WDF Europe Cup 1998

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

De Europese Kampioenschappen darten (of WDF Europe Cup) is een dartstoernooi georganiseerd door de World Darts Federation. Het toernooi werd gehouden van 6 augustus 1998 tot en met 9 augustus 1998 in Oslo, Noorwegen.

Deelnemende landen[bewerken]

Er namen 26 landen deel aan de WDF Europe Cup 1998.

Vlag van België België
Vlag van Cyprus Cyprus
Vlag van Denemarken Denemarken
Vlag van Duitsland Duitsland
Vlag van Engeland Engeland
Vlag van Faeröer Faeröer
Vlag van Finland Finland
Vlag van Frankrijk Frankrijk
Vlag van Gibraltar Gibraltar

Vlag van Griekenland Griekenland
Vlag van Hongarije Hongarije
Vlag van Ierland Ierland
Vlag van IJsland IJsland
Vlag van Italië Italië
Vlag van Letland Letland
Vlag van Malta Malta
Vlag van Man Man
Vlag van Nederland Nederland

De Ulster Banner Noord-Ierland
Vlag van Noorwegen Noorwegen
Vlag van Oostenrijk Oostenrijk
Vlag van Schotland Schotland
Vlag van Tsjechië Tsjechië
Vlag van Wales Wales
Vlag van Zweden Zweden
Vlag van Zwitserland Zwitserland


Heren teams[bewerken]

Laatste 16 tot finale[bewerken]

achtste finale (best of 17 legs) kwartfinale (best of 17) halve finale (best of 17) finale (best of 17)
                           
             
 Vlag van Engeland Engeland  9
 
 Vlag van Gibraltar Gibraltar  0  
 Vlag van Engeland Engeland  9
 
   Vlag van Ierland Ierland  2  
 Vlag van Zweden Zweden  6
 
 Vlag van Ierland Ierland  9  
 Vlag van Engeland Engeland  9
 
   Vlag van Schotland Schotland  7  
 Vlag van Schotland Schotland  9
 
 Vlag van Hongarije Hongarije  5  
 Vlag van Schotland Schotland  9
 
   Vlag van Wales Wales  7  
 Vlag van Wales Wales  9
 
 Vlag van Noorwegen Noorwegen  0  
 Vlag van Engeland Engeland  9
 
   Vlag van België België  5
 Vlag van Nederland Nederland  9
 
 Vlag van IJsland IJsland  2  
 Vlag van Nederland Nederland  9
 
   Vlag van Duitsland Duitsland  7  
 Vlag van Duitsland Duitsland  9
 
 Vlag van Zwitserland Zwitserland  2  
 Vlag van Nederland Nederland  3
 
   Vlag van België België  9  
 Vlag van België België  9
   
 Vlag van Denemarken Denemarken  7  
 Vlag van België België  9    
 
   De Ulster Banner Noord-Ierland  4      
 De Ulster Banner Noord-Ierland  9
 Vlag van Malta Malta  4  

Heren individueel[bewerken]

Laatste 32 tot finale[bewerken]

  3e ronde (best of 7 legs) 4e ronde (best of 7) kwartfinale (best of 7) halve finale (best of 7) finale (best of 7)
                                               
 Vlag van Nederland Roland Scholten 4  
 Vlag van Noord-Ierland Louis Doherty 2  
   Vlag van Nederland Roland Scholten 1  
   Vlag van Wales Ritchie Davies 4  
 Vlag van Wales Ritchie Davies 4
 Vlag van Schotland Peter Johnstone 2  
   Vlag van Wales Ritchie Davies 4  
   Vlag van Denemarken Bjarne Jensen 1  
 Vlag van Finland Keivo Survonen 2  
 Vlag van Denemarken Bjarne Jensen 4  
   Vlag van Denemarken Bjarne Jensen 4
   Vlag van België Tanguy Borra 2  
 Vlag van Zweden Stefan Nagy 1
 Vlag van België Tanguy Borra 4  
   Vlag van Wales Ritchie Davies 1  
   Vlag van Engeland Andy Fordham 4  
 Vlag van Ierland Jack McKenna 3  
 Vlag van Duitsland Colin Rice 4  
   Vlag van Duitsland Colin Rice 2
   Vlag van Schotland Les Wallace 4  
 Vlag van Schotland Les Wallace 4
 Vlag van Noord-Ierland Brian Elder 1  
   Vlag van Schotland Les Wallace 1
   Vlag van Engeland Andy Fordham 4  
 Vlag van Engeland Andy Fordham 4  
 Vlag van Nederland Richard Reitveld 1  
   Vlag van Engeland Andy Fordham 4
   Vlag van Wales Martin Phillips 1  
 Vlag van Wales Martin Phillips 4
 Vlag van België Chris Van den Bergh 3  
 Vlag van Engeland Andy Fordham 2
 Vlag van Nederland Co Stompé 4
 Vlag van Schotland Bob Taylor 3  
 Vlag van Wales Sean Palfrey 4  
   Vlag van Wales Sean Palfrey 2  
   Vlag van Nederland Co Stompé 4  
 Vlag van Nederland Co Stompé 4
 Vlag van Zweden Peter Brolin 0  
   Vlag van Nederland Co Stompé 4  
   Vlag van Noord-Ierland John Elder 1  
 Vlag van Denemarken Frede Johansen 2  
 Vlag van Finland Jarkko Komula 4  
   Vlag van Finland Jarkko Komula 2
   Vlag van Noord-Ierland John Elder 4  
 Vlag van Duitsland Andreas Kröckel 1
 Vlag van Noord-Ierland John Elder 4  
   Vlag van Nederland Co Stompé 4
   Vlag van Wales Marshall James 2  
 Vlag van Noorwegen Terje Derås 3  
 Vlag van Engeland Martin Adams 4  
   Vlag van Engeland Martin Adams 2
   Vlag van Nederland Raymond van Barneveld 4  
 Vlag van België Erik Clarys 2
 Vlag van Nederland Raymond van Barneveld 4  
   Vlag van Nederland Raymond van Barneveld 2
   Vlag van Wales Marshall James 4  
 Vlag van Cyprus George Tripiniotis 0  
 Vlag van Finland Marko Kantele 4  
   Vlag van Finland Marko Kantele 2
   Vlag van Wales Marshall James 4  
 Vlag van Noord-Ierland John MaGowan 2
 Vlag van Wales Marshall James 4  

Vrouwen individueel[bewerken]

Kwartfinale tot finale[bewerken]

kwartfinale (best of 7 legs) halve finale (best of 7) finale (best of 7)
                     
                   
         
 Vlag van Engeland Trina Gulliver  4
 
 Vlag van Denemarken Annette Hakonsen  0  
 Vlag van Engeland Trina Gulliver  3
 
   Vlag van Noord-Ierland Denise Cassidy  4  
 Vlag van Nederland Mieke de Boer  2
 
 Vlag van Noord-Ierland Denise Cassidy  4  
 Vlag van Noord-Ierland Denise Cassidy  4
 
   Vlag van Engeland Mandy Solomons  1
 Vlag van Nederland Valerie Maytum  0
 
 Vlag van Noorwegen Mette Hansen  4  
 Vlag van Noorwegen Mette Hansen  2
 
   Vlag van Engeland Mandy Solomons  4  
 Vlag van Engeland Mandy Solomons  4
 Vlag van Finland Tarja Salminen  3  

Externe link[bewerken]