Wikipedia:Wikiproject/België/Bijdragen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Aangemaakte artikelen[bewerken]

  1. Sleenovia, stripverhaal - Q30278203
  2. Station Frasnes-lez-Couvin, voormalig spoorwegstation - Q21816795
  3. Echo (album van Bazart), muziekalbum - Q30302593
  4. Alfred Cogniaux, botanicus - Q655719
  5. Iers Vredespark, oorlogsmonument - Q6083563
  6. Jan Michiel Ruyten, Belgische 19de-eeuwse kunstschilder - Q21396050
  7. 360° (album van Mintzkov), muziekalbum - Q30305430
  8. M For Means And L For Love, muziekalbum - Q30311612
  9. Marie Delcourt, filologe en historica - Q1243468
  10. Onze-Lieve-Vrouw-Geboortekerk (Lint), kerkgebouw en monument - Q30349471
  11. Guillaume Charlier, beeldhouwer - Q253327
  12. Anaelle Wiard, voetbalster - Q27075213
  13. Elke Van Gorp, voetbalster - Q20641597
  14. Charles-Philippe van Arberg, militair - Q1237272
  15. Jean V d'Allamont, militair - Q3174913
  16. Guillaume d'Auxonne, kanselier-bisschop - Q3120255
  17. Gilles van Chin, edelman, drakendoder - Q3106567
  18. Isabel Van Buynder, alpineskiester - Q6574121
  19. Rachel Baes, kunstschilderes - Q3416072
  20. Burchard van Aken, bisschop van Kamerijk - Q1010290
  21. Arnold Mercator, cartograaf - Q695779
  22. Maximiliaan de Berghes, (aarts)bisschop - Q22248120
  23. Radu Bălescu, tot Belg genaturaliseerde natuurkundige - Q523702
  24. Antonio Felice Zondadari, pauselijk diplomaat in Brussel - Q1084604
  25. Europalia-monument (Nadrin) - Q33035135
  26. Marie Van Langendonck, dichteres uit Antwerpen - Q3292832
  27. Cathroé van Metz, abt - Q2485156
  28. Bernard d'Albi, kapitteldeken te Brugge en raadsheer voor Franse koningen - Q2898776
  29. Lea Daan, danseres, choreografe, danspedagoge - Q3228606
  30. Bertulfus van Gent, abt - Q2697024
  31. Pierre-Clément de Laussat, maritiem prefect voor Antwerpen en prefect van Bergen - Q3382948
  32. Marc-René de Voyer de Paulmy d'Argenson, prefect in Antwerpen - Q2743823
  33. François Buisseret, jurist en (aarts)bisschop - Q3084126
  34. Charles Michel, kenner van het Sanskriet - Q33837429
  35. Ghislaine De Boom, historica - Q21764148
  36. Augustijnerklooster van Leuven - Q34521335
  37. Priorij Terbank, rechtbank voor lepralijders - Q35030660
  38. Willem van Hildernisse, sektenleider 15e eeuw - Q36372846
  39. Buysdellebos, bos in Ukkel - Q36623094
  40. Papenkasteel, kasteel en natuurgebied in Ukkel - Q2970725
  41. Robert le Bougre, inquisiteur in Vlaanderen - Q1283863
  42. Philippe de l'Espinoy, historicus - Q1234842
  43. Belgica (soundtrack), muziekalbum/soundtrack - Q36678246
  44. Levinus Battus, wiskundige en arts - Q1821915
  45. The Game (Das Pop), muziekalbum - Q36908731
  46. Das Pop (muziekalbum), muziekalbum - Q37490337
  47. The Human Thing, muziekalbum - Q37592264
  48. Fortigaire de Plaisance, bisschop en Bourgondisch raadsheer - Q3078510
  49. Mathilde van Portugal, gravin van Vlaanderen - Q1703679
  50. Peter van Luxemburg-Saint Pol, edelman - Q474571
  51. Cesare Brancadoro, pauselijk diplomaat - Q1080440
  52. Albero II van Chiny-Namen, prins-bisschop - Q2832071
  53. Clementia van Bourgondië, gravin van Vlaanderen - Q2104024
  54. Jan Curtius, wapenhandelaar - Q3171509
  55. Henricus Brucaeus, wiskundige en arts - Q109090
  56. Julien Ficher, beeldend kunstenaar en pedagoog - Q38225867
  57. Jean du Castre d'Auvigny, schrijver - Q3171822
  58. Dominique Dufour de Pradt, Frans aartsbisschop van Mechelen - Q202386
  59. Paul Bourgeois, astronoom - Q1952452
  60. Chartreuzenbos, bos in Holsbeek - Q21770595
  61. I Love (Das Pop), muziekalbum - Q38724741
  62. Abraham Lipski, ingenieur, uitvinder - Q38908178
  63. Sleepers' Reign, popgroep - Q28224888
  64. Giselbert van Bergen, kanselier - Q719319
  65. King into delight, muziekalbum - Q39268631
  66. Enola (webzine), webzine - Q39276533
  67. Sint-Annacollege in Leuven - Q39288580
  68. From here to there, muziekalbum - Q17628670
  69. Plan your escape, muziekalbum - Q39419077
  70. Jos Molemans, plaatsnaamkundige, historicus, dialectoloog - Q39487271
  71. Jan Mylius, jurist in de Spaanse Nederlanden - Q39524245
  72. Luxemburgcollege in Leuven - Q39523545
  73. College van Luik in Leuven - Q39650343
  74. Le Grognon, de oudste wijk van Namen - Q39657983
  75. Everest (Girls in Hawaii), muziekalbum - Q40096183
  76. Hanna Voos, danseres, choreografe, danspedagoge - Q3126826
  77. Ansegisus van Lobbes, abt van Lobbes - Q569476
  78. Michel Drieux, rector Leuven 16e eeuw - Q28952303
  79. Driutiuscollege in Leuven - Q40684506
  80. Kartuizerpomp in Leuven - Q40693075
  81. voormalig Kartuizerklooster in Leuven - Q40910040
  82. Blauwputgang in Leuven - Q41443927
  83. Willem van Saint-Thierry, Luikenaar en abt - Q1628129
  84. Priorij van de Heilige Ursula en de 11.000 Maagden, in Leuven - Q41533409
  85. André Beullens, kunstschilder - Q22030627
  86. Jean Dabin, jurist Louvain - Q3171520
  87. Amaury de Marchant et d'Ansembourg, Belgisch-Luxemburgs diplomaat - Q13101510
  88. Frans Van Leemputten, kunstschilder - Q18508181
  89. Willem Pensart, ambtenaar voor de landvoogdes der Nederlanden - Q41637169
  90. Lucia de Brouckère, scheikundige ULB - Q3265169
  91. Jeanne Van Calck, onopgeloste kindermoord in Brussel - Q20961872
  92. Marie Clotilde Bonaparte, Frans-Belgische prinses - Q3291736
  93. Augustine De Rothmaler, pedagoge, feministe - Q41793283
  94. Marie-Jeanne Schellinck, vrouwelijke militair in dienst van Napoleon - Q2817220
  95. Jean-Armand de Roquelaure, aartsbisschop van Mechelen - Q454900
  96. Lancelot Schetz, stadhouder van Limburg - Q16853686
  97. Lancelot Schetz, burgemeester van Brussel - Q42044823
  98. Toussaint-Joseph Romsée, Luiks priester-leraar - Q42037763
  99. Sint-Ivocollege in Leuven - Q42052602
  100. Breugelcollege in Leuven - Q42054838
  101. Elisa Caroline Bommer-Destrée, Brussels botanica - Q5361352
  102. Philippe Delhaye, moraaltheoloog en mediëvist - Q42294379
  103. Verloren Kosttoren in Leuven - Q42296471
  104. Irmgard, hertogin van Limburg - Q2275669
  105. Pieter van Dale, Antwerps kanunnik - Q42302976
  106. Van Dalecollege in Leuven - Q42303229
  107. Dekenij van de Lakenwevers van Leuven - Q42303680
  108. Angélique de Rouillé, edeldame uit Henegouwen en feministe - Q2849872
  109. Marie Sasse, operazangeres - Q4499874
  110. Guillaume Nolens, gynaecoloog - Q42342849
  111. College van Engelse Jezuïeten in Luik - Q2983831
  112. Valduc in Waals-Brabant - Q42416195
  113. Paul Fourmarier, geoloog - Q551937
  114. Charles Nerinckx, missionaris in Amerika - Q328167
  115. Pierre Groult, hispanist - Q6075544
  116. Momboor van Luik - Q3284944
  117. Jan van Baarle, inquisiteur in Luik - Q42573449
  118. Iers College in Leuven - Q21186654
  119. Jean-Jacques Winders, architect - Q6244015
  120. Anna-Maria van Reysschoot, kunstschilder uit Gent - Q21646555
  121. José Comblin, priester, missionaris en theoloog - Q979013
  122. Henri Libert, edelsmid uit Namen - Q17265881
  123. Marcelle Werbrouck, egyptologe - Q21475329
  124. Leuvense Cellenbroeders - Q42942690
  125. Éléonore de Bergh, hofdame in Brussel en Franse politica - Q16685191
  126. Clara de Hirsch-Bisschofsheim, bankier en filantrope - Q18527150
  127. Anselmus van Vlaanderen, musicus - Q43030219
  128. Arnold Baert, lid Hoge Raad van Mechelen 16e-17e eeuw - Q27507791
  129. Desiré Duwaerts, beeldhouwer - Q21345331
  130. Koningscollege in Leuven - Q43097068
  131. Claude de Bexon, bisschop van Namen - Q1813276
  132. College van Premonstreit in Leuven - Q43149076
  133. Peltzcollege in Leuven - Q43154850
  134. Paridaens, stichter van Leuvense school en congregatie - Q43235006
  135. Albert Mockel, dichter en literatuurcriticus - Q2831420
  136. Waterpoorten van Leuven - Q43270433
  137. Hollands College in Leuven - Q43290871
  138. Hoge Heuvelcollege in Leuven - Q43295318
  139. Herman van Doornik of van Laon, abt - Q5964326

Aangepakt[bewerken]

  1. Rising Sun, Setting Sun, muziekalbum - Q2661389
  2. Sky Hits Ground, muziekalbum - Q15882107
  3. Willy Albimoor, pianist en componist - Q30434664
  4. Uilenspiegelmuseum, museum in Damme - Q23670942
  5. Aloïs Blommaert, schrijver - Q2223919
  6. De Buurtpolitie: De Grote Geldroof, Vlaamse actiefilm, gered van verwijdering - Q31202170
  7. Edgar Gevaert, kunstschilder en pacifist, gered van verwijdering - Q31849811
  8. Fort Pereyra, middeleeuws fort ten noorden van Antwerpen, gered van verwijdering -Q32133640
  9. Brasserie Lupulus, Belgische brouwerij -Q2768133
  10. Brasserie d'Achouffe, Belgische brouwerij - Q899484
  11. Charleroi: geschiedenis tussen Romeinse Tijd en Traktatenbarrière aangevuld - Q81046
  12. Plein Publique - Q1870776
  13. Jazzwood - Q37798935
  14. Louis Van der Swaelmen, stedenbouwkundige en tuinarchitect - Q2468318
  15. Altertape, jazzband, Q33093609
  16. Dimitri Habran, doelman, gered van verwijdering - Q1974913
  17. Maurice Goetghebuer, entomoloog - Q6793051
  18. Alphonse Allard, politicus - Q13428376
  19. Zénon Bacq, fysioloog, farmacoloog, radiobioloog - Q247575
  20. Anne Bonnet, kunstschilderes - Q274121
  21. Peter Croonen, ondernemer en voetbalbestuurder, gered van directe verwijdering - Q42862889
  22. Karel Pinxten (econoom), econoom - Q3110517