ATP-toernooi van Estoril 1997

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
ATP-toernooi van Estoril 1997
Officiële naam Estoril Open
Editie 1997 (8e editie)
Stad, land Estoril, Portugal
Locatie Estoril Court Central
Datum 7 - 13 april
Auspiciën ATP
Categorie ATP World Series
Prijzengeld $ 600.000
Deelnemers 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel
Ondergrond Gravel, buiten
Winnaar enkel Vlag van Spanje Àlex Corretja
Winnaars dubbel Vlag van Brazilië Gustavo Kuerten
Vlag van Brazilië Fernando Meligeni
Vorige: 1996     Volgende: 1998
Portaal  Portaalicoon   Tennis

Het ATP-toernooi van Estoril 1997 (met de officiële naam Estoril Open) werd gespeeld van 7 tot en met 13 april 1997. Er werd gespeeld op de outdoor gravelbanen van Estoril Court Central in de Portugese stad Estoril.

Enkelspel[bewerken]

Geplaatste spelers[bewerken]

Nr. Speler Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1 Vlag van Rusland Jevgeni Kafelnikov 4 Eerste ronde Vlag van Oostenrijk Gilbert Schaller
2 Vlag van Spanje Carlos Moyá 8 Kwartfinale Vlag van Spanje Francisco Clavet
3 Vlag van Zuid-Afrika Wayne Ferreira 10 Eerste ronde Vlag van Argentinië Francisco Cabello
4 Vlag van Spanje Félix Mantilla 14 Halve finale Vlag van Spanje Francisco Clavet
5 Vlag van Spanje Alberto Berasategui 19 Kwartfinale Vlag van Spanje Félix Mantilla
6 Vlag van Spanje Àlex Corretja 21 Winnaar
7 Vlag van Spanje Francisco Clavet 35 Runner-up Vlag van Spanje Àlex Corretja
8 Vlag van Spanje Javier Sánchez 38 Halve finale Vlag van Spanje Àlex Corretja

Toernooischema[bewerken]

Finale[bewerken]

Finale
         
6  Vlag van Spanje Àlex Corretja 6 7  
7  Vlag van Spanje Francisco Clavet 3 5  

Bovenste helft[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
1  Vlag van Rusland J Kafelnikov 2 0    
   Vlag van Oostenrijk G Schaller 6 6          Vlag van Oostenrijk G Schaller 6 7    
WC  Vlag van Portugal N Marques 7 6     WC  Vlag van Portugal N Marques 3 5    
Q  Vlag van Spanje Á López Morón 5 2            Vlag van Oostenrijk G Schaller 0 1< r  
Q  Vlag van Frankrijk F Fontang 7 7         8  Vlag van Spanje J Sánchez 6 4    
   Vlag van Duitsland M-K Goellner 5 5       Q  Vlag van Frankrijk F Fontang 4 6 5
WC  Vlag van Portugal B Fragoso 2 2     8  Vlag van Spanje J Sánchez 6 3 7  
8  Vlag van Spanje J Sánchez 6 6         8  Vlag van Spanje J Sánchez 3 1  
3  Vlag van Zuid-Afrika W Ferreira 3 6 4       6  Vlag van Spanje Á Corretja 6 6  
Q  Vlag van Argentinië F Cabello 6 3 6     Q  Vlag van Argentinië F Cabello 1 2    
   Vlag van Frankrijk F Santoro 2 7 6      Vlag van Frankrijk F Santoro 6 6    
   Vlag van Slowakije K Kučera 6 61 2          Vlag van Frankrijk F Santoro 3 0 r
   Vlag van Spanje JA Viloca-Puig 6 66 1       6  Vlag van Spanje Á Corretja 6 4    
   Vlag van Uruguay M Filippini 3 7 6        Vlag van Uruguay M Filippini 4 6 1
   Vlag van Argentinië H Gumy 2 3     6  Vlag van Spanje Á Corretja 6 4 6  
6  Vlag van Spanje Á Corretja 6 6;    

Onderste helft[bewerken]

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
5  Vlag van Spanje A Berasategui 3 6 6  
   Vlag van Spanje C Costa 6 2 2     5  Vlag van Spanje A Berasategui 6 6    
   Vlag van Noorwegen C Ruud 6 6        Vlag van Noorwegen C Ruud 4 1    
   Vlag van Marokko K Alami 3 1         5  Vlag van Spanje A Berasategui 4 1    
   Vlag van Marokko H Arazi 6 5 6       4  Vlag van Spanje F Mantilla 6 6    
WC  Vlag van Portugal B Mota 4 7 2        Vlag van Marokko H Arazi 2 3  
   Vlag van Spanje R Carretero 3 1     4  Vlag van Spanje F Mantilla 6 6    
4  Vlag van Spanje F Mantilla 6 6         4  Vlag van Spanje F Mantilla 6 5 0
7  Vlag van Spanje F Clavet 3 6 6       7  Vlag van Spanje F Clavet 3 7 6
   Vlag van Italië A Gaudenzi 6 3 2     7  Vlag van Spanje F Clavet 1 6 7  
   Vlag van Brazilië G Kuerten 6 6        Vlag van Brazilië G Kuerten 6 1 65  
   Vlag van Brazilië F Meligeni 4 2         7  Vlag van Spanje F Clavet 6 6  
   Vlag van Roemenië A Voinea 6 2 2       2  Vlag van Spanje C Moyá 1 3    
   Vlag van Australië R Fromberg 4 6 6        Vlag van Australië R Fromberg 2 3  
Q  Vlag van Spanje J Díaz 4 6 5   2  Vlag van Spanje C Moyá 6 6    
2  Vlag van Spanje C Moyá 6 1 7  

Dubbelspel[bewerken]

Geplaatste spelers[bewerken]

Nr. Spelers Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1. Vlag van België Libor Pimek
Vlag van Zuid-Afrika Byron Talbot
49 Eerste ronde Vlag van Portugal Emanuel Couto
Vlag van Portugal Bernardo Mota
2. Vlag van Verenigde Staten Donald Johnson
Vlag van Verenigde Staten Francisco Montana
88 Eerste ronde Vlag van Brazilië Gustavo Kuerten
Vlag van Brazilië Fernando Meligeni
3. Vlag van Nederland Hendrik Jan Davids
Vlag van Nederland Menno Oosting
91 Eerste ronde Vlag van Australië Richard Fromberg
Vlag van Frankrijk Fabrice Santoro
4. Vlag van Zuid-Afrika Marius Barnard
Vlag van Zuid-Afrika Piet Norval
98 Eerste ronde Vlag van Verenigde Staten Dave Randall
Vlag van Verenigde Staten Jack Waite

Toernooischema[bewerken]

Eerste ronde   Kwartfinale   Halve Finale   Finale
1  Vlag van België L Pimek
 Vlag van Zuid-Afrika B Talbot
6 2 3  
   Vlag van Portugal E Couto
 Vlag van Portugal B Mota
4 6 6        Vlag van Portugal E Couto
 Vlag van Portugal B Mota
1 6 6  
   Vlag van Letland Ģ Dzelde
 Vlag van Rusland J Kafelnikov
6 7        Vlag van Letland Ģ Dzelde
 Vlag van Rusland J Kafelnikov
6 2 7  
LL  Vlag van Duitsland M-K Goellner
 Vlag van Duitsland L Rehmann
4 6            Vlag van Letland Ģ Dzelde
 Vlag van Rusland J Kafelnikov
4 6 4  
3  Vlag van Nederland HJ Davids
 Vlag van Nederland M Oosting
1 5            Vlag van Italië A Gaudenzi
 Vlag van Italië F Messori
6 2 6  
Q  Vlag van Australië R Fromberg
 Vlag van Frankrijk F Santoro
6 7       Q  Vlag van Australië R Fromberg
 Vlag van Frankrijk F Santoro
6 3 6
   Vlag van Italië A Gaudenzi
 Vlag van Italië F Messori
5 6 6      Vlag van Italië A Gaudenzi
 Vlag van Italië F Messori
1 6 7  
   Vlag van Zweden D Ekerot
 Vlag van Verenigde Staten T.J. Middleton
7 4 3          Vlag van Italië Andrea Gaudenzi
 Vlag van Italië Filippo Messori
2 2  
   Vlag van Nederland S Noteboom
 Vlag van Zweden P Nyborg
2 6 3       WC  Vlag van Brazilië Gustavo Kuerten
 Vlag van Brazilië Fernando Meligeni
6 6  
   Vlag van Argentinië P Albano
 Vlag van Spanje À Corretja
6 4 6        Vlag van Argentinië P Albano
 Vlag van Spanje À Corretja
7 6    
   Vlag van Verenigde Staten D Randall
 Vlag van Verenigde Staten J Waite
7 4 6      Vlag van Verenigde Staten D Randall
 Vlag van Verenigde Staten J Waite
6 2    
4  Vlag van Zuid-Afrika M Barnard
 Vlag van Zuid-Afrika P Norval
6 6 2          Vlag van Argentinië P Albano
 Vlag van Spanje À Corretja
4 0  
WC  Vlag van Portugal B Fragoso
 Vlag van Portugal V Gonçalves
5 1         WC  Vlag van Brazilië G Kuerten
 Vlag van Brazilië F Meligeni
6 6    
   Vlag van Portugal J Cunha e Silva
 Vlag van Portugal N Marques
7 6          Vlag van Portugal J Cunha e Silva
 Vlag van Portugal N Marques
7 6 3
WC  Vlag van Brazilië G Kuerten
 Vlag van Brazilië F Meligeni
7 6     WC  Vlag van Brazilië G Kuerten
 Vlag van Brazilië F Meligeni
5 7 6  
2  Vlag van Verenigde Staten D Johnson
 Vlag van Verenigde Staten F Montana
6 2    

Externe links[bewerken]

Tennistoernooien

Mannen en vrouwen
Grand slam: Australian Open · Roland Garros · Wimbledon · US Open


MannenATP-seizoen 2017

Officieus WK: ATP Finals
International finale: Next Generation ATP Finals
ATP 1000: Indian Wells · Miami · Monte Carlo · Madrid · Rome · Montreal · Cincinnati · Shanghai · Parijs
ATP 500: Rotterdam · Rio de Janeiro · Acapulco · Dubai · Barcelona · Halle · Londen · Hamburg · Washington · Peking · Tokio · Wenen · Bazel
ATP 250: Brisbane · Doha · Madras · Auckland · Sydney · Montpellier · Quito · Sofia · Memphis · Buenos Aires · Delray Beach · Marseille · São Paulo · Marrakesh · Houston · Boedapest · München · Estoril · Istanboel · Nice · Genève · Rosmalen · Stuttgart · Eastbourne · Antalya · Newport · Båstad · Umag · Gstaad · Kitzbühel · Atlanta · Cabo San Lucas · Winston-Salem · Metz · Sint-Petersburg · Shenzhen · Chengdu · Stockholm · Moskou · Antwerpen

VrouwenWTA-seizoen 2017

Officieus WK: WTA Finals
B-kampioenschap: WTA Elite Trophy
Premier Mandatory: Indian Wells · Miami · Madrid · Peking
Premier Five: Dubai · Rome · Toronto · Cincinnati · Wuhan
Premier: Brisbane · Sydney · Sint-Petersburg · Doha · Charleston · Stuttgart · Birmingham · Eastbourne · Stanford · New Haven · Tokio · Moskou
International: Shenzhen · Auckland · Hobart · Taipei · Boedapest · Acapulco · Kuala Lumpur · Monterrey · Bogota · Biel/Bienne · Istanboel · Rabat · Praag · Neurenberg · Straatsburg · Nottingham · Rosmalen · Majorca · Gstaad · Boekarest · Båstad · Nanchang · Washington · Japan · Quebec · Seoel · Guangzhou · Tasjkent · Tianjin · Hongkong · Linz · Luxemburg
Challenger: Zhengzhou · Bol · Dalian · Hua Hin · Limoges · Taipei · Bombay · Hawaï

Landenteams
Davis Cup · Fed Cup · Hopman Cup


Voormalige toernooien

ATP: Amersfoort · Amsterdam · Ancona · Athene · Bangkok · Belgrado · Berlijn · Bermuda · Birmingham Indoor · Boekarest · Bogota · Bologna · Bolzano · Bombay · Boston · Bordeaux · Bournemouth · Brasilia · Brighton · Brisbane Indoor · Brussel Indoor · Brussel Outdoor · Búzios · Chicago · Dallas · Düsseldorf · Florence · Guarujá · Hilversum · Ho Chi Minhstad · Hongkong · Itaparica · Jakarta · Johannesburg · Keulen · Kopenhagen · Kuala Lumpur Indoor · Kuala Lumpur · Las Vegas · Linz · Londen Indoor · Long Island · Los Angeles · Maceió · Madrid (voormalig) · Manchester · Meran · Metz · Milaan · Montevideo · New Haven · Nottingham · Oahu · Osaka · Ostrava · Palermo · Philadelphia · Pinehurst · Porto · Pörtschach · Praag · San José · San Marino · Schenectady · Scottsdale · Seoel · Singapore · Sopot · Stuttgart Indoor · Sydney Indoor · Taipei · Tasjkent · Tampa · Tampa Outdoor · Tel Aviv · Tokio Indoor · Toronto Indoor · Toulouse · Valencia · Viña del Mar · Warschau · Wellington · Zagreb · Zaragoza
Landenteams: World Team Cup
WTA: Adelaide · Aix-en-Provence · Albuquerque · Amelia Island · Antwerpen · Arcachon · Athene · Bad Gastein · Bahia · Bakoe · Bali · Bangalore · Bangkok · Barcelona · Bayonne · Bazel · Berlijn · Boston · Bournemouth · Bratislava · Brighton · Brussel · Buenos Aires · Caïro · Calcutta · Cali · Californië · Canberra · Cardiff · Carlsbad · Cesena · Chicago · Chichester · Dallas · Denver · dubbelspel · Essen · Florianópolis · Florida · Forest Hills · Genève · Gold Coast · Haiderabad · Hamburg · Hannover · Hasselt · Houston · Hua Hin · Indianapolis (US clay courts) · Indianapolis (Virginia Slims) · Istanboel · Jakarta · Kansas · Katowice · Kitzbühel · Knokke-Heist · Kopenhagen · Leipzig · Los Angeles · Lugano · Luik · Luzern · Mahwah · Makarska · Marbella · Melbourne · Memphis · Milaan · Modena · Montpellier · Nagoya · Nanjing · Nashville · New Jersey · New York · Newport (VK) · Newport (VS) · Nice · Nichirei · Osaka (indoor) · Oslo · Palermo · Parijs Clarins · Pattaya · Pennsylvania · Philadelphia · Phoenix · Ponte Vedra Beach · Poona · Porto · Portorož · Praag · Rio de Janeiro · Salt Lake City · San Diego · San Juan · San Marino · São Paulo · Sapporo · Sarasota · Schenectady · Scottsdale · Singapore · Sofia · Sopot · South Carolina · South Orange · Surabaya · Suzhou · Tampa · Tarente · Tokio (Borden Classic) · Tokio (Gunze Classic) · Tokio (Lion's Cup) · Tournament of Champions · Toyota · US Hardcourt · US Indoor · Viña del Mar · Waregem · Warschau · Wellington · Worcester · Zürich