Bestand:BSicon exdSTRc1.svg
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 250 × 500 pixels Andere resoluties: 120 × 240 pixels | 240 × 480 pixels | 384 × 768 pixels | 512 × 1.024 pixels | 1.024 × 2.048 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 250 × 500 pixels, bestandsgrootte: 201 bytes)
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 2 feb 2020 15:48 | 250 × 500 (201 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
2 feb 2020 15:26 | 250 × 500 (199 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | ||
10 dec 2018 16:53 | 250 × 500 (201 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | ||
10 dec 2018 16:48 | 250 × 500 (202 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | ||
10 dec 2018 16:47 | 250 × 500 (202 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | ||
10 dec 2018 16:45 | 250 × 500 (202 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | ||
22 aug 2017 15:11 | 250 × 500 (199 bytes) | Jc86035 | reduced file size | ||
19 aug 2012 19:35 | 250 × 500 (381 bytes) | Tuvalkin | == {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{en|1=former; slender ; track change, corner 1st quadrant}} {{de|1=alt '''d'''ünn; '''Ü'''ber'''W'''erfungsbauwerk E'''c'''ke 1. Quadrant}} |Source={{Derived from|BSicon_dÜWc1.svg|display=50}} |Date... |
Bestandsgebruik
Dit bestand wordt op de volgende 70 pagina's gebruikt:
- Ceinture van Metz
- Mijnspoor Staatsmijn Maurits - Staatsmijn Hendrik
- Raccordement maritime van Le Havre
- Spoorlijn 140A
- Spoorlijn 268A
- Spoorlijn Aken - Kassel
- Spoorlijn Amiens - Laon
- Spoorlijn Amsterdam - Rotterdam
- Spoorlijn Arras - Dunkerque-Locale
- Spoorlijn Audun-le-Tiche - Hussigny-Godbrange
- Spoorlijn Braunschweig Nordkurve - Braunschweig Rangierbahnhof
- Spoorlijn Bully-Grenay - La Bassée-Violaines
- Spoorlijn Busigny - Hirson
- Spoorlijn Busigny - Somain
- Spoorlijn Carentan - Carteret
- Spoorlijn Chartres - Bordeaux-Saint-Jean
- Spoorlijn Châlons-en-Champagne - Reims-Cérès
- Spoorlijn Compiègne - Roye-Faubourg-Saint-Gilles
- Spoorlijn Conchil-le-Temple - Achiet-le-Petit
- Spoorlijn Creil - Jeumont
- Spoorlijn Culmont-Chalindrey - Toul
- Spoorlijn Dinan - Dinard-Saint-Énogat
- Spoorlijn Douai - Blanc-Misseron
- Spoorlijn Dümpelfeld - Lissendorf
- Spoorlijn Esch-sur-Alzette - Audun-le-Tiche
- Spoorlijn Essen-Kray Nord - Gelsenkirchen
- Spoorlijn Fives - Hirson
- Spoorlijn Goincourt - Gournay-Ferrières
- Spoorlijn Graffenstaden - Strasbourg-Neudorf
- Spoorlijn Gretz-Armainvilliers - Sézanne
- Spoorlijn Hautmont - Feignies
- Spoorlijn Hirson - Amagne-Lucquy
- Spoorlijn Jessains - Sorcy
- Spoorlijn Keulen - Kranenburg
- Spoorlijn Knutange-Nilvange - Algrange-Rochonvillers
- Spoorlijn Krefeld - Bochum
- Spoorlijn La Plaine - Hirson en Anor (grens)
- Spoorlijn Lens - Don-Sainghin
- Spoorlijn Lille - Les Fontinettes
- Spoorlijn Lison - Lamballe
- Spoorlijn Longueau - Boulogne-Ville
- Spoorlijn Lérouville - Metz-Ville
- Spoorlijn Metz-Ville - Zoufftgen
- Spoorlijn Nançois-Tronville - Neufchâteau
- Spoorlijn Neufchâteau - Épinal
- Spoorlijn Noisy-le-Sec - Strasbourg-Ville
- Spoorlijn Nouvel-Avricourt - Bénestroff
- Spoorlijn Paris-Est - Mulhouse-Ville
- Spoorlijn Paris-Saint-Lazare - Ermont-Eaubonne
- Spoorlijn Paris-Saint-Lazare - Le Havre
- Spoorlijn Paris-Saint-Lazare - Mantes-Station via Conflans-Sainte-Honorine
- Spoorlijn Revigny - Saint-Dizier
- Spoorlijn Rouxmesnil - Eu
- Spoorlijn Saint-Benoît - La Rochelle-Ville
- Spoorlijn Saint-Denis - Dieppe
- Spoorlijn Saint-Just-en-Chaussée - Douai
- Spoorlijn Saint-Pierre-du-Vauvray - Louviers
- Spoorlijn Saint-Roch - Frévent
- Spoorlijn Soissons - Givet
- Spoorlijn Somain - Halluin
- Spoorlijn Somain - Waziers
- Spoorlijn Sotteville - Rouen-Rive-Gauche
- Spoorlijn Steinbourg - Schweighouse-sur-Moder
- Spoorlijn Thionville - Anzeling
- Spoorlijn Toul - Rosières-aux-Salines
- Spoorlijn Trilport - Bazoches
- Spoorlijn Troyes - Brienne-le-Château
- Spoorlijn Utrecht - Rotterdam
- Spoorlijn Épinal - Bussang
- Spoorlijn Épinay-Villetaneuse - Le Tréport-Mers
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op be.wikipedia.org
- Gebruikt op ca.wikipedia.org
- Gebruikt op da.wikipedia.org
- Gebruikt op en.wikipedia.org
- Bristol
- Metropolitan line
- Bristol Temple Meads railway station
- Bristol Parkway railway station
- Birmingham New Street railway station
- Birmingham Snow Hill railway station
- Sandy, Bedfordshire
- Taff Vale Railway
- Verney Junction railway station
- Gospel Oak to Barking line
- Zig Zag Railway
- Wakefield line
- East Bay
- Atlantic Coast Line, Cornwall
- Cross Country Route
- Basingstoke railway station
- Liverpool, Southport and Preston Junction Railway
- Lea Valley lines
- Cheltenham Spa railway station
- Cockermouth, Keswick and Penrith Railway
- Vestfold Line
- Alton railway station
- Stapleton Road railway station
- Varsity Line
- Royal Portbury Dock
- Burry Port and Gwendraeth Valley Railway
- Edgware, Highgate and London Railway
- Filton Abbey Wood railway station
- Patchway railway station
- Nottingham–Grantham line
- Avonmouth Docks
- Drammen Line
- Cheltenham Race Course railway station
- Glasgow South Western Line
- Keynsham railway station
- Ashford–Ramsgate line
- Montpelier railway station
- Clifton Down railway station
- Sandy railway station
- Erewash Valley line
- Stockport and Woodley Junction Railway
- Peninsula Commute
Globaal gebruik van dit bestand bekijken.