Nederlandse kampioenschappen schaatsen sprint 2002

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

De Nederlandse kampioenschappen sprint 2002 werden op 5 en 6 januari 2002 gehouden in Groningen op schaatsbaan Kardinge.

Programma
Datum Onderdeel
zaterdag 5 januari 2002 500 meter vrouwen
500 meter mannen
1000 meter vrouwen
1000 meter mannen
zondag 6 januari 2002 500 meter vrouwen
500 meter mannen
1000 meter vrouwen
1000 meter mannen

Eerste run[bewerken | brontekst bewerken]

500 meter[bewerken | brontekst bewerken]

vrouwen
rang schaatsster tijd
Goud Andrea Nuyt 39,84
Zilver Yvonne Leever 40,89
Brons Annamarie Thomas 40,92
4 Marieke Wijsman 41,47
Frouke Oonk 41,47
6 Christine Heins 41,91
7 Sandra 't Hart 42,04
8 Arina Schingenga 42,11
9 Dianne Kootstra 42,26
10 Judith Straathof 42,41
mannen
rang schaatser tijd
Goud Gerard van Velde 36,59
Zilver Jan Bos 36,91
Brons Erben Wennemars 37,25
4 Ids Postma 37,28
5 Jakko Jan Leeuwangh 37,41
6 Bas Brusche 37,44
7 Alexander Oltrop 37,52
8 Bjarne Rykkje 37,84
9 Emiel de Jager 37,94
10 Yuri Solinger 37,95

1000 meter[bewerken | brontekst bewerken]

vrouwen
rang schaatsster tijd
Goud Annamarie Thomas 01.20,75
Zilver Andrea Nuyt 01.20,99
Brons Marieke Wijsman 01.21,00
4 Sandra 't Hart 01.22,52
5 Frouke Oonk 01.22,96
6 Yvonne Leever 01.23,48
7 Judith Straathof 01.24,20
8 Els Murris 01.24,41
9 Mireille Reitsma 01.24,46
10 Christine Heins 01.24,77
mannen
rang schaatser tijd
Goud Ids Postma 1.12,73
Zilver Gerard van Velde 1.12,91
Brons Jan Bos 1.13,07
4 Erben Wennemars 1.13,12
5 Jakko Jan Leeuwangh 1.13,40
6 Stefan Groothuis 1.14,36
7 Alexander Oltrop 1.14,55
8 Yuri Solinger 1.14,69
9 Bjarne Rykkje 1.14,94
10 Emiel de Jager 1.15,26

Tweede run[bewerken | brontekst bewerken]

500 meter[bewerken | brontekst bewerken]

vrouwen
rang schaatsster tijd
Goud Andrea Nuyt 39,44
Zilver Marieke Wijsman 40,27
Brons Yvonne Leever 40,43
4 Annamarie Thomas 40,55
5 Frouke Oonk 40,80
6 Sandra 't Hart 41,16
7 Dianne Kootstra 41,53
8 Arina Schingenga 41,56
9 Tijn Ponjee 41,62
10 Christine Heins 41,63
mannen
rang schaatser tijd
Goud Erben Wennemars 36,22
Zilver Gerard van Velde 36,35
Brons Jan Bos 36,42
4 Ids Postma 36,73
5 Jakko Jan Leeuwangh 37,01
6 Bas Brusche 37,26
7 Dennis Kalker 37,35
8 Alexander Oltrop 37,37
9 Stefan Groothuis 37,53
10 Bjarne Rykkje 37,58

1000 meter[bewerken | brontekst bewerken]

vrouwen
rang schaatsster tijd
Goud Annamarie Thomas 1.19,95
Zilver Andrea Nuyt 1.20,80
Brons Marieke Wijsman 1.20,86
4 Sandra 't Hart 1.22,00
5 Frouke Oonk 1.22,54
6 Yvonne Leever 1.22,57
7 Judith Straathof 1.22,95
8 Mireille Reitsma 1.23,29
9 Tijn Ponjee 1.23,48
10 Marja van der Werf 1.23,97
mannen
rang schaatser tijd
Goud Jan Bos 1.11,91
Zilver Ids Postma 1.12,10
Brons Erben Wennemars 1.12,53
4 Gerard van Velde 1.12,64
5 Jakko Jan Leeuwangh 1.13,37
6 Alexander Oltrop 1.14,02
7 Bas Brusche 1.14,05
8 Yuri Solinger 1.14,06
9 Stefan Groothuis 1.14,09
10 Bjarne Rykkje 1.14,71

Eindklassement[bewerken | brontekst bewerken]

vrouwen
rang schaatsster 1e 500m 1e 1000m 2e 500m 2e 1000m puntentotaal
Goud Andrea Nuyt 1 2 1 2 160,175
Zilver Annamarie Thomas 3 1 4 1 161,820
Brons Marieke Wijsman 4 3 2 3 162,670
4 Yvonne Leever 2 6 3 6 164,345
5 Frouke Oonk 4 5 5 5 165,020
6 Sandra 't Hart 7 4 6 4 165,460
7 Judith Straathof 10 7 11 7 167,935
8 Christine Heins 6 10 10 12 167,980
9 Tijn Ponjee 11 13 9 9 168,380
10 Dianne Kootstra 9 14 7 11 168,605
mannen
rang schaatser 1e 500m 1e 1000m 2e 500m 2e 1000m puntentotaal
Goud Gerard van Velde 1 2 2 4 145,715
Zilver Jan Bos 2 3 3 1 145,820
Brons Erben Wennemars 3 4 1 3 146,295
4 Ids Postma 4 1 4 2 146,425
5 Jakko Jan Leeuwangh 5 5 5 5 147,805
6 Alexander Oltrop 7 7 8 6 149,175
7 Stefan Groothuis 11 6 9 9 149,725
8 Yuri Solinger 10 8 12 8 150,095
9 Bas Brusche 6 16 6 7 150,125
10 Bjarne Rykkje 8 9 10 10 150,245