Bestand:Kijkdag bij de kunstcollectie van Lizzy Ansingh , overzi van de veilinghal met l, Bestanddeelnr 911-0529.jpg

Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Oorspronkelijk bestand(3.699 × 2.349 pixels, bestandsgrootte: 1,54 MB, MIME-type: image/jpeg)

Commons-logo.svg

Beschrijving

Beschrijving
Nederlands: Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo

Reportage / Serie : [ onbekend ]
Beschrijving : Kijkdag bij de kunstcollectie van Lizzy Ansingh , overzi van de veilinghal met links een laat 18 eeuws poppenhuis
Datum : 26 februari 1960
Trefwoorden : kunstcollecties, overzichten, poppenhuis, veilinghallen
Persoonsnaam : Ansingh, Lizzy
Fotograaf : Pot, Harry / Anefo
Auteursrechthebbende : Nationaal Archief
Materiaalsoort : Negatief (zwart/wit)
Nummer archiefinventaris : bekijk toegang 2.24.01.05
Bestanddeelnummer : 911-0529

Reacties Geplaatst door Maaike op 08 juni 2014 - 18:40.

Kijkdag bij de kunstcollectie van Lizzy Ansingh welke in maart geveild gaat worden Locatie: Arti

Plaats: Amsterdam, Noord-Holland
Datum
Bron http://proxy.handle.net/10648/a9a8eace-d0b4-102d-bcf8-003048976d84
Auteur Harry Pot / Anefo
Dit is een afbeelding van het Nationaal Archief, het nationaal geheugen van Nederland, gedoneerd in het kader van een samenwerkingsproject.

Deze banner zegt niets over de auteursrechten die van toepassing zijn. Een normale auteursrechten-tag is nodig. Zie Commons:Licensing voor meer informatie.

Deutsch | English | Français | Nederlands | Bahasa Indonesia | Українська | +/−

Licentie

Creative Commons CC-Zero Dit bestand is beschikbaar onder Creative Commons CC0 1.0 Universele Public Domain Dedication.
De persoon die een werk voorziet van deze licentie stelt dit werk beschikbaar aan het publieke domein door, voor zover dit wettelijk is toegestaan, afstand te doen van al zijn of haar rechten op het werk in de zin van het auteursrecht en alle andere aanverwante of naburige rechten die hij of zij op het werk heeft. U kunt het werk kopiëren, aanpassen, distribueren en uitvoeren, zelfs voor commerciële doeleinden, zonder dat u daarvoor toestemming hoeft te vragen.

Bestandsgeschiedenis

Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.

Datum/tijdMiniatuurAfmetingenGebruikerOpmerking
huidige versie11 jan 2018 16:59Miniatuurafbeelding voor de versie van 11 jan 2018 om 16:593.699 × 2.349 (1,54 MB)Mr.Nostalgic== {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{nl| Collectie / Archief : Fotocollectie Anefo<br /> Reportage / Serie : [ onbekend ]<br /> Beschrijving : Kijkdag bij de kunstcollectie van Lizzy Ansingh , overzi van de veilinghal met links een laat...

Dit bestand wordt op de volgende pagina gebruikt: