Wikipedia:Wikiproject/België/Bijdragen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Jump to search

Aangemaakte artikelen[bewerken]

  1. Sleenovia, stripverhaal - Q30278203
  2. Station Frasnes-lez-Couvin, voormalig spoorwegstation - Q21816795
  3. Echo (album van Bazart), muziekalbum - Q30302593
  4. Alfred Cogniaux, botanicus - Q655719
  5. Iers Vredespark, oorlogsmonument - Q6083563
  6. Jan Michiel Ruyten, Belgische 19de-eeuwse kunstschilder - Q21396050
  7. 360° (album van Mintzkov), muziekalbum - Q30305430
  8. M For Means And L For Love, muziekalbum - Q30311612
  9. Marie Delcourt, filologe en historica - Q1243468
  10. Onze-Lieve-Vrouw-Geboortekerk (Lint), kerkgebouw en monument - Q30349471
  11. Guillaume Charlier, beeldhouwer - Q253327
  12. Anaelle Wiard, voetbalster - Q27075213
  13. Elke Van Gorp, voetbalster - Q20641597
  14. Charles-Philippe van Arberg, militair - Q1237272
  15. Jean V d'Allamont, militair - Q3174913
  16. Guillaume d'Auxonne, kanselier-bisschop - Q3120255
  17. Gilles van Chin, edelman, drakendoder - Q3106567
  18. Isabel Van Buynder, alpineskiester - Q6574121
  19. Rachel Baes, kunstschilderes - Q3416072
  20. Burchard van Aken, bisschop van Kamerijk - Q1010290
  21. Arnold Mercator, cartograaf - Q695779
  22. Maximiliaan de Berghes, (aarts)bisschop - Q22248120
  23. Radu Bălescu, tot Belg genaturaliseerde natuurkundige - Q523702
  24. Antonio Felice Zondadari, pauselijk diplomaat in Brussel - Q1084604
  25. Europalia-monument (Nadrin) - Q33035135
  26. Marie Van Langendonck, dichteres uit Antwerpen - Q3292832
  27. Cathroé van Metz, abt - Q2485156
  28. Bernard d'Albi, kapitteldeken te Brugge en raadsheer voor Franse koningen - Q2898776
  29. Lea Daan, danseres, choreografe, danspedagoge - Q3228606
  30. Bertulfus van Gent, abt - Q2697024
  31. Pierre-Clément de Laussat, maritiem prefect voor Antwerpen en prefect van Bergen - Q3382948
  32. Marc-René de Voyer de Paulmy d'Argenson, prefect in Antwerpen - Q2743823
  33. François Buisseret, jurist en (aarts)bisschop - Q3084126
  34. Charles Michel, kenner van het Sanskriet - Q33837429
  35. Ghislaine De Boom, historica - Q21764148
  36. Augustijnerklooster van Leuven - Q34521335
  37. Priorij Terbank, rechtbank voor lepralijders - Q35030660
  38. Willem van Hildernisse, sektenleider 15e eeuw - Q36372846
  39. Buysdellebos, bos in Ukkel - Q36623094
  40. Papenkasteel, kasteel en natuurgebied in Ukkel - Q2970725
  41. Robert le Bougre, inquisiteur in Vlaanderen - Q1283863
  42. Philippe de l'Espinoy, historicus - Q1234842
  43. Belgica (soundtrack), muziekalbum/soundtrack - Q36678246
  44. Levinus Battus, wiskundige en arts - Q1821915
  45. The Game (Das Pop), muziekalbum - Q36908731
  46. Das Pop (muziekalbum), muziekalbum - Q37490337
  47. The Human Thing, muziekalbum - Q37592264
  48. Fortigaire de Plaisance, bisschop en Bourgondisch raadsheer - Q3078510
  49. Mathilde van Portugal, gravin van Vlaanderen - Q1703679
  50. Peter van Luxemburg-Saint Pol, edelman - Q474571
  51. Cesare Brancadoro, pauselijk diplomaat - Q1080440
  52. Albero II van Chiny-Namen, prins-bisschop - Q2832071
  53. Clementia van Bourgondië, gravin van Vlaanderen - Q2104024
  54. Jan Curtius, wapenhandelaar - Q3171509
  55. Henricus Brucaeus, wiskundige en arts - Q109090
  56. Julien Ficher, beeldend kunstenaar en pedagoog - Q38225867
  57. Jean du Castre d'Auvigny, schrijver - Q3171822
  58. Dominique Dufour de Pradt, Frans aartsbisschop van Mechelen - Q202386
  59. Paul Bourgeois, astronoom - Q1952452
  60. Chartreuzenbos, bos in Holsbeek - Q21770595
  61. I Love (Das Pop), muziekalbum - Q38724741
  62. Abraham Lipski, ingenieur, uitvinder - Q38908178
  63. Sleepers' Reign, popgroep - Q28224888
  64. Giselbert van Bergen, kanselier - Q719319
  65. King into delight, muziekalbum - Q39268631
  66. Enola (webzine), webzine - Q39276533
  67. Sint-Annacollege in Leuven - Q39288580
  68. From here to there, muziekalbum - Q17628670
  69. Plan your escape, muziekalbum - Q39419077
  70. Jos Molemans, plaatsnaamkundige, historicus, dialectoloog - Q39487271
  71. Jan Mylius, jurist in de Spaanse Nederlanden - Q39524245
  72. Luxemburgcollege in Leuven - Q39523545
  73. College van Luik in Leuven - Q39650343
  74. Le Grognon, de oudste wijk van Namen - Q39657983
  75. Everest (Girls in Hawaii), muziekalbum - Q40096183
  76. Hanna Voos, danseres, choreografe, danspedagoge - Q3126826
  77. Ansegisus van Lobbes, abt van Lobbes - Q569476
  78. Michel Drieux, rector Leuven 16e eeuw - Q28952303
  79. Driutiuscollege in Leuven - Q40684506
  80. Kartuizerpomp in Leuven - Q40693075
  81. voormalig Kartuizerklooster in Leuven - Q40910040
  82. Blauwputgang in Leuven - Q41443927
  83. Willem van Saint-Thierry, Luikenaar en abt - Q1628129
  84. Priorij van de Heilige Ursula en de 11.000 Maagden, in Leuven - Q41533409
  85. André Beullens, kunstschilder - Q22030627
  86. Jean Dabin, jurist Louvain - Q3171520
  87. Amaury de Marchant et d'Ansembourg, Belgisch-Luxemburgs diplomaat - Q13101510
  88. Frans Van Leemputten, kunstschilder - Q18508181
  89. Willem Pensart, ambtenaar voor de landvoogdes der Nederlanden - Q41637169
  90. Lucia de Brouckère, scheikundige ULB - Q3265169
  91. Jeanne Van Calck, onopgeloste kindermoord in Brussel - Q20961872
  92. Marie Clotilde Bonaparte, Frans-Belgische prinses - Q3291736
  93. Augustine De Rothmaler, pedagoge, feministe - Q41793283
  94. Marie-Jeanne Schellinck, vrouwelijke militair in dienst van Napoleon - Q2817220
  95. Jean-Armand de Roquelaure, aartsbisschop van Mechelen - Q454900
  96. Lancelot Schetz, stadhouder van Limburg - Q16853686
  97. Lancelot Schetz, burgemeester van Brussel - Q42044823
  98. Toussaint-Joseph Romsée, Luiks priester-leraar - Q42037763
  99. Sint-Ivocollege in Leuven - Q42052602
  100. Breugelcollege in Leuven - Q42054838
  101. Elisa Caroline Bommer-Destrée, Brussels botanica - Q5361352
  102. Philippe Delhaye, moraaltheoloog en mediëvist - Q42294379
  103. Verloren Kosttoren in Leuven - Q42296471
  104. Irmgard, hertogin van Limburg - Q2275669
  105. Pieter van Dale, Antwerps kanunnik - Q42302976
  106. Van Dalecollege in Leuven - Q42303229
  107. Dekenij van de Lakenwevers van Leuven - Q42303680
  108. Angélique de Rouillé, edeldame uit Henegouwen en feministe - Q2849872
  109. Marie Sasse, operazangeres - Q4499874
  110. Guillaume Nolens, gynaecoloog - Q42342849
  111. College van Engelse Jezuïeten in Luik - Q2983831
  112. Valduc in Waals-Brabant - Q42416195
  113. Paul Fourmarier, geoloog - Q551937
  114. Charles Nerinckx, missionaris in Amerika - Q328167
  115. Pierre Groult, hispanist - Q6075544
  116. Momboor van Luik - Q3284944
  117. Jan van Baarle, inquisiteur in Luik - Q42573449
  118. Iers College in Leuven - Q21186654
  119. Jean-Jacques Winders, architect - Q6244015
  120. Anna-Maria van Reysschoot, kunstschilder uit Gent - Q21646555
  121. José Comblin, priester, missionaris en theoloog - Q979013
  122. Henri Libert, edelsmid uit Namen - Q17265881
  123. Marcelle Werbrouck, egyptologe - Q21475329
  124. Leuvense Cellenbroeders - Q42942690
  125. Éléonore de Bergh, hofdame in Brussel en Franse politica - Q16685191
  126. Clara de Hirsch-Bisschofsheim, bankier en filantrope - Q18527150
  127. Anselmus van Vlaanderen, musicus - Q43030219
  128. Arnold Baert, lid Hoge Raad van Mechelen 16e-17e eeuw - Q27507791
  129. Desiré Duwaerts, beeldhouwer - Q21345331
  130. Koningscollege in Leuven - Q43097068
  131. Claude de Bexon, bisschop van Namen - Q1813276
  132. College van Premonstreit in Leuven - Q43149076
  133. Peltzcollege in Leuven - Q43154850
  134. Paridaens, stichter van Leuvense school en congregatie - Q43235006
  135. Albert Mockel, dichter en literatuurcriticus - Q2831420
  136. Waterpoorten van Leuven - Q43270433
  137. Hollands College in Leuven - Q43290871
  138. Hoge Heuvelcollege in Leuven - Q43295318
  139. Herman van Doornik of van Laon, abt - Q5964326
  140. Jean Thonon, vader en zoon beeldhouwers in Luik - Q43383408
  141. Valère Dumortier, architect - Q16219028
  142. Pierre de Cambry uit Doornik - Q3387478
  143. Louise de Mérode uit Brussel - Q971380
  144. Yvonne Vieslet, 10 jaar, slachtoffer 1e Wereldoorlog - Q21832189
  145. Abdij van Epinlieu, bij Bergen - Q25391928
  146. Beatrix van Lens, stichter van bovenstaande abdij - Q2113790
  147. Robert Goldschmidt, natuurkundige, scheikundige, ingenieur - Q1185434
  148. Johanna van Chiny, laatste Karolinger in Chiny - Q24970486
  149. Jean Stecher, literatuurhistoricus en -criticus - Q18197817
  150. Johann Dominicus Fuss, Luiks hoogleraar Latijn en Latijns dichter - Q1246066
  151. Franse beschieting van Luik (1691), episode in de Negenjarige Oorlog - Q44510199
  152. Lambert de Liverloo, kanselier van Luik - Q44519879
  153. Émile Henriot, in België gevestigde Franse scheikundige en natuurkundige - Q3107416
  154. Simon Boels, glasschilder - Q17354056
  155. Nicolas-Joseph Dehesselle, bisschop van Namen - Q2108405
  156. Guilielmus Philippus de Herzelles, abt in Leuven en bisschop van Antwerpen - Q22211534
  157. Ambroise-Joseph de Herzelles, broer en jurist - Q458897
  158. Julia Bastin, taalkundige, mediëviste en vertaalster - Q1711810
  159. Manneken Pis van Westmeerbeek, beeldje van een plassend jongetje - Q45277683
  160. Laurence Kindt, kunstschilder - Q21645677
  161. Émile De Wildeman, botanicus - Q2628388
  162. Aldegonde Desmoulins, benedictines en architecte in Luik - Q35493112
  163. Godfried, Leuvenaar en bisschop van Bath - Q16199037
  164. Louise Lateau, gestigmatiseerde, met controversen - Q178734
  165. Vigliuscollege, in Leuven - Q46032513
  166. Malderuscollege, in Leuven - Q46395851
  167. College van 's-Hertogenbosch, in Leuven - Q46518162
  168. Zwartzustersklooster, in Leuven - Q231797
  169. Anatomisch amfitheater, in Leuven - Q47003023
  170. Julie Pecher, journaliste in Antwerpen - Q20961875
  171. De Bay college, in Leuven - Q47008172
  172. Henri-Joseph Rega, rector en bouwheer in Leuven - Q31820933
  173. Karel de Méan, rechtsgeleerde en burgemeester van Luik - Q2960651
  174. Jean-Baptiste d'Oultremont, jurist en burgemeester van Luik - Q3164494
  175. Ghislain de Bryas, militair in de Spaanse Nederlanden - Q15974054
  176. Jacques Bruneau, Spaans diplomaat uit de Spaanse Nederlanden - Q47035229
  177. Rijke Claren van Leuven - Q47068150
  178. Bogaarden- en Oratorianenklooster, Leuven - Q47069659
  179. Jacob van Vitry, Frans theoloog en kardinaal die voordien in Brabant, Namen en Luik verbleef - Q654608
  180. Willem Neve, eerste rector van de oude universiteit van Leuven - Q16640543
  181. Jeanne Hovine, illustratrice, striptekenares en actrice (onder de naam Anne-Marie Ferrières) - Q27767436
  182. Giovanni Berchet, Italiaans dichter die op het kasteel van Gaasbeek verbleef - Q670694
  183. Cesare Alessandro Scaglia, abt-diplomaat van Savoye die zich terugtrok in Antwerpen - Q18526360
  184. Herman Teirlinckgebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47457146
  185. Boudewijngebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47457938
  186. Erfgoedfonds, fonds van de Koning Boudewijnstichting - Q47458848
  187. Phoenixgebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459075
  188. Hendrik Consciencegebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459172
  189. Graaf de Ferrarisgebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459335
  190. Arenberggebouw, gebouw Vlaamse overheid in Brussel - Q47459605
  191. Jacob van Maerlantgebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Brugge - Q47461370
  192. Anna Bijnsgebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Antwerpen - Q47461452
  193. Dirk Boutsgebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Leuven - Q47461679
  194. Hendrik van Veldekegebouw, gebouw van de Vlaamse overheid in Leuven - Q47461798
  195. Provinciehuis (Belgisch Limburg), gebouw van provinciale overheid in Hasselt - Q47462154
  196. Provinciehuis (Oost-Vlaanderen), gebouw van de provinciale overheid in Gent - Q47462358
  197. Edward Steyaert, schilder van glasramen - Q26720390
  198. Matilde Malenchini, Toscaanse kunstschilderes die een tijd in de Zuidelijke Nederlanden verbleef - Q21638140
  199. Jean Van den Bosch, ambassadeur van België - Q1685974
  200. Jean Van den Bosch, wielrenner en Olympisch medaillewinnaar - Q59553
  201. Maria Lambertine Coclers, kunstschilder uit Luik - Q19755067
  202. Jean Jonglet, diplomaat uit Namen - Q1685595
  203. Gezicht op Brussel, schilderij van Jan-Baptist Bonnecroy - Q47482890
  204. Leo de Ball, Duits astronoom die in Luik en Brussel werkzaam was - Q65555
  205. Armand Meyers, procureur-generaal van Luik - Q24951050
  206. Stefaan van Doornik, bisschop van Doornik - Q1215304
  207. Roland Scrivers, kanunnik en waarzegger in Brugge en Atrecht - Q3440312
  208. De absintdrinkster (Spilliaert), schilderij van Léon Spilliaert - Q47498728
  209. Landschap met ontmoeting op de weg naar Emmaüs, schilderij van Herri met de Bles - Q47498726
  210. Camille Lemonnier in het atelier van de kunstenaar, schilderij van Belgisch kunstenaar Alfred Stevens - Q47498727
  211. De dame met de ledenpop, schilderij van de Belgische kunstenaar Félicien Rops - Q47498708
  212. In de coulissen, tekening van de Belgische kunstenaar Félicien Rops - Q47498714
  213. Pierre-Lambert Ledrou, Luikse prelaat - Q27656853
  214. Portret van Jan Vekemans, schilderij van Cornelis de Vos - Q47498712
  215. Charles met streepjestrui, schilderij van de Belgische kunstschilder Henri Evenepoel - Q47498715
  216. Kruisweg (Herri met de Bles), schilderij van Herri met de Bles - Q47498716
  217. De apostel Mattheüs, schilderij van de Zuid-Nederlands barokschilder Anthony van Dyck - Q47498729
  218. Zelfportret (Jacob Jordaens), schilderij van de Zuid Nederlandse kunstschilder Jacob Jordaens - Q47498730
  219. De doedelzakspeler, schilderij van de Zuid Nederlandse kunstschilder Jacob Jordaens - Q47498725
  220. Céline Dangotte, feministe, pedagoge, onderneemster - Q47514867
  221. Marguerite Tiste, geëxecuteerd voor hekserij in Bergen/Mons - Q19630377
  222. Kluizenarij van Sint-Antonius, bij Malmedy - Q47517312
  223. Ernst Stadler, Duits letterkundige en hoogleraar ULB Brussel - Q77359
  224. François Dukers, architect in Luik en Thorn - Q47520617
  225. Cornélie Wouters de Vassé, schrijfster uit de Oostenrijkse Nederlanden - Q2997612
  226. Jacobus Lassonius, classicus uit Antwerpen, gevlucht naar Holland - Q47526365
  227. Benedictus van Haeften, abt van Affligem - Q4887369
  228. Gobert van Aspremont, een ridder-monnik - Q963179
  229. Philippe Cospeau, kanunnik uit Bergen en bisschop in Frankrijk - Q3379647
  230. Collegepomp, één van de 2 waterpompen op de Oude Markt in Leuven - Q47546704
  231. Sint-Janspomp, één van de 2 waterpompen op de Oude Markt in Leuven - Q47546694
  232. Léonie Mols, Antwerps mecenas - Q27824407
  233. Ramirdus van Esquerchin, priester op de brandstapel van Kamerijk - Q47807483
  234. Louis-Ferdinand Fix, Belgisch-Luxemburgs kapitein en avonturier - Q47931710
  235. Lijst van skicentra in België, outdoor skipistes - Q48002012
  236. Adam Willem Haksteen, Nederlands predikant in België - Q48035398
  237. Jan Antoon Locquet, voorzitter van de Grote Raad van Mechelen, burggraaf en kanselier van Brabant - Q48112472
  238. Rombaut Loets, rekenmeester in de Spaanse Nederlanden - Q48323946
  239. Edouard Van der Heyden, leraar en apotheker in Antwerpen - Q48333480
  240. Filips van der Eycken, raadsheer bij de Souvereine Raad van Brabant en vice-kanselier van Brabant - Q48340106
  241. Michel Colloz, abt en historicus - Q48459767
  242. Ferdinand Colson, militair chirurg - Q48465365
  243. De bespotting van Simson, schilderij van Jan Steen in de Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen - Q48489714
  244. Philippe Buchez, Frans socioloog en politicus, afkomstig uit de Zuidelijke Nederlanden - Q577445
  245. Paul Godefroid de Berlo de Franc-Douaire, bisschop van Namen - Q22209685
  246. North Gate, gebouw in Brussel - Q48605319
  247. North Plaza, gebouw in Brussel - Q48606611
  248. Nicolas de Nobili, financier in de Oostenrijkse Nederlanden - Q48649510
  249. Gebouw Leefmilieu Brussel, iconisch kantoorgebouw in Brussel - Q48683433
  250. Joseph Halkin, Luiks hoogleraar in de aardrijkskunde - Q48817422
  251. Omer Buyse, pedagoog, pionier technisch onderwijs - Q48905820
  252. Harry Jungbluth, militaire rechterhand van koning Albert I - Q48930287
  253. Hendrik van Geldenaken, diplomaat, kanunnik en jurist - Q48977796
  254. Guilielmus Wyts, rechter in Gent in de Spaanse Nederlanden - Q49296702
  255. François Crépin, botanicus - Q1450997
  256. Julie Billiart, congregatiestichtster te Namen en heilige - Q259718
  257. Voltaire Masius, hoogleraar in Luik - Q49485586
  258. Huis van het Gewest, zetel van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering - Q49641335
  259. Franciscus Ruaeus uit Rijsel - Q49679418
  260. Jérôme Perrenot, Habsburgs diplomaat - Q49860503
  261. Saxo Finia, secretaris in Brussel in de Spaanse Nederlanden - Q50078672
  262. Beda Regaus, proost van Affligem - Q50085257
  263. Urban von Scharenberg, diplomaat in de Spaanse Nederlanden - Q50096808
  264. Vredehandel van Keulen, vredespoging in de Tachtigjarige Oorlog - Q50096744
  265. Lucas van Mechelen, kapucijn en mysticus - Q20726173
  266. Lucas van Uffelen - handelaar, ouders gevlucht uit Antwerpen - Q21526240
  267. Max Winders - architect en monumentenzorger - Q50183655
  268. Lambert van den Briaerde, magistraat - Q34370732
  269. Felix De Roy, journalist en astronoom - Q3068154
  270. Jan van Rotselaar, abt van Averbode in de 13e eeuw - Q50231471
  271. François Terby, astronoom - Q5493301
  272. Paul Stroobant, astronoom - Q18415012
  273. Paul Cerfontaine, hoogleraar biologie in Luik - Q16219359
  274. Charles-Urbain de Chanclos de Rets de Brisuila, veldmaarschalk in de Oostenrijkse Nederlanden - Q50315871
  275. Pachecogebouw, kantoorgebouw in Brussel van Belfius - Q50320668
  276. Walter van Brugge, bisschop van Poitiers - Q7966528
  277. Galileigebouw, kantoorgebouw in Brussel van Belfius - Q50322894
  278. Felix van Sambix, onderwijzer en meesterschrijver - Q3068182
  279. Brussels Parlementsgebouw, gebouw van het parlement in Brussel - Q4979796
  280. Parlement francophone bruxellois, een wetgevend orgaan in Brussel - Q3365550
  281. Lombardstraat 77, gebouw in Brussel - Q50325751
  282. Lombardstraat 61-67, gebouw in Brussel - Q50330780
  283. Musée L, museum in Louvain-la-Neuve - Q48773771
  284. Jean-Charles Houzeau, astronoom, meteoroloog, geofysicus, journalist - Q768943
  285. Auguste Navez, officier en militair uitvinder - Q50364838
  286. Désirée Artôt, operazangeres - Q271414
  287. Adriaen Marcellis, onderwijzer in Antwerpen en Dordrecht - Q50379381
  288. Uldarique Marga, militair en industrieel - Q50379763
  289. Europees netwerk van transmissiesysteembeheerders voor elektriciteit, organisatie met hoofdkantoor in Brussel - Q1413905
  290. Pedro Vander Linden, uiteindelijk generaal in Mexico - Q6070304
  291. hit fm, radiostation - Q50384527
  292. Jacob Olivier Van de Velde, bisschop en hoogleraar in de Verenigde Staten - Q59732
  293. Marian de Saint-Antoine, karmeliet en dichter in het Waals - Q13213290
  294. Jean-Nicolas Perlot, goudzoeker tijdens de Gold Rush in Californië - Q3168215
  295. Colmi, troubadour in Henegouwen - Q50414280
  296. Gerardus Rubens, abt van Hemiksem - Q29272251
  297. Walter Sauer, kunstschilder en tekenaar - Q3565883
  298. Eugène Ulrix, hoogleraar Romaanse talen en Latijn in Gent - Q1373581
  299. Simon Verepaeus, classicus en kanunnik uit 's-Hertogenbosch - Q21553448
  300. Adolphe Lecrenier, technisch directeur van Val-Saint-Lambert in Seraing - Q50694004
  301. Jan van Wueluwe, rederijker in Antwerpen - Q50696797
  302. Adriaan van Mechelen, franciscaan en religieus auteur - Q50740189
  303. Carel Baten, arts en schrijver - Q50759327
  304. Jacques van de Coutere, Bruggeling in Portugese en Spaanse dienst - Q50807813
  305. Servais de Lairuelz, premonstratenzer abt en hervormer, afkomstig uit de Spaanse Nederlanden - Q3480008
  306. Bastaard van Blancstain, roverhoofdman - Q50827715
  307. Henri Grégoire, historicus en taalkundige - Q176136
  308. Bernaert Stockmans, onderwijzer zowel in Antwerpen als in Dordrecht tijdens de Tachtigjarige Oorlog - Q50846625
  309. Damian Hugo Philipp von Schönborn-Buchheim, landcommandeur van Alden-Biesen - Q69886
  310. Willem van Pietersheim, kanunnik en rechter in Luik - Q51052294
  311. Tankmonument (17pdr SP Achilles, La Roche-en-Ardenne), monument - Q51170825
  312. Tankmonument (M4A1 Sherman, La Roche-en-Ardenne), monument - Q51172222
  313. Tankmonument (La Gleize), monument - Q51174000
  314. Tankmonument (Celles), monument - Q51179313
  315. Tankmonument (Houffalize), monument - Q51187152
  316. Tankmonument (Grandmenil), monument - Q51188686
  317. Tankmonument (Vielsalm), monument - Q51205551
  318. Tankmonument (Wibrin), monument - Q51207829
  319. Tankmonument (Beffe), monument - Q51209584
  320. Tankmonument (Hermeton-sur-Meuse), monument - Q13105313
  321. Tankmonument (Leopoldsburg), monument - Q51215060
  322. Tankmonument (Hechtel), monument - Q51216949
  323. Tankmonument (Klein-Willebroek), monument - Q51219513
  324. Tankmonument (Aarlen), monument - Q51220664
  325. Tankmonument (Bastenaken), monument - Q51168853
  326. Tankmonument (Mopertingen), monument - Q51229398
  327. Bevrijdingsmonument (Meerhout), monument - Q51237639
  328. Tankmonument (Zelzate), monument - Q51238688
  329. Monument Leiebrug, monument - Q51270275
  330. Oorlogsmonument Brasschaat, monument - Q51271662
  331. Tankmonument (Antwerpen), monument - Q51273060
  332. Antwerp Expo, congrescentrum - Q51274640
  333. Oorlogsmonument (Stavelot), monument - Q51276833
  334. Gidsenmonument, monument - Q51278939
  335. Tankmonument (Embourg), monument - Q51284246
  336. Ferdinand Gobert d'Aspremont Lynden, veldmaarschalk voor de Oostenrijkers - Q778901
  337. Gaspar Jongelincx, abt en historicus - Q1495246
  338. Hendrik van Halmale, burgemeester van Antwerpen in de Spaanse Nederlanden - Q21614633
  339. Hendrik van Halmale, bisschop van Ieper in de Spaanse Nederlanden - Q51394547
  340. Karel Rym, raadsheer en diplomaat voor de Spaanse Nederlanden - Q51487755
  341. Theunis Wypart, glasschilder in het prinsbisdom Luik - Q24929227
  342. College van Savoye, Leuven - Q51574348
  343. Tankmonument (Wiemesmeer), monument - Q51573922
  344. Tankmonument (Stockem), monument - Q51577712
  345. Herdenkingsmonument (Monceau-Imbrechies), monument - Q51578421
  346. Franciscus Johannes de Robles, bisschop van Ieper - Q29738274
  347. College van Craenendonck, Leuven - Q51591625
  348. Pierre Corneille Van Geel, priester-orangist-plantkundige - Q2093328
  349. Tankmonument (Elsenborn), monument - Q51639489
  350. Hendrik van Diependaele, glazenier - Q51648043
  351. Petrus Paulus Lefevere, missionaris uit Roeselare - Q7176323
  352. Louise Schilthuis, ichtyologe - Q21387734
  353. Mariette Hannon, mycologe - Q50324538
  354. Peter Calentyn, religieus auteur in de Zuidelijke Nederlanden - Q51721525
  355. Oudard de Bournonville, graaf in de Spaanse Nederlanden - Q51726660
  356. Jacques Meyer, bestuurder van Gent in de Verenigde Nederlandse Staten; Frans revolutionair - Q51787322
  357. Marten Micron, calvinistisch auteur afkomstig uit Gent, Spaanse Nederlanden - Q51797909
  358. Martin Micronius, arts in Gent, Spaanse Nederlanden - Q51800651
  359. Pierre Quicke, bisschop van Doornik - Q51802878
  360. Anna Janssens, handelaarster, brouwer, grootgrondbezitter en investeerder in de haven van Antwerpen, Spaanse Nederlanden - Q51844511
  361. Judocus Bouckaert, bisschop van Ieper in de Spaanse Nederlanden - Q29741334
  362. Fernand Tonnet, mede-stichter van de Kristelijke Arbeidersjongeren - Q28147427
  363. Fulrad van Saint-Quentin, abt van Saint-Quentin en van Lobbe - Q3754272
  364. Koenraad van Urach, kanunnik in Luik, abt van Villers, abt van Clairvaux, abt van Cîteaux, pauselijk legaat en kardinaal - Q66608
  365. Joachim Sterck van Ringelbergh, encyclopedist, humanist en pedagoog - Q720419
  366. Isabelle Catherine Van Assche, kunstschilder - Q21644740
  367. Jean De Backer, Augustijner monnik, classicus en dichter in de Spaanse Nederlanden - Q52162184
  368. Robert van Thorote, prins-bisschop van Luik en bisschop van Langres - Q3028444

Aangepakt[bewerken]

  1. Rising Sun, Setting Sun, muziekalbum - Q2661389
  2. Sky Hits Ground, muziekalbum - Q15882107
  3. Willy Albimoor, pianist en componist - Q30434664
  4. Uilenspiegelmuseum, museum in Damme - Q23670942
  5. Aloïs Blommaert, schrijver - Q2223919
  6. De Buurtpolitie: De Grote Geldroof, Vlaamse actiefilm, gered van verwijdering - Q31202170
  7. Edgar Gevaert, kunstschilder en pacifist, gered van verwijdering - Q31849811
  8. Fort Pereyra, middeleeuws fort ten noorden van Antwerpen, gered van verwijdering -Q32133640
  9. Brasserie Lupulus, Belgische brouwerij -Q2768133
  10. Brasserie d'Achouffe, Belgische brouwerij - Q899484
  11. Charleroi: geschiedenis tussen Romeinse Tijd en Traktatenbarrière aangevuld - Q81046
  12. Plein Publique - Q1870776
  13. Jazzwood - Q37798935
  14. Louis Van der Swaelmen, stedenbouwkundige en tuinarchitect - Q2468318
  15. Altertape, jazzband, Q33093609
  16. Dimitri Habran, doelman, gered van verwijdering - Q1974913
  17. Maurice Goetghebuer, entomoloog - Q6793051
  18. Alphonse Allard, politicus - Q13428376
  19. Zénon Bacq, fysioloog, farmacoloog, radiobioloog - Q247575
  20. Anne Bonnet, kunstschilderes - Q274121
  21. Peter Croonen, ondernemer en voetbalbestuurder, gered van directe verwijdering - Q42862889
  22. Karel Pinxten (econoom), econoom - Q3110517
  23. Noël Gubbels, missiebisschop - Q14631091
  24. Triggerfinger (album), muziekalbum - Q7841731
  25. What grabs ya?, muziekalbum - Q2218197
  26. Maurice Hagemans, kunstschilder en aquarellist - Q2743149
  27. Édouard Keilig, landschapsarchitect - Q16905076
  28. Alice De Man, magistraat, gered van verwijdering - Q50199072
  29. All this dancin' around, muziekalbum - Q1924737
  30. Marcel Rau, beeldhouwer en medailleur - Q16439985
  31. Edmond Verstraeten, kunstschilder - Q21396157
  32. By absence of the Sun, muziekalbum - Q16069799