Gebruiker:Pennenetui3000/Mensen op TK-lijsten/2021/Rood
Uiterlijk
(Doorverwezen vanaf Gebruiker:Pennenetui3000/Mensen op TK-lijsten/2021)
VVD[bewerken | brontekst bewerken]
- Marinus Tabak
- Dorien Verbree
- Max Patelski
- Kathy Arends-Drijver
- Laurens van Doeveren
- Tim Simons
- Martijn Buijsse
- Frederik Peters
- Ronald Bakker
- Kees Noomen
- Sabine Koebrugge
- Mark Achterbergh-Copier
- Jenny Elbertsen
- Barry Jacobs
- Saskia van Dijk
- Hugo Bellaart
- Rebin Maref
- Ivo de Wolff
- Laurence Groot Bruinderink
- Lars Lambers
- Laurine Bonnewits
- Mirjam Nelisse
- Liesbeth Rooijmans
- Sharona Malfait
- René ten Have
- Henk Matthijsse
- Roelof Theun Hoen
- Sander Janssen
- Edith van den Ham
- Filip Lauwerysen
- Bart Bikkers
- Kees Kraanen
PVV[bewerken | brontekst bewerken]
- Nicole Moinat
- Daniëlle de Winter
- Sebastiaan Stöteler
- Toon van Dijk
- Hendrik Wakker
- Anthony Heeren
- Erik Veltmeijer
Harry van den Berg (honkballer)- Harry van den Berg (politicus)- Tessa Dulfer
- Thijs Klaassen
- Daryl Pfoster
- Sjors Nagtegaal
- Arthur van Dooren
- Folkert Thiadens
- Coen Verheij
- Sebastian Kruis
CDA[bewerken | brontekst bewerken]
- Frank Meerkerk
- Jantine Zwinkels
- Jaap Jonkers
- Eveline Tijmstra
- Marieke Nass
- Lea van der Tuin
- Mustafa Bal
Cees de Jong (dp)- Cees de Jong (politicus)- Piet-Cees van der Wel
- Bert van Steeg
- Gabrielle Heine
- Michiel Dijkman
- Rudesindo Nunez Queija
- Inge Mous
- Patricia van de Vijver
- Huibert van Rossum
Douwe de Vries (schaatser)- Douwe de Vries (fiscalist)- Bo ter Braak
- Evert Jan van Asselt
- Martin Reesink
- Ingeborg ter Laak
Regionale lijstduwers[bewerken | brontekst bewerken]
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
- Dick Berghuis
- Jacob Boonstra
- Gert Brouwer
- Henk Bulle
- Nayma Dahri-Loualidi
- Harma Dost
- Erik Drenth
- Ingrid Drent-Sinot
- Ruben Eisses
- Luit Engelage
- Laura van de Giessen
- Marjan Heidekamp-Prins
- Herma Hemmen
- Alma den Hertog-Fluks
- Marnick Joustra
- Mara Min
- Ulfert Molenhuis
- Jannes Paas
- Jacob Klaas Star
- Geertje Veenstra
Robert de Wit (meerkamper)- Robert de Wit (politicus)- Agnes Wubs-Kramer
Leeuwarden[bewerken | brontekst bewerken]
- Bauke Dam
- Jan Willem Sietsema
- Ria van Zwieten-van Sleen
- Janny Schouwerwou
- Lucienne Boelsma-Hoekstra
- Albert van der Ploeg
- Friso Douwstra
- Engbert van Esch
- Ronald Bootsma
- Robert van der Spek
- Wim Eilering
- Irene Spoelstra
- Fokelien van der Meulen-Diever
- Karin van der Velde-Ronda
- Uilkje Attema-de Groot
Assen[bewerken | brontekst bewerken]
- Frits Alberts
- Roy Meijer
- Gertjan Zuur
- Tom Scheepstra
- Hanneke Wiersema
- Klaas Neutel
- Danny Smit
- Sonja Hilgenga-van Dam
- Erik Jan Kreuze
- Henk ten Hulscher
- Henk Middendorp
- Maarten Bosma
- Henk Reinders
Zwolle[bewerken | brontekst bewerken]
Lelystad[bewerken | brontekst bewerken]
- Elise Hordijk
- Jennie Kempenaar-van Ittersum
- Aart Reussing
- Dick Hellinga
- Riekje van Belle
- Ryanna de Boer
- Jelle Hijmissen
- Johan Goos
- Fokke Hoekstra
- Nicole Smits
- Jeltje Vliegenthart-Kuiken
- Siert Jan Lap
- Marcel van Dongen
- Marian Uitdewilligen
- Marjanne Romkes-Foppen
- Koos Hopster
- Hans Crebas
- Egge Jan de Jonge
Nijmegen[bewerken | brontekst bewerken]
Arnhem[bewerken | brontekst bewerken]
- Jan Dirk van den Borg
- Trudy Doornhof-Molenaar
- Arjan Tolkamp
-
Anne van der Meer (nieuwslezer)- Anne van der Meer (politica) - Ilse Saris
- Belinda Elfrink
- Gerry Ypma-Liefers
- Bart Teunissen
- Jander de Blauw
- Jaap Borst
- Arie van Alphen
- Emma van der Heijden
- Anna Ermers-Mulder
- Andrea Oosting-Klock
- Jolanda Pierik-van der Snel
- Niko Wiendels
- Jan Pieter van der Schans
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Chantal Broekhuis
- Arjan Noorthoek
- Angeliek Noortman-Nieuwendijk
- Christiaan Buis
- Victoria Ruijs
- Robbert van Ettekoven
- Marieke van der Spek-den Besten
- Gerben Horst
- Jannelies van Berkel-Vissers
- Harold Schonewille
- Claudia de Wit-Heuver
- Rajinderkoemar Ramcharan
- Joost Uijtewaal
- Gerard Migchels
- Job van den Broek
- Micheline Paffen-Zeenni
Amsterdam[bewerken | brontekst bewerken]
Haarlem[bewerken | brontekst bewerken]
- Olaf Streutker
- Merijn Snoek
- Sandra van Engelen
- Thijs Nell
- Pauline Maat
- Thirsa van der Meer
- Daniëlle van Deutekom
- Ties Eigenhuis
Den Helder[bewerken | brontekst bewerken]
- Falgun Binnendijk
- Rick Nooij
- Bram Beemster
- Willemien Koning-Hoeve
- Gerard Slegers
- Els van den Bosch-Swagerman
- Simon Dijk
- Annemiek Nuijens
- Gosse Postma
- Diana Dekker
's-Gravenhage[bewerken | brontekst bewerken]
- Christine Everaars
- Pim Jansen
- Fatma Aktas
- Rosita Drigpal-Nagesar
- Henna Mathura-Dewkinandan
- Daniëlle Koster
- David Wan
- Lucille Barbosa Vazquez-Biesbroeck
- Kavish Partiman
- Astrid Frey
- Nick Prinsen
- Margreet van Hemert-van der Lans
- Daniël de Groot
- Hielke Onnink
- Max Keulaerds
- Michel Rogier
- Jeannette Doll-Gras
Rotterdam[bewerken | brontekst bewerken]
- Ron Davids
- Monique Vogelaar
- Frank Schellenboom
- Jonathan Hoang
- Branco Winkels
- Devie Badloe
- Jacco van Dam
- Conny Castelein
- Antoine van den Oever
- Antoinette Roetgerink
- Niek Damen
- Eveline Been
- Alex Hallema
- Anna Bijleveld
- Kees van der Meer
- Christine Zandberg
- Marieke Pronk
- René Segers-Hoogendoorn
- Christine Eskes-van Utrecht
Dordrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Particia van Aaken
- Arjan Kraijo
- Mieke van Ginkel-van Maren
- Bas van der Linden
- Corrie Righolt-Dam
- Ton Spek
- Cilia Meerman-van Benthem
- Steven van Die
- Peter Meij
- Joanne Blaak-van de Lagemaat
- Marcel 't Hart
- Bart Overgaauw
- Johanna Besteman-de Vries
- Rob van Woudenberg
- Jacky Silos-Knaap
- Rob Zwaard
- Gerdien de Lange-Leguijt
- Maurits de Haan
- Iekje Berg
- Daniël Huising
- Paul Boogaard
- Elisabeth van Leeuwen-Klink
Arie Slob (ChristenUnie)- Arie Slob (CDA)
Leiden[bewerken | brontekst bewerken]
- Marjon Verkleij-Lemmers
- Dirk Jan Knol
- Barend Tensen
- Anja de Rijk-de Jong
- Gijs Dupont
- Irma Bultman
- Frank Buijs
- Dorenda Gerts
- René Zoetemelk
- Ria van der Burg-van Leeuwen
- Kees van der Zwet
- Marcel van Tol
- Elly van den Bosch-Damen
- Bob van der Deijl
Hans van Ek (ARP)- Hans van Ek (CDA)- Jaap Schep
- Jan-Willem van den Beukel
- Mirjam van der Stelt
- Gerrit Jan Miedema
- Sarah Alsalhawi
- Ton de Gans
- Pien Meppelink
Middelburg[bewerken | brontekst bewerken]
- René Molenaar
- Jos van Ginneken
- Easther Houmes
- Johan Aalberts
- Piet van de Kerkhove
- Floortje Buteijn-Leemans
- Siwart Mackintosh
- Mitchel Vermeulen
- Marieke Braber-Schot
- Joost de Goffau
- Pieter Koeman
- Petrina Geluk-den Engelsman
Wim Jansen (dp)- Wim Jansen (bestuurder)- Marianne Kloosterboer-Dijkstra
- Jack Begijn
- Ad Schenk
- Adri Totté
- Marjan Vermaire
- Pieter Wisse
- Jo Kodde
- Daniël Joppe
- Ada Overwater
- Roderik Bin
- Denis Steijaert
- Rinus van 't Westeinde
Tilburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Ton Braspenning
- Matthijs van Oosten
- Thomas Adams
- Hans Peter Verroen
- Caspar Rutten
- Mark van den Broek
- Luc Rullens
- Berrie Broeders
- Janet Frankemölle-Bolier
- Tess van de Wiel
- Kees Grootswagers
- Désirée Brummans
- Geertje Mink
- Marcel Willemsen
- René van Ginderen
- Tosca Goorden-Winde
- Jeroen Weerdenburg
- Ineke Couwenberg
- Ruud Spohr
's-Hertogenbosch[bewerken | brontekst bewerken]
- John Bankers
- Stef Luijten
- Peter van Boekel
- Marius Tielemans
Frans Wouters (schilder)- Frans Wouters (politicus)- Frans Kuppens
- Joost Hendriks
- Leo Cuijpers
- Linda Hofman-Jobse
- Marc Jeucken
- Huseyin Bahar
- Tonny Meulensteen
- Bart Claassen
Mark Janssen (dp)- Mark Janssen (politicus)- Piet Machielsen
- Louis Swinkels
Jan Boersma (dp)- Jan Boersma (politicus)- Franko van Lankvelt
- Caroline van Brakel
- Fons d' Haens
- Leroy van de Ven
- Romana dos Ramos-Verstraeten
- Christa van de Langenberg
- Marionne van Dongen-de Kruijf
Maastricht[bewerken | brontekst bewerken]
- Antoon Splinter
- Ellie Franssen-Muijtjens
- Tom Verhaegh
- Angely Waajen-Crins
- Ralph Diederen
- Anne Thielen
- Johan Geraats
- Tessa Geelen
- Harold Schroeder
Bonaire[bewerken | brontekst bewerken]
D66[bewerken | brontekst bewerken]
- Nazmi Türkkol
- Joan Nunnely
- Meryem Cimen
- Loes ten Dolle
- Mahjoub Mathlouti
- David Kuijper
- Marleen van der Meulen
- Ojanne de Vries-Chang
- Kirsten Wilkeshuis
- Stijn Warmenhoven
- Wybren Bakker
- Marc van Opstal
- Marieke Vellinga-Beemsterboer
- Marja Lust
- Sonja Paauw
- Christine Bel
- Suat Kutlu
- Robert Kuipers
- Robin de Roon
- Gabriëlle Bekhuis
- Stef Stevens
- Marion Loor
- Pepijn Vemer
- Vinesh Lalta
- Rosita Girjasing
- Rob Hofland
- Constance Tiemens
- Eli Geoffroy
- Sarah Berckenkamp
- Laura Neijenhuis
- Bas de Leeuw
- Gjin Ceca
- Emma Laurijssens van Engelenhoven
- Teresa da Silva Marcos
- Monique Zwetsloot
- Caecilia Johanna van Peski
- Rosanna Huertas Mulckhuyse
- Yasin Elmaci
- Corine van Dun
-
Jan van de Ven (VVD)- Jan van de Ven (D66) - Sumer Chaban
Regionale lijstduwers[bewerken | brontekst bewerken]
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
Leeuwarden[bewerken | brontekst bewerken]
Assen[bewerken | brontekst bewerken]
Zwolle[bewerken | brontekst bewerken]
Lelystad[bewerken | brontekst bewerken]
- Sanne de Wilde (redirect naar Sanne De Wilde, Belgische fotografe)
- Maaike Veeningen
Nijmegen[bewerken | brontekst bewerken]
Arnhem[bewerken | brontekst bewerken]
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
Amsterdam[bewerken | brontekst bewerken]
Haarlem[bewerken | brontekst bewerken]
Den Helder[bewerken | brontekst bewerken]
's-Gravenhage[bewerken | brontekst bewerken]
-
Marjolein de Jong (dp)- Marjolein de Jong (politica) - Eelco Keij
Rotterdam[bewerken | brontekst bewerken]
Dordrecht[bewerken | brontekst bewerken]
Leiden[bewerken | brontekst bewerken]
Middelburg[bewerken | brontekst bewerken]
Tilburg[bewerken | brontekst bewerken]
's-Hertogenbosch[bewerken | brontekst bewerken]
Maastricht[bewerken | brontekst bewerken]
Bonaire[bewerken | brontekst bewerken]
GroenLinks[bewerken | brontekst bewerken]
- April Ranshuijsen
- Andrew Harijgens
- Laura Vissenberg
- Stephanie Bennett
- Jeroen Postma
- Simion Blom
- Raja Alouani
- Serpil Ates
- Hagar Roijackers
- Mark Brakel
- Dorrit de Jong
- Samir Toub
- Astrid Janssen
- Imran Hyder
- Hilde Niezen
- Pepijn Zwanenberg
- Romano Boshove
- Milka Yemane
- Martine Doppen
- Melody Deldjou Fard
- Colin Kok
- Jaswina Elahi
- Tara Scally
- Mohamed Amessas
- Ufuk Kahya
-
Kim Schmitz (ondernemer)- Kim Schmitz (politica)
SP[bewerken | brontekst bewerken]
- Hanne Drost
- Murat Memiş
- Hans Boerwinkel
- Fenna Feenstra
- Nina de Ridder
- Bert Peterse
- Martijn Stoutjesdijk
- Tiers Bakker
- Jordy Clemens
- Sara Murawski
- Michel Verschuren
- Bram Roovers
- Marloes Piepers
- Erik Flentge
- Hans van Hooft jr.
- Eric van den Broek
- Iris van de Kolk
- Sebastiaan van den Hout
- Thomas van Halm
- David de Vreede
- Spencer Zeegers
Regionale kandidaten[bewerken | brontekst bewerken]
Groningen, Leeuwarden, Assen, Zwolle[bewerken | brontekst bewerken]
- Angelique Schoonewille
- Ramon Vos
- Robert Bos
- Annelies Futselaar
- Henk Hensen
- Lian Veenstra
- Mariska ten Heuw
Lelystad, Nijmegen, Arnhem, Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
Amsterdam, Haarlem, Den Helder[bewerken | brontekst bewerken]
's-Gravenhage, Rotterdam, Dordrecht, Leiden, Bonaire[bewerken | brontekst bewerken]
Middelburg, Tilburg, 's-Hertogenbosch, Maastricht[bewerken | brontekst bewerken]
- Anja Goossens
- Nico Heijmans
- Marianne de Leeuw
- Cynthia Smeets
- Alexander Vervoort
Erik de Vries (dp)- Erik de Vries (politicus)- Sem Stroosnijder
PvdA[bewerken | brontekst bewerken]
- Kavish Bisseswar
- Charlotte Brand
- Bart van Bruggen
- Christa Oosterbaan
- Inge Oosting
- Jasper Kuntzelaers
- Mirthe Biemans
- Matthijs van Neerbos
- Alptekin Akdoğan
- Attiya Gamri
- Iris Vrolijks
- Abassin Nessar
- Maarten van den Bos
- Fatihya Abdi
- Stan Peters
- Lenna Vromans
- Rebekka Tselms
- Marcelle Buitendam
- Bas Bijlsma
- Marieke van Duijn
- Joke de Kock
- Aya Selman
- Marc Newsome
- Yara Hümmels
- Marco Eestermans
- Peter Zwiers
- Michiel Emmelkamp
Lijstduwers per kieskring[bewerken | brontekst bewerken]
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
Leeuwarden[bewerken | brontekst bewerken]
Assen[bewerken | brontekst bewerken]
Zwolle[bewerken | brontekst bewerken]
Lelystad[bewerken | brontekst bewerken]
-
Willem de Jager (reddingswerker)- Willem de Jager (politicus) - Dania Al-Obaidi
Nijmegen[bewerken | brontekst bewerken]
Arnhem[bewerken | brontekst bewerken]
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
Amsterdam[bewerken | brontekst bewerken]
Haarlem[bewerken | brontekst bewerken]
Den Helder[bewerken | brontekst bewerken]
's-Gravenhage[bewerken | brontekst bewerken]
Rotterdam[bewerken | brontekst bewerken]
Dordrecht[bewerken | brontekst bewerken]
Leiden[bewerken | brontekst bewerken]
Middelburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Laszlo van de Voorde
Chris Maas (musicoloog)- Chris Maas (politicus)- Kees Verburg
Tilburg[bewerken | brontekst bewerken]
's-Hertogenbosch[bewerken | brontekst bewerken]
Maastricht[bewerken | brontekst bewerken]
Bonaire[bewerken | brontekst bewerken]
ChristenUnie[bewerken | brontekst bewerken]
- Hermen Vreugdenhil
- Dirjanne van Drongelen
Frank Visser (dp)- Frank Visser (politicus)- Bert Tijhof
- Bina Chirino
- Johanna Koffeman
- Gerdien Rots
- Alwin te Rietstap
- Efraïm Hart
- Carlijn Niesink
- Gert Jan Bent
- Elly van Wageningen
- Jan Henk Verburg
- Marijke Heuvelink
- Tobias Holtman
- Inge Jongman-Mollema
- Francis van der Mooren
- Marieke Visser
- Anil Kumar
- Arend Palland
- Hadassa Meijer
- Thomas van Arnhem
- Maroeska Veldkamp
- Sander Huisman
- Ben Bloem
- Tirtsa Kamstra
- Thera de Haan
- Lubbert van den Heuvel
- Esther Kaper
- Marco Vermin
- Daphne Steenbergen
- Cees Paas
- Nathalie Nede
- Henk Willem van Dorp
- Frans Blok
- Els van Dijk
- Jurjen de Groot
- Mirjam Kollenstaart
Partij voor de Dieren[bewerken | brontekst bewerken]
- Maarten van Heuven
- Johnas van Lammeren
- Marco van der Wel
- Luuk van der Veer
- Carla van Viegen
- Kirsten de Wrede
- Falco van Hassel
- Leo de Groot
- Jaap Hollebeek
Robert Barker (dp)- Robert Barker (politicus)- Anjo Travaille
- Jaap Rozema
- Cynthia Pallandt
- Leonie Gerritsen
- Anne-Miep Vlasveld
- Trees Janssens
- Suzanne Onderdelinden
- Janine Visser
- Lester van der Pluijm
- Caroline de Groot
- Bart Kuijer
- Siska Peeks
- Marjolijn Veenstra
- Lianne Raat
- Wesley Pechler
- Naphassa Parinussa
- Klaas Knooihuizen
- Anoek Nuyens
- Lisa Stel
50PLUS[bewerken | brontekst bewerken]
- Raymond Brood
- Ellen Verkoelen
- Martin Nijkamp
- Henk van Tilborg
- Jaap Haasnoot
- Marc van Rooij
- Ruud van Acquoij
- Ron van Reenen
- Noëlle Sanders
- Alfons Leerkes
- Linda Verschuur-Otter
- Jan Frans Brouwers
- Geert Tomlow
- Willem Willemse
- Ton Lammertink
- Adriana Hernández
- Bennie van Est
- Hans Bongers
- John van Engelen
- Johan Hessing
- Nicoline Maarschalk Meijer
- Hans Vlak
- Hylke ten Cate
- Nico de Vos
- Leendert Lodder
- Chris Veeze
- Theo Hoppenbrouwers
Frans Mol (architect)- Frans Mol (politicus)- Joep Taks
Peter van Lier (dichter)- Peter van Lier (politicus)- Herman Nota
- Gerard Timmerman
- Frans Crouwel
- Ad Franse
- Coen Verboom
- Willem Dekker
- Jan-Willem van Es
- Gijs Schuurman
SGP[bewerken | brontekst bewerken]
-
Wouter van den Berg (ARP)- Wouter van den Berg (SGP) - Geert Schipaanboord
- Johnny Lukasse
- Jan Kloosterman
- Nathanaël Middelkoop
- Arie Rijneveld
- Maarten Slingerland
- Wim van Duijn
- Dick Both
- Ewart Bosma
- Joost Veldman
- Leendert de Knegt
- Gert van Leeuwen
Tom Bakker (muzikant)- Tom Bakker (politicus)Wim Kok (PvdA)- Wim Kok (SGP)- Steven van Westreenen
- Peter Noordergraaf
- Ad Dorst
- Ardjan Boersma
- Jan Kuijers
- Henk van der Wind
- Rick van der Waerdt
- Henk Bulten
- Arnold Versteeg
- Lambert Kisteman
- Arnoud Proos
DENK[bewerken | brontekst bewerken]
- Natasha Mohamed-Hoesein
- Charifa Zemouri
- Isaura Carrilho
- Ahmet Erdoğan
- Nur Icar
- Enes Sariakçe
- Gürcü Polat-Işıktaş
- Mandy Heikamp-El Khoulati
-
Ahmet Kaya (zanger)- Ahmet Kaya (politicus) - Ibrahim Ghazi
- Paulina Smit
- Arief Khedoe
- Dennis Belfor
- Omar El Boussaïdi
- Marcel Everduim
- Taha Çoban
- Ahmed El Hadioui
Forum voor Democratie[bewerken | brontekst bewerken]
- Joyce Vastenhouw
- Arjan de Kok
- Dennis Boom
- Anton de Lange
- Samuel Jong
- Silvio de Groot
- Andreas Bakir
- Daniël Osseweijer
- Carola Dieudonné
- Martin Bos
- Erwin Jousma
- Nynke Koopmans
- Yanick Chevalier
- Robin de Keijzer
- Lex Cornelissen
- Bart van der Werf
- Sam van der Pol
- Tom Rotmans
- Hendrikus Velzing
- Melina van der Velden
- Ab Kuijer
- Harm van Essen
- Fred Walravens
- Carlos Klazinga
- Ruby Driessen
Wouter Verbraak (zeiler)- Wouter Verbraak (vormgever)- Floris van der Knoop
- Johnny Bos
- Geert Jeelof
- Johan Talsma
- Jasper van der Voort
-
Peter Vermaas (journalist)- Peter Vermaas (politicus) - Pieter Mink
Peter Verstegen (schrijver)- Peter Verstegen (agrariër)- Gert Jan Mulder
Hans Hugenholtz (ontwerper)- Hans Hugenholtz (politicus)- Robert Jan Staartjes
BIJ1[bewerken | brontekst bewerken]
- Jeanette Chedda
- Daryll Ricardo Landbrug
- Michantely de Jong
- Lennon Fokkens
- Nihâl Esma Altmış
- Yvette Luhrs
- Petra Kramer
- Yuval Gal
- Bart Mijland
- Lysanne Charles
- Miko-Serko Mamaribo-Carels
- Vayhishta Miskin
JA21[bewerken | brontekst bewerken]
- Stefan Berlijn
- Leon Baten
- Yael Potjer
- Maryam Soltani
- Willem Rutjens
- Esther van Schaik
- Matthijs Sandmann
- Thomas Blinde
- Eelco van Hoecke
- Mieke Andriese
- Johan Almekinders
- Gert-Jan Ransijn
- Wouter Weyers
- Swier Copinga
- Elly Mulder
- Ronald Zoutendijk
- Simon Ceulemans
- Roy Blijlevens
- Xander Eversdijk
Code Oranje[bewerken | brontekst bewerken]
Aantal kieskringen |
Gemiddelde positie |
Naam | m/v | Woonplaats | Stemmen | Posities (per kieskring) | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |||||||
20 | 5,3 | Mick de Vlieger | m | Amsterdam | 1.695 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | |
20 | 6 | Ingeborg Hoogveld | v | Rotterdam | 852 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 7 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | |
20 | 9,85 | Öner Çatalpinar | m | 's-Gravenhage | 155 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 7 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | |
20 | 18,25 | Martijn van Butselaar | m | Arnhem | 209 | 17 | 15 | 16 | 16 | 20 | 7 | 7 | 17 | 16 | 20 | 19 | 28 | 25 | 29 | 27 | 17 | 21 | 22 | 13 | 13 | |
20 | 21,3 | Femke Flietstra | v | Alkmaar | 353 | 19 | 20 | 18 | 20 | 23 | 25 | 19 | 19 | 17 | 17 | 13 | 29 | 26 | 31 | 29 | 18 | 22 | 25 | 19 | 17 | |
20 | 21,9 | Martijn Rieter | m | Helmond | 160 | 23 | 23 | 19 | 21 | 25 | 19 | 22 | 22 | 20 | 23 | 23 | 30 | 28 | 32 | 30 | 20 | 14 | 11 | 14 | 19 | |
20 | 22,1 | Damiën Zeller | m | 's-Gravenhage | 88 | 20 | 22 | 20 | 23 | 24 | 26 | 20 | 20 | 22 | 22 | 20 | 13 | 27 | 28 | 28 | 19 | 24 | 26 | 20 | 18 | |
18 | 22,65 | John Struijlaard | m | Rotterdam | 24 | 18 | 19 | 19 | 27 | 18 | 23 | 19 | 19 | 18 | 17 | 12 | 22 | 17 | 15 | 20 | 20 | 17 | 14 | |||
20 | 22,95 | Laurens van Doorn | m | Rotterdam | 35 | 24 | 24 | 23 | 24 | 26 | 27 | 23 | 21 | 23 | 24 | 22 | 25 | 14 | 24 | 25 | 22 | 23 | 27 | 18 | 20 | |
20 | 24,15 | Sander Jonker | m | Stichtse Vecht | 68 | 25 | 25 | 24 | 18 | 11 | 16 | 27 | 11 | 24 | 25 | 24 | 31 | 29 | 34 | 31 | 29 | 25 | 28 | 22 | 24 | |
20 | 24,95 | Johan Stuut | m | Nijverdal | 189 | 12 | 12 | 12 | 7 | 13 | 12 | 12 | 25 | 42 | 26 | 25 | 27 | 41 | 35 | 33 | 39 | 40 | 43 | 27 | 16 | |
20 | 26,6 | Richard van den Bovenkamp | m | Almelo | 118 | 14 | 14 | 14 | 11 | 15 | 14 | 14 | 26 | 44 | 28 | 27 | 32 | 30 | 30 | 37 | 41 | 42 | 45 | 29 | 25 | |
20 | 27,2 | Vanessa Bruin | v | Rotterdam | 150 | 32 | 32 | 31 | 34 | 36 | 36 | 39 | 34 | 25 | 30 | 28 | 16 | 11 | 26 | 15 | 16 | 28 | 30 | 30 | 15 | |
20 | 29,7 | Josette Hogewoning | v | Vlaardingen | 91 | 33 | 33 | 32 | 35 | 37 | 37 | 40 | 36 | 26 | 31 | 29 | 19 | 15 | 11 | 18 | 24 | 29 | 34 | 34 | 41 | |
19 | 29,925 | Sylvia Hamerslag | v | Den Helder | 217 | 16 | 17 | 22 | 25 | 28 | 28 | 30 | 29 | 12 | 14 | 11 | 36 | 33 | 37 | 32 | 49 | 46 | 46 | 28 | ||
19 | 30,025 | Gerrit de Jonge | m | Ommen | 150 | 13 | 13 | 13 | 12 | 14 | 13 | 13 | 24 | 43 | 27 | 26 | 44 | 45 | 44 | 44 | 40 | 41 | 44 | 28 | ||
18 | 30,75 | Arja Brink | v | Purmerend | 127 | 26 | 26 | 25 | 26 | 17 | 30 | 15 | 13 | 13 | 12 | 37 | 32 | 36 | 34 | 47 | 29 | 44 | 34 | |||
20 | 30,8 | Cor Verbeek | m | Eindhoven | 252 | 28 | 28 | 27 | 30 | 32 | 17 | 24 | 40 | 47 | 45 | 40 | 41 | 42 | 41 | 39 | 35 | 13 | 7 | 11 | 29 | |
20 | 31,3 | John Janson | m | Capelle aan den IJssel | 39 | 36 | 38 | 38 | 42 | 42 | 43 | 38 | 32 | 33 | 38 | 36 | 20 | 16 | 15 | 11 | 32 | 19 | 24 | 36 | 37 | |
19 | 31,525 | Eddy Silva | m | Schiedam | 105 | 35 | 35 | 37 | 39 | 39 | 41 | 35 | 31 | 33 | 31 | 24 | 20 | 14 | 24 | 27 | 31 | 35 | 33 | 7 | ||
15 | 31,725 | Petra Ackermans | v | Zutphen | 217 | 22 | 16 | 15 | 15 | 12 | 11 | 11 | 18 | 28 | 18 | 39 | 44 | 39 | 23 | 26 | ||||||
19 | 32,425 | Hemmie Kerklingh | m | Diemen | 39 | 41 | 49 | 49 | 29 | 16 | 32 | 33 | 14 | 11 | 12 | 17 | 34 | 31 | 35 | 46 | 38 | 33 | 42 | 27 | ||
20 | 32,95 | Rien Luijkx | m | Veldhoven | 108 | 30 | 30 | 29 | 32 | 33 | 20 | 25 | 41 | 49 | 46 | 41 | 42 | 44 | 42 | 41 | 36 | 16 | 13 | 16 | 33 | |
20 | 33,1 | Peter van Steensel | m | Valkenswaard | 89 | 29 | 29 | 28 | 31 | 34 | 22 | 26 | 42 | 48 | 47 | 42 | 43 | 43 | 43 | 42 | 37 | 17 | 12 | 15 | 32 | |
19 | 33,175 | Raymond van Haren | m | Vlaardingen | 28 | 47 | 34 | 34 | 36 | 38 | 38 | 42 | 37 | 27 | 32 | 30 | 23 | 18 | 13 | 22 | 26 | 30 | 35 | 42 | ||
20 | 33,2 | Harry Wagemakers | m | Dordrecht | 61 | 38 | 40 | 40 | 43 | 44 | 44 | 44 | 47 | 36 | 40 | 38 | 26 | 23 | 7 | 23 | 23 | 18 | 23 | 31 | 36 | |
19 | 33,475 | Tineke Nieboer | v | Noordenveld | 212 | 11 | 8 | 7 | 13 | 18 | 23 | 15 | 41 | 48 | 44 | 45 | 46 | 45 | 45 | 42 | 43 | 46 | 47 | 23 | ||
19 | 33,675 | m | Nissewaard | 74 | 35 | 36 | 36 | 38 | 40 | 40 | 43 | 38 | 30 | 36 | 33 | 22 | 17 | 12 | 19 | 25 | 36 | 32 | 46 | |||
18 | 33,7 | Ward Meijroos | m | Zoetermeer | 134 | 37 | 37 | 37 | 40 | 41 | 41 | 37 | 16 | 32 | 37 | 35 | 14 | 19 | 19 | 8 | 30 | 38 | 37 | |||
20 | 34,65 | Hans-Peter Klazenga | m | Leidschendam-Voorburg | 32 | 48 | 43 | 41 | 41 | 31 | 42 | 36 | 39 | 35 | 35 | 34 | 15 | 37 | 20 | 13 | 31 | 36 | 39 | 39 | 38 | |
18 | 34,65 | Robert Pestman | m | Groningen | 395 | 7 | 9 | 11 | 14 | 19 | 24 | 16 | 49 | 37 | 49 | 45 | 46 | 43 | 43 | 44 | 48 | 48 | 22 | |||
20 | 35 | Ralf Sluijs | m | 's-Gravenhage | 116 | 34 | 46 | 46 | 48 | 49 | 34 | 46 | 30 | 29 | 34 | 32 | 10 | 35 | 25 | 16 | 28 | 32 | 37 | 41 | 48 | |
20 | 36,3 | Wim van Overveld | m | Oudenbosch | 79 | 42 | 45 | 45 | 47 | 48 | 47 | 28 | 43 | 46 | 44 | 43 | 39 | 40 | 40 | 38 | 13 | 7 | 17 | 24 | 30 | |
17 | 37,575 | Jan van der Starre | m | Heerhugowaard | 85 | 46 | 47 | 47 | 28 | 29 | 29 | 31 | 28 | 18 | 15 | 15 | 38 | 45 | 45 | 32 | 45 | 35 | ||||
12 | 39,3 | Theo Kwakman | m | Edam-Volendam | 79 | 27 | 27 | 26 | 27 | 22 | 31 | 32 | 27 | 14 | 16 | 14 | 47 | |||||||||
9 | 40,125 | Rogier van Wijk | m | Lelystad | 93 | 15 | 18 | 17 | 17 | 7 | 15 | 17 | 13 | 29 | ||||||||||||
15 | 40,775 | Jeffrey van der Elst | m | Krimpen aan den IJssel | 43 | 44 | 39 | 39 | 43 | 49 | 33 | 34 | 39 | 37 | 22 | 17 | 12 | 34 | 35 | 41 | ||||||
13 | 41,225 | Jordy Schaap | m | Haarlemmermeer | 95 | 43 | 33 | 39 | 30 | 33 | 35 | 48 | 15 | 11 | 16 | 26 | 40 | 39 | ||||||||
17 | 41,525 | Jolanda Gaal | v | Delft | 110 | 49 | 48 | 48 | 49 | 45 | 48 | 45 | 31 | 40 | 18 | 36 | 18 | 14 | 48 | 34 | 38 | 43 | ||||
18 | 41,8 | Pim Kraan | m | Vlissingen | 93 | 39 | 41 | 42 | 44 | 46 | 45 | 47 | 45 | 38 | 41 | 46 | 48 | 38 | 38 | 7 | 26 | 42 | 44 | |||
15 | 42,275 | Harry Kleinen | m | Bergen op Zoom | 59 | 45 | 44 | 44 | 46 | 49 | 29 | 44 | 45 | 48 | 40 | 12 | 11 | 18 | 26 | 47 | ||||||
14 | 45,8 | Ruud Kleefman | m | Vlissingen | 36 | 40 | 42 | 43 | 45 | 47 | 46 | 46 | 39 | 42 | 47 | 39 | 11 | 27 | 45 | |||||||
9 | 46,175 | Peter Stehouwer | m | Moerdijk | 58 | 43 | 46 | 39 | 40 | 14 | 12 | 19 | 25 | 31 | ||||||||||||
4 | 50,55 | Frans Biemans | m | Laarbeek | 35 | 18 | 15 | 14 | 12 | |||||||||||||||||
6 | 51,7 | Martine de Bas | v | Gorinchem | 51 | 48 | 33 | 24 | 16 | 33 | 47 | |||||||||||||||
4 | 52,55 | Lorraine Groeneveld | v | 's-Gravenhage | 115 | 12 | 27 | 20 | 40 | |||||||||||||||||
3 | 54,725 | Bart van Drunen | m | Rotterdam | 10 | 47 | 13 | 23 | ||||||||||||||||||
6 | 56,15 | Ronald Tol | m | Rotterdam | 15 | 49 | 48 | 49 | 47 | 48 | 49 | |||||||||||||||
1 | 56,875 | John van Kooten | m | Maastricht | 273 | 7 | ||||||||||||||||||||
1 | 56,975 | Dries Mosch | m | Rotterdam | 21 | 9 | ||||||||||||||||||||
1 | 57,075 | Jelle Meinesz | m | 's-Gravenhage | 72 | 11 | ||||||||||||||||||||
1 | 57,275 | Mieke de Kok | v | Eindhoven | 111 | 15 | ||||||||||||||||||||
1 | 57,325 | Jack van Limpt | m | Veldhoven | 26 | 16 | ||||||||||||||||||||
3 | 57,675 | Bas Berkhof | m | Rotterdam | 29 | 49 | 47 | 46 | ||||||||||||||||||
3 | 57,975 | Ans Hartnagel | v | Capelle aan den IJssel | 56 | 50 | 48 | 50 | ||||||||||||||||||
3 | 58,075 | Dre Rennenberg | m | Eindhoven | 99 | 50 | 50 | 50 | ||||||||||||||||||
1 | 58,525 | Joan Versantvoort | m | Eindhoven | 31 | 40 |
Volt[bewerken | brontekst bewerken]
- Martin Gravelotte
- Bibi Wielinga
- Floris Eigenhuis
- Ilca Italianer
- Fons Janssen
- Sylvia van Laar
- Itay Garmy
- Marleen Ramaker
- Joris van Oppenraaij
- Sandra Griffejoen
- Jeroen van Iterson
- Sarah de Koff
- Frank Toeset
- Michelle van Zanten
- Thomas van der Meer
- Sacha ten Hove
- Friso Datema
- Ger van Eeden
- Jeroen Koendjbiharie
- Robine van Eck
- Elske Kroesen
- Katya Lenskaya
NIDA[bewerken | brontekst bewerken]
- Elsa van de Loo
- Nurullah Gerdan
- Fatima Aboulouafa
- Elvin Rigters
- Jacqueline Echtermeijer
- Mohamed Abdulahi
- Sanaa Abarghaze
- Adeel Mahmood
- Nancy Rijssel
- Mounir Kasmi
- Sobana Sheikh Rashid
- Almira Henic
- Assamau'al Saidi Rabah
- Asma Halusi
- Alihan Uzun
- Layla Klioual
- Emre Şahin
- Youssra Ebnolfaqih
- Onder Duran
- Mohammed Akkari
- Hassan Buyatui
- Aytaç Alpdogu
- Michal Hajkowski
- Stephan Kuipers
- Leyla Cakir
- Fariz Akkouh
- Marinah Bult
- Bas van Noppen
- Hasib Moukaddim
- Halil Karaaslan
Piratenpartij[bewerken | brontekst bewerken]
- Matthijs Pontier
- Ji Yong Dijkhuis
- Saira Sadloe
- David van Deijk
- Jasmijn Boeken
- Wietze Brandsma
- Petra Downs-Hovestadt
- Mark van Treuren
- Astrid Abendroth
- Danny Werner
- André Linnenbank
- Dmitri Schrama
- Leontien Wafelman
- Dylan Hallegraeff
- Frank Wijnans
- Tjerk Feitsma
- Bob Sikkema
- Edy Bouma
- Robert Kwakkelstein
- Thijs Ligthart
- Peter ter Haak
- Melchior Philips
- Dave Borghuis ook genaamd op de Borg
- Rik Piepers
- Teunis van Nes
- Mirjam van Rijn
- Dirk Poot
- Metje Blaak
Libertaire Partij[bewerken | brontekst bewerken]
- Jeroen Weber
- Roos Schoenmakers
- Arnoud Kuipers
- Wijnand Groenen
- Nathan Bouscher
- Willem Buising
- Yu Mei O
- Saskia van Balen
- Marco Nijweide
- Willem Cornax
- Pallieter Koopmans
- Peter Hartkamp
- Romy de Man
- Nicki de Haaij
- Lola de Grunt
- Gianni Kalkman
- Nando Jansen
- Ria Winkelhorst
- Rutger Hanssens
- Tom Huijs
- Arno Inen
Sander Fischer (voetballer)- Sander Fischer (politicus)- Joeri Jungschlager
- Quintus Backhuijs
- Rik Kleinsmit
- Roald Schoenmakers
- Jip Meijer
- Roman van Ree
- Loes Engels
JONG[bewerken | brontekst bewerken]
- Jaron Tichelaar
- Christinemindel ten Napel
- Andreas Klein
- Shane Pattipeilohy
- Amber Cornelissen
- Benito Walker
- Feline van der Louw
- Samir el-Baramawi
- Dennis Goedhart
- Kaya van den Dikkenberg
- Lars Hobma
- Sophie Brügemann
- Jasper van Veen
- Noël Silalahi
- Elisha Geertsema
- Jacob de Groot
- Joyce van Boekel
Jan Geelen (politicus)- Jan Geelen (consultant)
Splinter[bewerken | brontekst bewerken]
- Marjan Schnetz
- Fabian van Hal
- Giovanni Angiolini
- Ingrid Keyser
- Shad Raouf
- Marise Schot
- René Jan Veldwijk
- Magda Łuczycki
- Mauritius Wijffels
BBB[bewerken | brontekst bewerken]
- Derk Evert Waalkens
- Robert Veldhuis
- Ad Baltus
- Jan Brok
- Monique Flipsen-Verhagen
- Ad Merks
- Robin van Lint
- Dario Prinsen
- Wilbert van Lanen
- Ron van Essen
- Kees Hanse
- Arno Vael
- Janet Mensink-Smit
- Han van 't Hof
- Gert-Jan Minderhoud
- Jan-Jorch van Dijk
- Willem van den Elzen
- Frank Timmermans
- Gert van Dellen
- Wim Groot Koerkamp
NLBeter[bewerken | brontekst bewerken]
- Ton van Haperen
- Ronald Mann
- Ingrid Hartog
- Meindert Bolt
- Igor Monzón
- Anneke Tromp
- Steffie Jansen
- Maurice Leeser
- Klaas van Veen
- Elly Koning
Lijst Henk Krol[bewerken | brontekst bewerken]
- Rosa Molenaar
Dick van Zanten (schaatser)- Dick van Zanten (politicus)- Arjan van der Hout
- Manitou Jansen
- Bert Kannegieter
- Justiënne de Lange-Wendt
Rob Cohen (regisseur)- Rob Cohen (militair)- Daan Pruimboom
- Wilma de Mooij
- Jan Sikking
- Bart Schuitenmaker
- Marco van den Boomgaard
- Leen van Toor
- John Geven
- Ger de Groot
- Janneke Koning
- Joop Boonstra
- Betty Gerber
- Huub Slangen
- Monique Kortenoeven
- Frank Engelman
OPRECHT[bewerken | brontekst bewerken]
- Michael Ruperti
- Dirk Jan Keijser
- José Imlabla
- Robert van den Bout
- Jan Nieboer
- Peter van Welij
- Ferdinand van de Zande
- Robert Brunke
- Alexander Stienstra
- Vinesh Khoenkhoen
- Nicole Martens
- Richard Zijlstra
- Jan Rhebergen
- Erik Verbrugh
- Maurice Vissers
- Robert van Gemeren
Jezus Leeft[bewerken | brontekst bewerken]
Trots op Nederland[bewerken | brontekst bewerken]
- Sander van den Raadt
- Dana van Kessel
- Jac Amand
- Sabina Achterbergh
Henk Smits (wielrenner)- Henk Smits (marketeer)- Sebastiaan Veenstra
- Lodewijk Koenen
- Sheila Neijman
- Johan Rijbroek
- Luud Klarenbeek
- Maikel Kat
- Willem Sikkema
- Erwin van Oosterom
- Vera Verhagen
- Joop Dekker
- Colinda Cordés
- Arjan Gelder
U-Buntu Connected Front[bewerken | brontekst bewerken]
- R.P. Vaarnold
- V.E. Sno
- K.L.L. Cuvalay
- L.J. Fer
- B.D. Doesburg
- H.D. Tjon A Kon
- C.A. Woodley
- M.D. Vlet
- S. Miguel
- A. Kassa
- D.G.C. Riedewald
- P.A.M. Ploeg
- C.T. Lopes
- J. Ovunda
- G.J. Mac Intosch -75
- L.O. Igbonugo
- M.J.D.L.C Sillé
- H.V. Mijnals
- R.A.R. Biekman
Lijst 30[bewerken | brontekst bewerken]
- Anna Zeven (redirect naar Hart voor Vrijheid)
- Mordechai Krispijn
- Koen Verhagen
Theo Vos (beeldhouwer)- Theo Vos (politicus)- Christian Kromme
- Paul Brenkman
- Steven de Oude
- Ferenc Honkoop
- Felix Tangelder
- Omar Tegel
- Simcha de Haan
- Inez van Baarsen
- Melissa de Ruijter
- Ramona Kwestro
- Lisa van Archipel
- Rick Artz
- Edward Kleinjan
- Wilko Huiden
Partij van de Eenheid[bewerken | brontekst bewerken]
- Zeliha Gundem-Sen
- Jolisa Brouwer
- Daniyal Baksh
- Mejdi Dakhlaoui
- Judith Kraak
- Liesbeth Hofman
- Laila Akka
- Nancy Reijnhout
- Sener Aslan
De Feestpartij[bewerken | brontekst bewerken]
Vrij en Sociaal Nederland[bewerken | brontekst bewerken]
- Bas Filippini
- Irene van der Marel
- Giliam Kuijpers
- Katie Janssen
Theo Vos (beeldhouwer)- Theo Vos (politicus)- Christian Kromme
- Felix Tangelder
- Kees van Driel
- Christian ter Veer
Wij zijn Nederland[bewerken | brontekst bewerken]
- Erwin Versteeg
- Georges Scheffer
- Menno Jas
- Lesley De Séra
- Miro Schäfer
- Danielle de Vries
Johan Mulder (KVP)- Johan Mulder (WZNL)- Adriana Gilles
- Yvette Hensen
Modern Nederland[bewerken | brontekst bewerken]
- Niels Heeze
- Chris Truong
- Luisa Arcila Arrieta
- Charlton Labad
- Wendy Jagai
- Jerrel van Duyne
- Brian Golinelli
- Dheeraj Gayadien
- Rik Sinnige
- Senso Rieskin
De Groenen[bewerken | brontekst bewerken]
Otto ter Haar (hockeyer)- Otto ter Haar (politicus)- Angela Zikking
- Johan Lammering
- Nora Borsboom
- Christiaan van Utrecht
- Paul Berendsen
- Reina van Zwoll
- Rijndert Doting
- Adriaan Smeekes
- Tom Bakkers
- Sybrand Andringa
- Luuk Hofman
- David Blik
- Vera ter Haar-van Oyen