Gebruiker:Kevster/Special Groninger Stadslijnen/Lijn 12
Uiterlijk
Route[bewerken | brontekst bewerken]
Centraal Station - De Wijert
Stratenplan[bewerken | brontekst bewerken]
- Stationsplein
- Stationsweg
- Emmaviaduct
- Brailleweg (Alleen heen)
- Hoornsediep (Alleen terug)
- Vondellaan
- Van Ketwich Verschuurlaan (Alleen heen)
- Van Lenneplaan (Alleen heen)
- PC Hooftlaan (Alleen terug)
Bijzonderheden[bewerken | brontekst bewerken]
Lijn 12 rijdt alleen doordeweeks 's ochtends tussen 8:00 en 10:30 en 's middags tussen 13:30 en 17:00.