Colombia op de Olympische Zomerspelen 1964

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Colombia op de Olympische Zomerspelen 1964
Land Colombia
IOC-landcode COL
NOC Comité Olímpico Colombiano
(es) externe link
Olympische Zomerspelen 1964 in Tokio
Vlaggendrager Emilio Echeverry
Aantal deelnemers 20
Aantal disciplines 6
Medailles goud
0
zilver
0
brons
0
totaal
0
Colombia op de Zomerspelen
1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016
Colombia op de Winterspelen
2010 · 2014 · 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Colombia nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1964 in Tokio, Japan. Ook de zesde olympische deelname bleef zonder medailles. De eerste medaille zou in 1972 worden behaald.

Resultaten en deelnemers per onderdeel[bewerken]

Athletics pictogram.svg Atletiek[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1964 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Francisco Gutierrez 100m (m)
58e
serie 7: 6de in 11,0
Pedro Grajales 200m (m)
23e
serie 6: 3de in 21,4
kwartfinale 3: 7de in 21,7
Francisco Gutierrez
38e
serie 1: 6de in 21,8
Pedro Grajales 400m (m)
25e
serie 5: 4de in 47,2
kwartfinale 4: 6de in 47,8
José Gregorio Neira 800m (m)
41e
serie 3: 7de in 1.55,6
Álvaro Mejía 5000m (m)
41e
serie 2: 13de in 14.41,4

Fencing pictogram.svg Schermen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 1964 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Emilio Echeverry degen (m)
41e
groep G: 8ste met 1 overwinning
Ernesto Sastre
41e
groep F: 8ste met 0 overwinningen
Dibier Tamayo
41e
groep E: 8ste met 1 overwinning
Emilio Echeverry
Ernesto Sastre
Dibier Tamayo
Humberto Posada
degen team (m)
11e
groep B: 4de met 0 overwinningen
Emilio Echeverry floret (m)
37e
groep D: 5de met 1 overwinning
Ignacio Posada
25e
groep G: 4de met 2 overwinningen
kwartfinale groep F: 6de met 0 overwinningen
Dibier Tamayo
37e
groep H: 6de met 1 overwinning
Ignacio Posada
Dibier Tamayo
Emilio Echeverry
Ernesto Sastre
Humberto Posada
floret team (m)
9e
groep D: 4de met 0 overwinningen
Emilio Echeverry sabel (m)
33e
groep D: 5de met 1 overwinning
Humberto Posada
33e
groep H: 7de met 1 overwinning
Ignacio Posada
17e
groep A: 4de met 2 overwinningen
kwartfinale groep D: 7de met 2 overwinningen

Shooting pictogram.svg Schietsport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1964 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Antonio Clopatofsky 25m snelvuurpistool (m)
41e
560 punten: (281-279)

Diving pictogram.svg Schoonspringen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1964 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Diego Henao 10m toren (m)
29e
voorronde: 29ste met 76,91 punten

Cycling (road) pictogram.svg Wielersport[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1964 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Eduardo Bustos sprint (m)
24e
serie 2: 2de
1ste ronde herkansingen: V van Vlag van Nederland NED van der Touw
Mario Vanegas
5e
serie 12: 1ste in 12,09
2de ronde: 1ste in 12,07
kwartfinale 2: V van Vlag van Italië ITA Bianchetto: 0-2
Eduardo Bustos tijdrit (m)
19e
1.15,05
Martín Rodríguez individuele achtervolging (m)
19e
serie 7: 2de in 5.17,77
Weg
Mario Escobar wegwedstrijd (m)
DNF
niet gefinisht
Rubén Darío Gómez
67e
4:39.51,79
Pablo Hernández
53e
4:39.51,75
Martín Rodríguez
45e
4:39.51,78
Rubén Darío Gómez
Pablo Hernández
Javier Suárez
Pedro Sánchez
ploegentijdrit (m)
21e
2:40.59,99

Swimming pictogram.svg Zwemmen[bewerken]

1rightarrow blue.svg Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1964 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Julio Arango 400m vrije slag (m)
33e
serie 2: 5de in 4.35,1
1500m vrije slag (m)
14e
serie 5: 3de in 17.59,1