Oekraïne op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Oekraïne op de Olympische Jeugdspelen
Oekraïne op de Olympische Jeugdzomerspelen 2010
Land Oekraïne
IOC-landcode UKR
NOC National Olympic Committee of Ukraine
(uk) (en) externe link
Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore
Vlaggendrager Alina Komaschuk
Aantal deelnemers 55


Medailles
Rang: 4
goud
9
zilver
9
brons
15
totaal
33
Oekraïne op de Jeugdzomerspelen
2010
Oekraïne op de Jeugdwinterspelen
2012
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen

Oekraïne nam deel aan de Olympische Jeugdzomerspelen 2010 in Singapore, de eerste editie van de Olympische Jeugdspelen.

Medailleoverzicht[bewerken]

Sport Olympiër Discipline Medaille
Atletiek Igor Lyashchenko 10 km snelwandelen (m)
Goud
Kateryna Derun speerwerpen (v)
Goud
Gymnastiek Oleksandr Satin trampoline (m)
Goud
Oleg Stepko brug (m)
Goud
paard voltige (m)
Goud
Schietsport Denys Kushniro 10 m luchtpistool (m)
Goud
Zwemmen Andrii Govorov 50 m vrij (m)
Goud
50 m vlinder (m)
Goud
Daryna Zevina 100 m rug (v)
Goud
Gymnastiek Oleg Stepko vloer (m)
Zilver
meerkamp (m)
Zilver
Kanovaren Anatolii Melnyk C1 sprint (m)
Zilver
Roeien Nataliia Kovalova skiff (v)
Zilver
Schoonspringen Oleksandr Bondar 3 m plank (m)
Zilver
10 m toren (m)
Zilver
Taekwondo Iryna Romaldanova tot 44 kg (v)
Zilver
Worstelen Olexandr Lytvynov grieks-romeins, tot 58 kg (m)
Zilver
Zwemmen Daryna Zevina 50 m rug (v)
Zilver
Atletiek Viktor Chernysh hoogspringen (m)
Brons
Ganna Shelekh polsstokhoogspringen (v)
Brons
Ganna Aleksandrova hink-stap-springen (v)
Brons
Olena Kolesnychenko 400 m horden (v)
Brons
Oksana Ratia 2000 m steeple (v)
Brons
Gewichtheffen Kostyantyn Reva tot 85 kg (m)
Brons
Judo Kseniya Darchuk tot 78 kg (v)
Brons
Kanovaren Anatolii Melnyk C1 slalom (m)
Brons
Moderne vijfkamp Anastasiya Spas meisjes
Brons
Schietsport Serhiy Kulish 10 m luchtgeweer (m)
Brons
Schoonspringen Viktoriya Potyekhina 3 m plank (v)
Brons
Taekwondo Maksym Dominshyn tot 73 kg (m)
Brons
Worstelen Karyna Stankova vrije stijl, tot 70 kg (v)
Brons
Zwemmen Daryna Zevina 200 m rug (v)
Brons
Judo Dymtro Atanov tot 55 kg (m)
Brons
Als lid van een gemengd landenteam (telt niet mee voor landenklassement)
Moderne vijfkamp Anastasiya Spas gemengd team
Goud
Judo Kseniya Darchuk gemengd team
Brons