Angola op de Olympische Zomerspelen 1980

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Angola op de Olympische Zomerspelen 1980
Land Angola
IOC-landcode ANG
NOC Comité Olímpico Angolano
(pt) externe link
Olympische Zomerspelen 1980 in Moskou
Aantal deelnemers 11 (1 vrouw)
Aantal disciplines 3
Medailles goud
0
zilver
0
brons
0
totaal
0
Angola op de Zomerspelen
1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Angola nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1980 in Moskou, Sovjet-Unie. Het was de eerste olympische deelname van het Afrikaanse land.

Deelnemers en resultaten per onderdeel[bewerken]

Athletics pictogram.svg Atletiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ilídio Coelho 100 m (m)
61e
serie 2: 7de in 11,42
Rubén Inácio 200 m (m)
47e
serie 1: 6de in 22,52
Bernardo Manuel 5000 m (m)
31e
serie 2: 11de in 14.51,4
10000 m (m)
DNS
serie 1: niet gestart

Boxing pictogram.svg Boksen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
José Luís de Almeida -54kg (m)
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Verenigd Koninkrijk GBR Gilbody: 0-5
Abílio Cabral -57kg (m)
17e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van Vlag van Guyana GUY Brown: 0-5
Alberto Coelho -60kg (m)
17e
1ste ronde: V van Vlag van Mongolië MGL Batbileg: 0-5

Swimming pictogram.svg Zwemmen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jorge Lima 100m vrije slag (m)
35e
serie 2: 8ste in 59,39
200m vrije slag (m)
40e
serie 2: 8ste in 2.14,37
100m rugslag (m)
25e
serie 4: 6de in 1.14,33
Francisco Lopes dos Santos 100m schoolslag (m)
22e
serie: 1.18,95 (NR)
Marcos Daniel 100m vlinderslag
33e
serie 1: 7de in 1.07,46
Fernando Lopes
Francisco Lopes dos Santos
Marcos Daniel
Jorge Lima
4x100m wisselslag
11e
serie 1: 5de in 4.35,11
Michele Pessoa 100m vrije slag (v)
30e
serie 1: 6de in 1.09,10
100m rugslag (v)
26e
serie 3: 6de in 1.26,59