Bestand:BSicon eSPLe.svg
Uiterlijk
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 500 × 500 pixels Andere resoluties: 240 × 240 pixels | 480 × 480 pixels | 768 × 768 pixels | 1.024 × 1.024 pixels | 2.048 × 2.048 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 500 × 500 pixels, bestandsgrootte: 303 bytes)
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 23 feb 2024 12:03 | 500 × 500 (303 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
23 mrt 2010 21:05 | 500 × 500 (404 bytes) | Vunz | according to naming convention, left track disused, right in use | ||
10 jan 2008 23:06 | 500 × 500 (2 kB) | AlisonW | |||
10 jan 2008 23:04 | 500 × 500 (2 kB) | AlisonW | {{Information |Description=see en:Wikipedia:Route diagram template |Source=self-made, based on existing BSicon |Date=2008-01-10 |Author= Alison Wheeler }} == Licensing == {{PD-self}} Category:Icons for railway descriptions |
Bestandsgebruik
Dit bestand wordt op de volgende 12 pagina's gebruikt:
- East West Line (Singapore)
- HSL 3
- Spoorlijn Angermünde - Stralsund
- Spoorlijn Arches - Saint-Dié
- Spoorlijn Emden - Jever
- Spoorlijn Paris-Est - Mulhouse-Ville
- Spoorlijn Romanshorn - Sankt Gallen
- Spoorlijn Saint-Hilaire-au-Temple - Hagondange
- Spoorlijn Wunstorf - Bremerhaven
- Spoorlijn Épinay-Villetaneuse - Le Tréport-Mers
- Tramlijn Alkmaar - Schagen
- Gebruiker:Paul B/Schiphollijn
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op cs.wikipedia.org
- Gebruikt op de.wikipedia.org
- Voreifelbahn
- Bahnstrecke Kufstein–Innsbruck
- Diskussion:Chemin de fer Orbe–Chavornay
- Bahnstrecke Stolberg–Walheim
- Waverley Line
- Bahnstrecke Mantes-la-Jolie–Cherbourg
- Bahnstrecke Culoz–Modane
- Benutzer:Re482/odw82
- Benutzer:Re482/ohi82
- Bahnstrecke Saint-Germain-du-Puy–Cosne-Cours-sur-Loire
- Bahnstrecke Villefranche-sur-Cher–Blois
- Gebruikt op en.wikipedia.org
- Chernobyl exclusion zone
- Cotswold Line
- R (New York City Subway service)
- M (New York City Subway service)
- Coast Line (Union Pacific Railroad)
- Crewe–Derby line
- Irwell Vale railway station
- Rawtenstall railway station
- South Pacific Coast Railroad
- Mildura railway line
- Whitworth railway station
- Facit railway station
- Shawforth railway station
- Britannia railway station
- Bacup railway station
- Stacksteads railway station
- Waterfoot railway station
- Clough Fold railway station
- User:Sandstorm6299/Sandbox/EW Line
- Rochdale–Bacup line
- Rawtenstall to Bacup Line
- Template:Mildura railway line
- User:Helianthi/Sandbox
- Template:Crewe to Derby Line
- Talk:Newmarket and Chesterford Railway
- Minobu Line
- Stubbins railway station
- Ewood Bridge and Edenfield railway station
- Helmshore railway station
- Haslingden railway station
- Template:Rossendale Lines
- Beacon Hill (train)
- Template:Cotswold Line RDT
- User:R0pe-196/Nagasaki Main Line Route workpage/
- Primorskaya Railway
- Miller's pier
- Template:Primorskaya line
- Primorskaya Line
Globaal gebruik van dit bestand bekijken.