Maleisië op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Maleisië op de Olympische Spelen
Maleisië op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Maleisië
IOC-landcode MAS
NOC Olympic Council of Malaysia
(en) externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Bryan Nickson Lomas


Medailles goud
0
zilver
0
brons
0
totaal
0
Maleisië op de Zomerspelen
1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012
Andere gerelateerde deelnames
Vlag van Malaya Malaya (1956 · 1960)
· Vlag van Noord-Borneo Noord-Borneo (1956)
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Maleisië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Voor de tweede achtereenvolgende keer won het geen medaille.

Deelnemers en resultaten[bewerken]

N.B. Lijst is (mogelijk) niet compleet
(m) = mannen, (v) = vrouwen

Sport Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Atletiek Nazmizan Muhammad 200 m (m) finale 1R: 21,24
Yufang Yuan 20 km snelwandelen (v) 35e 1:36.34
Badminton Wong Choong Hann enkelspel (m) 1/8F 1/16F: won van Przemysław Wacha (Pol) (15-1, 15-1)
1/8F: verloor van Taufik Hidayat (Ina) (15-11, 7-15, 9-15)
Lee Chong Wei enkelspel (m) 1/8F 1/16F: won van Ng Wei (Hkg) (15-3, 15-13)
1/8F: verloor van Chen Hong (Chn) (11-15, 15-3, 12-15)
Choong Tan Fook
Lee Wan Wah
dubbelspel (m) kwartfinale 1/16F: bye
1/8F: wonnen van Pramote Teerawiwatana en
Tesana Panvisvas (Tha) (15-10, 15-13)
KF: verloren van Dong-soo Lee en
Yong-sung Yoo (Kor) (15-11, 11-15, 9-15)
Chan Chong Ming
Chew Choon Eng
dubbelspel (m) 1/8F 1/16F: wonnen van Theodoros Velkos en
George Patis (Gre) (15-1, 15-4)
1/8F: verloren van Zheng Bo en
Sang Yang (Chn) (11-15, 7-15)
Chin Eei Hui
Wong Pei Tty
dubbelspel (v) 1/8F 1/16F: wonnen van Shizuka Yamamoto en
Seiko Yamada (Jpn) (15-7, 15-9)
1/8F: verloren van Huang Sui en
Gao Ling (Chn) (12-15, 8-15)
Boogschieten Mon Redee Sut Txi vrouwen 1/32F rang ronde: 626 (32e)
1/32F: verloor van Natalia Bolotova (Rus) (153-154)
Gymnastiek Ng Shu Wai turnen (m) kwalificatie kwalificatie
Schoonspringen Bryan Nickson Lomas 10 m torenspringen (m) 19e kwalificatie:
Leong Mun Yee 3 m plank (v) 26e kwalificatie: 227.67
10 m torenspringen (v) 21e kwalificatie:
Terry Pega Gracie Junita 3 m plank (v) 27e kwalificatie: 223.44
Wielrennen Josiah Ng sprint (m) 11e tijdkwalificatie: 11,515 (11e)
1/16F: verloor van Jose Villanueva (Esp)
1/16F herk.: won van Hee-Chun Yang (Kor) en
Jaroslav Jerabek (Svk)
1/8F: verloor van Ryan Bayley (Aus)
1/8F herk.: 1) Ross Edgar (Gbr)
3) Sean Eadie (Aus)
klassificatie 9-12: 3e
keirin (m) 6e 1R serie 2: 5e
1e herkansing serie 1: 2e
2R serie 1: 2e
finale
Bronnen, noten en/of referenties