AG2R Prévoyance/2007

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Deze pagina geeft een overzicht van de wielerploeg Ag2r Prévoyance in 2007.

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2006
José Luis Arrieta 15-06-1971 Vlag van Spanje Spanje
Alexandre Aulas (Stagiair vanaf 01-08) 07-04-1986 Vlag van Frankrijk Frankrijk -
Sylvain Calzati 01-07-1979 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Philip Deignan 07-09-1983 Vlag van Ierland Ierland
Cyril Dessel 29-11-1974 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Renaud Dion 06-01-1978 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Samuel Dumoulin 20-08-1980 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Hubert Dupont 13-11-1980 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Martin Elmiger 23-09-1978 Vlag van Zwitserland Zwitserland Phonak
John Gadret 22-04-1979 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Simon Gerrans 16-05-1980 Vlag van Australië Australië
Stéphane Goubert 13-03-1970 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Tanel Kangert (Stagiair vanaf 01-08) 11-03-1987 Vlag van Estland Estland -
Joeri Krivtsov 07-02-1979 Vlag van Oekraïne Oekraïne
Julien Loubet 11-01-1985 Vlag van Frankrijk Frankrijk
René Mandri 20-01-1984 Vlag van Estland Estland Auber 93
Laurent Mangel 22-05-1981 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Lloyd Mondory 26-04-1982 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Christophe Moreau 12-04-1971 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Carl Naibo 17-08-1982 Vlag van Frankrijk Frankrijk
David Navas 10-06-1974 Vlag van Spanje Spanje
Jean-Patrick Nazon 18-01-1977 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Rinaldo Nocentini 25-09-1977 Vlag van Italië Italië Acqua & Sapone
Stéphane Poulhies 26-06-1985 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Christophe Riblon 17-01-1981 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Nicolas Rousseau 16-03-1983 Vlag van Frankrijk Frankrijk beloften
Jean-Charles Sénac (Stagiair vanaf 01-08) 23-05-1985 Vlag van Frankrijk Frankrijk -
Blaise Sonnery 21-03-1985 Vlag van Frankrijk Frankrijk beloften
Ludovic Turpin 22-03-1975 Vlag van Frankrijk Frankrijk
Aljaksandr Oesaw 27-08-1977 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland

Overwinningen[bewerken | brontekst bewerken]

Tour Down Under
Martin Elmiger
Ronde van de Middellandse Zee
4e etappe: Rinaldo Nocentini
Paris-Nice
1e etappe: Jean-Patrick Nazon
GP Miguel Indurain
Rinaldo Nocentini
Circuit de Lorraine
1e etappe: Ludovic Turpin
GP Plumelec
Simon Gerrans
GP Kanton Aargau
John Gadret
Dauphiné Libéré
2e etappe: Christophe Moreau
4e etappe: Christophe Moreau
Eindklassement: Christophe Moreau
Route du Sud
1e etappe: Jean-Patrick Nazon
Nationale kampioenschappen
Frankrijk (wegrit): Christophe Moreau
Tour de l'Ain
3e etappe: John Gadret
Eindklassement: John Gadret
Tour de Limousin
4e etappe: Aljaksandr Oesaw
Ronde van de Toekomst
1e etappe: Stéphane Poulhies
Ronde van de Somme
Christophe Riblon
GP d'Isbergues
Martin Elmiger