-Savić
Goal 49' (pen.) A. Mitrović
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 3 – 2 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 812
Scheidsrechter: Vlag van Polen Szymon Marciniak
Karaman Goal 26'
Ünder Goal 32'
Tosun Goal 52' (pen.)
Verslag Goal 11' Tsjerysjev
Weggestuurd in de 24e minuut 24' Semjonov
Goal 57' Koezjajev
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Hongarije Vlag van Hongarije 1 – 1 Vlag van Servië Servië Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Zweden Glenn Nyberg
Kalmár Goal 39' Verslag Goal 17' Radonjić
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Hongarije Vlag van Hongarije 2 – 0 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Slowakije Ivan Kružliak
Sigér Goal 57'
Varga Goal 90+5'
Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Servië Vlag van Servië 5 – 0 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Polen Daniel Stefański
Radonjić Goal 10'
Jović Goal 25'Goal 45+1'
Vlahović Goal 41'
Mladenović Goal 64'
Verslag
   
 

Groep 4[bewerken | brontekst bewerken]

Pos Team G W G V DV DT DS Ptn Promotie of degradatie Vlag van Wales Vlag van Finland Vlag van Ierland Vlag van Bulgarije
1 Vlag van Wales Wales 6 5 1 0 7 1 +6 16 Promotie naar divisie A 3 – 1 1 – 0 1 – 0
2 Vlag van Finland Finland 6 4 0 2 7 5 +2 12 0 – 1 1 – 0 2 – 0
3 Vlag van Ierland Ierland 6 0 3 3 1 4 −3 3 0 – 0 0 – 1 0 – 0
4 Vlag van Bulgarije Bulgarije 6 0 2 4 2 7 −5 2 Degradatie naar divisie C 0 – 1 1 – 2 1 – 1
Bron: UEFA
Wedstrijden

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 – 1 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Oostenrijk Manuel Schüttengruber
Kraev Goal 56' Verslag Goal 90+3' Duffy
   
 

3 september 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland 0 – 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Duitsland Daniel Siebert
Verslag Goal 80' Moore
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
14.00 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales 1 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Portugal Fábio Veríssimo
N. Williams Goal 90+4' Verslag
   
 

6 september 2020
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 1 Vlag van Finland Finland Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Italië Fabio Maresca
Verslag Goal 64' Jensen
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
14.00 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 0 Vlag van Wales Wales Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Griekenland Anastasios Sidiropoulos
McClean Kreeg geel in de 79e minuut Kreeg opnieuw geel in de 84e minuutWeggestuurd in de 84e minuut 79', 84' Verslag
   
 

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland 2 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 6.587
Scheidsrechter: Vlag van België Erik Lambrechts
Taylor Goal 52'
Jensen Goal 67'
Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland 1 – 0 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 7.900
Scheidsrechter: Vlag van Zwitserland Lionel Tschudi
Jensen Goal 66' Verslag
   
 

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 0 – 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 478
Scheidsrechter: Vlag van Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Verslag Goal 85' J. Williams
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 – 2 Vlag van Finland Finland Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Litouwen Donatas Rumšas
Iliev Goal 68' (pen.) Verslag Goal 7' Pukki
Goal 45+1' Lod
   
 

15 november 2020
«onderlinge duels»
17.00 (UTC)
Wales Vlag van Wales 1 – 0 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Tsjechië Petr Ardeleánu
Brooks Goal 67' Verslag Kreeg geel in de 81e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuutWeggestuurd in de 90+4e minuut 81', 90+4' Hendrick
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van België Lawrence Visser
Verslag
   
 

18 november 2020
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Wales Vlag van Wales 3 – 1 Vlag van Finland Finland Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0[4]
Scheidsrechter: Vlag van Spanje Jesús Gil Manzano
Wilson Goal 29'
James Goal 46'
Moore Goal 84'
Verslag Weggestuurd in de 12e minuut 12' Uronen
Goal 63' Pukki
   
 

Eindstand[bewerken | brontekst bewerken]

De eindstand werd bepaald op basis van de regels die de UEFA opstelde.[7] Deze tabel begon bij nummer 17 omdat nummers 1 tot en met 16 genummerd zijn bij divisie A.

Pos Land Grp Wed W G V Pnt Doelsaldo
DV DT +/−
17. Vlag van Wales Wales 4 6 5 1 0 16 7 1 +6
18. Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 1 6 4 1 1 13 9 6 +3
19. Vlag van Tsjechië Tsjechië 2 6 4 0 2 12 9 5 +4
20. Vlag van Hongarije Hongarije 3 6 3 2 1 11 7 4 +3
21. Vlag van Finland Finland 4 6 4 0 2 12 7 5 +2
22. Vlag van Noorwegen Noorwegen 1 6 3 1 2 10 12 7 +5
23. Vlag van Schotland Schotland 2 6 3 1 2 10 5 4 +1
24. Vlag van Rusland Rusland 3 6 2 2 2 8 9 12 −3
25. Vlag van Israël Israël 2 6 2 2 2 8 7 7 0
26. Vlag van Roemenië Roemenië 1 6 2 2 2 8 8 9 −1
27. Vlag van Servië Servië 3 6 1 3 2 6 9 7 +2
28. Vlag van Ierland Ierland 4 6 0 3 3 3 1 4 −3
29. Vlag van Turkije Turkije 3 6 1 3 2 6 6 8 −2
30. Vlag van Slowakije Slowakije 2 6 1 1 4 4 5 10 −5
31. Vlag van Bulgarije Bulgarije 4 6 0 2 4 2 2 7 −5
32. Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 1 6 0 2 4 2 4 11 −7

Doelpuntenmakers[bewerken | brontekst bewerken]

6 doelpunten

5 doelpunten

3 doelpunten


2 doelpunten


1 doelpunt


Eigen doelpunt


WK 2022 play-off[bewerken | brontekst bewerken]