VV Minnertsga

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
VV Minnertsga
Opgericht 6 december 1966
Plaats Minnertsga
Complex De Sportfinne
Competitie Derde klasse zaterdag (2014/15)
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Tenue
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

VV Minnertsga is een Nederlandse voetbalvereniging uit Minnertsga in de provincie Fryslân. De vereniging werd opgericht op 6 december 1966. Het eerste elftal van de club speelt in de Derde klasse zaterdag (2014/15).

Resultaten amateurvoetbal 1969–2015[bewerken]

9
2A
5
2A
6
2A
8
2A
4
2A
6
2A
8
2A
4
2A
4
2A
1
2A
12
1A
1
2A
7
1B
3
1A
7
1A
3
1A
10
4A
11
4A
11
4B
5
1B
4
1B
1
1B
2
4B
1
4A
8
3A
11
3A
9
4A
11
4A
2
4C
6
3A
11
3A
8
4A
4
4A
8
4B
7
4A
1
4A
11
3B
1
4B
3
3B
7
3B
1
3B
9
2I
9
2I
12
2I
6
3B
4
3A
10
3B
69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15
Tweede klasse
Derde klasse
Vierde klasse
Eerste klasse FVB
Tweede klasse FVB

Externe link[bewerken]

Amateurvoetbal zaterdag Noord – Seizoen 2015/16
1e klasse E: VV Balk · BCV · SV Bedum · CVV Blauw Wit '34 · VV Buitenpost · Asv Dronten · Groen-Geel · Leeuwarder Zwaluwen · Olde Veste '54 · Omlandia · Oranje Nassau · PKC '83 · SC Veenwouden · Viboa

2e klasse I: Be Quick Dokkum · Broekster Boys · CVVO · 't Fean '58 · VV Hardegarijp · Heerenveense Boys · VV Nijland · ONT · VEV '67 · VVI · SV de Wâlde · ZMVV Zeerobben · VV Zuidhorn · VV Zwaagwesteinde
2e klasse J: DESZ · VV Drenthina · DZOH · VV Gorecht · VV Klazienaveen · The Knickerbockers · LTC · FC Meppel · NEC Delfzijl · VV Noordscheschut · SC Rouveen · VV de Weide · ZFC Zuidlaren · ZZVV

3e klasse A: SC Berlikum · VV Delfstrahuizen · DWP · SC Joure · VV Makkum · VV Minnertsga · SV Mulier · NOK · SV Oeverzwaluwen · VV Oudehaske · QVC · SDS · VV Waterpoort Boys · VV Workum
3e klasse B: VV Anjum · VV Dokkum · Friese Boys · VV Grijpskerk · FC Grootegast · VV Kollum · LEO · SV Marum · VV Opende · VV Rijperkerk · VV Rottevalle · RWF · SC Stiens · Wykels Hallum
3e klasse C: VV Aduard 2000 · VV Appingedam · VV Glimmen · VV Groningen · SV de Heracliden · HFC '15 · SC Loppersum · Lycurgus · VV Mamio · VV Noordwolde · Pelikaan-S · VV De Pelikanen · VV Poolster · SC Stadspark
3e klasse D: SV Borger · CSVC · SC Elim · CVV Fit Boys · VV Hollandscheveld · VV Hoogeveen · ONR · SJS · SVM Marknesse · SVN '69 · TONEGO · VV Veenhuizen · VV Vitesse '63 · VV Willemsoord

4e klasse A: VV Arum · AVC · SC Bant · VV Beetgum · SC Bolsward · SV Ens · VV Heeg · IJVC · VV Nagele · VV Tollebeek · VV TOP '63 · VV Tzummarum · FC Wolvega
4e klasse B: ASC '75 · FC Birdaard · GSVV · VV de Lauwers · SC Leovardia · SC Lions '66 · Ropta Boys · VV Suameer · VC Trynwâlden · SC Twijzel · V en V '68 · VCR · VIOD · WTOC
4e klasse C: Amicitia VMC · VV Boerakker · Corenos · De Fivel · GEO · VV Harkstede · VV Middelstum · VV Niekerk · Onstwedder Boys · SC Scheemda · SGV · VVK · VVS Oostwold · VV Westerlee
4e klasse D: SC Angelslo · Be Quick 1887 · BSVV · SV De Griffioen · VV Helpman · HS '88 · NKVV · NWVV · VV ODV · SV Pesse · SCN · SVBO · VVAK · VV Waskemeer

5e klasse A: SV Blokzijl · SC Creil · EBC · SC Espel · VV FDS · SV Hielpen · VV HJSC · VV Oudega · VV Scharnegoutum '70 · VV Sleat · Sneek Wit Zwart · SVBS '77 · VV Woudsend
5e klasse B: VV Blija · VV Foarút · SC Franeker · VV Holwerd · VV Marrum · VV Oostergo · VV Ouwe Syl · SSS '68 · SV Suawoude · VV Ternaard · VV Wardy · WWS
5e klasse C: SC Boornbergum '80 · VV Drogeham · VV Eastermar · VV Ezinge · SV Haulerwijk · VV Jistrum · SC Kootstertille · VV Noordbergum · OKVC · VV De Sweach · VVSV '09 · VVT · VV Zeester
5e klasse D: DIO Groningen · GVAV-Rapiditas · GRC Groningen · Groninger Boys · VV Holwierde · Noordpool UFC · Oosterparkers · VV Potetos · Rood Zwart Baflo · SIOS · VV Stedum · TEO · Velocitas 1897 · VV ZEC
5e klasse E: Damacota · Erica '86 · SV Mussel · SV Nieuw Balinge · SETA · VV Sweel · VV Tiendeveen · SV Twedo · Veendam 1894 · VV VEV · Wagenborger Boys · WVV 1896 · VV Wildervank