WTA-toernooi van Bangalore 2007

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
WTA-toernooi van Bangalore 2007
Winnares in het enkelspel, Jaroslava Sjvedova
Winnares in het enkelspel, Jaroslava Sjvedova
Officiële naam Sony Ericsson International
Editie 2007 (5e editie)
Stad, land Bangalore, India
Locatie Kingfisher tennisstadion
Datum 12–18 februari
Auspiciën WTA logo 2010.svg WTA
Categorie Tier III
Prijzengeld US$ 175.000
Deelnemers 32 enkel, 27 kwal. / 16 dubbel
Ondergrond hardcourt, buiten
Winnaar enkel Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova
Winnaars dubbel Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung
Vorige: 2006     Volgende: 2008
Portaal  Portaalicoon   Tennis
Prijzengeld en WTA-punten
Resultaat Prijzengeld WTA-punten
winnares $ 25.840 140
finale $ 13.520 100
halve finale $ 7.105 65
kwartfinale $ 3.740 35
tweede ronde $ 2.030 20
eerste ronde $ 1.205 1

Het WTA-tennistoernooi van Bangalore (officieel Sony Ericsson International) van 2007 vond plaats van 12 tot en met 18 februari 2007 in de Indiase stad Bangalore. Het was de vijfde editie van het toernooi. Er werd gespeeld op hardcourtbanen.

Enkelspel[bewerken]

De ongeplaatste Jaroslava Sjvedova uit Rusland won het toernooi. Zij versloeg in de finale de als eerste geplaatste Italiaanse titelverdedigster Mara Santangelo in twee sets. Sjvedova veroverde hiermee haar eerste WTA-titel.

Geplaatste speelsters[bewerken]

Nr. Speelster Rang Resultaat Uitgeschakeld door
1. Vlag van Italië Mara Santangelo 38 finale Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova
2. Vlag van India Sania Mirza 49 kwartfinale Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova
3. Vlag van Rusland Vasilisa Bardina 55 tweede ronde Vlag van Israël Tzipora Obziler
4. Vlag van Kroatië Jelena Kostanić-Tošić 59 kwartfinale Vlag van Oekraïne Olha Savtsjoek
5. Vlag van Oekraïne Joeliana Fedak 76 eerste ronde Vlag van Japan Yurika Sema
6. Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan 84 eerste ronde Vlag van Hongarije Melinda Czink
7. Vlag van Thailand Tamarine Tanasugarn 86 tweede ronde Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova
8. Vlag van Italië Alberta Brianti 87 eerste ronde Vlag van Australië Alicia Molik

Toernooischema[bewerken]

Finale[bewerken]

finale
         
1  Vlag van Italië Mara Santangelo 4 4  
   Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova 6 6  

Bovenste helft[bewerken]

eerste ronde   tweede ronde   kwartfinale   halve finale
1  Vlag van Italië Mara Santangelo 6 7    
Q  Vlag van China Sun Shengnan 2 64       1  Vlag van Italië Mara Santangelo 3 7 6  
   Vlag van Oezbekistan Akgul Amanmuradova 6 6        Vlag van Oezbekistan Akgul Amanmuradova 6 5 2  
   Vlag van Slowakije Jarmila Gajdošová 3 3         1  Vlag van Italië Mara Santangelo 6 6    
   Vlag van Oekraïne Joelija Bejgelzimer 6 6         Q  Vlag van Japan Yurika Sema 1 4    
Q  Vlag van Thailand Nudnida Luangnam 2 1          Vlag van Oekraïne Joelija Bejgelzimer 6 4 1
Q  Vlag van Japan Yurika Sema 1 6 6   Q  Vlag van Japan Yurika Sema 1 6 6  
5  Vlag van Oekraïne Joeliana Fedak 6 3 4       1  Vlag van Italië Mara Santangelo 6 6  
4  Vlag van Kroatië Jelena Kostanić-Tošić 2 6 6          Vlag van Oekraïne Olha Savtsjoek 1 0  
WC  Vlag van Australië Sophie Ferguson 6 3 4     4  Vlag van Kroatië Jelena Kostanić-Tošić 6 6    
   Vlag van Slowakije Dominika Cibulková 6 6        Vlag van Slowakije Dominika Cibulková 4 1    
WC  Vlag van India Tara Iyer 0 2         4  Vlag van Kroatië Jelena Kostanić-Tošić 3 4  
   Vlag van Oekraïne Olha Savtsjoek 6 6            Vlag van Oekraïne Olha Savtsjoek 6 6    
   Vlag van Oekraïne Marija Koryttseva 4 3          Vlag van Oekraïne Olha Savtsjoek 6 4 6
   Vlag van Australië Alicia Molik 6 6        Vlag van Australië Alicia Molik 4 6 4  
8  Vlag van Italië Alberta Brianti 4 3    

Onderste helft[bewerken]

eerste ronde   tweede ronde   kwartfinale   halve finale
6  Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan 6 5 2  
   Vlag van Hongarije Melinda Czink 1 7 6        Vlag van Hongarije Melinda Czink 4 7 7  
   Vlag van Duitsland Sandra Klösel 2 4        Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei 6 62 5  
   Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei 6 6            Vlag van Hongarije Melinda Czink 4 63    
   Vlag van Rusland Alla Koedrjavtseva 6 3 3          Vlag van Israël Tzipora Obziler 6 7    
   Vlag van Israël Tzipora Obziler 4 6 6        Vlag van Israël Tzipora Obziler 6 6  
   Vlag van Duitsland Kristina Barrois 7 4 63   3  Vlag van Rusland Vasilisa Bardina 1 2    
3  Vlag van Rusland Vasilisa Bardina 64 6 7          Vlag van Israël Tzipora Obziler 5 2  
7  Vlag van Thailand Tamarine Tanasugarn 6 6            Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova 7 6  
Q  Vlag van Chinees Taipei Chan Chin-wei 3 3       7  Vlag van Thailand Tamarine Tanasugarn 4 6 4  
WC  Vlag van India Shikha Uberoi 3 7 3      Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova 6 3 6  
   Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova 6 63 6          Vlag van Rusland Jaroslava Sjvedova 62 6 6
   Vlag van China Yuan Meng 2 0         2  Vlag van India Sania Mirza 7 4 4  
   Vlag van Wit-Rusland Tatjana Poetsjek 6 6          Vlag van Wit-Rusland Tatjana Poetsjek 6 5 2
   Vlag van Slowakije Martina Suchá 4 6 3   2  Vlag van India Sania Mirza 3 7 6  
2  Vlag van India Sania Mirza 6 4 6  
Prijzengeld en WTA-punten
Resultaat Prijzengeld
(per team)
WTA-
punten
winnaressen $ 7.620 140
finale $ 4.020 100
halve finale $ 2.170 65
tweede ronde $ 1.160 35
eerste ronde $ 600 1

Dubbelspel[bewerken]

Van de titelhoudsters Liezel Huber en Sania Mirza had de eerste zich niet voor deze editie van het toernooi ingeschreven. Mirza speelde samen met Mara Santangelo – dit team was als tweede geplaatst en bereikte de halve finale, waarin zij werden uitgeschakeld door Hsieh en Koedrjavtseva.

Het als eerste geplaatste Taiwanese duo Chan Yung-jan en Chuang Chia-jung won het toernooi. Zij versloegen in de finale het als vierde geplaatste koppel Hsieh Su-wei en Alla Koedrjavtseva in de match-tiebreak, na een tiebreak in de eerste set. Het was hun tweede gezamenlijke titel. Chan noch Chuang had daarnaast eerdere dubbelspeltitels met andere partners.

Geplaatste teams[bewerken]

Nr. Team Rang Resultaat Uitgeschakeld door
1. Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung
56 winnaressen
2. Vlag van India Sania Mirza
Vlag van Italië Mara Santangelo
81 halve finale Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
Vlag van Rusland Alla Koedrjavtseva
3. Vlag van Oekraïne Joelija Bejgelzimer
Vlag van Oekraïne Joeliana Fedak
123 tweede ronde Vlag van Slowakije Jarmila Gajdošová
Vlag van Australië Christina Horiatopoulos
4. Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
Vlag van Rusland Alla Koedrjavtseva
189 finale Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung

Toernooischema[bewerken]

eerste ronde   tweede ronde   halve finale   finale
1  Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
 Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung
6 6    
   Vlag van Hongarije Melinda Czink
 Vlag van Slovenië Andreja Klepač
3 3       1  Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
 Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung
6 4 [10]  
   Vlag van Italië Alberta Brianti
 Vlag van Oekraïne Marija Koryttseva
7 6        Vlag van Italië Alberta Brianti
 Vlag van Oekraïne Marija Koryttseva
2 6 [8]  
   Vlag van Verenigde Staten Sunitha Rao
 Vlag van Oekraïne Olha Savtsjoek
5 4         1  Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
 Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung
6 6    
3  Vlag van Oekraïne Joelija Bejgelzimer
 Vlag van Oekraïne Joeliana Fedak
7 6            Vlag van Slowakije Jarmila Gajdošová
 Vlag van Australië Christina Horiatopoulos
3 2    
   Vlag van China Chen Yanchong
 Vlag van China Zhang Shuai
67 3       3  Vlag van Oekraïne Joelija Bejgelzimer
 Vlag van Oekraïne Joeliana Fedak
3 3  
   Vlag van Australië Sophie Ferguson
 Vlag van Australië Alicia Molik
6 2 [5]      Vlag van Slowakije Jarmila Gajdošová
 Vlag van Australië Christina Horiatopoulos
6 6    
   Vlag van Slowakije Jarmila Gajdošová
 Vlag van Australië Christina Horiatopoulos
3 6 [10]       1  Vlag van Chinees Taipei Chan Yung-jan
 Vlag van Chinees Taipei Chuang Chia-jung
64 6 [11]
   Vlag van China Ji Chunmei
 Vlag van China Sun Shengnan
6 2 [10]       4  Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
 Vlag van Rusland Alla Koedrjavtseva
7 2 [9]
   Vlag van Duitsland Kristina Barrois
 Vlag van Duitsland Sandra Klösel
3 6 [4]        Vlag van China Ji Chunmei
 Vlag van China Sun Shengnan
64 4    
   Vlag van Chinees Taipei Chan Chin-wei
 Vlag van China Yuan Meng
4 0     4  Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
 Vlag van Rusland Alla Koedrjavtseva
7 6    
4  Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
 Vlag van Rusland Alla Koedrjavtseva
6 6         4  Vlag van Chinees Taipei Hsieh Su-wei
 Vlag van Rusland Alla Koedrjavtseva
6 3 [10]
   Vlag van India Neha Uberoi
 Vlag van India Shikha Uberoi
6 6         2  Vlag van India Sania Mirza
 Vlag van Italië Mara Santangelo
4 6 [5]  
WC  Vlag van India Isha Lakhani
 Vlag van India Sandhya Nagaraj
4 0          Vlag van India Neha Uberoi
 Vlag van India Shikha Uberoi
3 1  
   Vlag van Oezbekistan Akgul Amanmuradova
 Vlag van Wit-Rusland Tatjana Poetsjek
2 64     2  Vlag van India Sania Mirza
 Vlag van Italië Mara Santangelo
6 6    
2  Vlag van India Sania Mirza
 Vlag van Italië Mara Santangelo
6 7    

Bron[bewerken]