Asterix Avo Beveren
Uiterlijk
Asterix AVO Beveren | ||||
Clubnaam | Damesvolleybalclub Asterix Beveren | |||
Plaats |  | |||
Sport |  | |||
Geschiedenis | ||||
Stamnummer | O-0809 | |||
Opgericht | 2016 | |||
Fusie van | Asterix Kieldrecht Avo Melsele | |||
Structuur | ||||
Voorzitter |  | |||
Trainer |  | |||
Competitie | Liga A | |||
Infrastructuur | ||||
Sporthal | Topsporthal Beveren Klapperstraat 103 9120 Beveren | |||
Media | ||||
Website | www.asterix-avo.be | |||
Asterix Avo Beveren is een Belgische volleybalclub uit Beveren die uitkomt in de eredivisie van de damescompetitie.
Geschiedenis[bewerken | brontekst bewerken]
De fusieclub startte in het seizoen 2016-2017 uit het samengaan van het reeds lang in Liga A spelende Asterix Kieldrecht en AVO Melsele. Asterix Avo heeft 22 ploegen in competitie. Voor trainingen en wedstrijden wordt gebruikgemaakt van de locaties Kriekeputte in Kieldrecht, ’t Wit Zand in Melsele en de grotere hal Topsporthal in Beveren centrum.
Team Liga A[bewerken | brontekst bewerken]
Sportief directeur : Gert Vande Broek ; Hoofdtrainer/coach : Kris Vansnick
; Hulptrainer : Niels Kingsma
; Scouter : Maarten Adriaensen
Nummer | Naam | Nationaliteit |
1 | Romane Neufkens |  |
2 | Anna Koulberg |  |
3 | Jana Thierens |  |
4 | Laura Overwater |  |
6 | Nova Marring |  |
7 | Kaat Cos |  |
9 | Manon Stragier |  |
10 | Helena Gilson |  |
15 | Charlotte Krenicky |  |
16 | Noor Debouck |  |
17 | Yana Wouters |  |
18 | Britt Rampelberg |  |
Palmares[bewerken | brontekst bewerken]
Bekende (ex-)speelsters[bewerken | brontekst bewerken]
Jasmien Biebauw
Paula Boonstra
Lieke Clerkx
Sarah Cools
Hanne Coppens
Charlotte Coppin
Kaat Cos
Noor Debouck
Bente Deckers
Alixe Degelin
Yana De Leeuw
Nikita De Paepe
Amber De Tant
Janne Devos
Justine D'Hondt
Helena Gilson
Jodie Guilliams
Britt Herbots
Linde Hervent
Joke Hoeyberghs
Marlies Janssens
Anna Koulberg
Charlotte Krenicky
Nathalie Lemmens
Nova Marring
Pauline Martin
Romane Neufkens
Martina Noseková
Laura Overwater
Britt Rampelberg
Britt Ruysschaert
Sarah Smits
Manon Stragier
Jana Thierens
Anna Valkenborg
Silke Van Avermaet
Nicolien Van Bellen
Stephanie Van Bree
Caitlin Van de Perre
Jutta Van de Vyver
Lien Van Geertruyden
Celine Van Gestel
Margo Voets
Anke Waelkens
Yana Wouters