DVC Appingedam

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
DVC Appingedam
Naam Damster Voetbal Club Appingedam
Opgericht 1 juli 2017
Plaats Appingedam
Complex Burgemeester Wellemansportpark
Speeldag Zaterdag
Competitie Derde klasse (2018/19)
Tenue
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

Damster Voetbal Club (DVC) Appingedam is een op 1 juli 2017 opgerichte voetbalvereniging in het Nederlandse Appingedam. De club is ontstaan na een fusie tussen VV Appingedam en VV De Pelikanen, op dat moment de twee voetbalclubs in Appingedam.

De club speelt op het Burgemeester Wellemansportpark, waarop de beide voorgangers ook speelden. Het standaardteam speelt in de Derde klasse zaterdag van het district Noord (2018/19).

Competitieresultaten 2017/18[bewerken]

11
3C
-
3C
18 19
Amateurvoetbal zaterdag Noord – seizoen 2018/19
1e klasse E:VV Balk · Be Quick Dokkum · SV Bedum · Broekster Boys · Drachtster Boys · VV Gorecht · VV Groningen · HZVV · VV Noordscheschut · Olde Veste '54 · Oranje Nassau G. · PKC '83 · VV Winsum · ZMVV Zeerobben

2e klasse I:BCV · CVV Blauw Wit '34 · CVVO · 't Fean '58 · VV Hardegarijp · SC Joure · Leeuwarder Zwaluwen · SV Marum · VV Nijland · SC Stiens · TONEGO · SC Veenwouden · VVI · Wykels Hallum
2e klasse J:DESZ · VV Drenthina · DZOH · SV Gramsbergen · SV De Griffioen · HFC'15 · FC Klazienaveen · The Knickerbockers · FC Meppel · NEC Delfzijl · Omlandia · Pelikaan-S · VEV '67 · VV de Weide

3e klasse A:SC Berlikum · DWP · VV Heeg · Heerenveense Boys · VV Minnertsga · NOK · SV Oeverzwaluwen · VV Oudehaske · VV Scharnegoutum '70 · SDS · SV de Wâlde · VV Willemsoord · FC Wolvega · VV Workum
3e klasse B:VV Anjum · VV Dokkum · VV Grijpskerk · VV Kollum · SC Leovardia · VV Niekerk · ONT · VV Rijperkerk · Ropta Boys · SC Twijzel · VV Veenhuizen · VIOD · VV Waskemeer · VV Zwaagwesteinde
3e klasse C:Achilles 1894 · Aduard 2000 · Be Quick 1887 · DVC Appingedam · VV Glimmen · Groen-Geel · FC Grootegast · VV Holwierde · SC Loppersum · LTC · VV Mamio · VV Noordwolde · SC Stadspark · VV Zuidhorn
3e klasse D:VV Avereest · SC Bant · BSVV · SC Elim · Fit Boys · VV Hardenberg '85 · VV Hollandscheveld · VV Hoogeveen · SC Lutten · S.V. Nieuwleusen · SCD '83 · SVM Marknesse · SVN '69 · ZZVV

4e klasse A:SC Bolsward · SC Creil · VV Delfstrahuizen · VV Makkum · VV Nagele · QVC · VV Sleat · Sneek Wit Zwart · VV Tollebeek · VV TOP '63 · VHK · VV Waterpoort Boys
4e klasse B:AVC · FC Birdaard · VV Foarút · SC Franeker · VV Harkema-Opeinde · SC Kootstertille · VV Marrum · VV Oostergo · VV Rottevalle · V en V '68 · VCR · WTOC
4e klasse C:ASC '75 · VV Boerakker · SV Haulerwijk · VV Helpman · VV de Lauwers · LEO · ODV · OKVC · ONR · VV Opende · RWF · Velocitas 1897
4e klasse D:Amicitia VMC · Corenos · De Fivel · de Heracliden · HS '88 · VV Middelstum · VV Poolster · Rood Zwart Baflo · SIOS · VV Westerlee · WVV · FC Zuidlaren
4e klasse E:SC Angelslo · SV Borger · CSVC · FDS · MSC · SV Nieuw Balinge · Onstwedder Boys · SCN · SJS · SVBO · VV Tiendeveen · Vitesse '63

5e klasse A:RKVV Bakhuizen · SV Blokzijl · VV EBC · SV Ens · SC Espel · VV Heerenveen · VV HJSC · IJVC · VV Steenwijker Boys · SVBS '77 · VV Woudsend
5e klasse B:VV Arum · VV Beetgum · VV Blija · VV CVO · VV Holwerd · SV Mulier · VV Ouwe Syl · SSS '68 · VV Ternaard · VV Tzummarum · VV Wardy · WWS
5e klasse C:SC Boornbergum '80 · VV Drogeham · VV Eastermar · Friese Boys · GSVV · SC Lions '66 · VV Suameer · SV Suawoude · VV De Sweach · VV TFS · VVT
5e klasse D:DIO Groningen · VV Ezinge · GRC Groningen · VV Groninger Boys · Lycurgus · Noordpool UFC · Oosterparkers · VV Potetos · VVK · VVSV '09 · VV ZEC · VV Zeester
5e klasse E:Bato · Blauw Geel '15 · Damacota · GEO · VV Muntendam · SC Scheemda · VV Stedum · TEO · Veendam 1894 · VVS Oostwold · Wagenborger Boys · VV Wildervank
5e klasse F:FC Assen · DOS '63 · Erica '86 · SV Mussel · NKVV · NWVV · VV SETA · VCG · VV VEV · VVAK