Canada op de Olympische Zomerspelen 1996
Uiterlijk
Canada op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Canada | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | CAN | |||||||||||||||||||||
NOC | Canadian Olympic Committee externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Canada op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Canada op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Canada nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta, Verenigde Staten. De Canadese selectie bestond uit 304 atleten, keurig verspreid over de beide seksen: 152 mannen en 152 vrouwen. Zij kwamen uit in 23 olympische sportdisciplines. Atlete Charmaine Crooks was vlaggendraagster bij de openingsceremonie.
Medailles[bewerken | brontekst bewerken]
Deelnemers en resultaten[bewerken | brontekst bewerken]
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Donovan Bailey | 100m (m) | serie 11: 1e in 10,24 kwartfinale 2: 2e in 10,05 halve finale 1: 2e in 10,00 finale: 1e in 9,84 (WR) | |
Glenroy Gilbert | 22e | serie 12: 2e in 10,34 kwartfinale 1: 5e in 10,28 | |
Bruny Surin | 9e | serie 1: 2e in 10,18 kwartfinale 5: 2e in 10,13 halve finale 2: 5e in 10,13 | |
Carlton Chambers | 200m (m) | 66e | serie 10: 6e in 21,32 |
O'Brian Gibbons | DNF | serie 7: 5e in 20,79 kwartfinale 1: niet gestart | |
Peter Ogilvie | 75e | serie 6: 7e in 22,00 | |
Graham Hood | 1500m (m) | DNF | serie 4: niet gefinisht |
Jeff Schiebler | 10000m (m) | 37e | serie 2: 21e in 29.47,79 |
Tim Kroeker | 110m horden (m) | 30e | serie 7: 4e in 13,74 kwartfinale 4: 8e in 14,14 |
Joël Bourgeois | 3000m steeplechase (m) | 16e | serie 2: 4e in 8.24,14 halve finale 1: 7e in 8.31,45 |
Donovan Bailey Carlton Chambers Robert Esmie Glenroy Gilbert Bruny Surin |
4x100m (m) | serie 2: 1e in 38,68 halve finale 1: 1e in 38,36 finale: 1e in 37,69 | |
Bruce Deacon | marathon (m) | 39e | 2:19.56 |
Peter Fonseca | 21e | 2:17.28 | |
Carey Nelson | 35e | 2:19.39 | |
Arturo Huerta | 20km snelwandelen (m) | 42e | 1:28.23 |
Martin St. Pierre | 36e | 1:26.37 | |
Tim Berrett | 50km snelwandelen (m) | 10e | 3:51.28 |
Richard Duncan | verspringen (m) | 34e | kwalificatie groep B: 19e met 7,61m |
Charles Lefrançois | hoogspringen (m) | 15e | kwalificatie groep A: 10e met 2,26m |
Brad Snyder | kogelstoten (m) | 31e | kwalificatie groep B: 16e met 17,98m |
Jason Tunks | discuswerpen (m) | 33e | kwalificatie groep B: 15e met 55,58m |
Mike Smith | tienkamp (m) | 13e | 100m: 29e in 11,08 (843 punten) verspringen: 15e met 7,47m (927 punten) kogelstoten: 1e met 16,97m (911 punten) hoogspringen: 22e met 1,95m (758 punten) 400m: 34e in 51,97 (726 punten) 110m horden: 22e in 14,78 (876 punten) discuswerpen: 3e met 49,54m (861 punten) polsstokhoogspringen: 8e met 5,00m (910 punten) speerwerpen: 9e met 64,34m (803 punten) 1500m: 26e in 4.43,81 (656 punten) totaal: 8271 punten |
Tara Perry | 200m (v) | 33e | serie 5: 6e in 23,46 |
LaDonna Antoine | 400m (v) | 23e | serie 1: 4e in 51,99 kwartfinale 2: 6e in 52,03 |
Charmaine Crooks | 800m (v) | 18e | serie 3: 6e in 2.00,27 |
Leah Pells | 1500m (v) | 18e | serie 1: 8e in 4.13,17 halve finale 2: 4e in 4.06,26 finale: 4e in 4.03,56 |
Paula Schnurr | 32e | serie 3: 10e in 4.29,67 | |
Kathy Butler | 5000m (v) | 23e | serie 2: 7e in 15.47,50 |
Robyn Meagher | 42e | serie 3: 14e in 16.24,49 | |
Katie Anderson | 100m horden (v) | 28e | serie 1: 1e in 12,86 kwartfinale 3: 7e in 13,17 |
Sonia Paquette | 33e | serie 3: 7e in 13,29 | |
Lesley Tashlin | 37e | serie 2: 7e in 13,61 | |
Rosey Edeh | 400m horden (v) | 6e | serie 2: 5e in 55,64 halve finale 2: 3e in 54,49 finale: 6e in 54,39 |
Katie Anderson Tara Perry Ladonna Antoine Lesley Tashlin |
4x100m (v) | 13e | serie 3: 5e in 44,34 |
May Allison | marathon (v) | 52e | 2:44.38 |
Danuta Bartoszek | 32e | 2:37.06 | |
Janice McCaffrey | 10km snelwandelen (v) | 23e | 45.47 |
Tina Poitras | 32e | 46.51 | |
Nicole Devonish | verspringen (v) | 35e | kwalificatie groep B: 15e met 5,74m |
Catherine Bond-Mills | zevenkamp (v) | 25e | 100m horden: 14e in 13,66 (1027 punten) hoogspringen: 4e met 1,83m (1016 punten) kogelstoten: 22e met 12,86m (718 punten) 200m: 17e in 24,90 (896 punten) verspringen: geen geldige poging (0 punten) speerwerpen: 20e met 40,56m (678 punten) 800m: 7e in 2.14,50 (900 punten) totaal: 5235 punten |
Badminton[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jaimie Dawson | enkelspel (m) | 17e | 1e ronde: W van SUR Brandon: 15-4, 15-4 2e ronde: V van CHN Yu: 10-15, 11-15 |
Anil Kaul | 33e | 1e ronde: V van KOR Kim: walk-over | |
Iain Sydie | 9e | 1e ronde: W van AUS Hocking: 15-9, 15-9 2e ronde: W van SUI Wapp: 15-7, 15-7 3e ronde: V van KOR Lee: 8-15, 12-15 | |
Anil Kaul/Iain Sydie | dubbelspel (m) | 17e | 1e ronde: V van MAL Kiang/Her: 7-15, 3-15 |
Jaimie Dawson Darryl Yung |
17e | 1e ronde: V van DEN Eriksen/Jakobsen: 10-15, 14-17 | |
Denyse Julien | enkelspel (v) | 17e | 1e ronde: W van TRI O'Connor: 11-3, 11-0 2e ronde: V van TPE Huang: 11-9, 5-11, 1-11 |
Doris Piché | 33e | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van INA Susanti: 1-11, 3-11 | |
Si-An Deng Denyse Julien |
dubbelspel (v) | 17e | 1e ronde: V van NZL Jenkins/Robertson: 7-15, 4-15 |
Iain Sydie Doris Piché |
dubbelspel (g) | 17e | 1e ronde: V van CHN Liu/Sun: 12-15, 3-15 |
Denyse Julien Darryl Yung |
17e | 1e ronde: W van AUS Stevenson/Hardy: 9-15, 3-15 2e ronde: V van CHN Chen/Peng: 11-15, 6-15 |
Basketbal[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Camille Thompson Sue Stewart Bev Smith Dianne Norman Shawna Molcak Marlelynn Lange-Harris Karla Karch-Gailus Cynthia Johnston Martina Jerant Jodi Evans Kelly Boucher Andrea Blackwell |
vrouwen | 11e | groep A: 6e V van Brazilië: 56-69 V van Italië: 54-59 V van China: 49-61 V van Rusland: 49-68 V van Japan: 85-95 9-12e plek: V van Zuid-Korea: 79-88 11-12e plek: W van Zaïre: 88-46 |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | V | T | Saldo | ||||
1 | Brazilië | 5 | 5 | 0 | 424 | 360 | +64 | 10 | |
2 | Rusland | 5 | 4 | 1 | 378 | 342 | +36 | 9 | |
3 | Italië | 5 | 3 | 2 | 330 | 309 | +21 | 8 | |
4 | Japan | 5 | 2 | 3 | 365 | 396 | -31 | 7 | |
5 | China | 5 | 1 | 4 | 347 | 378 | -31 | 6 | |
6 | Canada | 5 | 0 | 5 | 293 | 352 | -59 | 5 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
21 juli | Atlanta | Brazilië | 69-56 | Canada | |
23 juli | Atlanta | Canada | 54-59 | Italië | |
25 juli | Atlanta | Canada | 49-61 | China | |
27 juli | Atlanta | Rusland | 68-49 | Canada | |
29 juli | Atlanta | Canada | 85-95 | Japan | |
9-12e plek | |||||
31 juli | Atlanta | Canada | 79-88 | Zuid-Korea | |
11-12e plek | |||||
2 augustus | Atlanta | Zaïre | 46-88 | Canada |
Boogschieten[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jeannot Robitaille | individueel (m) | 37e | plaatsingsronde: 54e met 634 punten 1e ronde: V van KOR Kim: 160-168 |
Rob Rusnov | 38e | plaatsingsronde: 43e met 645 punten 1e ronde: V van SWE Larsson: 159-167 | |
Kevin Sally | 49e | plaatsingsronde: 27e met 657 punten 1e ronde: V van FIN Poikolainen: 155-158 | |
Jeannot Robitaille Rob Rusnov Kevin Sally |
team (m) | 37e | plaatsingsronde: 11e met 1936 punten 1e ronde: V van Oekraïne: 225-238 |
Boksen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Domenic Figliomenil | -48kg (m) | 17e | 1e ronde: V van COL Mendoza: 1-12 |
Claude Lambert | -54kg (m) | 17e | 1e ronde: V van THA Khadpo: 2-12 |
Casey Patton | -57kg (m) | 17e | 1e ronde: V van RSA N'dou: scheidsrechterlijke beslissing |
Mike Strange | -60kg (m) | 5e | 1e ronde: W van MEX Martinez: 15-1 2e ronde: W van ARM Ghazaryan: 16-7 kwartfinale: V van BUL Tontchev: 10-16 |
Phil Boudreault | -63,5kg (m) | 9e | 1e ronde: W van TAN Matumla: 16-12 2e ronde: V van RUS Zakharov: 9-11 |
Hercules Kyvelos | -67kg (m) | 17e | 1e ronde: V van TUN Chater |
Nick Farrell | -71kg (m) | 17e | 1e ronde: V van KAZ Ibraimov: 4-15 |
Randall Thompson | -75kg (m) | 17e | 1e ronde: V van IRL Magee: 5-11 |
Troy Amos-Ross | -81kg (m) | 5e | 1e ronde: W van SEY Raforme: knock-out 2e ronde: W van CMR Mbongo: 7-3 kwartfinale: V van KAZ Jirov: 8-14 |
David Defiagbon | -91kg (m) | 1e ronde: vrij 2e ronde: W van KEN Omar: 15-4 kwartfinale: W van FRA Mendy: gediskwalificeerd halve finale: W van USA Jones: 16-10 finale: V van CUB Savon: 2-20 | |
Jean-François Bergeron | +91kg (m) | 9e | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van SWE Levin: scheidsrechterlijke beslissing |
Gewichtheffen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jean Lavertue | -64kg (m) | 28e | trekken: 19e met 125kg stoten: 29e met 145kg totaal: 270kg |
Serge Tremblay | -83kg (m) | 13e | trekken: 12e met 150kg stoten: 13e met 177,5kg totaal: 327,5kg |
Gymnastiek[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ritmisch | |||
Camille Martens | individueel (v) | 33e | kwalificatie: touw: 17e met 9,333 punten bal: 37e met 8,599 punten knotsen: 20e met 9,316 punten lint: 30e met 9,116 punten totaal: 36,364 punten |
Turnen | |||
Kris Burley | meerkamp individueel (m) | 69e | kwalificatie: vloer: 81e met 18,025 punten sprong: 40e met 19,000 punten brug: 64e met 18,375 punten rekstok: 88e met 17,275 punten ringen: 97e met 16,025 punten paard met bogen: 96e met 15,600 punten totaal: 104,300 punten |
Richard Ikeda | 63e | kwalificatie: vloer: 80e met 18,050 punten sprong: 90e met 18,175 punten brug: 91e met 17,075 punten rekstok: 91e met 17,050 punten ringen: 96e met 16,250 punten paard met bogen: 45e met 18,800 punten totaal: 105,400 punten | |
Alan Nolet | 56e | kwalificatie: vloer: 72e met 18,400 punten sprong: 76e met 18,575 punten brug: 80e met 17,875 punten rekstok: 74e met 18,150 punten ringen: 81e met 18,150 punten paard met bogen: 78e met 17,950 punten totaal: 109,100 punten | |
Jennifer Exaltacion | meerkamp individueel (v) | 54e | kwalificatie: vloer: 82e met 18,262 punten sprong: 80e met 18,462 punten brug: 68e met 18,425 punten balk: 47e met 18,474 punten totaal: 73,722 punten |
Shanyn MacEachern | 62e | kwalificatie: vloer: 67e met 18,612 punten sprong: 52e met 18,800 punten brug: 55e met 18,524 punten balk: 87e met 16,687 punten totaal: 72,923 punten | |
Yvonne Tousek | 26e | kwalificatie: 39e vloer: 56e met 18,787 punten sprong: 58e met 18,570 punten brug: 71e met 18,450 punten balk: 30e met 18,787 punten totaal: 74,774 punten finale: vloer: 16e met 9,625 punten sprong: 28e met 9,493 punten brug: 33e met 9,100 punten balk: 20e met 9,575 punten totaal: 37,793 punten |
Judo[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ewan Beaton | -60kg (m) | 33e | 1e ronde: V van POR Caravana |
Taro Tan | -65kg (m) | 17e | 1e ronde: vrij 2e ronde: W van CHN Zhang 3e ronde: V van POR Almeida |
Colin Morgan | -78kg (m) | 21e | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van GEO Liparteliani |
Nicolas Gill | -86kg (m) | 7e | 1e ronde: W van GUA Cano 2e ronde: W van ZAI Ndengue 3e ronde: W van ESP Villar kwartfinale: V van GER Spittka herkansingen: W van BRA Branco Zolar herkansingen 2: V van NED Huizinga |
Keith Morgan | -95kg (m) | 17e | 1e ronde: vrij 2e ronde: W van MEX Gutierrez 3e ronde: V van MRI Felicite |
Carolyne Lepage | -48kg (v) | 13e | 1e ronde: V van ESP Soler herkansingen: V van GBR Heron |
Nathalie Gosselin | -52kg (v) | 14e | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van ARG Mariani |
Marie-Josée Morneau | -56kg (v) | 16e | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van JPN Mizoguchi |
Michelle Buckingham | -61kg (v) | 13e | 1e ronde: V van NED Gal herkansingen: V van CUB Beltrán |
Niki Jenkins | -72kg (v) | 13e | 1e ronde: V van FRA Essombe herkansingen: V van CUB Luna |
Nancy Filteau | +72kg (v) | 13e | 1e ronde: vrij 2e ronde: W van TPE Yeh kwartfinale: V van CUB Rodríguez herkansingen: V van KOR Son |
Kanovaren[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Slalom | |||
Larry Norman | C-1 (m) | 18e | 170,12 |
Benoît Gauthier François Letourneau |
C-2 (m) | 8e | 172,67 |
David Ford | K-1 (m) | 15e | 149,23 |
Sheryl Boyle | K-1 (v) | 27e | 242,89 |
Margaret Langford | 8e | 173,59 | |
Sprint | |||
Steve Giles | C-1 500m (m) | 8e | serie 1: 3e in 1.53,803 halve finale 2: 1e in 1.51,614 finale: 8e in 1.53,326 |
Gavin Maxwell | C-1 1000m (m) | 16e | serie 2: 6e in 4.36,971 halve finale 1: 6e in 4.27,721 |
Attila Buday Tamas Buday, Jr. |
C-2 500m (m) | 10e | serie 1: 5e in 1.47,551 herkansingen: 1e in 1.49,820 halve finale 1: 6e in 1.44,213 |
Steve Giles Dan Howe |
C-2 1000m (m) | 9e | serie 1: 7e in 4.33,613 halve finale 1: 1e in 3.45,077 finale: 9e in 3.46,02 |
Renn Crichlow | K-1 500m (m) | 10e | serie 2: 4e in 1.42,652 herkansingen: 2e in 1.43,055 halve finale 1: 6e in 1.41,749 |
Erik Gervais | K-1 1000m (m) | 20e | serie 1: 7e in 4.01,707 herkansingen: 6e in 4.08,473 |
Mihai Apostol Renn Crichlow Peter Giles Liam Jewell |
K-4 1000m (m) | 7e | serie 1: 5e in 3.15,208 halv finale 1: 2e in 3.01,307 finale: 7e in 2.56,664 |
Caroline Brunet | K-1 500m (v) | serie 2: 2e in 1.53,024 halve finale 2: 2e in 1.49,575 finale: 2e in 1.47,891 | |
Marie-Josée Gibeau-Ouimet Corrina Kennedy |
K-2 500m (v) | 5e | serie 3: 3e in 1.44,685 halve finale 1: 4e in 1.44,461 finale: 5e in 1.41,313 |
Marie-Josée Gibeau-Ouimet Alison Herst Corrina Kennedy Klara MacAskill |
K-4 500m (v) | 5e | serie 2: 3e in 1.39,691 halve finale 1: 1e in 1.38,712 finale: 5e in 1.33,093 |
Paardensport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dressuur | |||
Leonie Bramall | individueel | 29e | Grand Prix: 29e met 64,52% |
Thomas Dvorak | DNF | Grand Prix: niet gefinisht | |
Gina Smith | 43e | Grand Prix: 43e met 58,48% | |
Evi Strasser | 44e | Grand Prix: 44e met 57,36% | |
Leonie Bramall Thomas Dvorak Gina Smith Evi Strasser |
team | 10e | 4691 punten |
Eventing | |||
Chelan Kozak | individueel | DNF | dressuur: niet gefinisht |
Kelli McMullen-Temple | 18e | dressuur: 21e met 55,2 strafpunten cross-country: 18e met 101,60 strafpunten springconcours: 14e met 15 strafpunten totaal: 171,80 punten | |
Kelli McMullen-Temple Claire Smith Therese Washtock Stuart Young-Black |
team | 14e | dressuur: 4e met 139,20 strafpunten cross-country: 14e met 1935,20 strafpunten totaal: 2074,40 strafpunten |
Springconcours | |||
Mac Cone | individueel | 52e | kwalificatie: 1e ronde: 51e met 8,25 strafpunten 2e ronde: 42e met 12 strafpunten 3e ronde: 47e met 12 strafpunten totaal: 32,25 strafpunten |
Christopher Delia | 66e | kwalificatie: 1e ronde: 41e met 8 strafpunten 2e ronde: 42e met 16 strafpunten 3e ronde: 70e met 32 strafpunten totaal: 56 strafpunten | |
Ian Millar | 46e | kwalificatie: 1e ronde: 41e met 8 strafpunten 2e ronde: 42e met 12 strafpunten 3e ronde: 30e met 8 strafpunten totaal: 28 strafpunten | |
Linda Southern-Heathcott | 58e | kwalificatie: 1e ronde: 67e met 12,75 strafpunten 2e ronde: 42e met 12 strafpunten 3e ronde: 65e met 20 strafpunten totaal: 45,50 strafpunten | |
Mac Cone Christopher Delia Ian Millar Linda Southern-Heathcott |
team | 16e | 1e ronde: 15e met 36 strafpunten 2e ronde: 16e met 40,75 strafpunten totaal: 76,75 strafpunten |
Roeien[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Derek Porter | skiff (m) | serie 2: 1e in 7.31,75 halve finale 1: 2e in 7.14,91 finale: 2e in 6.47,45 | |
Michael Forgeron Todd Hallett |
dubbel-twee (m) | 7e | serie 4: 2e in 6.48,03 herkansingen: 1e in 6.51,93 halve finale 1: 4e in 6.46,35 finale B: 1e in 6.18,37 |
Brian Peaker Dave Boyes Gavin Hassett Jeffrey Lay |
vier-zonder (m) | serie 2: 1e in 6.18,55 halve finale 2: 2e in 6.10,38 finale: 2e in 6.10,13 | |
Darren Barber Scott Brodie Andy Crosby Phil Graham Henry Hering Pat Newman Adam Parfitt Mark Platt Greg Stevenson |
acht (m) | 4e | serie 1: 2e in 5.44,00 herkansingen: 1e in 5.30,76 finale: 4e in 5.46,54 |
Silken Laumann | skiff (v) | serie 3: 2e in 8.10,57 herkansingen: 1e in 8.28,88 halve finale 1: 1e in 7.57,68 finale: 2e in 7.35,15 | |
Colleen Miller Wendy Wiebe |
lichte dubbel-twee (v) | 7e | serie 1: 3e in 7.41,20 herkansingen: 2e in 7.02,54 halve finale 2: 5e in 7.27,19 finale B: 1e in 7.03,87 |
Kathleen Heddle Marnie McBean |
dubbel-twee (v) | serie 1: 1e in 7.23,07 halve finale 1: 1e in 7.11,21 finale: 1e in 6.56,84 | |
Emma Robinson Anna Van der Kamp |
twee-zonder (v) | 5e | serie 3: 2e in 7.38,98 halve finale 2: 2e in 7.32,02 finale: 5e in 7.12,27 |
Laryssa Biesenthal Kathleen Heddle Marnie McBean Diane O'Grady |
dubbel-vier (v) | serie 2: 1e in 6.39,32 finale: 3e in 6.30,387 | |
Lesley Thompson Tosha Tsang Anna van der Kamp Heather McDermid Jessica Monroe Emma Robinson Alison Korn Theresa Luke Maria Maunder |
acht (v) | serie 2: 2e in 6.29,08 herkansingen: 2e in 6.06,49 finale: 2e in 6.24,05 |
Schermen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jean-Marc Chouinard | degen (m) | 19e | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van GER Strzalka: 12-15 |
Danek Nowosielski | 20e | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van CUB Trevejo: 14-15 | |
James Ransom | 38e | 1e ronde: V van USA Marx: 9-15 | |
Jean-Marc Chouinard Danek Nowosielski James Ransom |
degen team (m) | 9e | 1e ronde: V van Spanje: 41-45 |
Jean-Marie Banos | sabel (m) | 31e | 1e ronde: W van USA Strzalkowski: 15-11 2e ronde: V van RUS Kirijenko: 8-15 |
Jean-Paul Banos | 29e | 1e ronde: W van GEO Lortkipanidze: 15-13 2e ronde: V van ITA Terenzi: 7-15 | |
Tony Plourde | 30e | 1e ronde: W van CHN Yan: 15-9 2e ronde: V van HUN Navarrete: 9-15 | |
Jean-Marie Banos Jean-Paul Banos Evens Gravel Tony Plourde |
sabel team (m) | 10e | 1e ronde: W van Spanje: 25-45 |
Schietsport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jean-François Senecal | 10m luchtgeweer (m) | 19e | kwalificatie: 30e met 583 punten (96-98-98-98-96-95) |
Michel Dion | 50m geweer 3 houdingen (m) | 43e | kwalificatie: 43e met 1145 punten (396-365-384) |
50m geweer liggend (m) | 30e | kwalificatie: 30e met 592 punten (99-99-99-99-99-97) | |
Jason Caswell | skeet (m) | 53e | kwalificatie: 53e met 111 punten (66-45) |
Clayton Miller | 20e | kwalificatie: 20e met 119 punten (73-46) | |
George Leary | trap (m) | 9e | kwalificatie: 9e met 121 punten (73-48) |
Paul Shaw | 45e | kwalificatie: 45e met 115 punten (68-47) | |
Rod Boll | dubbeltrap (m) | 19e | kwalificatie: 19e met 130 punten (40-45-45) |
Kirk Reynolds | 12e | kwalificatie: 12e met 135 punten (43-45-47) | |
Cynthia Meyer | dubbeltrap (v) | 15e | kwalificatie: 15e met 97 punten (31-38-28) |
Schoonspringen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
David Bédard | 3m plank (m) | 19e | voorronde: 19e met 342,33 punten |
Philippe Comtois | 16e | voorronde: 14e met 357,75 punten halve finale: 18e met 193,53 punten totaal: 551,28 punten | |
Eryn Bulmer | 3m plank (v) | 21e | voorronde: 21e met 226,74 punten |
Annie Pelletier | voorronde: 17e met 336,58 punten halve finale: 5e met 218,75 punten finale: 5e met 290,88 punten totaal: 509,64 punten |
Softbal[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Softbal op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Sandy Beasley Juanita Clayton Karen Doell Carrie Flemmer Kelly Kelland Kara McGaw Pauline Maurice Candace Murray Christine Parris Lori Sippel Karen Snelgrove Debbie Sonnenberg Alecia Stephenson Colleen Thorburn-Smith Carmie Vairo |
vrouwen | 19e | groepsfase: 5e W van Chinees Taipei: 2-1 W van Puerto Rico: 4-0 V van China: 1-2 V van Japan: 0-4 V van Verenigde Staten: 2-4 W van Nederland: 4-1 V van Australië: 2-5 |
Groepsfase | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | RV | RT | Saldo | Ptn | |||
1 | Verenigde Staten | 7 | 6 | 1 | 37 | 7 | +30 | .857 | |
2 | China | 7 | 5 | 2 | 29 | 7 | +22 | .714 | |
3 | Australië | 7 | 5 | 2 | 29 | 11 | +18 | .714 | |
4 | Japan | 7 | 5 | 2 | 24 | 18 | +6 | .714 | |
5 | Canada | 7 | 3 | 4 | 15 | 18 | -3 | .429 | |
6 | Chinees Taipei | 7 | 2 | 5 | 19 | 19 | 0 | .286 | |
7 | Nederland | 7 | 1 | 6 | 4 | 32 | -28 | .143 | |
8 | Puerto Rico | 7 | 1 | 6 | 5 | 44 | -39 | .143 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
21 juli | Atlanta | Chinees Taipei | 1-2 | Canada | |
22 juli | Atlanta | Puerto Rico | 0-4 | Canada | |
23 juli | Atlanta | China | 2-1 | Canada | |
24 juli | Atlanta | Canada | 0-4 | Japan | |
25 juli | Atlanta | Verenigde Staten | 4-2 | Canada | |
26 juli | Atlanta | Nederland | 1-4 | Canada | |
27 juli | Atlanta | Canada | 2-5 | Australië |
Synchroonzwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Kasia Kulesza Erin Woodley Cari Read Christine Larsen Valérie Hould-Marchand Sylvie Fréchette Karen Fonteyne Karen Clark Janice Bremner Lisa Alexander |
team | technisch: 2e met 97,933 punten vrij: 2e met 98,600 punten totaal: 98,367 punten |
Tafeltennis[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Johnny Huang | enkelspel (m) | 5e | groep M: 1e W van GBR Chen: 2-0 W van USA Zhuang: 2-0 W van NGR Olaleye: 2-0 2e ronde: W van SWE Waldner: 3-1 (21-15, 17-21, 21-16, 21-7) kwartfinale: V van CHN Liu: 1-3 (21-9, 19-21, 16-21, 16-21) |
Joe Ng | 49e | groep O: 4e V van JPN Matsushita: 0-2 V van POL Grubba: 0-2 V van INA Suseno: 0-2 | |
Johnny Huang Joe Ng |
dubbelspel (m) | 17e | groep E: 3e V van GER Fetzner/Rosskopf: 0-2 V van AUT Jindrak/Schlager: 0-2 W van BRA Hoyama/Peixoto: 2-0 |
Petra Cada | enkelspel (v) | 49e | groep M: 1e W van GBR Chen: 2-0 W van USA Zhuang: 2-0 W van NGR Olaleye: 2-0 2e ronde: W van SWE Waldner: 3-1 (21-15, 17-21, 21-16, 21-7) kwartfinale: V van CHN Liu: 1-3 (21-9, 19-21, 16-21, 16-21) |
Lijuan Geng | 9e | groep F: 1e W van KOR Park: 2-0 W van NED Keen: 2-0 2e ronde: V van HKG Chan: 1-3 (21-14, 17-21, 11-21, 14-21) | |
Barbara Chiu Lijuan Geng |
dubbelspel (v) | 17e | groep A: 3e V van CHN Yaping/Hong: 0-2 V van FRA Coubat/Wang-Drechou: 0-2 |
Tennis[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Sébastien Lareau | enkelspel (m) | 33e | 1e ronde: V van ESP Costa: 6-7(11), 4-6 |
Daniel Nestor | 33e | 1e ronde: V van ARM Sargsian: 4-6, 4-6 | |
Grant Connell Daniel Nestor |
dubbelspel (m) | 9e | 1e ronde: W van IRL Barron/Casey: 6-4, 6-4 2e ronde: V van GBR Broad/Henman: 6-7(5), 6-4, 4-6 |
Patricia Hy-Boulais | enkelspel (v) | 17e | 1e ronde: W van ITA Grande: 6-4, 6-4 2e ronde: V van USA Seles: 3-6, 2-6 |
Jana Nejedly | 33e | 1e ronde: V van SVK Zrubáková: 2-6, 3-6 | |
Jill Hetherington Patricia Hy-Boulais |
dubbelspel (v) | 5e | 1e ronde: W van JPN Nagatsuka/Sugiyama: 7-6(2), 6-1 2e ronde: W van BLR Barabansjtsjikava/Zverava: 2-6, 6-4, 6-1 kwartfinale: V van CZE Novotná/Suková: 2-6, 4-6 |
Volleybal[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Beach[bewerken | brontekst bewerken]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
John Child Mark Heese |
beach (m) | 1e ronde: vrij 2e ronde: V van ESP Bosma/Jimenez: 1-15 herkansingen 1: W van SWE Englen/Petersson: 15-2 herkansingen 2: W van CZE Pakosta/Palinek: 15-9 herkansingen 3: W van GER Ahmann/Hager: 15-7 herkansingen 4: W van CUB Alvarez/Rossell: 15-4 herkansingen 5: W van ESP Bosma/Jimenez: 15-4 halve finale: V van USA Kiraly/Steffes: 11-15 bronzen finale: W van POR Brenha/Maia: 12-5, 12-8 | |
Ed Drakich Marc Dunn |
17e | 1e ronde: V van AUS Julien Prosser/Zahner: 6-15 herkansingen 1: V van ITA Ghiurghi/Grigolo: 8-15 | |
Barb Broen-Ouelette Margo Malowney |
beach (v) | 17e | 1e ronde: V van INA Kaize/Rahayu: 10-15 herkansingen 1: V van FRA Lesage/Prawerman: 13-15 |
Zaal[bewerken | brontekst bewerken]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Diane Ratnik Josée Corbeil Katrina von Sass Brigitte Soucy Erminia Russo Michelle Sawatzky Janis Kelly Lori Ann Mundt Kathy Tough Wanda Guenette Christine Stark Kerri Ann Buchberger |
zaal (v) | groep B: 5e V van Cuba: 8-15, 8-15, 5-15 V van Rusland: 0-3 (1-15, 7-15, 9-15) V van Duitsland: 5-15, 12-15, 6-15 V van Brazilië: 6-15, 6-15, 11-15 W van Peru: 3-2 (16-17, 15-6, 11-15, 15-9, 15-12) |
Groep B | ||||||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | SW | SV | SR | SPW | SPL | Saldo | ||||
1 | Brazilië | 5 | 5 | 0 | 15 | 1 | +14 | 238 | 121 | +117 | 10 | |
2 | Rusland | 5 | 4 | 1 | 12 | 4 | +8 | 217 | 140 | +77 | 9 | |
3 | Cuba | 5 | 3 | 2 | 10 | 6 | +4 | 196 | 156 | +40 | 8 | |
4 | Duitsland | 5 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 163 | 191 | -28 | 7 | |
5 | Canada | 5 | 1 | 4 | 3 | 14 | -11 | 156 | 239 | -83 | 6 | |
6 | Peru | 5 | 0 | 5 | 2 | 15 | -13 | 129 | 252 | -123 | 5 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
20 juli | Atlanta | Canada | 0-3 | Cuba | |
22 juli | Atlanta | Rusland | 3-0 | Canada | |
24 juli | Atlanta | Canada | 0-3 | Duitsland | |
26 juli | Atlanta | Canada | 0-3 | Brazilië | |
28 juli | Atlanta | Peru | 2-3 | Canada |
Wielersport[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Baan | |||
Brian Walton | puntenkoers (m) | 29 punten | |
Curt Harnett | sprint (m) | kwalificatie: 2e in 10,175 1e ronde: W van NZL Potter: 11,380 2e ronde: W van SVK Bazalik: 11,058 3e ronde: W van ESP Moreno: 10,793 kwartfinale 2: W van FRA Magné: 2-1 halve finale 2: V van USA Nothstein: 0-2 bronzen finale: W van AUS Neiwand: 2-0 | |
Tanya Dubnicoff | sprint (v) | kwalificatie: 8e in 11,566 1e ronde: W van CHN Yang: 12,02 kwartfinale 4: V van NED Haringa: 1-2 5-8e plek: 4e | |
Mountainbike | |||
Andreas Hestler | mannen | 31e | 2:46.45 |
Warren Sallenback | 13e | 2:29.57 | |
Alison Sydor | vrouwen | 1:51.58 | |
Lesley Tomlinson | 13e | 2:01.04 | |
Weg | |||
Eric Wohlberg | tijdrit (m) | 26e | 1:10.36 |
Steve Bauer | wegwedstrijd (m) | 64e | 4:56.45 |
Michael Barry | 64e | 4:56.47 | |
Gord Fraser | 75e | 4:56.48 | |
Jacques Landry | 88e | 4:56.50 | |
Eric Wohlberg | 80e | 4:56.49 | |
Clara Hughes | tijdrit (v) | 37.13 | |
Linda Jackson | 9e | 38.50 | |
Clara Hughes | wegwedstrijd (v) | 2:36.44 | |
Linda Jackson | DNF | niet gefinisht | |
Sue Palmer-Komar | 10e | 2:37.06 |
Worstelen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrije stijl | |||
Paul Ragusa | -48kg (m) | 16e | 1e ronde: V van MGL Sergelenbaatar: 1-7 2e ronde: V van RUS Orujov: 0-12 |
Greg Woodcroft | -52kg (m) | 8e | 1e ronde: V van KAZ Mamyrov: 0-10 2e ronde: W van AUS Fitzgerald: 6-0 3e ronde: W van SVK Kollar: 6-3 4e ronde: W van USA Rosselli: walk-over 5e ronde: V van TUR Topaktaş: 1-13 7-8e plek: V van UZB Achilov: 0-11 |
Gia Sissaouri | -57kg (m) | 1e ronde: W van MGL Tsogtbayar: 8-3 2e ronde: W van RUS Umakhanov: 1-1 3e ronde: W van UZB Zakhartdinov: 8-0 4e ronde: W van MKD Trstena: 4-1 finale: V van USA Cross: 3-5 | |
Marty Calder | -62kg (m) | 7e | 1e ronde: V van GER Scheibe: 2-4 2e ronde: W van SUI Müller: 6-0 3e ronde: W van PUR Nieves: 3-0 4e ronde: W van CYP Parsekian: 10-4 5e ronde: V van JPN Wada: 3-7 7-8e plek: W van UZB Islamov: 9-1 |
Craig Roberts | -68kg (m) | 12e | 1e ronde: W van AUS Weiss: 12-2 2e ronde: V van USA Saunders: 1-3 3e ronde: V van BLR Gogol: 0-4 |
David Hohl | -74kg (m) | 9e | 1e ronde: V van UZB Budayev: 3-4 2e ronde: W van AUS Ozoline: 11-5 3e ronde: W van CMR Avom: 10-0 4e ronde: V van GER Leipold: 2-10 |
Scott Bianco | -90kg (m) | 15e | 1e ronde: V van KAZ Bayramukov: 2-5 2e ronde: W van POL Kostecki: 3-2 3e ronde: V van NGR Kodei: 0-7 |
Oleg Ladik | -100kg (m) | 8e | 1e ronde: W van ALB Troplini: 7-0 2e ronde: V van POL Garmulewicz: 0-3 3e ronde: W van RUS Khabelov: walk-over 4e ronde: V van UKR Murtazaliev: 1-4 7-8e plek: V van UKR Murtazaliev: 1-3 |
Andy Borodow | -90kg (m) | 14e | 1e ronde: V van USA Baumgartner: 0-10 2e ronde: W van KAZ Klimov: 5-3 3e ronde: V van GRE Bourdoulis: 0-1 |
Griek-Romeins | |||
Ainsley Robinson | -62kg (m) | 18e | 1e ronde: V van USA Zuninga: 2-3 2e ronde: V van KOR Choi: 0-7 |
Colin Daynes | -68kg (m) | 14e | 1e ronde: V van UZB Pulyaeva: 0-12 2e ronde: W van MAR Kandafil: 4-3 3e ronde: V van ARM Manukyan: 3-9 |
Doug Cox | -90kg (m) | 19e | 1e ronde: V van YUG Kasum: 0-3 2e ronde: V van BIH Hodžić: 2-5 |
Colbie Bell | -100kg (m) | 17e | 1e ronde: V van CUB Milián: 0-12 2e ronde: V van GEO Gogitidze: 0-3 |
Yogi Johl | -130kg (m) | 13e | 1e ronde: V van EST Hallik: 0-0 2e ronde: W van ROU Amariei: 3-1 3e ronde: V van TJK Dgvareli: 0-2 |
Zeilen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Alain Bolduc | mistral (m) | 16e | 95 punten: ( |
Richard Clarke | finn (m) | 9e | 75 punten: (14-6-3-10- |
Paul Hannam Brian Storey |
470 (m) | 20e | 135 punten: (10-21-12- |
Caroll-Ann Alie | mistral (v) | 12e | 57 punten: (11-7-7- |
Tine Moberg-Parker | europe (v) | 13e | 94 punten: (4-15-9-3-12- |
Leigh Andrew-Pearson Penny Stamper-Davis |
470 (v) | 9e | 76 punten: ( |
Rod Davies | laser | 26e | 194 punten: (22- |
Roy Janse Marc Peers |
tornado | 11e | 83 punten: ( |
Eric Jespersen Ross MacDonald |
star | 14e | 82 punten: ( |
Bill Abbott Joanne Abbott Brad Boston |
soling | 14e | 47 punten: (9- |
Zwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1996 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Hugues Legault | 50m vrije slag (m) | 39e | serie 5: 4e in 23,63 |
Stephen Clarke | 100m vrije slag (m) | 15e | serie 7: 1e in 50,14 finale B: 7e in 50,45 |
Rob Braknis | 100m rugslag (m) | 16e | serie 6: 3e in 56,14 finale B: 8e in 56,00 |
Chris Renaud | 18e | serie 6: 7e in 56,52 | |
Chris Renaud | 200m rugslag (m) | 10e | serie 5: 6e in 2.02,48 finale B: 2e in 2.01,70 |
Jon Cleveland | 100m schoolslag (m) | 23e | serie 6: 8e in 1.03,14 |
200m schoolslag (m) | 15e | serie 5: 6e in 2.16,08 finale B: 7e in 2.16,39 | |
Stephen Clarke | 100m vlinderslag (m) | 7e | serie 6: 1e in 53,41 finale: 7e in 53,33 |
Eddie Parenti | 15e | serie 7: 7e in 54,03 finale B: 7e in 54,19 | |
Casey Barrett | 200m vlinderslag (m) | 11e | serie 4: 5e in 2.00,28 finale B: 3e in 1.59,72 |
Curtis Myden | 200m wisselslag (m) | serie 5: 2e in 2.01,50 finale: 3e in 2.01,13 (NR) | |
400m wisselslag (m) | serie 4: 4e in 4.18,43 finale: 3e in 4.16,28 (NR) | ||
Robert Braknis Stephan Clarke Jonathan Cleveland Edward Parenti |
4x100m wisselslag (m) | 12e | serie 4: 4e in 3.42,95 |
Martine Dessureault | 50m vrije slag (v) | 26e | serie 4: 6e in 26,44 |
Laura Nicholls | 29e | serie 7: 8e in 26,52 | |
Shannon Shakespeare | 100m vrije slag (v) | 17e | serie 4: 5e in 56,63 |
Joanne Malar | 200m vrije slag (v) | 16e | serie 4: 5e in 2.03,63 finale B: 8e in 2.03,79 |
Andrea Schwartz | 400m vrije slag (v) | 20e | serie 3: 7e in 4.19,46 |
Nikki Dryden | 800m vrije slag (v) | 14e | serie 3: 5e in 8.47,19 |
Stephanie Richardson | 19e | serie 3: 7e in 8.52,61 | |
Julie Howard | 100m rugslag (v) | 15e | serie 5: 5e in 1.03,84 finale B: 7e in 1.04,01 |
200m rugslag (v) | 20e | serie 2: 1e in 2.17,25 | |
Guylaine Cloutier | 100m schoolslag (v) | 6e | serie 5: 3e in 1.09,72 finale: 6e in 1.09,40 |
Lisa Flood | 10e | serie 5: 5e in 1.10,26 finale B: 2e in 1.10,21 | |
Riley Mants | 200m schoolslag (v) | 19e | serie 4: 7e in 2.32,97 |
Christin Petelski | 8e | serie 6: 4e in 2.30,30 finale: 8e in 2.31,45 | |
Jessica Amey | 100m vlinderslag (v) | 25e | serie 6: 7e in 1.02,81 |
Sarah Evanetz | 15e | serie 6: 5e in 1.01,32 finale B: 7e in 1.01,44 | |
Jessica Deglau | 200m vlinderslag (v) | 6e | serie 3: 3e in 2.12,48 finale: 6e in 2.11,40 |
Andrea Schwartz | 15e | serie 5: 4e in 2.13,33 finale B: 7e in 2.14,07 | |
Marianne Limpert | 200m wisselslag (v) | serie 4: 1e in 2.15,12 finale: 2e in 2.14,35 | |
Joanne Malar | 4e | serie 4: 2e in 2.16,34 finale: 4e in 2.15,30 | |
Joanne Malar | 400m wisselslag (v) | 9e | serie 2: 3e in 4.47,85 finale B: 1e in 4.46,34 |
Nancy Sweetnam | 11e | serie 4: 5e in 4.48,56 finale B: 3e in 4.47,55 | |
Shannon Shakespeare Julie Howard Andrea Moody Marianne Limpert |
4x100m vrije slag (v) | 7e | serie 3: 3e in 3.45,66 (NR) finale: 7e in 3.46,27 |
Jessica Deglau Marianne Limpert Joanne Malar Sophie Simard |
4x200m vrije slag (v) | 5e | serie 2: 2e in 8.12,03 finale: 5e in 8.08,16 |
Guylaine Cloutier Sarah Evanetz Julie Howard Shannon Shakespeare |
4x100m wisselslag (m) | 5e | serie 2: 2e in 4.09,50 finale: 5e in 4.08,29 |
Bronnen, noten en/of referenties
|