El Salvador op de Olympische Zomerspelen 2008

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
El Salvador op de Olympische Zomerspelen 2008
Land El Salvador
IOC-landcode ESA
NOC Comité Olímpico de El Salvador
(es) externe link
Olympische Zomerspelen 2008 in Peking
Vlaggendrager Eva María Dimas
Aantal deelnemers 11
Aantal disciplines 9
Medailles goud
0
zilver
0
brons
0
totaal
0
El Salvador op de Zomerspelen
1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

El Salvador nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2008 in Peking, China.

El Salvador debuteerde op de Zomerspelen in 1968 en deed in 2008 voor de negende keer mee. Net als bij de acht voorgaande deelnames won El Salvador deze editie geen medaille.

Deelnemers en resultaten[bewerken]

De deelnemers in de schietsport en tennis namen deel op uitnodiging van de Olympische tripartitecommissie.

(m) = mannen, (v) = vrouwen

Sport Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Atletiek Salvador Mira 50 km snelwandelen (m) dsq gediskwalificeerd
Veronica Colindres 20 km snelwandelen (v) 38e 1:36.52
Gewichtheffen Eva María Dimas boven 75 kg (v) dnf niet beëindigd (trekken: 105 kg / stoten: opgave)
Judo Franklin Cisneros tot 81 kg (m) 1/16F 1/16F: verloor van Travis Stevens (Usa)
Roeien Camila Vargas skiff (m) 22e serie 5: 8.32,06 (3e)
KF 2: 8.11,79 (5e)
HF C/D 2: 8.22,35 (4e)
D-finale: 8.32,91 (4e)
Schietsport Luisa Maida 10 m luchtpistool (v) 34e 375 punten (94-93-93-95)
25 m vrij pistool (v) 8e 585 punten (292 - 290)
finale: 192.0 (47.8-46.0-51.7-46.5)
totaal: 774
Tennis Rafael Arevalo enkelspel (m) 1/16F 1/32F: 4-6, 6-3, 6-4 Lee Hyung-taik (Kor)
1/16F: 2-6, 4-6 Roger Federer (Sui)
Wielrennen Mario Contreras wegwedstrijd (m) dnf niet gefinisht
Evelyn García achtervlging (v) kwalificatie tijdkwalificatie: 3.56,849 (13e)
puntenkoers (v) 16e 0 punten
Worstelen Ingrid Medrano tot 48 kg (v) kwartfinale 1/16F: won van Estera Dobre (Rou), (3-1)
KF: verloor van Tatyana Bakatyuk (Kaz), (2-5)
Zwemmen Golda Lee Marcus 400 m vrij (v) series serie 2: 4.23,50 (7e; 39e tijd)
800 m vrij (v) series serie 1: 8.51,21 (2e; 35e tijd)