Gebruiker:Enormekever/Projecten/ArtikelsOlymChamp
Uiterlijk
Olympisch kampioenen zonder artikel:
Voel je vrij deze pagina op te schonen, aan te vullen, etc. Onderhoud van mijn kant staat momenteel op een laag pitje. Enormekever 13 okt 2009 11:22 (CEST)
Olympische Zomerspelen[bewerken | brontekst bewerken]
Atletiek[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
100m | Compleet (7 augustus 2021) | Compleet (8 april 2021) |
200m | Compleet (7 juni 2011) | Compleet (15 juni 2021) |
400m | Compleet (21 maart 2020) | Compleet (9 april 2011) |
800m | Compleet (31 augustus 2021) | Compleet (9 september 2022) |
1500m | Compleet (21 maart 2020) | Compleet 7 september 2012 |
3000m | - | Compleet (10 juni 2021) |
5000m | Compleet (24 april 2019) | Compleet (20 mei 2007) |
10000m | Compleet (4 september 2021) | Compleet (18 mei 2007) |
Discuswerpen | Compleet (4 september 2021) | Compleet (1 januari 2024) |
4x100m estafette | Compleet (15 oktober 2022) | Jeanette Bolden, Carlette Guidry, Chryste Gaines, Morolake Akinosun, Remona Burchell, Briana Williams |
4x400m estafette | Ray Armstead, Antonio McKay, Danny Everett, Kevin Robinzine, Alvin Harrison, Anthuan Maybank, Derek Mills, LaMont Smith, Demetrius Pinder, Ramon Miller, Arman Hall, Tony McQuay, Kyle Clemons, Rai Benjamin, Bryce Deadmon, Vernon Norwood, Trevor Stewart | Maicel Malone, Rochelle Stevens, Taylor Ellis-Watson, Kendall Ellis, Lynna Irby, Wadeline Jonathas |
4x400m estafette gemengd | Compleet (5 januari 2023) | |
Hinkstapspringen | Compleet (30 april 2020) | Compleet (30 januari 2008) |
Hoogspringen | Compleet (8 september 2021) | Compleet (22 oktober 2019) |
110/100m horden | Compleet (25 mei 2021) | Compleet (13 oktober 2022) |
400m horden | Compleet (21 maart 2020) | Compleet (4 augustus 2021) |
3000 m steeplechase | Compleet (22 augustus 2021) | Compleet (26 december 2021) |
Kogelslingeren | Compleet (22 maart 2021) | Compleet (16 september 2009) |
Kogelstoten | Compleet (24 juli 2019) | Compleet (13 oktober 2022) |
Marathon | Compleet (25 april 2007) | Compleet (26 augustus 2012) |
Polsstokhoogspringen | Compleet (3 juli 2021) | Compleet (27 december 2022) |
Snelwandelen 10km | Compleet (30 april 2020) | Compleet (18 juni 2008) |
Snelwandelen 20km | Compleet (9 september 2022) | Qieyang Shenjie |
Snelwandelen 50km | Compleet (17 augustus 2022) | - |
Speerwerpen | Compleet (8 augustus 2021) | Compleet (23 juli 2022) |
Verspringen | Compleet (22 augustus 2021) | Compleet (18 augustus 2021) |
Tien/Zevenkamp | Compleet (17 juli 2019) | Compleet (5 mei 2008) |
afgevoerde baan onderdelen | Compleet (14 mei 2021) | Compleet (21 augustus 2022) |
afgevoerde veld onderdelen | Compleet (24 juli 2019) | - |
afgevoerde veldloop onderdelen | Compleet (6 maart 2021) | - |
afgevoerde meerkamp onderdelen | Compleet (24 juli 2019) | Compleet (16 augustus 2022) |
Badminton[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Enkel | Compleet | Chen Yufei |
Dubbel | Lee Yang, Wang Chi-lin | Du Jing, Yu Yang, Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi, Greysia Polii, Apriyani Rahayu |
Gemengd dubbel | Lee Hyo-jung, Tontowi Ahmad, Liliyana Natsir, Huang Dongping, Wang Yilyu |
Basketbal[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
ploeg | Compleet | Compleet (29 juli 2023) |
3x3 | Compleet | Compleet (12 juli 2023) |
Boksen[bewerken | brontekst bewerken]
Boogschieten[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
individueel | Compleet | Compleet |
team | Chun In-soo, Lee Han-sup, Park Sung-soo, Juan Carlos Holgado, Alfonso Menéndez, Antonio Vázquez, Jang Yong-ho, Kim Chung-tae, Oh Kyo-moon | Wang Hee-kyung, Yun Young-sook, Yoon Hye-young, Kim Nam-soon |
Gemengd team | Compleet | |
Oude onderdelen individueel | Eugène Mougin, Henri Hérouin Émile Grumiaux, Eugène Grisot, Julien Brulé | Compleet |
Oude onderdelen team | Lewis Maxon, Galen Spencer | Jessie Pollock, Louise Taylor, Laura Woodruff |
Gewichtheffen[bewerken | brontekst bewerken]
Golf[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
individueel | Compleet | Nelly Korda |
team | Edward Cummins, Henry Egan, Walter Egan, Kenneth Edwards, Robert Hunter, Nathaniel Moore, Mason Phelps, Daniel Sawyer, Clement Smoot | - |
Gymnastiek[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Turnen: Balk | - | Compleet |
Turnen: Brug | Zou Jingyuan | Compleet |
Turnen: Meerkamp | Compleet | Compleet |
Turnen: Paard voltige | Compleet | - |
Turnen: Ringen | Liu Yang | - |
Turnen: Rekstok | Compleet | - |
Turnen: Sprong | Compleet | Compleet |
Turnen: Vloer | Compleet | Compleet |
Turnen: Team | David Beljavskij, Artoer Dalalojan, Nikita Nagorny | Lilia Achajmova, Viktoria Listoenova, Angelina Melnikova, Vladislava Oerazova |
Trampolinespringen | Compleet | Zhu Xueying |
Ritmische Gymnastiek individueel | - | Compleet |
Ritmische Gymnastiek team | - | Simona Dyankova, Stefani Kiryakova, Madlen Radukanova, Laura Traets, Erika Zafirova |
Turnen overig | Compleet | Compleet |
Handbal[bewerken | brontekst bewerken]
Hockey[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Compleet | Compleet |
Honkbal[bewerken | brontekst bewerken]
Judo[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Extra lichtgewicht | Compleet | Compleet |
Half lichtgewicht | Compleet | Compleet |
Lichtgewicht | Compleet | Compleet |
Half middelgewicht | Compleet | Compleet |
Middelgewicht | Compleet | Compleet |
Half zwaargewicht | Compleet | Compleet |
Zwaargewicht | Compleet | Compleet |
Open klasse | Compleet | - |
Gemengd team | Compleet |
Kanovaren slalom[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
C1 | Compleet | Compleet |
C2 | Compleet | - |
K1 | Compleet | Compleet |
Kanovaren sprint[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
C1 200m | Compleet | Nevin Harrison |
C1 500m | Compleet | - |
C1 1000m | Compleet | - |
C1 10.000m | Compleet | - |
C2 500m | Compleet | Xu Shixiao, Sun Mengya |
C2 1000m | Compleet | - |
C2 10.000m | Compleet | - |
K1 200m | Sándor Tótka | Compleet |
K1 500m | Compleet | Compleet |
K1 1000m | Bálint Kopasz | - |
K1 10.000m | Compleet | - |
K2 200m | Compleet | - |
K2 500m | Compleet | Caitlin Regal |
K2 1000m | Thomas Green, Jean van der Westhuyzen | - |
K2 10.000m | Compleet | - |
K4 500m | Compleet | Anna Kárász, Dóra Bodonyi |
K4 1000m | Compleet | - |
K1 4×500 m | Compleet | - |
vouwkajak | Compleet | - |
Moderne vijfkamp[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
individueel | Ferenc Török, Björn Ferm, Janusz Pyciak-Peciak, Anatoli Starostin, Daniele Masala, János Martinek, Arkadiusz Skrzypaszek, Aleksandr Parygin, Dmitri Svatkovski, Andrej Moisejev, David Svoboda, Joe Choong | Kate French |
team | Viktor Minejev, Albert Mokejev, Isván Moná, Ferenc Török, Pavel Lednjev, Vladimir Sjmelev, Jeremy Fox, Robert Nightingale, Adrian Parker, Jevgeni Lipejev, Anatoli Startsein, Pierpaolo Cristofori, Daniele Masala, Carlo Massullo, László Fábian, János Martinek, Attila Mizsér, Maciej Czyżowicz, Dariusz Gożdziak, Arkadiusz Skrzypaszek | - |
Paardensport[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Dressuur individueel | Compleet | |
Dressuur team | Compleet | |
Eventing individueel | Compleet | |
Eventing team | Compleet | |
Springen individueel | Compleet | |
Springen team | Compleet | |
Afgevoerde onderdelen | Compleet |
Roeien[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Skiff | Compleet | Compleet |
Lichte dubbel-twee | Compleet | Compleet |
Dubbel-twee | Compleet | Compleet |
twee-zonder | Compleet | Compleet |
Dubbel-vier | Compleet | Compleet |
Lichte vier-zonder | Compleet | - |
vier-zonder | Compleet | Compleet |
acht | Compleet | Compleet |
twee-met | Compleet | - |
vier-met | Compleet | Compleet |
dubbel-vier-met | - | Compleet |
Rugby[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Rugby seven | Compleet | Compleet |
Rugby union | Compleet | - |
Schermen[bewerken | brontekst bewerken]
Schietsport[bewerken | brontekst bewerken]
Schoonspringen[bewerken | brontekst bewerken]
Softbal[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Ploeg | - | Christie Ambrosi, Jennifer Brundage, Crystl Bustos, Danielle Henderson, Jennifer McFalls, Stacey Nuveman, Michelle Venturella, Crystl Bustos, Jennie Finch, Tairia Flowers, Amanda Freed, Lovieanne Jung, Kelly Kretschman, Jessica Mendoza, Stacey Nuveman, Cat Osterman, Jenny Topping, Natasha Watley, Naho Emoto, Motoko Fujimoto, Megu Hirose, Emi Inui, Sachiko Ito, Ayumi Karino, Satoko Mabuchi, Yukiyo Mine, Masumi Mishina, Rei Nishiyama, Hiroko Sakai, Rie Sato, Mika Someya, Yukiko Ueno, Eri Yamada, Haruka Agatsuma , Mana Atsumi, Yamato Fujita, Nozomi Goto, Nodoka Harada, Yuka Ichiguchi, Hitomi Kawabata, Nayu Kiyohara, Sayaka Mori, Minori Naito, Reika Utsugi, Yu Yamamoto |
Synchroonzwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Taekwondo[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Vlieggewicht | Michalis Mouroutsos, Chu Mu-yen, Guillermo Pérez, Vito Dell'Aquila | Lauren Burns, Chen Shih-hsin, Wu Jingyu, Kim So-hui, Panipak Wongpattanakit |
Vedergewicht | Steven Lopez,Hadi Saei Bonehkohal, Son Tae-jin, Servet Tazegül, Ulugbek Rashitov | Chung Jae-eun, Ji Won-jang, Lim Su-jeong, Jade Jones, Anastasija Zolotic |
Weltergewicht | Angel Matos, Steven López, Hadi Saei Bonehkohal, Cheick Sallah Cisse, Maksim Chramtsov | Lee Sun-hee, Luo Wei, Hwang Kyung-seon, Oh Hye-ri, Matea Jelić |
Zwaargewicht | Kyong Hun-kim, Moon Dae-sung, Cha Dong-min, Carlo Molfetta, Radik Isajev, Vladislav Larin | Chen Zhong, María Espinoza, Zheng Shuyin |
Tafeltennis[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Enkel | Compleet | Compleet |
Dubbel | Compleet | Compleet |
Team | Compleet | Compleet |
Gemengd Dubbel | Compleet |
Tennis[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Enkel | Compleet | Compleet |
Dubbel | Compleet | Compleet |
Gemengd dubbel | Compleet |
Triathlon[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
individueel | Compleet | Compleet |
gemengde estafette | Jessica Learmonth, Georgia Taylor-Brown, Alex Yee |
Voetbal[bewerken | brontekst bewerken]
Volleybal[bewerken | brontekst bewerken]
Waterpolo[bewerken | brontekst bewerken]
Wielrennen[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Individuele tijdrit | Compleet (23 augustus 2004) | Compleet (17 september 2008) |
Wegwedstrijd | Compleet (9 mei 2011) | Compleet (7 januari 2012) |
Ploegentijdrit | Compleet (21 maart 2020) | - |
Wegwedstrijd, team | Compleet (8 maart 2020) | - |
Baanwielrennen individuele achtervolging | Compleet (13 april 2019) | Compleet (7 januari 2012) |
Baanwielrennen keirin | Compleet (7 januari 2012) | Compleet |
Baanwielrennen madison | Compleet (7 januari 2012) | Compleet |
Baanwielrennen omnium | Compleet (6 augustus 2012) | Compleet (22 september 2012) |
Baanwielrennen puntenkoers | Compleet (7 augustus 2021) | Compleet (21 maart 2020) |
Baanwielrennen sprint | Compleet (8 maart 2020) | Compleet (8 maart 2020) |
Baanwielrennen ploegen sprint | Compleet (4 februari 2019) | Compleet (18 oktober 2022) |
Baanwielrennen ploegen achtervolging | Compleet (21 maart 2020) | Compleet (2 oktober 2016) |
Baanwielrennen tandem | Compleet (15 maart 2020) | - |
Baanwielrennen tijdrit | Compleet (8 maart 2020) | Compleet (31 oktober 2006) |
Baanwielrennen overig | Compleet (1 maart 2020) | - |
Mountainbike | Compleet (27 januari 2007) | Compleet (2 januari 2012) |
BMX freestyle | Compleet (19 oktober 2022) | Compleet (22 oktober 2022) |
BMX race | Compleet (12 augustus 2018) | Compleet (13 september 2021) |
Worstelen[bewerken | brontekst bewerken]
Zeilen[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
470 | Compleet | Compleet |
49er/49er FX | Compleet | Compleet |
finn | Compleet | - |
flying dutchman | Compleet | - |
laser/laser ridial | Compleet | Compleet |
Zeilplank | Compleet | Compleet |
nacra 17 | Compleet | |
ton klasses | Compleet | - |
meter klasses | Compleet | - |
Drakenklasse | Compleet | - |
Soling | Compleet | - |
star | Compleet | - |
Overige Oude klasses | Compleet | Compleet |
Zwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
4x100m vrije slag | Compleet | Compleet |
4x100m wisselslag | Compleet | Compleet |
4x100m wisselslag gemengd | Compleet | |
4x200m vrije slag | Compleet | Compleet |
100m rugslag | Compleet | Compleet |
200m rugslag | Compleet | Compleet |
100m schoolslag | Compleet | Compleet |
200m schoolslag | Compleet | Compleet |
100m vlinderslag | Compleet | Compleet |
200m vlinderslag | Compleet | Compleet |
50m vrije slag | Compleet | Compleet |
100m vrije slag | Compleet | Compleet |
200m vrije slag | Compleet | Compleet |
400m vrije slag | Compleet | Compleet |
800m vrije slag | Compleet | Compleet |
1500m vrije slag | Compleet | Compleet |
200m wisselslag | Compleet | Compleet |
400m wisselslag | Compleet | Compleet |
Openwaterzwemmen | Compleet | Compleet |
Zwemmen overig | Compleet | Compleet |
Overige sporten[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Cricket | Compleet | - |
Croquet | Compleet | - |
Jeu de paume | Compleet | - |
Karate | Compleet | Compleet |
Klimsport | Alberto Ginés López | Janja Garnbret |
Lacrosse | Compleet | - |
Motorbootracen | Compleet | - |
Pelota | Compleet | - |
Polo | Compleet | - |
Rackets | Compleet | - |
Rogue | Compleet | - |
Skateboarden | Keegan Palmer, Yuto Horigome | Sakura Yosozumi, Momiji Nishiya |
Surfen | Ítalo Ferreira | Compleet |
Touwtrekken | Compleet | - |
Olympische Winterspelen[bewerken | brontekst bewerken]
Alpineskiën[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Afdaling | Compleet (2 jul 2008) | Compleet (4 jul 2008) |
Combinatie | Compleet (2 jul 2008) | Compleet (4 jul 2008) |
Reuzenslalom | Compleet (2 jul 2008) | Compleet (4 jul 2008) |
Slalom | Compleet (2 jul 2008) | Compleet (4 jul 2008) |
Super-g | Compleet (2 jul 2008) | Compleet (4 jul 2008) |
Landenwedstrijd | Compleet (4 jan 2023) |
Biatlon[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Achtervolging | Compleet | Compleet |
Estafette | Compleet | Compleet |
Individueel | Compleet | Compleet |
Massastart | Compleet | Compleet |
Sprint | Compleet | Compleet |
Gemengde Estafette | Compleet | |
Militaire patrouille | Compleet | - |
Bobsleeën[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Monobob | - | Compleet |
2-bob | Compleet | Compleet |
4-bob | Compleet | - |
Curling[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Andres, Hürlimann, Lörtscher, Müller, Perren, Davanger, Nergård, Ramsfjell, Trulsen, Vågberg, Adam, Howard, Korab, Enright, Hebert, Kennedy, Martin, Morris, Flaxey, Fry, Jacobs, E. Harnden, R. Harnden, Shuster, George, Hamilton, Landsteiner, Polo, Eriksson, Wranå, Sundgren, Magnusson | Betker, Ford, Gudereit, McCusker, Schmirler, Knox, MacDonald, Martin, Morton, Rankin, Bergman, Lindahl, Lund, Svärd, Bergman, Svärd, McEwen, Officer, Wall, Mabergs, McManus, Wåhlin, Wright, Dodds, Duff, Smith | |
Gemengd Dubbel | John Morris, Stefania Constantini, Amos Mosaner |
Freestyleskiën[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Aerials | Compleet | Compleet |
Big air | Compleet | Compleet |
Halfpipe | Compleet | Compleet |
Moguls | Compleet | Compleet |
Ski cross | Compleet | Compleet |
Slopestyle | Compleet | Compleet |
Aerials team | Compleet |
IJshockey[bewerken | brontekst bewerken]
Kunstrijden[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Individueel | Compleet (2018) | Compleet (2018) |
Paren | Compleet (2018) | |
Ijsdansen | Compleet (2018) | |
Landenwedstrijd | Brandon Frazier |
Langlaufen[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
15km / 10km | Compleet (17 augustus 2018) | Compleet (10 oktober 2018) |
50km / 30km | Compleet (8 april 2018) | Compleet (11 oktober 2018) |
Achtervolging | Compleet (17 augustus 2018) | Compleet (14 november 2018) |
Estafette | Compleet (23 maart 2019) | Compleet (20 februari 2022) |
Sprint | Compleet (27 januari 2008) | Compleet (21 november 2018) |
Team sprint | Compleet (17 augustus 2018) | Compleet (21 februari 2022) |
Middenafstand | Compleet (25 augustus 2018) | Compleet (23 maart 2019) |
Noordse combinatie[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Individueel | Compleet | - |
Sprint | Compleet | - |
Estafette | Compleet | - |
Rodelen[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Individueel | Compleet | Compleet |
Dubbel | Compleet | |
Estafette |
Schaatsen[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
500m | Compleet | Compleet |
1000m | Compleet | Compleet |
1500m | Compleet | Compleet |
5000m / 3000m | Compleet | Compleet |
10000m / 5000m | Compleet | Compleet |
Achtervolging | Compleet | Compleet |
Massastart | Compleet | Compleet |
Schansspringen[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | ||
---|---|---|---|
Heren | Dames | ||
Grote schans individueel | Compeet | - | |
Kleine schans individueel | Compeet | Compeet | |
Grote schans team | Compleet | - | |
Kleine schans gemengdteam | Compeet | - |
Shorttrack[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
500m | Compleet | Compleet |
1000m | Compleet | Compleet |
1500m | Compleet | Compleet |
5000m / 3000m aflossing | Compleet | Compleet |
2000m gemengde aflossing | Qu Chunyu, Zhang Yuting |
Skeleton[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Compleet | Compleet |
Snowboarden[bewerken | brontekst bewerken]
Onderdeel | Olympisch kampioenen zonder artikel | |
---|---|---|
Heren | Dames | |
Big air | Compleet | Compleet |
Cross | Compleet | Compleet |
Halfpipe | Compleet | Compleet |
Parallel reuzenslalom | Compleet | Compleet |
Slopestyle | Compleet | Compleet |
Cross team | Compleet |