ATP-toernooi van Madras 2000

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken

Het ATP-tennistoernooi van Madras (officieel de Gold Flake Open) van 2000 werd gespeeld van 3 tot en met 9 januari in het Indiase Madras (Chennai). Er werd gespeeld op een hardcourt ondergrond.


ATP-toernooi van Madras
Officiële naam Gold Flake Open
Editie 2000
Stad, land Madras, India
Datum 3 - 9 januari
Auspiciën ATP
Categorie ATP International Series
Prijzengeld $ 405.000
Deelnemers 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel
Ondergrond Hardcourt, outdoor
Winnaar enkelspel Vlag van Frankrijk Jérôme Golmard
Winnaars dubbelspel Vlag van Frankrijk Julien Boutter
Vlag van België Christophe Rochus
Vorige: 1999     Volgende: 2001
Portaal  Portaalicoon   Tennis

Enkelspel[bewerken]

Geplaatste spelers[bewerken]

Nr. Speler Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1 Vlag van Rusland Jevgeni Kafelnikov 2 Eerste ronde Vlag van Tsjechië Michal Tabara
2 Vlag van Frankrijk Cédric Pioline 13 Halve finale Vlag van Duitsland Markus Hantschk
3 Vlag van Spanje Carlos Moyá 23 Teruggetrokken
4 Vlag van Frankrijk Jérôme Golmard 35 Winnaar
5 Vlag van Zimbabwe Byron Black 65 Eerste ronde Vlag van Verenigd Koninkrijk Jamie Delgado
6 Vlag van Italië Laurence Tieleman 87 Eerste ronde Vlag van Duitsland Markus Hantschk
7 Vlag van Haïti Ronald Agenor 96 Tweede ronde Vlag van Tsjechië Martin Damm
8 Vlag van Zweden Andreas Vinciguerra 98 Tweede ronde Vlag van Italië Davide Sanguinetti

Toernooischema[bewerken]

Finale[bewerken]

Finale
         
4  Vlag van Frankrijk Jérôme Golmard 6 66 6
   Vlag van Duitsland Markus Hantschk 3 7 3

Bovenste helft[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
1  Vlag van Rusland J Kafelnikov 4 2    
   Vlag van Tsjechië M Tabara 6 6          Vlag van Tsjechië M Tabara 4 3    
   Vlag van Tsjechië T Zíb 5 2        Vlag van Zwitserland L Manta 6 6    
   Vlag van Zwitserland L Manta 7 6            Vlag van Zwitserland L Manta 4 4    
   Vlag van België C Rochus 3 0            Vlag van Tsjechië M Damm 6 6    
   Vlag van Tsjechië M Damm 6 6          Vlag van Tsjechië M Damm 4 6 6
WC  Vlag van India S Kumar 4 4     7  Vlag van Haïti R Agenor 6 2 1  
7  Vlag van Haïti R Agenor 6 6            Vlag van Tsjechië M Damm 6 3 3
4  Vlag van Frankrijk J Golmard 6 6         4  Vlag van Frankrijk J Golmard 3 6 6
Q  Vlag van Oostenrijk M Spottl 3 4       4  Vlag van Frankrijk J Golmard 6 6    
   Vlag van Zweden F Jonsson 6 6        Vlag van Zweden F Jonsson 2 3    
   Vlag van Slowakije J Krošlák 3 3         4  Vlag van Frankrijk J Golmard 6 6  
   Vlag van Bulgarije O Stanoytchev 6 7         Q  Vlag van Verenigd Koninkrijk J Delgado 3 4    
WC  Vlag van Australië P Kilderry 4 64          Vlag van Bulgarije O Santoytchev 6 2 3
Q  Vlag van Verenigd Koninkrijk J Delgado 6 7     Q  Vlag van Verenigd Koninkrijk J Delgado 4 6 6  
5  Vlag van Zimbabwe B Black 2 64    

Onderste helft[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
6  Vlag van Italië L Tieleman 62 3    
   Vlag van Duitsland M Hantschk 7 6          Vlag van Duitsland M Hantschk 6 4 6  
   Vlag van Duitsland T Behrend 6 4 6      Vlag van Duitsland T Behrend 3 6 3  
   Vlag van Duitsland A Popp 4 6 1          Vlag van Duitsland M Hantschk 5 7 6  
Q  Vlag van Japan Y Ishii 3 4         LL  Vlag van Finland T Ketola 7 5 2  
LL  Vlag van Tsjechië J Vaněk 6 6       LL  Vlag van Tsjechië J Vaněk 6 4 4
   Vlag van Oezbekistan O Ogorodov 5 6 4   LL  Vlag van Finland T Ketola 4 6 6  
LL  Vlag van Finland T Ketola 7 4 6          Vlag van Duitsland M Hantschk 6 3 7
8  Vlag van Zweden A Vinciguerra 6 6         2  Vlag van Frankrijk C Pioline 4 6 65
   Vlag van Spanje Á López Morón 4 2       8  Vlag van Zweden A Vinciguerra 6 5 3  
   Vlag van Italië D Sanguinetti 7 6        Vlag van Italië D Sanguinetti 2 7 6  
   Vlag van Roemenië A Voinea 67 4            Vlag van Italië D Sanguinetti 6 4 63
WC  Vlag van India L Paes 6 7         2  Vlag van Frankrijk C Pioline 3 6 7  
   Vlag van Frankrijk J Boutter 4 66       WC  Vlag van India L Paes 3 4  
Q  Vlag van Israël A Ram 3 1     2  Vlag van Frankrijk C Pioline 6 6    
2  Vlag van Frankrijk C Pioline 6 6    

Dubbelspel[bewerken]

Geplaatste spelers[bewerken]

Nr. Spelers Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1. Vlag van Zimbabwe Byron Black
Vlag van India Leander Paes
11 Kwartfinale Vlag van Frankrijk Julien Boutter
Vlag van België Christophe Rochus
2. Vlag van Tsjechië Martin Damm
Vlag van Rusland Jevgeni Kafelnikov
101 Kwartfinale Vlag van Finland Tuomas Ketola
Vlag van Oezbekistan Oleg Ogorodov
3. Vlag van Israël Noam Behr
Vlag van Israël Eyal Ran
188 Eerste ronde Vlag van Rusland Kirill Ivanov-Smolensky
Vlag van Bulgarije Orlin Stanoytchev
4. Vlag van Spanje Álex López Morón
Vlag van Italië Davide Sanguinetti
282 Eerste ronde Vlag van Frankrijk Jérôme Golmard
Vlag van Slowakije Ján Krošlák

Toernooischema[bewerken]

Eerste ronde   Kwartfinale   Halve Finale   Finale
1  Vlag van Zimbabwe B Black
 Vlag van India L Paes
6 7    
   Vlag van Nederland S Groen
 Vlag van Italië L Tieleman
3 66       1  Vlag van Zimbabwe B Black
 Vlag van India L Paes
3 4    
WC  Vlag van Frankrijk J Boutter
 Vlag van België C Rochus
6 6     WC  Vlag van Frankrijk J Boutter
 Vlag van België C Rochus
6 6    
   Vlag van India Kirrtane
 Vlag van India S Kirtane
2 1         WC  Vlag van Frankrijk J Boutter
 Vlag van België C Rochus
65 6 6  
4  Vlag van Spanje Á López Morón
 Vlag van Italië D Sanguinetti
63 2         WC  Vlag van Frankrijk J Golmard
 Vlag van Slowakije J Krošlák
7 3 4  
WC  Vlag van Frankrijk J Golmard
 Vlag van Slowakije J Krošlák
7 6       WC  Vlag van Frankrijk J Golmard
 Vlag van Slowakije J Krošlák
6 4 6
   Vlag van Tsjechië M Tabara
 Vlag van Tsjechië T Zíb
6 6        Vlag van Tsjechië M Tabara
 Vlag van Tsjechië T Zíb
4 6 3  
   Vlag van Australië P Kilderry
 Vlag van Zwitserland L Manta
4 3         WC  Vlag van Frankrijk J Boutter
 Vlag van België C Rochus
7 6  
WC  Vlag van India S Prahlad
 Vlag van India S Panja
6 6         WC  Vlag van India S Prahlad
 Vlag van India S Panja
5 1  
   Vlag van Israël A Ram
 Vlag van India F Syed
4 4       WC  Vlag van India S Prahlad
 Vlag van India S Panja
6 3 7  
Q  Vlag van Rusland K Ivanov-Smolensky
 Vlag van Bulgarije O Stanoytchev
6 7     Q  Vlag van Rusland K Ivanov-Smolensky
 Vlag van Bulgarije O Stanoytchev
4 6 63  
3  Vlag van Israël N Behr
 Vlag van Israël E Ran
2 62         WC  Vlag van India S Prahlad
 Vlag van India S Panja
6 2 7
   Vlag van India M Ghouse
 Vlag van India V Uppal
2 5            Vlag van Finland T Ketola
 Vlag van Oezbekistan O Ogorodov
3 6 64  
   Vlag van Finland T Ketola
 Vlag van Oezbekistan O Ogorodov
6 7          Vlag van Finland T Ketola
 Vlag van Oezbekistan O Ogorodov
7 1 6
   Vlag van Verenigd Koninkrijk B Cowan
 Vlag van Verenigd Koninkrijk J Delgado
4 65     2  Vlag van Tsjechië M Damm
 Vlag van Rusland J Kafelnikov
5 6 3  
2  Vlag van Tsjechië M Damm
 Vlag van Rusland J Kafelnikov
6 7    

Externe links[bewerken]


Tennistoernooien

Mannen en vrouwen
Grand Slam: Australian Open · Roland Garros · Wimbledon · US Open


Mannen - ATP-seizoen 2014

Officieus WK: ATP World Tour Finals
ATP 1000: Indian Wells · Miami · Monte Carlo · Madrid · Rome · Toronto · Cincinnati · Shanghai · Parijs
ATP 500: Rotterdam · Rio de Janeiro · Acapulco · Dubai · Barcelona · Hamburg · Washington · Peking · Tokio · Bazel · Valencia
ATP 250: Brisbane · Doha · Madras · Auckland · Sydney · Montpellier · Viña del Mar · Zagreb · San José · São Paulo · Buenos Aires · Memphis · Delray Beach · Marseille · Casablanca · Houston · Boekarest · München · Oeiras · Düsseldorf · Nice · Halle · Londen · Rosmalen · Eastbourne · Newport · Båstad · Stuttgart · Bogota · Umag · Atlanta · Gstaad · Kitzbühel · Winston-Salem · Metz · Sint-Petersburg · Shenzhen · Kuala Lumpur · Stockholm · Moskou · Wenen

Vrouwen - WTA-seizoen 2014

Officieus WK: WTA Tour Championships
International finale: Tournament of Champions
Premier Mandatory: Indian Wells · Miami · Madrid · Peking
Premier Five: Doha · Rome · Montreal · Cincinnati · Wuhan
Premier: Brisbane · Sydney · Parijs · Dubai · Charleston · Stuttgart · Birmingham · Eastbourne · Stanford · New Haven · Tokio · Moskou
International: Shenzhen · Auckland · Hobart · Pattaya · Rio de Janeiro · Florianópolis · Acapulco · Monterrey · Katowice · Bogota · Kuala Lumpur · Marrakesh · Oeiras · Straatsburg · Neurenberg · Rosmalen · Boekarest · Bad Gastein · Båstad · Istanboel · Bakoe · Washington · Quebec · Hongkong · Tasjkent · Kanton · Seoel · Linz · Osaka · Tianjin · Luxemburg
Challenger: Nanchang · Suzhou · Ningbo · Taipei

Landenteams
Davis Cup · Fed Cup · Hopman Cup


Voormalige toernooien

ATP: Amersfoort · Amsterdam · Ancona · Athene · Antwerpen · Bangkok · Belgrado · Berlijn · Bermuda · Birmingham Indoor · Bologna · Bolzano · Bombay · Boston · Bordeaux · Bournemouth · Brasilia · Brighton · Brisbane Indoor · Brussel Indoor · Brussel Outdoor · Búzios · Chicago · Dallas · Florence · Guarujá · Genève · Hilversum · Ho Chi Minhstad · Hongkong · Itaparica · Jakarta · Johannesburg · Keulen · Kopenhagen · Kuala Lumpur Indoor · Las Vegas · Linz · Londen Indoor · Long Island · Los Angeles · Maceió · Madrid (voormalig) · Manchester · Milaan · Montevideo · New Haven · Nottingham · Oahu · Osaka · Ostrava · Palermo · Philadelphia · Pinehurst · Porto · Pörtschach · Praag · San Marino · Schenectady · Scottsdale · Seoel · Singapore · Sopot · Stuttgart Indoor · Sydney Indoor · Taipei · Tasjkent · Tampa · Tampa Outdoor · Tel Aviv · Tokio Indoor · Toronto Indoor · Toulouse · Warschau · Wellington · Zaragoza
WTA: Adelaide · Antwerpen · Bahia · Bali · Bangalore · Bangkok · Barcelona · Bazel · Berlijn · Boedapest · Bol · Boston · Bournemouth · Bratislava · Brighton · Brussel · Caïro · Calcutta · Cali · Canberra · Cardiff · Carlsbad · Chicago · Chichester · Dallas · dubbelspel · Essen · Florida · Forest Hills · Genève · Gold Coast · Gstaad · Haiderabad · Hamburg · Hannover · Hasselt · Hawaï · Houston · Indianapolis (US clay courts) · Indianapolis (Virginia Slims) · Istanboel · Jakarta · Japan · Kitzbühel · Knokke-Heist · Kopenhagen · Leipzig · Los Angeles · Lugano · Luik · Luzern · Makarska · Marbella · Melbourne · Memphis · Milaan · Modena · Montpellier · Nagoya · Nanking · Nice · Nichirei · Osaka (indoor) · Palermo · Parijs Clarins · Philadelphia · Phoenix · Ponte Vedra Beach · Poona · Porto · Portorož · Praag · Salt Lake City · San Diego · San Juan · São Paulo · Sapporo · Sarasota · Schenectady · Scottsdale · Soerabaja · Sopot · Tarente · Tokio (Classic) · Tokio (Lion's Cup) · Toyota · US Hardcourt · Viña del Mar · Waregem · Warschau · Wellington · Worcester · Zürich