FC Wolvega

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
FC Wolvega
Opgericht 27 juni 1968
Plaats Wolvega
Complex Molenwiek
Voorzitter George Stuivenvolt
Trainer Berry Zandink (zo), Wietse Dijkstra (za)
Competitie Zaterdag: Vierde klasse
Zondag: Eerste klasse
Teamkleuren Teamkleuren Teamkleuren
Teamkleuren
Teamkleuren
Tenue
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

FC Wolvega is een voetbalvereniging uit Wolvega in de provincie Fryslân. De vereniging werd opgericht op 27 juni 1968 na een fusie tussen DOG (opgericht in 1928) en DIOW. Wolvega heeft zowel een zaterdag- als een zondagafdeling. Het eerste zaterdagelftal speelt in de Vierde klasse, het eerste zondagteam in de Eerste klasse.

Externe link[bewerken]


Amateurvoetbal zaterdag Noord – Seizoen 2013/2014
1e klasse E: VV Balk · BCV · SV Bedum · VV Buitenpost · LTC · VV Noordscheschut · SV Oeverzwaluwen · Olde Veste '54 · VV Omlandia · Oranje Nassau G · PKC '83 · SV Urk · VEV '67 · Viboa

2e klasse I: CVV Blauw Wit '34 · Broekster Boys · CVVO · 't Fean '58 · Heerenveense Boys · VV Kollum · Leeuwarder Zwaluwen · VV Rijperkerk · SVM Marknesse · VC Trynwâlden · SC Veenwouden · VVI · VV Waterpoort Boys · ZMVV Zeerobben
2e klasse J: VV Aduard 2000 · CSVH · VV Drenthina · DZOH · G.V. Groen Geel · VV Klazienaveen · The Knickerbockers · SC Loppersum · SV Marum · FC Meppel · ONR · SC Rouveen · VHK · ZFC Zuidlaren

3e klasse A: SC Berlikum · SC Bolsward · VV Delfstrahuizen · VV Minnertsga · SV Mulier · VV Nijland · VV NOK · VV Oudehaske · VV QVC · VV SDS · SC Stiens · VV TOP '63 · SV de Wâlde · VV Workum
3e klasse B: Be Quick Dokkum · VV Dokkum · VV Grijpskerk · SC Gronitas · VV Hardegarijp · FC LEO · ONT · VV Rottevalle · SV RWF · VV VIOD · WTOC · Wykels Hallum · VV Zwaagwesteinde
3e klasse C: VV Appingedam · Eems Boys · VV De Fivel · VV Glimmen · VV Gorecht · SV de Heracliden · Lycurgus · VV Noordwolde · VV De Pelikanen · VV Poolster · SC Scheemda · SJS · VVK · VV Westerlee
3e klasse D: SC Angelslo · SC Bant · BSVV · CSVC · DESZ · SV Ens · CVV Fit Boys · VV Hollandscheveld · SV Pesse · SCN · SVN '69 · SV TONEGO · VV Vitesse '63 · ZZVV

4e klasse A: VV Arum · AVC · DWP · VV Foarút · VV Heeg · IJVC · SC Joure · VV Makkum · VV Nagele · VV Ouwe Syl · VV Sneek Wit Zwart · VV Tollebeek · FC Wolvega · WWS
4e klasse B: VV Anjum · ASC '75 · FC Birdaard · VV Drogeham · Friese Boys · FC Grootegast · GSVV · VV de Lauwers · SC Leovardia · VV Oostergo · VV Opende · Ropta Boys · VV Ternaard · VCR
4e klasse C: Corenos · VV Engelbert · VV GEO · VV Godlinze · VV Groningen · GVAV-Rapiditas · VV Mamio · VV Middelstum · VV Neptunia · Noordpool UFC · VV Veendam 1894 · VV De Vogels · VVS Oostwold · VV Zuidhorn
4e klasse D: Be Quick 1887 · SV Borger · SC Elim · SV De Griffioen · ZVV Haulerwijkse Boys · VV Helpman · SV Mussel · Onstwedder Boys · VV Sleen · VV Smilde '94 · SVBO · SVBS '77 · VV De Sweach · VV Veenhuizen

5e klasse A: SV Blokzijl · SC Creil · SC Espel · LVV Friesland · SV Hielpen · VV HJSC · VV Oudega · VV Scharnegoutum '70 · VV Sleat · VV Steenwijk · VV Willemsoord · VV Woudsend
5e klasse B: VV Beetgum · VV Blija · VV Holwerd · SC Lions '66 · VV Marrum · VV Noordbergum · SSS '68 · VV Suameer · SV Suawoude · VV Tzummarum · V en V '68 · VV Wardy
5e klasse C: VV Blue Boys · SC Boornbergum '80 · VV CVO · VV Eastermar · VV Harkema-Opeinde · VV Jistrum · SC Kootstertille · VV ODV · OKVC · TFS · SC Twijzel · VVT · VV Waskemeer
5e klasse D: Erica '86 · VV Hoogeveen · SV Nieuw Balinge · NKVV · NWVV · VV SETA · FC Ter Apel '96 · VV Tiendeveen · SV Twedo · VCG · VV VEV · VVAK · SP Zweeloo
5e klasse E: VV Boerakker · VV Ezinge · VV Holwierde · VV KRC · VV Niekerk · VV Pelikaan-S · VV Rood Zwart Baflo · VV SIOS · VV Stedum · Sv TEO · VV TLC · VVSV '09 · VV ZEC
5e klasse F: Amicitia VMC · Damacota · GRC Groningen · HS '88 · Oosterparkers · VV Potetos · VV SGV · Velocitas 1897 · VV Wagenborger Boys · VV Westerwolde · VV Wildervank · WVV 1896
Amateurvoetbal zondag Noord – Seizoen 2013/2014
1e klasse F: Achilles 1894 · VV Bergum · VV Emmen · SC Erica · GRC Groningen · GVAV-Rapiditas · VV Heerenveen · LAC Frisia 1883 · VV Nieuw Buinen · VV Steenwijk · SVBO · TVC '28 · VV VKW · FC Wolvega

2e klasse K: VV Dalen · Dieze West · VV Drachten · VV Dwingeloo · LVV Friesland · GAVC · CVV Germanicus · SV HODO · LSC 1890 · Olyphia · VV ONB · VV Ruinerwold · VV Sint Annaparochie · VV Wacker
2e klasse L: VV Actief · VV Annen · Groninger Boys · SC Gronitas · VV Hoogezand · VV Muntendam · VV Noordster · VV Peize · VV Rolder Boys · TEVV · VV Titan · Velocitas 1897 · WVV 1896 · VV Zwartemeer

3e klasse A: DIO Oosterwolde · VV Dronrijp · DTD · SC Franeker · VV Geel Wit · VV Harkema-Opeinde · VV Harlingen · VV Lemmer · SC Leovardia · MKV '29 · VV Oerterp · SC Stiens · VC Trynwâlden · VV Warga
3e klasse B: FC Assen · Asser Boys · VV Beilen · VV De Blesse · SC Emmeloord · VV Jubbega · VV Nieuweschoot · FC Oldemarkt · VV Read Swart · VV Roden · VV Ruinen · SV Steenwijkerwold · VENO · VV Zuidwolde
3e klasse C: Amicitia VMC · ASVB · VV Bato · VV Bellingwolde · GSAVV Forward · VV Gruno · VV Helpman · HSC · VV Hunsingo · FC Lewenborg · VV Siddeburen · VV De Vogels · ZFC Zuidlaren · ZNC
3e klasse D: VV Bargeres · VV CEC · VV Musselkanaal · VV Raptim · VV Sleen · SC Stadskanaal · SVV '04 · FC Ter Apel '96 · SV Twedo · VV Valthermond · VV Veendam 1894 · VV Wildervank · VV ZBC · Zwartemeerse Boys

4e klasse A: VV Akkrum · FFS · SV Giethoorn SE · VV Gorredijk · VV Irnsum · Nicator · VV Oosterlittens · Renado · VV Surhuisterveen · SC Terschelling · SV THOR · VV de Wâlden · VV Zwaagwesteinde
4e klasse B: VV Bakkeveen · VV GOMOS · VV Havelte · SV Hoogersmilde · VV LEO · VV ODV · Old Forward · VV Smilde '94 · Stânfries · VV Trinitas · UDIROS · VV Wijster · VV Zandhuizen
4e klasse C: SV Bedum · VV Farmsum · FVV · VV Haren · VV Heiligerlee · VV Hoogkerk · VV Kloosterburen · MOVV · VV Nieuw Roden · VV VAKO · VVK · VV Zevenhuizen · VV Zuidlaarderveen
4e klasse D: VV Alteveer · DSC '65 · DVC '59 · VV Eext · VV Gasselternijveen · VV Gieten · VV KSC · VV Pekelder Boys · VV Protos · VV Schoonebeek · SVBC · Valther Boys · VV Veelerveen · VV Zandpol

5e klasse A: VV Aengwirden · AVV · RKVV Bakhuizen · VV Black Boys · VV Blauwhuis · SC Bolsward · VV Langezwaag · VV Langweer · VV Oldeboorn · RES · Robur Harlingen · Sint Jacob
5e klasse B: BEW · VV Blankenham · VV Diever-Wapse · FC Kraggenburg · VV Kuinre · VV Oosterstreek · VV Oranje Zwart · RKO · VV Scheerwolde · VV Steenwijker Boys · VWC · VV Wapserveen · VV Willemsoord
5e klasse C: Blue Boys · SC Boornbergum '80 · SV Donkerbroek · FC Fochteloo · VV Haulerwijk · SV Houtigehage · SC Makkinga · VV Mildam · VV Oldeholtpade · Sport Vereent · De Sweach · VV Tijnje · Wilper Boys · Wispolia
5e klasse D: VV Blauw Geel '15 · VV Eenrum · VV Froombosch · VV Engelbert · GVB · VV Harkstede · VV Kwiek · SVMH · VV Usquert · VV Warffum · WEO · SV Woltersum
5e klasse E: FC Amboina · VV Buinen · VV Buinerveen · EEC · VV Gieterveen · GKC · SGO · VV HOC · SVZ · VV TLC · SV Tynaarlo · Witteveense Boys '87
5e klasse F: VV Bareveld · BNC · SV Drieborg · DWZ · VV Meeden · VV Nieuweschans · Oldambtster Boys · VV PJC · SC Scheemda · VV Sellingen · SPW · THOS · VV Wedde · VV Westerwolde
5e klasse G: SC Balkbrug · DOS '63 · DVSV · VV EHS '85 · HHCombi · VV IJhorst · SV Pesse · SC Roswinkel · VV Uffelte · VIOS Oosterhesselen · VV Weerdinge · Weiteveense Boys