Zwemmen op de Paralympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Op de XIIe Paralympische Spelen die in 2004 werden gehouden in het Griekse Athene was zwemmen een van de 19 sporten die werden beoefend tijdens deze spelen.

Evenementen[bewerken]

Er stonden tijdens deze spelen 161 evenementen op het programma 83 voor de mannen en 78 voor de vrouwen.

  • 50 m ruslag
  • 100 m ruslag
  • 50 m schoolslag
  • 100 m schoolslag
  • 50 m vlinderslag
  • 100 m vlinderslag
  • 50 m vrije slag
  • 100 m vrije slag
  • 200 m vrije slag
  • 400 m vrije slag
  • 150 m Wisselslag
  • 200 m Wisselslag


Mannen[bewerken]

4x50 m vrije slag 20 pts[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van China China 2:27.04
2 Vlag van Brazilië Brazilië 2:32.34
3 Vlag van Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk 2:37.20

4 x 100 m vrije slag 34 pts[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk 3:59.62
2 Vlag van Australië Australië 4:02.04
3 Vlag van China China 4:06.01

4 x 100 m vrije slag 49 pts[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Oekraïne Oekraïne 3:45.97
2 Vlag van Saint-Barthélemy Saint-Barthélemy 3:55.73
3 Vlag van Japan Japan 3:57.73

4x50 m Wisselslag 20 pts[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Brazilië Brazilië 2:37.46
2 Vlag van Japan Japan 2:42.52
3 Vlag van Spanje Spanje 2:44.65

4 x 100 m Wisselslag 34 pts[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Australië Australië 4:26.25
2 Vlag van China China 4:30.19
3 Vlag van Polen Polen 4:30.80

4x50 m Wisselslag 49 pts[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Oekraïne Oekraïne 4:13.65
2 Vlag van Spanje Spanje 4:20.85
3 Vlag van Saint-Barthélemy Saint-Barthélemy 4:21.51

50 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S1 1:10.88 Vlag van Israël ISR Izhak Mamistvalov Vlag van Griekenland GRE Christos Tampaxis Vlag van Portugal POR João Martins
S2 1:06.87 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Jim Anderson Vlag van Frankrijk FRA Philippe Revillon Vlag van Verenigde Staten USA Curtis Lovejoy
S3 45.65 Vlag van Tsjechië CZE Martin Kovar Vlag van China CHN Jian Ping Du Vlag van Peru PER Jimmy Eulert
S4 35.41 Vlag van Brazilië BRA Clodoaldo Silva Vlag van Japan JPN Yuji Hanada Vlag van Frankrijk FRA David Smetanine
S5 32.62 Vlag van Spanje ESP Sebastian Rodriguez Vlag van Oekraïne UKR Dmytro Kryzhanovskyy Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Anthony Stephens
S6 30.80 Vlag van China CHN Jianhua Yin Vlag van Spanje ESP Daniel Vidal Vlag van Zweden SWE Anders Olsson
S7 28.77 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR David Roberts Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Matt Walker Vlag van Verenigde Staten USA Lantz Lamback
S8 26.84 Vlag van China CHN Xiao Fu Wang Vlag van Griekenland GRE Konstantinos Fykas Vlag van Australië AUS Ben Austin
S9 26.37 Vlag van China CHN Xiao Ming Xiong Vlag van China CHN RenjieWang Vlag van Australië AUS Matthew Cowdrey
S10 24.71 Vlag van Canada CAN Benoît Huot Vlag van Spanje ESP David Levecq Vlag van Verenigde Staten USA Justin Zook
S11 26.64 Vlag van Japan JPN Junichi Kawai Vlag van Polen POL Grzegorz Polkowski Vlag van Oekraïne UKR Viktor Smyrnov
S12 24.80 Vlag van Oekraïne UKR Dmytro Aleksyeyev Vlag van Wit-Rusland BLR Raman Makarau Vlag van China CHN Bin Wu
S13 24.88 Vlag van Rusland RUS Andrey Strokin Vlag van Griekenland GRE Charalampos Taiganidis Vlag van Zuid-Afrika RSA Scott Field

100 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S1 2:35.24 Vlag van Israël ISR Izhak Mamistvalov Vlag van Griekenland GRE Christos Tampaxis Vlag van Tsjechië CZE Jiri Kaderavek
S2 2:21.49 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Jim Anderson Vlag van Verenigde Staten USA Curtis Lovejoy Vlag van Frankrijk FRA Philippe Revillon
S3 1:43.51 Vlag van Tsjechië CZE Martin Kovar Vlag van China CHN Jian Ping Du Vlag van Griekenland GRE Ioannis Kostakis
S4 1:19.51 Vlag van Brazilië BRA Clodoaldo Silva Vlag van Japan JPN Yuji Hanada Vlag van Spanje ESP Richard Oribe
S5 1:13.39 Vlag van Spanje ESP Sebastian Rodriguez Vlag van Oekraïne UKR Dmytro Kryzhanovskyy Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Anthony Stephens
S6 1:07.60 Vlag van China CHN Jianhua Yin Vlag van China CHN Yuan Tang Vlag van Zweden SWE Anders Olsson
S7 1:01.65 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR David Roberts Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Matt Walker Vlag van Verenigde Staten USA Lantz Lamback
S8 59.83 Vlag van Australië AUS Ben Austin Vlag van Griekenland GRE Konstantinos Fykas Vlag van Australië AUS Ricardo Moffatti
S9 58.15 Vlag van Australië AUS Matthew Cowdrey Vlag van China CHN Xiao Ming Xiong Vlag van Verenigde Staten USA Michael Prout Jr
S10 53.73 Vlag van Canada CAN Benoît Huot Vlag van Spanje ESP David Levecq Vlag van Nederland NED Mike van der Zanden
S11 1:00.79 Vlag van Oekraïne UKR Viktor Smyrnov Vlag van Japan JPN Junichi Kawai Vlag van Canada CAN Donovan Tildesley
S12 54.49 Vlag van Wit-Rusland BLR Raman Makarau Vlag van Oekraïne UKR Dmytro Aleksyeyev Vlag van Wit-Rusland BLR Sergei Punko
S13 55.27 Vlag van Rusland RUS Andrey Strokin Vlag van Zuid-Afrika RSA Scott Field Vlag van Duitsland GER Daniel Clausner

200 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S2 4:49.81 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Jim Anderson Vlag van Israël ISR Izhak Mamistvalov Vlag van Frankrijk FRA Philippe Revillon
S3 3:42.63 Vlag van Tsjechië CZE Martin Kovar Vlag van China CHN Jian Ping Du Vlag van Italië ITA Carlo Piccoli
S4 2:55.75 Vlag van Brazilië BRA Clodoaldo Silva Vlag van Spanje ESP Richard Oribe Vlag van Japan JPN Yuji Hanada
S5 2:41.87 Vlag van Spanje ESP Sebastian Rodriguez Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Anthony Stephens Vlag van Polen POL Ryszard Beczek

400 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S6 5:03.76 Vlag van Zweden SWE Anders Olsson Vlag van China CHN Yuan Tang Vlag van Denemarken DEN Peter Andersen
S7 4:56.11 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR David Roberts Vlag van China CHN Rong Tian Vlag van Israël ISR Nimrod Zviran
S8 4:40.30 Vlag van Duitsland GER Christoph Burkard Vlag van Duitsland GER Christopher Kueken Vlag van Kroatië CRO Mihovil Spanja
S9 4:25.42 Vlag van Verenigde Staten USA Michael Prout Jr Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR James Crisp Vlag van Australië AUS Matthew Cowdrey
S10 4:15.01 Vlag van Canada CAN Benoît Huot Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Robert Welbourn Vlag van Polen POL Piotr Pijanowski
S11 4:44.79 Vlag van Oekraïne UKR Viktor Smyrnov Vlag van Canada CAN Donovan Tildesley Vlag van Spanje ESP Enhamed Mohamed
S12 4:11.58 Vlag van Wit-Rusland BLR Sergei Punko Vlag van Spanje ESP Enrique Floriano Vlag van Wit-Rusland BLR Raman Makarau
S13 4:28.84 Vlag van Canada CAN Walter Wu Vlag van Zuid-Afrika RSA Scott Field Vlag van Canada CAN Brian Hill

50 m vlinderslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S4 45.12 Vlag van Brazilië BRA Clodoaldo Silva Vlag van Thailand THA Somchai Doungkaew Vlag van Mexico MEX Jose Arnulfo Castorena
S5 37.50 Vlag van China CHN Junquan He Vlag van Hongarije HUN Ervin Kovacs Vlag van Frankrijk FRA Pascal Pinard
S6 32.82 Vlag van China CHN Peng Li Vlag van Rusland RUS Igor Plotnikov Vlag van Spanje ESP Daniel Vidal
S7 31.32 Vlag van China CHN Rong Tian Vlag van China CHN Mang Pei Vlag van Oekraïne UKR Yuriy Andryushin

100 m vlinderslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S8 1:05.20 Vlag van China CHN Xiao Fu Wang Vlag van Australië AUS Ben Austin Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Giles Long
S9 1:02.66 Vlag van Spanje ESP Jesus Collado Vlag van Australië AUS Matthew Cowdrey Vlag van Australië AUS Sam Bramham
S10 59.54 Vlag van Canada CAN Benoît Huot Vlag van Australië AUS Daniel Bell Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Jody Cundy
S11 1:06.34 Vlag van Oekraïne UKR Viktor Smyrnov Vlag van Japan JPN Junichi Kawai Vlag van Spanje ESP Enhamed Mohamed
S12 58.79 Vlag van Wit-Rusland BLR Raman Makarau Vlag van Wit-Rusland BLR Sergei Punko Vlag van Spanje ESP Israel Oliver
S13 1:01.50 Vlag van Griekenland GRE Charalampos Taiganidis Vlag van Zuid-Afrika RSA Scott Field Vlag van Rusland RUS Andrey Strokin

50 m schoolslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SB2 56.27 Vlag van Mexico MEX Jose Arnulfo Castorena Vlag van Thailand THA Somchai Doungkaew Vlag van Verenigde Staten USA Michael Demarco
SB3 51.27 Vlag van Spanje ESP Miguel Luque Vlag van Spanje ESP Vicente Gil Vlag van Japan JPN Hiroshi Karube

100 m schoolslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SB4 1:40.22 Vlag van Frankrijk FRA Pascal Pinard Vlag van Brazilië BRA Ivanildo Vasconcelos Vlag van Brazilië BRA Francisco Avelino
SB5 1:33.01 Vlag van Zuid-Afrika RSA Tadhg Slattery Vlag van Nederland NED Kasper Engel Vlag van Mexico MEX Pedro Rangel
SB6 1:29.93 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Gareth Duke Vlag van Verenigde Staten USA Travis Mohr Vlag van Frankrijk FRA Eric Lindmann
SB7 1:23.28 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Sascha Kindred Vlag van China CHN Baoren Gong Vlag van China CHN Peng Li
SB8 1:10.40 Vlag van Oekraïne UKR Andriy Kalyna Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR James Crisp Vlag van China CHN Ke Qiang Li
SB9 1:11.13 Vlag van Rusland RUS Dmitri Poline Vlag van Australië AUS Daniel Bell Vlag van Rusland RUS Denis Dorogaev
SB11 1:10.53 Vlag van Oekraïne UKR Oleksandr Mashchenko Vlag van Oekraïne UKR Viktor Smyrnov Vlag van Thailand THA Panom Lagsanaprim
SB12 1:12.54 Vlag van Oekraïne UKR Dmytro Aleksyeyev Vlag van Wit-Rusland BLR Sergei Punko Vlag van Oekraïne UKR Dmytro Kuzmin
SB13 1:12.09 Vlag van Rusland RUS Andrey Strokin Vlag van Duitsland GER Daniel Clausner Vlag van Nieuw-Zeeland NZL Daniel Sharp

50 m rugslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S1 1:22.20 Vlag van Griekenland GRE Christos Tampaxis Vlag van Griekenland GRE Alexandros Taxildaris Vlag van Portugal POR João Martins
S2 1:05.51 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Jim Anderson Vlag van Polen POL Miroslaw Piesak Vlag van Griekenland GRE Georgios Kapellakis
S3 53.66 Vlag van China CHN Jian Ping Du Vlag van Rusland RUS Albert Bakaev Vlag van Peru PER Jimmy Eulert
S4 45.73 Vlag van Mexico MEX Juan Ignacio Reyes Vlag van Litouwen LTU Kestutis Skucas Vlag van China CHN Hua Bin Zeng
S5 37.53 Vlag van China CHN Junquan He Vlag van Hongarije HUN Ervin Kovacs Vlag van Hongarije HUN Zsolt Vereczkei

100 m rugslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S6 1:13.99 Vlag van Rusland RUS Igor Plotnikov Vlag van China CHN Yuan Tang Vlag van Polen POL Mateusz Michalski
S7 1:16.67 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Andrew Lindsay Vlag van Argentinië ARG Guillermo Marro Vlag van Frankrijk FRA Eric Lindmann
S8 1:10.15 Vlag van Verenigde Staten USA Travis Mohr Vlag van Ierland IRL David Malone Vlag van Kroatië CRO Mihovil Spanja
S9 1:06.68 Vlag van Verenigde Staten USA Jarrett Perry Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR James Crisp Vlag van Spanje ESP Jesus Collado
S10 1:07.70 Vlag van Verenigde Staten USA Justin Zook Vlag van Canada CAN Benoît Huot Vlag van Australië AUS Rod Welsh
S11 1:11.29 Vlag van Oekraïne UKR Viktor Smyrnov Vlag van Spanje ESP Javier Goni Vlag van Japan JPN Junichi Kawai
S12 1:02.75 Vlag van Wit-Rusland BLR Raman Makarau Vlag van Oekraïne UKR Sergiy Klippert Vlag van Japan JPN Yoshikazu Sakai
S13 1:03.98 Vlag van Griekenland GRE Charalampos Taiganidis Vlag van Canada CAN Walter Wu Vlag van Canada CAN Brian Hill

150 m wisselslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SM3 3:00.50 Vlag van China CHN Jian Ping Du Vlag van Mexico MEX Jose Arnulfo Castorena Vlag van Mexico MEX Juan Ignacio Reyes
SM4 2:39.15 Vlag van Brazilië BRA Clodoaldo Silva Vlag van Spanje ESP Xavier Torres Vlag van Thailand THA Sanit Songnork

200 m wisselslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SM5 3:04.15 Vlag van China CHN Junquan He Vlag van Hongarije HUN Ervin Kovacs Vlag van Frankrijk FRA Pascal Pinard
SM6 2:51.39 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Sascha Kindred Vlag van China CHN Yuan Run Yang Vlag van Duitsland GER Swen Michaelis
SM7 2:43.65 Vlag van Verenigde Staten USA Rudy Garcia-Tolson Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR David Roberts Vlag van Frankrijk FRA Eric Lindmann
SM8 2:26.82 Vlag van China CHN Xiao Fu Wang Vlag van Australië AUS Ben Austin Vlag van Kroatië CRO Mihovil Spanja
SM9 2:21.80 Vlag van Australië AUS Matthew Cowdrey Vlag van Oekraïne UKR Andriy Kalyna Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR James Crisp
SM10 2:15.78 Vlag van Canada CAN Benoît Huot Vlag van Australië AUS Rod Welsh Vlag van Polen POL Piotr Pijanowski
SM11 2:28.47 Vlag van Oekraïne UKR Viktor Smyrnov Vlag van Canada CAN Donovan Tildesley Vlag van Oekraïne UKR Oleksandr Mashchenko
SM12 2:14.42 Vlag van Wit-Rusland BLR Sergei Punko Vlag van Wit-Rusland BLR Raman Makarau Vlag van Spanje ESP Enrique Floriano
SM13 2:24.40 Vlag van Duitsland GER Daniel Clausner Vlag van Canada CAN Walter Wu Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Dervis Konuralp

Vrouwen[bewerken]

4x50 m vrije slag[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Japan Japan 3:00.62
2 Vlag van Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk 3:12.75
3 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 3:12.80

4 x 100 m vrije slag[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 4:40.57
2 Vlag van Canada Canada 4:41.70
3 Vlag van Australië Australië 4:44.57

4x50 m wisselslag[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Verenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk 3:16.34
2 Vlag van Spanje Spanje 3:31.47
3 Vlag van Japan Japan 3:33.11

4 x 100 m wisselslag[bewerken]

Rank Land Tijd
1 Vlag van Verenigde Staten Verenigde Staten 5:14.08
2 Vlag van Canada Canada 5:18.57
3 Vlag van Australië Australië 5:25.02

50 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S2 1:18.60 Vlag van Spanje ESP Sara Carracelas Vlag van Griekenland GRE Maria Kalpakidou Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Danielle Watts
S3 58.16 Vlag van Mexico MEX Patricia Valle Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Fran Williamson Vlag van Duitsland GER Annke Conradi
S4 39.22 Vlag van Japan JPN Mayumi Narita Vlag van Verenigde Staten USA Melanie Benn Vlag van Denemarken DEN Karen Breumsoe
S5 37.26 Vlag van Oekraïne UKR Olena Akopyan Vlag van Frankrijk FRA Béatrice Hess Vlag van Spanje ESP Teresa Perales
S6 36.14 Vlag van Mexico MEX Doramitzi Gonzalez Vlag van Frankrijk FRA Ludivine Loiseau Vlag van Japan JPN Erika Nara
S7 34.34 Vlag van Verenigde Staten USA Erin Popovich Vlag van Duitsland GER Kirsten Bruhn Vlag van Canada CAN Danielle Campo
S8 31.51 Vlag van Noorwegen NOR Cecilie Drabsch Vlag van Israël ISR Keren Or Leybovitch Vlag van Nederland NED Pernille Thomsen
S9 29.52 Vlag van Zuid-Afrika RSA Natalie du Toit Vlag van Rusland RUS Irina Grazhdanova Vlag van Canada CAN Stephanie Dixon
S10 28.75 Vlag van Canada CAN Anne Polinario Vlag van Slowakije SVK Viera Mikulasikova Vlag van Spanje ESP Esther Morales
S11 32.35 Vlag van Brazilië BRA Fabiana Sugimori Vlag van Duitsland GER Natalie Ball Vlag van Nederland NED Marion Nijhof
S12 28.02 Vlag van China CHN Hong Yan Zhu Vlag van Estland EST Marge Kõrkjas Vlag van Oekraïne UKR Yuliya Volkova
S13 28.47 Vlag van Canada CAN Kirby Cote Vlag van Australië AUS Prue Watt Vlag van Canada CAN Chelsey Gotell

100 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S2 2:49.38 Vlag van Spanje ESP Sara Carracelas Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Danielle Watts Vlag van Argentinië ARG Betiana Basualdo
S3 2:08.09 Vlag van Mexico MEX Patricia Valle Vlag van Duitsland GER Annke Conradi Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Fran Williamson
S4 1:25.07 Vlag van Japan JPN Mayumi Narita Vlag van Denemarken DEN Karen Breumsoe Vlag van Verenigde Staten USA Melanie 'Hottie' Benn
S5 1:19.96 Vlag van Spanje ESP Teresa Perales Vlag van Frankrijk FRA Béatrice Hess Vlag van Oekraïne UKR Olena Akopyan
S6 1:17.43 Vlag van Mexico MEX Doramitzi Gonzalez Vlag van Frankrijk FRA Ludivine Loiseau Vlag van Japan JPN Erika Nara
S7 1:14.61 Vlag van Verenigde Staten USA Erin Popovich Vlag van Australië AUS Chantel Wolfenden Vlag van Duitsland GER Kirsten Bruhn
S8 1:09.67 Vlag van Verenigde Staten USA Jessica Long Vlag van Israël ISR Keren Or Leybovitch Vlag van Noorwegen NOR Cecilie Drabsch
S9 1:02.83 Vlag van Zuid-Afrika RSA Natalie du Toit Vlag van Canada CAN Stephanie Dixon Vlag van Duitsland GER Christiane Reppe
S10 1:03.65 Vlag van Canada CAN Anne Cecile Polinario Vlag van Polen POL Katarzyna Pawlik Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Sarah Bailey
S11 1:12.10 Vlag van Spanje ESP Anais Garcia Vlag van Duitsland GER Natalie Ball Vlag van Nederland NED Marion Nijhof
S12 1:01.99 Vlag van China CHN Hong Yan Zhu Vlag van Polen POL Patrycja Harajda Vlag van Polen POL Joanna Mendak
S13 1:01.74 Vlag van Canada CAN Kirby Cote Vlag van Australië AUS Prue Watt Vlag van Canada CAN Chelsey Gotell

200 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S4 3:02.00 Vlag van Japan JPN Mayumi Narita Vlag van Denemarken DEN Karen Breumsoe Vlag van Verenigde Staten USA Cheryl Angelelli
S5 2:49.99 Vlag van Frankrijk FRA Béatrice Hess Vlag van Oekraïne UKR Olena Akopyan Vlag van Israël ISR Inbal Pezaro

400 m vrije slag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S6 5:49.18 Vlag van Mexico MEX Doramitzi Gonzalez Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Mhairi Love Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Nyree Lewis
S7 5:20.26 Vlag van Australië AUS Chantel Wolfenden Vlag van Rusland RUS Oxana Guseva Vlag van Canada CAN Danielle Campo
S8 5:07.88 Vlag van Verenigde Staten USA Jessica Long Vlag van Australië AUS Lichelle Clarke Vlag van Faeröer FRO Heidi Andreasen
S9 4:28.09 Vlag van Zuid-Afrika RSA Natalie du Toit Vlag van Canada CAN Stephanie Dixon Vlag van Duitsland GER Christiane Reppe
S10 4:51.08 Vlag van Polen POL Katarzyna Pawlik Vlag van Duitsland GER Claudia Hengst Vlag van Verenigde Staten USA Ashley Owens
S12 4:51.20 Vlag van Spanje ESP Ana Garcia-Arcicollar Vlag van Spanje ESP Deborah Font Vlag van Oekraïne UKR Yuliya Volkova
S13 4:43.23 Vlag van Canada CAN Kirby Cote Vlag van Australië AUS Prue Watt Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Rhiannon Henry

50 m vlinderslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S4 56.36 Vlag van Zweden SWE Sandra Erikson Vlag van Mexico MEX Patricia Valle Vlag van Frankrijk FRA Anne Cecile Lequien
S5 44.70 Vlag van Spanje ESP Teresa Perales Vlag van Oekraïne UKR Olena Akopyan Vlag van Hongarije HUN Katalin Engelhardt
S6 40.25 Vlag van Frankrijk FRA Ludivine Loiseau Vlag van Mexico MEX Doramitzi Gonzalez Vlag van Australië AUS Sarah Rose
S7 37.37 Vlag van Verenigde Staten USA Erin Popovich Vlag van China CHN Min Huang Vlag van Canada CAN Elisabeth Walker

100 m vlinderslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S8 1:23.04 Vlag van Italië ITA Immacolata Cerasuolo Vlag van Hongarije HUN Dora Pasztory Vlag van Canada CAN Andrea Cole
S9 1:07.69 Vlag van Zuid-Afrika RSA Natalie du Toit Vlag van Canada CAN Stephanie Dixon Vlag van Australië AUS Kate Bailey
S10 1:12.30 Vlag van Polen POL Magdalena Szczepinska Vlag van Polen POL Katarzyna Pawlik Vlag van Duitsland GER Claudia Hengst
S12 1:04.87 Vlag van Polen POL Joanna Mendak Vlag van China CHN Hong Yan Zhu Vlag van Spanje ESP Ana Garcia-Arcicollar
S13 1:07.44 Vlag van Canada CAN Kirby Cote Vlag van Australië AUS Prue Watt Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Rhiannon Henry

50 m schoolslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SB3 56.20 Vlag van Japan JPN Mayumi Narita Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Maggie McEleny Vlag van Australië AUS Marayke Jonkers

100 m schoolslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SB4 1:59.38 Vlag van Frankrijk FRA Béatrice Hess Vlag van Israël ISR Inbal Pezaro Vlag van Spanje ESP Teresa Perales
SB5 1:52.81 Vlag van Duitsland GER Kirsten Bruhn Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Nyree Lewis Vlag van Hongarije HUN Gitta Raczko
SB6 1:41.84 Vlag van Australië AUS Sarah Bowen Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Liz Johnson Vlag van Verenigde Staten USA Deb Gruen
SB7 1:38.66 Vlag van Verenigde Staten USA Erin Popovich Vlag van IJsland ISL Kristin Ros Hakonardottir Vlag van China CHN Min Huang
SB8 1:23.85 Vlag van Denemarken DEN Sisse Grynet Egeborg Vlag van Verenigde Staten USA Mikhaila Rutherford Vlag van Verenigde Staten USA Beth Riggle
SB9 1:24.17 Vlag van Tsjechië CZE Katerina Coufalova Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Sarah Bailey Vlag van Verenigde Staten USA Carly Haynie
SB11 1:32.31 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Elaine Barrett Vlag van Duitsland GER Natalie Ball Vlag van Rusland RUS Olga Sokolova
SB12 1:21.41 Vlag van Spanje ESP Sandra Gomez Vlag van Spanje ESP Deborah Font Vlag van Oekraïne UKR Yuliya Volkova
SB13 1:17.32 Vlag van Cyprus CYP Karolina Pelendritou Vlag van Canada CAN Kirby Cote Vlag van Australië AUS Prue Watt

50 m rugslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S2 1:19.25 Vlag van Spanje ESP Sara Carracelas Vlag van Griekenland GRE Maria Kalpakidou Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Danielle Watts
S3 1:04.88 Vlag van Duitsland GER Annke Conradi Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Fran Williamson Vlag van Portugal POR Susana Barroso
S4 49.54 Vlag van Japan JPN Mayumi Narita Vlag van Brazilië BRA Edenia Garcia Vlag van Frankrijk FRA Anne Cecile Lequien
S5 42.36 Vlag van Tsjechië CZE Bela Hlavackova Vlag van Frankrijk FRA Béatrice Hess Vlag van Spanje ESP Teresa Perales

100 m rugslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
S6 1:32.03 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Nyree Lewis Vlag van Frankrijk FRA Ludivine Loiseau Vlag van Mexico MEX Doramitzi Gonzalez
S7 1:25.56 Vlag van IJsland ISL Kristin Ros Hakonardottir Vlag van Duitsland GER Kirsten Bruhn Vlag van Australië AUS Chantel Wolfenden
S8 1:19.55 Vlag van Israël ISR Keren Or Leybovitch Vlag van Hongarije HUN Dora Pasztory Vlag van Nederland NED Chantal Boonacker
S9 1:10.01 Vlag van Canada CAN Stephanie Dixon Vlag van Zuid-Afrika RSA Natalie du Toit Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Claire Cashmore
S10 1:12.25 Vlag van Verenigde Staten USA Mikhaila Rutherford Vlag van Canada CAN Anne Polinario Vlag van Spanje ESP Esther Morales
S11 1:22.35 Vlag van China CHN Qiming Dong Vlag van Japan JPN Rina Akiyama Vlag van Rusland RUS Olga Sokolova
S12 1:08.89 Vlag van China CHN Hong Yan Zhu Vlag van Polen POL Patrycja Harajda Vlag van Verenigde Staten USA Trischa Zorn
S13 1:12.71 Vlag van Canada CAN Chelsey Gotell Vlag van Canada CAN Kirby Cote Vlag van Verenigde Staten USA Jennifer Butcher

150 m wisselslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SM4 2:45.20 Vlag van Japan JPN Mayumi Narita Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Maggie McEleny Vlag van Australië AUS Marayke Jonkers

200 m wisselslag[bewerken]

Klasse Snelste tijd Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons
SM6 3:18.68 Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Natalie Jones Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Nyree Lewis Vlag van Duitsland GER Maria Goetze
SM7 3:05.57 Vlag van Verenigde Staten USA Erin Popovich Vlag van China CHN Min Huang Vlag van Australië AUS Chantel Wolfenden
SM8 2:55.01 Vlag van Hongarije HUN Dora Pasztory Vlag van Italië ITA Immacolata Cerasuolo Vlag van Israël ISR Keren Or Leybovitch
SM9 2:29.98 Vlag van Zuid-Afrika RSA Natalie du Toit Vlag van Canada CAN Stephanie Dixon Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Claire Cashmore
SM10 2:38.10 Vlag van Verenigde Staten USA Mikhaila Rutherford Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Sarah Bailey Vlag van Duitsland GER Claudia Hengst
SM11 3:04.24 Vlag van Rusland RUS Olga Sokolova Vlag van Nederland NED Marion Nijhof Vlag van Duitsland GER Natalie Ball
SM12 2:30.09 Vlag van China CHN Hong Yan Zhu Vlag van Polen POL Patrycja Harajda Vlag van Spanje ESP Deborah Font
SM13 2:31.20 Vlag van Canada CAN Kirby Cote Vlag van Australië AUS Prue Watt Vlag van Canada CAN Chelsey Gotell