Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2014 - Parallelslalom vrouwen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Parallelslalom vrouwen
Gehouden in Vlag van Rusland Sotsji
Jaar 2014
Data 22 februari
Sport Snowboarden
Accommodatie(s) Rosa Choetor Extreme Park
Deelnemers 32 atleten uit 15 landen
Medailles
Goud  Julia Dujmovits  Vlag van Oostenrijk Oostenrijk
Zilver  Anke Karstens  Vlag van Duitsland Duitsland
Brons  Amelie Kober  Vlag van Duitsland Duitsland
    Volgende: 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen
Snowboarden
op de
Olympische Winterspelen 2014
Snowboarden pictogram
Halfpipe mannen vrouwen
Parallelreuzenslalom mannen vrouwen
Parallelslalom mannen vrouwen
Slopestyle mannen vrouwen
Snowboardcross mannen vrouwen

De parallelslalom voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vond plaats op 22 februari 2014 in het Rosa Choetor Extreme Park in Krasnaja Poljana.

Het onderdeel parallelslalom stond voor de eerste maal op het programma.

Tijdschema[bewerken]

Datum Lokale tijd MET Ronde
22 februari 09:15 06:15 Kwalificatie
14:10 11:10 Finale

Uitslag[bewerken]

Kwalificatie[bewerken]

# Bib Naam Land Rode piste Blauwe piste Totaal Opm.
1 15 Marion Kreiner Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 31.33 32.25 1:03.58 Q
2 12 Ester Ledecká Vlag van Tsjechië Tsjechië 31.90 31.84 1:03.74 Q
3 8 Patrizia Kummer Vlag van Zwitserland Zwitserland 32.15 31.67 1:03.82 Q
4 27 Julie Zogg Vlag van Zwitserland Zwitserland 31.51 32.41 1:03.92 Q
5 13 Julia Dujmovits Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 32.28 32.05 1:04.33 Q
6 20 Isabella Laböck Vlag van Duitsland Duitsland 31.80 32.64 1:04.44 Q
7 7 Selina Jörg Vlag van Duitsland Duitsland 31.52 32.95 1:04.47 Q
8 28 Corinna Boccacini Vlag van Italië Italië 32.48 32.48 1:04.96 Q
9 2 Claudia Riegler Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 33.13 32.01 1:05.14 Q
10 9 Anke Karstens Vlag van Duitsland Duitsland 32.64 32.50 1:05.14 Q
11 1 Ina Meschik Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 32.17 32.98 1:05.15 Q
12 21 Alena Zavarzina Vlag van Rusland Rusland 32.45 32.87 1:05.32 Q
13 14 Tomoka Takeuchi Vlag van Japan Japan 32.78 32.63 1:05.41 Q
14 5 Amelie Kober Vlag van Duitsland Duitsland 32.53 32.93 1:05.46 Q
15 17 Natalja Soboleva Vlag van Rusland Rusland 32.57 32.91 1:05.48 Q
16 10 Jekaterina Toedegesjeva Vlag van Rusland Rusland 32.48 33.06 1:05.54 Q
17 11 Ariane Lavigne Vlag van Canada Canada 32.80 32.80 1:05.60
18 25 Stefanie Müller Vlag van Zwitserland Zwitserland 32.25 33.39 1:05.64
19 23 Michelle Dekker Vlag van Nederland Nederland 32.52 33.14 1:05.66
20 4 Nicolien Sauerbreij Vlag van Nederland Nederland 32.78 32.91 1:05.69
21 31 Annamari Tsjoendak Vlag van Oekraïne Oekraïne 32.51 33.25 1:05.76
22 19 Nadya Ochner Vlag van Italië Italië 32.66 33.13 1:05.79
23 29 Gloria Kotnik Vlag van Slovenië Slovenië 33.06 32.88 1:05.94
24 22 Ladina Jenny Vlag van Zwitserland Zwitserland 33.22 32.74 1:05.96
25 30 Karolina Sztokfisz Vlag van Polen Polen 32.85 33.16 1:06.01
26 16 Caroline Calvé Vlag van Canada Canada 33.34 32.81 1:06.15
27 24 Marianne Leeson Vlag van Canada Canada 33.45 32.81 1:06.26
28 6 Hilde-Katrine Engeli Vlag van Noorwegen Noorwegen 32.81 33.48 1:06.29
29 18 Jekaterina Iljoechina Vlag van Rusland Rusland 33.15 33.58 1:06.73
30 3 Aleksandra Król Vlag van Polen Polen 33.60 33.82 1:07.42
31 32 Nina Micić Vlag van Servië Servië 33.64 34.43 1:08.07
32 26 Valeria Tsoj Vlag van Kazachstan Kazachstan 33.88 34.79 1:08.67

Finaleronde[bewerken]

Achtste finale   Kwartfinale   Halve finale   Finale
1  Vlag van Oostenrijk Kreiner  
16  Vlag van Rusland Toedegesjeva +6,04     1  Vlag van Oostenrijk Kreiner +0,05  
9  Vlag van Oostenrijk Claudia Riegler +2,78     8  Vlag van Italië Boccacini  
8  Vlag van Italië Boccacini       8  Vlag van Italië Boccacini +5,18  
5  Vlag van Oostenrijk Dujmovits       5  Vlag van Oostenrijk Dujmovits  
12  Vlag van Rusland Zavarzina +0,24     5  Vlag van Oostenrijk Dujmovits
13  Vlag van Japan Takeuchi DSQ     4  Vlag van Zwitserland Zogg DSQ  
4  Vlag van Zwitserland Zogg       5  Vlag van Oostenrijk Dujmovits
3  Vlag van Zwitserland Kummer +0,10       10  Vlag van Duitsland Karstens +0,12
14  Vlag van Duitsland Kober     14  Vlag van Duitsland Kober  
11  Vlag van Oostenrijk Meschik     11  Vlag van Oostenrijk Meschik +0,01  
6  Vlag van Duitsland Laböck +0,24       14  Vlag van Duitsland Kober +0,09
7  Vlag van Duitsland Jörg +0,02       10  Vlag van Duitsland Karstens  
10  Vlag van Duitsland Karstens     10  Vlag van Duitsland Karstens 3e plaats
15  Vlag van Rusland Soboleva +0,18     2  Vlag van Tsjechië Ledecká +0,30   8  Vlag van Italië Boccacini
2  Vlag van Tsjechië Ledecká   14  Vlag van Duitsland Kober +0,13

Bronvermelding[bewerken]